شما دوستان چطوری Xbox 360 خریدین

milad73

کاربر سایت
Nov 14, 2008
38
من با دوستام چند بار رفتیم کلوپ بازی کردیم!!!خوشم اومد تصمیم گرفتم یه elite بخرم
به مامان و بابام گفتم اونها هم گفتن که بعد از امتحاناتت میخریم
امتحانام 26 دی تموم میشه تولدم هم 29دی هست
فکر کنم میخوان برای تولدم بخرن

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
يك تاپيك در مورد چگونه PS3 خريديد بود ... اينم همونه :cheesygri.

اكثرا ميان ميگن من اول يك 360 داشتم 3 چراغ شد رفتم يكي ديگه خريدم و ... و... و...
:cheesygri

• Like
Reactions: alisantori

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
تایپیک جالبی نی ولی خوب من میگم چجوری خریدم
تو شهرمون:):)(انگار همه تو روستان:):))یه کلوپ هست که 360 داره از اونجا فهمیدم که همچین چیزی تو دنیا هست:)
بعدا هم از تو سایت بیشتر با 360 اشنا شدم وبعد ید.نه از بچه های سایت خریدم که اصلا یه ثانیه هم باهاش بازی نکردم:(:(چوب بورد درایوش سوخته بود:(و......اوراق کردمش و فروختم ویه سری وسایلاش مونده هنوز
و چند وقت پیش هم یدونه دیگه خریدم ولی خیلی روشنش نمیکنم چون حوصله ی بازی ندارم:(;)
بقیه داستانو بعد میگم:blushing:

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
من هم با کلی خواهش و تمنا پدر و مادرم رو راضی کردم که 360 برام بگیرن واسه همین با مادرم و برادرم رفتیم یگانه(ای کلاه ب....) من به پدرو مادرم گفتم که قیمتش 450 است وقتی رفتیم یگانه گفت 540 ازش سوال کردم که شما گفتید 450 حالا چجوری شد 540 گفت آخه اینا بهتر از قبلیاست و کمتر احتمال داره 3 چراغ بده.خلاصه منم خر شدم و خریدم.

milad73

کاربر سایت
Nov 14, 2008
38
من هم با کلی خواهش و تمنا پدر و مادرم رو راضی کردم که 360 برام بگیرن واسه همین با مادرم و برادرم رفتیم یگانه(ای کلاه ب....) من به پدرو مادرم گفتم که قیمتش 450 است وقتی رفتیم یگانه گفت 540 ازش سوال کردم که شما گفتید 450 حالا چجوری شد 540 گفت آخه اینا بهتر از قبلیاست و کمتر احتمال داره 3 چراغ بده.خلاصه منم خر شدم و خریدم.

مگه x360 چشه؟ که میگی خر شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اتفاقا تاپیک باحالیه!
اینم داستان من و 360 :biggrin1::
من 360 رو تقریبا از همون روزای اول میشناختم و در آرزوی بدست آوردنش زندگی می کردم. تابستان امسال یکی از رفیقام گفت که X360 داره و خیلی باهاش حال میکنه. بعدش دعوتم کرد که بریم خونشون یه دست XBOX بزنیم و حالشو ببریم. منم با کله رفتم و حسابی تو کفش موندم.:eek:
از اون روز بود که تصمیم گرفتم مخ بابا ، مامان رو بزنم. خلاصه! از اونجایی که من تو مخ زدن پدر عزیزم استادم اول از بابام شروع کردم و در عرض چند روز به پیروزی رسیدم.:biggrin1:
بعدش هم مامانم راضی شد و قرار شد که یه دونه X360 از آبادان بگیرم. روز بعدش که رفتیم واسه خرید X360 یارو گفت که هفته دیگه بار واسش میرسه و کلی X360 تو راهه! یک هفته گذشت و وقتی که رفتیم بازم گفت 2 هفته دیگه!خلاصه حدودا 1 ماه و نیم یارو ما رو تو کف گذاشت و آخر هم نیاورد. منم حسابی جوش آورده بودم.:mad:
بعدش هم برا کنکور آزاد که یکی از اعضای خانواده داشت، مامانم اینا:biggrin1: میخواستن برن تهران و منم از اون روز حسابی رفتم رو مخشون تا بالاخره قرار شد منم برم و به X360 برسم.
چند روز بعد هم رفتیم تهران و از پاساژ لباف یه دونه Arcade به قیمت 450 تومان(نامردا حسابی بمون انداختن:biggrin1:) گرفتیم.
قصه ی ما به سر رسید منم به X360 رسیدم.:love:

• Like
Reactions: alisantori

tonymontana

کاربر سایت
May 27, 2008
241
نام
فری
منم سر بابامو کلاه گذاشتم گفتم یه کاپیوتر قویه:laughing: اونم یه چک داد رفتم خریدم البته 2 سال پیش یادش بخیر :cheesygri

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بابا منم داستا نی دارم -خدایش یک 360 یک دنیا خاطره
یکی داشتم قبلا مدل قدیمی بود 2006 بود اونو به چه بد بختی فروختیمش
برای همین کنسول نزدیک 500 تومن خرج کرده بودم(برای خریدنش)
:(
بعد رفتیم با 300 ضرر دادیمش رفت-
موقع خریدن این جدیده-درایو لایت اون کپی خور نشده بود-رفتیم دنبال بنکیو اونم گیر نمیومد
من مونده بودم و خودم و 450 تومن پول(250 گزاشتم روش)
خلاصه اخر سر تو همین بازارچه یک بچه باحالی 360 الیت داشت-رفتم 430 خریدم
خیلی تمیزه-الان کلی باهاش عشق میکنم

ولی ماجرای full gameاز همه جالب تره چون تو قسمتیش هم خودم شرکت داشتم-
بنده خدا بد شانسی پشت بد شانسی:p

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
راستی بهتره الان برات بخرن -برو یک ارکید از مجید بخر-
حدودا 305 هزار تومنه-چون ممکنه بعدا بره بالا تر کپی خور شده اماده مصرف 305 هزار تومن

اگه نیاز به هارد هم داشتی بچه ها 20 گیگ رو میدن 38-40 تومن
بعد بشین لذت ببر-اگر 120 گیگ هم میخوای -به خودم pmبده یا همون به مجید بگو هارد های
هک شده نوت بوک رو سوار دستگاه میکنیم اونم 100و خورده ای 110-120 تومن
برای بازی هم که به امضای من مراجعه کن-بعد بشین لذت ببر:love:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
من قصدو خرید ps3 بود. به یکی ازآشناها گفتم برام از دبی بیاره. بهش گفتم اگه ps3 گیرت نیومد 360 بگیر.
اون نامردم دید ps3 گرونتره برام 360 آورد. گفت ps3 گیرم نیومد(عجب دروغی گفت!!!!)
اردیبهشت بود که گرفتم. پرمیوم 280 تومن. کپی خورم بود!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
ولی ماجرای full gameاز همه جالب تره چون تو قسمتیش هم خودم شرکت داشتم-
بنده خدا بد شانسی پشت بد شانسی:p

ممنون بابت زحماتی که برام کشیدی;):blushing:

راستی بهتره الان برات بخرن -برو یک ارکید از مجید بخر-
حدودا 305 هزار تومنه-چون ممکنه بعدا بره بالا تر کپی خور شده اماده مصرف 305 هزار تومن

اگه نیاز به هارد هم داشتی بچه ها 20 گیگ رو میدن 38-40 تومن
بعد بشین لذت ببر-اگر 120 گیگ هم میخوای -به خودم pmبده یا همون به مجید بگو هارد های
هک شده نوت بوک رو سوار دستگاه میکنیم اونم 100و خورده ای 110-120 تومن
برای بازی هم که به امضای من مراجعه کن-بعد بشین لذت ببر
اینایی که گفتی با من بودی رفیق؟؟!!!:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر