تاپیک Xbox 360 داران اهواز

s_xbox360

کاربر سایت
Jun 15, 2008
21
نام
صادق
با سلام
خدمت همشهری های گرامی
از این به بعد نظرات خود را در مورد تمام موارد کنسول Xbox بخصوص در مورد XBL در این تایپیک مطرح کنید.
منتظر نظرات شما هستیم.
:) :laughing: :cheesygri

آخرین ویرایش:

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
ُسلام دوستان این خبر هیچ ربطی به این موضوع نداره و فقط می خواستم یک خبر بسیار بسیار بسیار عالی و خوشحال کننده و جذاب را برای افرادی که کنسول اکس باکس 360 دارند را بدم که خبرم این است که طبق گزارش مجله بازی رایانه و دوست خوبم که درمجله بازی رایانه مشغول تهیه تریلر های این مجموعه است امروز به من اعلام کرد که بازی Metal Gear Solid4 برای xbox360 هم ساخته میشود و در اینجا که من الان دارم پر درمیارم جا داره به دوستانی که Ps3 دارند تسلیتی ویژه از طرف خودم و تمام اکس باکس360 داران بدم خدمتشون .انشاءالله غم آخرشون باشه .و بازی God Of WarIII برای اکس باکس 360 نیاد چون دیگه اوونوقت باید برند...................:laughing::cheesygri:love:

view.php

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
ُسلام دوستان این خبر هیچ ربطی به این موضوع نداره و فقط می خواستم یک خبر بسیار بسیار بسیار عالی و خوشحال کننده و جذاب را برای افرادی که کنسول اکس باکس 360 دارند را بدم که خبرم این است که طبق گزارش مجله بازی رایانه و دوست خوبم که درمجله بازی رایانه مشغول تهیه تریلر های این مجموعه است امروز به من اعلام کرد که بازی Metal Gear Solid4 برای xbox360 هم ساخته میشود و در اینجا که من الان دارم پر درمیارم جا داره به دوستانی که Ps3 دارند تسلیتی ویژه از طرف خودم و تمام اکس باکس360 داران بدم خدمتشون .انشاءالله غم آخرشون باشه .و بازی God Of WarIII برای اکس باکس 360 نیاد چون دیگه اوونوقت باید برند...................:laughing::cheesygri:love:

view.php
دوست عزیز شما اهل تهران هستید و اینجا پست می دید! واقعا که دیگه خسته شدم...راستی قبل از هر تخلف دیگه ای لطفا اگر توی تاپیک دیگه این خبر را دادید حتما منبع خود را بنویسید.

s_xbox360

کاربر سایت
Jun 15, 2008
21
نام
صادق
چی شد بچه ها اهوازی خبری ازتون نیست از همه عقب افتادیم
چرا هیچکس نمی یاد تو تایپیک
یعنی اهوازیا اهل این چیزا نیستند.
:(( :mad: :-"

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
Mbc persia چرا خط خورد ؟ :biggrin1: خدا رحمتش کنه

بنازم بچه ها اهواز روووو

همه ترکوندن

همه ریختن توو گیم نت فقط شرت بندی میکنند

S_xbnox 360 جوون یه موضوع تعیین کن تا بچه ها کم کم پیداشون میشه میان نظر میدن

من که هستم همیشه توی سایتم . صبح میشینم تا در سایتو باز کنن بیام داخل :biggrin1:

s_xbox360

کاربر سایت
Jun 15, 2008
21
نام
صادق
armin-game جون ممنون از اینکه پیام دادی.
می تونیم از این شروع کنیم که بازیهاتون رو از کدوم مغاره میخرید
منتظر بچه های بامرام اهواز هستیم

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
مرسی دوست خوبم

خودم اول به این سئوال جواب میدم ، امیدوارم که باقی دوستان اهوازی بیاند و این تاپیک رو داغتر کنند .

اوایل بازی ها رو از طریق پست از فروشگاه نکست جن تهران میخریدم ولی الان مدتی هست که از حسین ماجدی خودمون میخرم :biggrin1: سرزمین رایانه

ولی از آقایون کلاهبردار پاساژ نخل به هیچ عنوان

سری اول هر بازی رو فروشگاه سرزمین رایانه با چاپ روی دیسک و کاور خوشکل و دیسک ورباتیم میده بیرون . که خداییش از نظر من دیگه بهتر از این نمیشه !!!

منتظر نظر دیگر دوستان هستیم :smile:

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
البته ما بهش میگیم حسن خالی بند!
پاساژ نخل هم درسته کلاهبردارن...اما نه همشون. من بازی هارو به روز از بهروز امتحانی میگیرم. دی وی دی توپ با چاپ با کیبفیت و جعبه با همون قیمت بازی بدون چاپ و جعبه بدرنگ حسین خالی بند. تازه خیلی وقتها هم دیسک play box هم بهم 5000 تومن میده .( فقط تو رو به خدا نگید که نههههه....play box ضعیف میکنه و..از این حرفا.)

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
معلومه کجایید؟؟؟ آهای...کسی نیست؟؟
بابا، بچه های اهواز خوابتون برده؟؟ تاپیک داره میره دسته دو...حواستون باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر