چگونگی رایت سی دی یا دی وی دی پلی استیشن2

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
یه خواهشی هم از شما دوست عزیزم دارم اینه . این مسائل رو تو بخش مربوط به خودش پیگیری کنید . این تاپیک مختص رایت بازی هست نه تبادل بازی .
امیدوارم از این صحبت من ناراحت نشده باشید قصد جسارت ندارم خدای نکرده
همگی موفق و سربلند باشید :love:

سخن شما درست !
من پست را ویرایش فرمودم !
:(

iran2008

کاربر سایت
May 15, 2007
40
سلام
میشه بگید سرعت رایت روی سی دی های پلی استیشن 1 چنده ؟
یعنی ایمیج هایی که توی سایت ها قرار دارند رو چطوری و با چه سرعتی رو سی دی رایت کنیم ؟

چون پلی استیشن 1 سی دی هست .

مثلا من از این سایت یه ایمیج بازی فوتبال Winning Eleven 2009 رو گرفتم و با سرعت پایین 8X توسط برنماه نرو رو سی دی رایت کردم که متاسفانه دستگاه نتوانست سی دی رو شناسایی و اجرا کنه .

http://snesorama.us/board/showthread.php?t=39901

در کل میخوام بدونم چطوری میشه ایمیج ها رو رو سی دی رایت کرد که دستگاه یتونه بخونش ؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام
میشه بگید سرعت رایت روی سی دی های پلی استیشن 1 چنده ؟
یعنی ایمیج هایی که توی سایت ها قرار دارند رو چطوری و با چه سرعتی رو سی دی رایت کنیم ؟

چون پلی استیشن 1 سی دی هست .

مثلا من از این سایت یه ایمیج بازی فوتبال Winning Eleven 2009 رو گرفتم و با سرعت پایین 8X توسط برنماه نرو رو سی دی رایت کردم که متاسفانه دستگاه نتوانست سی دی رو شناسایی و اجرا کنه .

http://snesorama.us/board/showthread.php?t=39901

در کل میخوام بدونم چطوری میشه ایمیج ها رو رو سی دی رایت کرد که دستگاه یتونه بخونش ؟

بازی رو با نرم افزار Alcohol یا Clone با سرعت 4 رایت کن! :eek:

iran2008

کاربر سایت
May 15, 2007
40
من سیدی رو به چندین نمونه مختلف و روی چند سیدی رایت کردم :

با نرو سرعت 8X رایت زدم و یکبار اجرا شد . ( سرعت 4 X نداشت )

با کلون سیدی سرعت 4X رایت زدم که اجرا نشد .

با الکل دو نمونه رایت زدم : ( الکل من سرعت 4X نداشت و با 8X رایت زدمشون )
یک نمونه گذاشتم رو Play Station و Raw SAO که اجرا نشد .
نمونه دیگر رو گذاشتم رو DAO / SAO و خودش اتوماتیک رفت رو Custumize و رایت زدم که اجرا شد برای اول و خوب اومد بالا . اما بار دوم و بعد یا اجرا نمیکنه یا کمی طول میده تا اجرا بشه .

فکر کنم دلیل اجرا نشدن یا دیر اجراشدن سی دی بازی مربوط به لنز دستگاهم باشه . درسته ؟
چون چند بار رفته تعمیر .

اینم الکل من که سرعت 4X نداره : ( آخرین ورژنشه : )

c5a1d9090c.jpg

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
دوست عزیز من فقط برای ps2 رو بلدم برایps1رو نمیدونم ولی این دوتا فایل مخصوص رایت و خوندن سی دی های ps1 هستش مال کلون سی دی هست اینارو تو پوشه ی profileاون قسمتی که کلون سی دی رو نصب کردی کپی کن بعد برنامه رو اجرا کن با این پروفایلا که تو قسمت رایت الان اومدن رایت کن ببین کارت راه میفته؟ پسوند فایلاrar است فقط بعد دانلود پسوندشون رو به ccpتغییر بده.

Attachments

• PSX [LibCrypt] Max Read and Write.rar
    344 bytes · مشاهده: 51
  • PSX [LibCrypt] 8x.rar
    344 bytes · مشاهده: 38

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام پست بالایی پست برادرم هست ( در زمینه پلی استیشن دو کار کرده "9 .
اما در مورد پلی استیشن یک . شما برای رایت بازی های پلی استیشن یک به یه Clone cd نیاز داری ترجیحا ورژن 4 . و بعد پروفایل های رایت سی دی که میتونی اینو از اینجا دنلود کنی CloneCD4Profiles.zip
و تو پوشه profile کلان سی دی کپی کن ( محتویاتشو بریز تو اون پوشه ) .
بعد موقع رایت کردن باید profile PSX (libCrypt) رو انتخاب کنی . برای ایمیج گیری هم اونPSX [LibCrypt] Max Read and Write رو انتخاب کن .
نباید مشکل داشته باشی .
در ضمن سی دی رایتی رو اگه دستگاه ps1 هست ( پلی استیشن کوچیکا ) باید چشمش قوی باشه ( یا تازه خریده باشی ( که بعید میدونم ) تا بتونه قشنگ بخونه سی دی ها رو . پلی استیشن های بزرگ هیچ مشکلی ندارن مثل تراکتور تمام سی دی ها رو میخونن . فرقی هم نداره که چند بزنی . اما کوچیکا من که داشتم به مشکل بر میخوردم باید 10 20 بار خاموش روشن میکردم تا بالا بیاد .

sasan.key

کاربر سایت
Feb 26, 2009
110
سلام من یه سری بازی ps2 دانلود کردم حجمای فایل mdf 700 mg اینطوراس یعنی همش تو این مایس اما وقتی رایت میکنم جواب نمیده با چه برنامه میشه این mdf باز کردمثلا بازی ico 800mg فکر کنم باید بیشتر بشه؟میشه comperes کرد؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام من یه سری بازی ps2 دانلود کردم حجمای فایل mdf 700 mg اینطوراس یعنی همش تو این مایس اما وقتی رایت میکنم جواب نمیده با چه برنامه میشه این mdf باز کردمثلا بازی ico 800mg فکر کنم باید بیشتر بشه؟میشه comperes کرد؟

Alcohol 120%

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
دیسک باید DVD-R باشه یا DVD+R ؟ من با ImgBurn هرچی رایت کردم جواب نداده.
میشه کسی دقیق بگه با چه راهی و رو یه چه دیسکی دقیقا جواب گرفته؟

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام
دیسک باید DVD-R باشه یا DVD+R ؟ من با ImgBurn هرچی رایت کردم جواب نداده.
میشه کسی دقیق بگه با چه راهی و رو یه چه دیسکی دقیقا جواب گرفته؟

سلام
من روی هر دو نوع دی ویدی رایت کردم و جواب داده ، البته با نرم افزار Alcohol 120%.

یه راهنمای کامل تصویری رو تهیه کردم که روش رایت با الکل 120 رو آموزش داده.

اینم لینکش

موفق باشی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
من روی هر دو نوع دی ویدی رایت کردم و جواب داده ، البته با نرم افزار Alcohol 120%.

یه راهنمای کامل تصویری رو تهیه کردم که روش رایت با الکل 120 رو آموزش داده.

اینم لینکش

موفق باشی
مرسی متین جان, به نظرت من از DVD+R استفاده کنم یا DVD-R ؟ ضمنا شما با چه سرعتی جواب گرفتی؟ ضمنا تو تنظیمات رایت, DAO یا SAO باید باشه؟

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
مرسی متین جان, به نظرت من از DVD+R استفاده کنم یا DVD-R ؟ ضمنا شما با چه سرعتی جواب گرفتی؟ ضمنا تو تنظیمات رایت, DAO یا SAO باید باشه؟

من پیشنهادم اینه که حدالامکان از DVD-R استفاده کنی
در مورد دوم هم بهتره تغییر ندی و بذاری رو حالت پیش فرض بمونه

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من پیشنهادم اینه که حدالامکان از DVD-R استفاده کنی
در مورد دوم هم بهتره تغییر ندی و بذاری رو حالت پیش فرض بمونه
با تشکر از جوابت و guide ای که نوشتی.

فقط خواستم بگم که دیسک DVD+R از دیسک DVD-R کیفیت خیلی خیلی بالاتری داره و یه سری چک ها سر سالم بودن دیتا اصلا رو DVD-R وجود فیزیکی نداره.

بازم تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر