طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

kallahar

کاربر سایت
Jul 18, 2006
56
نام
کسری
سلام.
من خودم هم مورتال کامبت ها رو دوست دارم و هم تکن رو ولی به نظر من هیچ بازی سبک فایتریی به اندازه ی تکن حال نمیده.چون هم داستان پردازی خوبی داره و هم شخصیت پردازی عالی.(هر چند داستان بعضی هاشونو نفهمیدم....)
این تاپیک رو زدم تا در مورد این بازی پر طرفدار(امیدوارم)صحبت کنیم....
(اگه تاپیک تکراری یا مسخره است ببخشید.من تازه عضو شدم نمیدونم....)

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
در تیکن چیزی که برا م جالب بود این است که پدر بزرگ میخواد پسرش را بکشد و پدره هم میخواد بچش را بکشد.دو تا خواهر هاهم همین طور! خوب خیلی زیاد هم را دوست دارند.:confused:

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
نوشته شده توسط keyvan_zh:
هیچ کدوم از اینارو خوشم نمی یاد!ادی(کیریستی) جک و پاول
من هم همينطور!
من فقط هوارانگ رو دوست دارم و آسوكا رو.اون قسمت دويل چي چي هم خيلي سخت بود.سيو هم نميتونستم بكنم....(چرا!؟)

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
قوي ترين به نظر من آسوكا هستن و نينا.....وقتي چند نفري بازي ميكنيم روي همه ي اونايي كه ميگن بازي كن هاي زن ضعيفن رو كم ميكنن!!!!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
نوشته شده توسط kallahar:
كسي كه حواسش جمع باشه از ليزر ها ميتونه در بره‏ ولي از لگد هاي هوارانگ نه!

پس نشون میده من تو این بازی زیاد حواسم جمع نیست:)

frgt10mj

کاربر سایت
Apr 5, 2006
9
نام
Donnie Darko
faghat jin va paul

man ba paul phoenix har harifiro dar kamtar az 10sanie mibaram aslan nemifahmi az koja khordi.to in nazar sanji ham be paul bi ehterami kardan ke esmesho nazashtan az kheiliaei ke esmeshon hast ghavitare. howarang ke gheir az lagad zadan kare digei balad nist. jin ham kheili bahale asuka ham chon ba jin famile khobe.dar zemn tekken4 kheili behtar va ravontar az tekken5 bod. paul ham hairstyle bahali dasht

آخرین ویرایش:

frgt10mj

کاربر سایت
Apr 5, 2006
9
نام
Donnie Darko
baraye inke faghat balade lagad bezane. aslan nabayad azash tarsid faghat jakhali be moghe bedi va sare moghe behesh zarbe bezani kari nemitone kone. makhsosan ba king mishe rahat zadesh hamintor paul va jin

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر