تاپيك Xbox 360 داران كرمان

nima_rock

کاربر سایت
Jun 11, 2008
48
نام
نيما
سلام خدمت دوستان 360 داره كرماني ديدم بچه هاي استاناي ديگه فعال هستن گفتم عقب نمونيم;)
اگه خداي نكرده مشكلي واس 360 پيش اومد تو اين تايپيك بگيد تا اگه تونستيم با هم فكري مشكلو برطرف كنيم . لطفا بگيد 360 از كجا وبا چه قيمت خريداري كردين و بازياتونو از كجا ميخرين

nima_rock

کاربر سایت
Jun 11, 2008
48
نام
نيما
خوب تايپيك كه خوابيده يعني كرماني 360 دار ندريم؟:( (خودم كه هستم:cheesygri)
خوب من كنسولمو قسطي گرفتم ولي خيلي گرون افتاد 630 اين حدودا مشخصاتشم:
پريميوم
درايو بنكيو
تاريخشم مال اوايل 2008 ازش راضيم

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
خوب تايپيك كه خوابيده يعني كرماني 360 دار ندريم؟ (خودم كه هستم)
بله کرمان 360 دار داریم خوبشم داریم ! اما کسی که متوجه باشه اینترنت چی هست و با این کنسول میشه انلاین بازی کرد و ....... !! نداریم ! فعلا هرکی 360 اینجا میخره فکر میکنه مثل ps2 هست و باید فقط یک دیسک بزاری داخلش و شروع کنی به بازی کردن ! اگرم دیسک نقره ای باشه بهتر هست !یک موقع ابی باشه دارن سرش کلاه میزارن ! خودت حتما از روش رایت کردی ! ادامش ندم بهتره اگر به کسی برخورد یکموقع ببخشید ;)

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام خدمت هم استانیهای عزیز:love:
یه چند وقتی هست که برای دستگاهم مشکلی پیش اومده,اینکه در درایو دستگاه باز نمیشه:confused: قبلش درست کار میکرد,3چراغ شد فرستادم nextgen درستش کرد ولی بعد از چند روز دیدم در درایو باز نمیشه اخه داده بودم تنظیم لنز هم بکنن کسی میدونه کجا درستش میکنن(کرمان)
خواهشن کسی غیر از گودرزیو معرفی کنید با تمام احترامی که برای ایشون قائلم:biggrin1:

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
سلام به همگی بروبچز منم از 360 داران کرمان هستم
گیم نت بلک اول خیابان بهمن یار کنار کافی نت ازادی (ژیرزمین)بازی شکه ای ps3 و xbox360 را انداخته..
جمعه ها جام میزارن کی پیایه هست بریم شبکه ای بازی کنیم؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام حامد جان دمت گرم آبروی هر چی کرمانی رو بردی من کرمانی هستم صبح تا شب دارم با پی اس 3 لایو می زنم قبلآ هم 360 می زدم اما وقت نشده اکانت بگیرم به جای این حرفا بیایید یه قرار لایو بزارید یا واسه پی اس 3 یا واسه 360 من 2 تاشو دارم بازی پی اس 3 هم متال گیر بازی 360 هم کال و جرز هر چی بگیم پاییتونم!!!

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام حامد جان دمت گرم آبروی هر چی کرمانی رو بردی من کرمانی هستم صبح تا شب دارم با پی اس 3 لایو می زنم قبلآ هم 360 می زدم اما وقت نشده اکانت بگیرم به جای این حرفا بیایید یه قرار لایو بزارید یا واسه پی اس 3 یا واسه 360 من 2 تاشو دارم بازی پی اس 3 هم متال گیر بازی 360 هم کال و جرز هر چی بگیم پاییتونم!!!
سلام من resistance 2 با metal gear solid فعلا دارم(اخه ماله پسر عمه ام هست:biggrin1:)
فقط میتونم شبا بازی کنم اونم بعد از ساعت 12 که ترافیکه مجانی هست.الانم وضعیت روحیه خوبی ندارم(امتحاناته دانشگاه)اخه نیست خیلی خوندم استرس گرفتم:cheesygri
ولی یه وقتایی اخفال میشم میرم یه کایمرا کشی با بروبچ را میندازیم :cool:

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوسته عزیز دستگاهتون رسید همین جا بگین من آدرس می دم بیارین مغازه چون فعلا امتحان دارم مغاره نمی رم!!! تایپیک مغازه بعد امتحانات راه می یافته خدا بخواهد می خواهم بهترین نمایندگی فروش کنسول ها و بازی های کنسول در کرمان باشم چون تمام بازیها رویه ورباتیم و کنسول با کمترین سود و هماهنگی با قیمت های تهران و زیر قیمت بازار کرمان فروخته می شه در ضمن از مدیر ها هم معذرت می خواهم اگه تبلیغ شد اینشاالله بعد از امتحانات تایپیک می زنم آدرس هم می دم البته اگه عجله ندارید دوسته عزیز!!!

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوسته عزیز دستگاهتون رسید همین جا بگین من آدرس می دم بیارین مغازه چون فعلا امتحان دارم مغاره نمی رم!!! تایپیک مغازه بعد امتحانات راه می یافته خدا بخواهد می خواهم بهترین نمایندگی فروش کنسول ها و بازی های کنسول در کرمان باشم چون تمام بازیها رویه ورباتیم و کنسول با کمترین سود و هماهنگی با قیمت های تهران و زیر قیمت بازار کرمان فروخته می شه در ضمن از مدیر ها هم معذرت می خواهم اگه تبلیغ شد اینشاالله بعد از امتحانات تایپیک می زنم آدرس هم می دم البته اگه عجله ندارید دوسته عزیز!!!
شرمنده که میپرسم,شما تا حالا 360 کپی خور کردید:blushing:اخه من توی کرمان کسیو سراغ ندارن که این کاره باشه:-"
در ضمن یه 360 دارم که درش باز نمیشه شما میتونید درستش کنید,اگه اره هزینش چه قدر میشه
ادرس مغازتونرو هم لطف کنید بگید
ممنون;)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
آدرس پیغام خصوصی کردم در ضمن اسم کوچیکم هم میلاد هست که به رضا بین دوستام و توی سایت معروفم!! فردا هم اینشالله تایپیک رو توی فروشگاه مجازی راه می ندازم کسی کاری داشت اونجا بگه که نه تایپیک منحرف شه نه مدیرا صداشون در بیاد که داری مجانی تبلیغ می کنم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر