Dragon Age تاخیر خورد

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
219033-dragon_age_origins_logo_large.jpg

در هفته اخیر شاهد تاخیر خوردن چندین عنوان EA بودیم، Godfather II و Sims 3، و حالا کمپانی اعلام کرده Dragon Age برای PC که قرار بود 6 ماه زودتر از همتایان کنسولی خود عرضه شود، همزمان با آنها توزیع خواهد شد (پاییز 2009)

a42530872565b5f3bb60df5bc0c1360b

احتمالا Electronic Arts تصمیم گرفته به استودیو های سازنده فرصت بیشتری بدهد و استانداردهای خود را بالا ببرد و یا شاید این تاخیر بخاطر محاسبات جدید Bioware باشد، دکتر Muzyka -موسس bioware- در این رابطه میگوید: "من واقعا خوشحال هستم که ما تا اینجای کار پیش رفته ایم، Dragon Age از همین حالا عنوان محبوب من در بازیهای bioware شده ولی با اینحال ما استانداردهای بالایی داریم و میخواهیم بازی حتی فراتر از انتظارات طرفدارهای ما -که بعضا از زمان Baldur's Gate تا حالا با ما هستند- باشد برای همین نهایت تلاشمان را میکنیم تا به یک عنوان ایده آل برسیم"

http://www.gamespot.com/news/blogs/...-2009-you-should-be-aware-of.html?tag=nl.e513

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه مشکلی این وسط هست...من هیچ وقت فکر نمیکنم EA واسه کیفیت بازی یه دفعه چندین عنوان بزرگ رو به تاخیر بندازه!!!

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
یه مشکلی این وسط هست...من هیچ وقت فکر نمیکنم EA واسه کیفیت بازی یه دفعه چندین عنوان بزرگ رو به تاخیر بندازه!!!
شاید تنها دلیلش نباشه ولی حتما اثر داره، 6 ماه کار کردن روی یه عنوان به سازنده ها وقت بیشتری برای ارتقا یا حداقل بتا تستینگ میده، زمان انتشار هم مهمه مثلا توزیع sims 3 در تابستان به جای دو هفته دیگر واقعا کار درستی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر