آنلاین بازی کردن GTA IV

:>b-)
سلامی دوباره بر همه ی بازیسنتریا>:d<
خوبـــــــــــــــــــــــــــــه!
آموزش آنلاین بازی کردن GTA IV
پسورد فایهای فشرده:www.bazidl.com
دوستان آموزش توسط یکی از دوستان به نام BF3 تست شده

روش اول:

خوب برای اینکار اول این فایل رو دانلود کنین و تو فولدر بازی بریزین

بعدش آپدیت بازی رو دانلود و نصب کنین (بازی باید ستاپ اصل باشه)

دانلود آپدیت از مدیافایر

بعد از نصب روی LaunchIVMP.exe کلیک کنید و از قسمت Setting برای خودتون یه اسم بزارید در انتها هم بر روی Browse server و سپس گزینه ی Internet رو انتخاب کنید و

بعد از اومدن سرورها وارد شید و لذت ببرید!
(منبع Mr.Freeze)
قبل از اقدام بخونید.
(با آپدیت 1070 social club از کار میوفته و برای اتصال به social club باید بازی رو اکتیو کنید و از LaunchGTAIV استفاده کنید که نیاز به اکتیو کردن بازی GTA IV دارد برای همین فقط باید از کرک آفلاین برای رفع این مشکل استفاده کنید چندی پیش جناب zens0red کرکی رد شدن از قسمت اکتیو منتشر شد که حاوی فایل paul.dll بود اما این کرک مخصوص نسخه Liberety city میباشد در اینجا آموزش استفاده از آن را برای GTA IV برای شما قرار میدهم)

حل کامل مشکل آپدیت 1070

سلام برای آنلاین بازی کردن این کار ها رو بکنید.
1-توی سایت Xbox LIVE Membership | Xbox LIVE Subscription | Join Xbox LIVE - Xbox.com عضو بشید.
2-gfwl رو دانلود و نصب کنید.
3-آپدیت آخر بازی رو دانلود و نصب کنید.
4-کرک مخصوص بازی رو دانلود کنید.
دانلود از سرور اول
دانلود از سرور دوم
دانلود از سرور سوم
دانلود از سرور چهارم
جایی غیر از محل بازی کپی کنید فایل LaunchGTAIV اصلی همان اورجینال بعد از آپدیت (درصورتی که فایل اصلی بازی شما اورجینال نیست "چیزی حدود 5 مگابایت" این فایل را دانلود کنید و به محل بازی انتقال دهید) به LaunchGTAIV2 تغیر نام دهید بعد از تغییر نام در محل بازی کپی کنید.
5-فایل http://halker2009.persiangig.com/xox.reg رو دانلود کنید و بر روی رجیستری نصب کنید.
6.به سایت Rockstar Games Social Club رفته و ثبت نام کنید اکانت خود را فعال کنید.
7.فایل LaunchGTAIV2 (فایل 5 مگابایتی اصلی) را اجرا کنید با اکانتی که ساختید لوگین کنید وقتی صفحه بسته شد LaunchGTAIV(فایل 72 کیلوبایتی کرک razor) را اجرا کنید وارد بازی شوید.
8.با زدن کلید home وارد xlive خود شوید و در صورت نیاز به شماره سریال از WGBGH-PYJKQ-H76WM-8BP7F-94MJD استفاده کنید.
به بازی برگردید و با استفاده از موبایل به قست multiplayer برید و بازی کنید.

توضیحات مربوط به هر یک از مراحل بالا:
1.برای ورود به games for windows live حتما باید در سایت آن عضو شوید.
2.برای ثبت achiv ها و کثب امتیاز در بازی همینطور بازی آنلاین و ارتباط با دوستان و چند مورد دیگر به gfwl نیاز دارید.
3.آپدیت 1070 این آپدیت clinet مخصوص rockstar یعنی social club را از کار می اندازد یعنی دیگر نمیتوانید با اکانت قبلی به آن لوگین کنید)
4.این کرک مخصوص اکتیو کامل این بازی است یعنی شما دسترسی به تمام قسمت های بازی رو دارید.
5.فایل xox.reg خیلی مهم است قبل از نصب آن شما باید سریال اورجینال بازی gta iv را برای gfwl داشته باشید (نه سریال خود gta iv از rockstar) بعد از نصب میتوانید از سریالی که با رنگ نارنجی مشخص شده برای اکتیو بازی استفاده کنید)
6.برای آنلاین بازی کردن و اجازه ورود بخش آنلاین ( palyer match و ranked match) باید در این سایت عضو باشید.
7.با باز کردن فایل اصلی شما وارد new social club میشوید و باید با اکانت که در rockstar ساختید لوگین کنید این بخش به شما اجازه دسترسی به multiplayer در live را میدهد.
8.بعد از نصب فایل xox.reg در ریجستری این سریال برای xlive شما فعال میشود و میتوانید از ان برای اکتیو قسمت gfwl بازی استفاده کنید.

کسانی که موفق به آنلاین بازی کردن شدند لطفا بنده را در xlive ادد کنند HonoredPerisan
منبع (خودم و Игровой сервер CS: RIN.ru Counter-Strike Server)
باتشکر

آخرین ویرایش:

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
مگه میشه 25 ms؟خود بازی کن های خارجی هم همشون این پینگ ندارن شاید منظورتون 250msهست؟
در ضمن شاید اون سرور مورد نظر این محدودیت پینگ قرار داده.
راستی مگه میشه با کپی هم به سرور ها وصل شد؟منظورم بدون هاماچی و بدون در نظر گرفتن پینگ مضخرف ایران.
ولی تاپیک خوبیه مرسی;)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
والا دوست عزیز من هم تعجب کردم ولی با همشون صحبت کردم می گفتن بای 25 ms باشه اما خوب حالا ما هم تست می کنیم ببینیم چی میشه دیگه.

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
ولی توی تاپیکهای دیگه میگفتن تونستن راحت بازی کنن که ؟
کاش یه چیزی مثل GTA MP هم واسه GTA IV درست شه حالشو ببریم !

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
من و یکی از دوستان Ping امون به هم بین 28 و 34 هست اگر من سرور بشم میشه راحت بازی کرد ؟
من سرور رو ساختم حالا توی بازی چیکار باید کنم ؟ چون توی بازی فقط می خواد به Live وصل بشه

آخرین ویرایش:

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
دوستان عزیز من که با ps3 بازی میکنم از سرعتم ایراد نمیگیره.و فکر میکنم اصلا نشه به صورت شبکه و آفلاین با pc بازی کرد . چون شما هر وقت بازی میکنید باید اون مبلغی رو که به دست میارید روی سرور ها آپلود بشه.
امیدوارم کمکی کرده باشم.

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
من رفته بودم سوئد بد رفتم گیم نت بازی کنم که تا فهمیدن ما ایرانی هستیم شروع کردم مسخره کردن . تازه میگفتن ایرانی ها بازی حالیشون نیست . دلم میخواست کمربند رو بکشم ناکارشون کنم ولی 1 به 15 نمیشد .ببینم میشه با اون خارجی ها هم ما بازی کنیم ؟؟؟؟؟؟:mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر