چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام . دیدم هر از چند گاهی تو تاپیک معرفی شبیه ساز دوستان میان و سوال میکنند که چجوری فلان بای ور اجرا کنم و یا چجوری بیشترین سرعت ممکن رو تو فلان بازی بگیرم .
خوب اینجا از این به بعد نحوه اجرای بازی های مختلف رو که احیانا نیاز به لم و یا تریکی چیزی دارن احتصاص داره . و راههایی برای افزایش سرعت بازی ها هم عنوان میشه .

. هر دوستی هم که در این زمنیه سوالی داره و سوالش درمورد بازی هایی که قبلا معرفی شدن نیست . اینجا بپرسه . یادتون باشه این مطالب رو بخونید و خودتون تلاش کنید وقتی موفق نشدید سوالتون رو مطرح کنید .
======================
حاوی تمامی بایوس ها . پلاگین ها و بیلد بروز هست ! !. بعد ازدنلودش فقط باید ورژن های جدید (فایل exe که چند کیلوبایت بیشتر نیست ) و پلاگین های اپدیت شده رو دنلود کنید .! مابقی چیز ها همه تنظیم شده هست از قبل کپی کنید از حالت زیپ خارج کنید و بازی کنید(قبلش به تنظیمات دسته نگاه کنید تا گیج نشید )
========================
توجه توجه توجه .

سریعترین بیلد در حال حاظر فوق العاده
توجه :در حال حاظر سریعترین بیلدی که من امتحان کردم بیلد pcsx2-r1233.7z هست(از بیلد هاییکه دارای VUskip هستند)! تمامی اسپید هک ها رو داره ! و vuskip رو روی 1 1 تنظیم کنید . با این تنظیمات Bloody roar 3 که سابقا 20 تا 30 فریم با vuskip 1 2 میگرفتم الان فول فریم اجرا میشه بسیار بسیار عالی . تیکن 5 هم ککه بنده با vuskip 1 3 اجرا میکردم و 22 تا 25 فریم با لرزش بسیار زیاد و سرعت افت1ضاح بیشتر نمیگرفتم الان تو این بیلد با vuskip 1 1 چهل 40 فریم میگیرم . که عالیییه ! تمام مشخصات گرافیکی هم فعاله ! ( روزلوشن 1024 در 1024 هست .! سابقا با بیلد های قبلی 800 در 600 بود! و تیک native هم میزدم! اما تو این بیلد این ها نیاز نیست هم گرافیک دارید و هم سرعت!

در ضمن سی پی یو من تک هسته ای هست! یعنی مال عهد دقیانوس! پس از این بیلد استفاده کنید! و نکته های قدیمی زیر رو هم بخونید بدردتون میخوره!
===============================
تو جه توجه در رابطه با بیلد های جدید
راهنمای افزایش سرعت جدید

دو توصیه برحسب تجربم دارم که خدمتتون عرض میکنم
1.اگر از بیلد های جدید استفاده میکنید از گزینه frameskip که تو بخش cpu شبیه ساز هست استفاده کنید و مقدار 2 2 رو بدید ( یه 2 تو مستطیل آخری . یه دو هم تو مستطیل بالاییش) و بعد بازی رو اجرا کنید . با استفاده از F4 و Tab هم میتونید درون بازی از فریم اسکیپ به نرمال و بلعکس سوییچ کنید . این برای مواقعی خوبه که فریم اسکیپ باعث بوجود اومدن مشکل تو بازی ها میشه مثلا صفحه سیاه میشه یا پرش خیلی زیادی تو صفحه میبینید .

2.از اسپید هک های موجود استفاده کنید .( همه رو تیک بزنید ) البته توجه داشته باشید اگر دیدید بازی بالا نیومد ممکنه بواسطه این اسپید هک ها باشه پس اسپید هک ها رو در این صورت غیر فعال کنید ( یکی بعد از دیگری تا بفهمید کدوم اسپید هکه که باعث گیر کردن بازی میشه ) و بعد به بازی کردنتون ادامه بدید .

3.اگه بلید های جدید سرعت خوبی ندارن بنظرتون میتونید از بیلد های قدیمی هم استفاده کنید . بعنوان مثال بیلد Pcsx2r-1233 بیلدی هست فوق العاده! البته با استفاده از Vuskip .
توضیح بیشتر : این گزینه تو بیلد های جدید برداشته شده و بجای همون Frame Skip قرار داده شده . این دو کاراییشون مثل هم هست اما در پاره ای از مواقع Vuskip بمراتب بهتر از فریم اسکیپ کارمیکنه ( خیل یکم هستند این نمونه ها ) .پس میتونید از این ورژن های هم استفادهکنید . فقط ذکر یک نکته .
تنظیمات vuskip با تنظیمات frameskip متفاوته عموما .
برای بدست اوردن سرعت بهینه و خوب در vuskip از تنظمیات 1 1 استفاده میکنیم و این درحالیه که در frame skip از 2 2 عموما استفاده میکنیم ( البته خودتون هم میتونید اعداد دیگه رو هم امتحان کنید و نتیجه رو ببینید )

4.از پلاگین های گرافیکی مختلف استفاده کنید . بعنوان مثال GSDX1.15 و ZeroGs
بعنوان مثال GSDX1.15 build 1379 سرعت خیلی زیادی به من میده در حالی که بیلد های دیگش اینطور نیستند!
در بعضی از بازی های پلاگین گرافیکی ZeroGs بسیار بسیار سریعتر از Gsdx هست . بعنوان مثال بازی soul calibur 3 با GSDX 5 فریم میگیرم . در حالی که با ZeroGs 22 تا 37 فریم میگیریم .! ( البته این ها تغییر هم میکنند در طول زمان . )

5.درپلاگین گرافیکی GSDX یادتون باشه بعضی مواقع تیک native باعث افزایش سرعت بسیار بسیار زیادی میشه . (مثلامن بجای 10 فریم 40 فریم در بازی GOD hand گرفتم ! )
خوب اینم هم از این دیگه . امیدوارم کمکتون کرده باشه .
6.اگه وقتی خواستید از بیلد های جدید استفاده کنید با اروری مواجه شدید . dotnet framework 2 و 3 رو نصب کنید . دیگه نباید مشکلی داشته باشید
اگر این کار براتون سخته! بیلد ها رو از این آدرس دنلود کنید (جدید ترین بیلد ها ) با Vuskip و تمامی اسپید هک ها .! یه بنده خدایی لطف کرده و این قابلیت های که تو بیلد های جدید غیر فعال شدن! رو به بیلد های جدید دوباره اضافه میکنه و اونا رو در اختیار ما قرار میده
http://www.mediafire.com/orleans

2.پلاگین های صدا و گرافیک و دسته و ... رو هم از اینجا بگیرید.!PCSX2
3.بایوس مورد نیاز رو هم میتونید از اینجا دنلود کنید .بعد از دنلود . از حالت فشرده خارج کنید و تو پوشه بایوس کپی کنید.
4.بعد این بخش ها رو بخونید و دنلود کنید. #1 و اینو #19
5.اخرین ورژن پلاگین ها و بیلد ها رو از اینجا دنلود کنید .تمامی و آخرین ورژنها و پلاگینها -آموزشها و تنظیمات شبیه ساز PCSX2 .
=============================================
بدیهی هست که با اومدن ورژن جدید از ورژ« جدید استتفاده میشه ! ( اینو گفتم که اگه بعد عمری به این تاپیک اومدید و این آپدیت نشده بود به هزارو یک دلیل نرید یه ورژن عهد عتیق رو دنلود کنید .!)
=============================================
لینکهای مفید
:آموزش تبدیل سیو بازی های پلی استیشن 2 به فرمت PCSX2
چگونگی رایت بازی های Ps2

افزایش سرعت در اجرای بازی های پلی استیشن 2؟ چطوری ممکنه ؟
اول اون نکاتی که در بالا گفته شد رو مطالعه کنید . بعد نکات قدیمی مطالب در اسپویلر هم خالی از لطف نیست. (خیلی از این نکات دیگه عملا کارایی نداره چون شبیه ساز خیلی پیشرفت کرده ودیگه نیازی به اونها نیست صرفا نکات جدیدی که در بالا گفتم کفایت میکنه )

اینجا هم در مورد افزایش سرعت اکثر بازی ها پستی دادم .یادتون باشه ساده ترین راه برای افزایش سرعت ارتقای سرعت پردازنده تون هست .یعنی سی پی یو قویتر شبیه سازی سریعتر .واقعا تاثیر داره .کارت گرافیک چندان مهم نیست .برا اساس تجربه ای که من کسب کردم قدرت سی پی یو اثر مستقیمی رو نحوه اجرا وسرعت اجرای بازی ها داره .بعنوان مثال من سی پی یو 3 گیگا هرتز HT دارم .با این سی پی یو در حالت عادی تو بازی تیکن 5 من 12 تا 15 فریم بیشتر نمیگیرم . وقتی اور کلاک کردم (به اندازه 10 درصد) یعنی 3.2 گیگا هرتز سرعت فریم من به 16 17 فریم رسید و وقتی 3.36 اورکلاک کردم به 18 19 و بعضا 20 فریم میرسید . وقتی که تا 3.8 گیگاهرتز اور کلاک کردم 25 تا 30 فریم حداقل میگیریم . افزایش سرعت رو میبینید! البته کارت گرافیک من 6600 هست .AGP و نسبت به کارتهای امروزی ضعیف بنظر میاد اما با اور کلاک فرکانس هسته و مموری اون از 300 و 500 به 450 و 600 مگاهرتز باز فریم بیشتری میگیرم . بطوری که تو بازی GOD hand با افزایش فریم مواجه میشم!! خوب حالا بعد از این مطلب میرسیم به تریک هایی که باعث افزایش سرعت میشه پس حتما پست #16#32 ببینید و حتما امتحان کنید.

2.یه نکته دیگه این که حتما حتما سعی کنید بازی ها رو با پلاگین های گرافیکی و پلاگین صدا ی مختلف امتحان کنید . حتما حتما بازی هاتون رو با بیلد ها vm machine و non vm compile (همونی که آخرش یه t داره ) امتحان کنید .

3.از VUskip استفاده کنید. افزایش فریمی در حدود 15 تا 20 فریم بشما میده . نحوه تنظیمات این vuskip هم تو پست 16 که بالا گفتم هست .
نکته :vuskip تو بعضی از بیلد های قدیمی (ورژن های قدیمی ) با بیشتر بازی ها سازگار نبود و پرش های زیادی تو صفحه دیده میشد وقتی فعالش میکردی .اما خوشبختانه الان با اومدن ورژن 471 این مشکل vuskip رفع شده و میتونید راحت از این گزینه استفاده کنید (البته بخاطر توسعه های پیوسته این ورژن کمی کند تر از ورژن x3 که تو پست 16 (بالا معرفی کردم که ببینیدش ) هست . اما با این تفاصیر خیلی عالی شده و حتما ورژن های جدید تر رو هم دنلود کنید و بازیهاتونو باهاش تست کنید.

اگه کارت گرافیک قویی دارید ابتدا با ZeroGS امتحان کنید . چون بیشتر از کارت گرافیک استفاده میکنه .برخلاف GSDX که ازبیشتر سی پی یو استفاده میکنه تا گرافیک .این الزاما به این معنا نیست که ZeroGs همیشه سریعتر عمل میکنه یا بلعکس . تو بازی های مختلف نتایج فرق می کنه . پس حتما این دو تا رو تست کنید .
امیدوارم که تنظیمات زیر بکمکتون بیاد.

قبل از هر کار دیگه ای به لینک زیر هم سر بزنید و ببینید تو کدوم دسته هستید . راهنمای خیلی خوبی برای شبیه سازی بدون دغ دغه برای شما خواهد بود .

نکته 4: هر بازی با هر پلاگینی سریع اجرا نمیشه .
vuskip تو همه بازی ها باعث سرعت بیشتر نمیشه . تو اونهایی هم که میشه نوعی حس انقطاع ایجاد میکنه (تیک ..پرش ) بازی های کمی هستند که با فعال کردن vuskip این پرش رو ندارن .
در ضمن هرچی vuskip رو تعداد فریم هاش رو بیشتر بزنید پرش بازیتون بیشتر میشه . تنظیمات خوب برای بازی ها بدون stutter ( یا همون انقطاع ها تو بازی ) بصورت زیره 1 1 یا 2 2 یا 1 2 ( اینا یه سرعت معقولی میدن و پرش هم چندان بچشم نمیاد. اما اگه شما انقطاع زیاد براتون مهم نیست میتتونید افزایش بدید در بعضی بازیها زیاد اینمسئله خودشو نشون نمیده (اگه فریمتون بالا بره کمتر نشون میده !)

نکته 5:وقتی تنظیماتی رو میزارید مشخصات سیستمی که باهاش به این فریم ریت رسیدید رو هم قرار بدید .بعنوان مثال Amd 6000+ 2G ram 8600GT این سیستم دقیقا 20 فریم بیشتر از من تو بازیهاش میگیره . سرعت پردازندش 3 گیگارهرتز هست و دو گیگ رم . (دقیقا تو همه بازی ها 20 فریم تخت بیشتر از من میگیره! و این فقط بخاطر سی پی یو هست !)
سیستم من Intel 3Gig HT(3.4 overclocked) +1.2G ram با گرافیک 6600 که روی 430/620 اور کلاک شده (سرعت پایه 300/500 هست ). پس مشخصات سیستم نوشته بشه خیلی خیلی کمک خواهد کرد.

نکته 6
(این تنظیمات عموما برای آَشنایی شما با vuskip و اسپید هک هاست.! عموم تنظیمات زیر دیگه بشکل زیر نیازی نیستند. مثلا الان ما با vuskip 1 1 کار میکنیم ! . اسپید هک ها متفاوت شده و در بیلد های جدید حتی این vuskip هم برداشته شده و بجاش یه اسپید هک جدید قرار گرفته . اینا رو گفتم تا بدونید قضیه از چه قراره

تیکن 4.
اینطوری که من اجرا کردم .
این بازی تنها با پلاگین گرافیکی ZEroGs سازگار هست (یعنی سرعت بسیار بالاتر از پلاگین های دیگه هست ). و تصاویر بدون مشکل نشون داده میشن .اگه با پلاگین های گرافیکی GDSX هر وژنی بازی کنید چشای بازیکنان از حدقه میزنه بیرون ! (مال اینه که تنظیمات این پلاگین رو دست زده باشید و تیکها رو برداشته باشید )و اگه قبض روح نشید از خنده میرید به دیار عدم. :biggrin1: و این در حالیه که با پلاگین ZERoGS این مشکلات اصلا و ابدا وجود نداره .!
تنظیماتی که من اعمال کردم و سرعت خوبی گرفتم و روون اجرا کردم بشرح زیره که میتونید ببینید . (اگه کسی نتنظیمات بهتری داشت .جایگزین این اتنظیمات میشه .)
توجه : اگه تمامی گزینه های پلاگین گرافیکی GSDX خورده باشه این مشکلی که بالا گفتم بوجود نمیاد . پس تیکن 4 با پلاگین گیب هم سازگاره فقط بشرطی که تمامی گزینه های اون تیک خورده باشه .اما سرعت ZeroGS از سرعت GSDX خیلی بیشتره هم تو تیکن 4 هم تو بعضی بازیهای دیگه که نام میبریم

مشکل :بعد از یک بار تموم کردن بازی اگه بخوایید دوباره بازی کنید بعد از رفتن تو منو . حالا اگه رو هر چیزی کلیککنید یه صفحه سیاه میبینید . (احتمالا مشکل از شبیه ساز هست ) .فعلا پچی من براش پیدا نکردم . اگه کسی اطلاعای داره از چگونگی رفع این مشکل بگه لطفا .

راه حل :از بیلد 339+ استفاده کنید . من با بیلد 339 براحتی مشکل رو ربرطرف کردم . نیاز به تنظیمات خاصی نداره فقط تنظیمات زیر روانجام بدید و بعد از بیلد 339 (ورژن svn 339) استفاده کنید . اینجارو حتما ببینید #16. با استفاده از این 5 تا 10 فریم سرعتتون افزایش پیدا میکنه
تنظیمات
همونطور که میبینید . تنظیمات مثل مابقی بازی های مبارزه ای هست . VU skip فعال . و بخش اسپید هم تماما فعال ! .تنظیمات زیر برای بازی Bloody Roar 3 هم همینطوره . فقط با این تفاوت که پلاگین عالی GSDX1.10 با بیلد 852 بهتر از Zero gs عمل میکنه(پلاگین 1.11 GSDX هم مثل قبا عالی عمل میکنه و این بازی از ZeroGs خوب استفاده نمیکنه پس تو تیکن حیوانات به GSDX بچسبید ). و شما از اون استفااه کنید . مابقی تنظیمات مثل زیر هست .

(بازی تیکین حیوانات 3 یا Bloody Roar3 . اون دو تا گزینه ای که یکی 1 و یکی 5 هست باید 1 .و 2 باشن و از پلاگین گرافیکی GSDX1.10 استفاده کنید . مابقی تنظیمات با تیکن 4 یکی هست . )
tekken%204%20Cpu%20Maximum.JPG

Bestsettingfortekkens.JPG

tekken4.JPG

tekken42.JPG

با تنظیمات بالا تونستم تیکن 4 رو با سرعت بسیار بالا و روون اجرا کنم . 45 تا 60 فریم . (بعضی جاها افزایش فریم هم داشتم .ممکنه بعضی جاها گرافیک ناجور بشه که با یه للود کردن حل میشن . و میکشلی نه درگرافیک خواهیدداشت نه در گیم پلی .)

آخرین ویرایش:

vahidhm

کاربر سایت
Nov 18, 2008
8
من در اجرای tekken 5 مشکل دارم
این تنظیمات را هم انجام دادم
توی منو ها و انتخاب بازیکن خوب و رونه تقریبا
ولی وقتی وارد بازی میشه ، صفحه سیاه میشه کامل
مشکل چیه ؟

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
من در اجرای tekken 5 مشکل دارم
این تنظیمات را هم انجام دادم
توی منو ها و انتخاب بازیکن خوب و رونه تقریبا
ولی وقتی وارد بازی میشه ، صفحه سیاه میشه کامل
مشکل چیه ؟
ُسلام . اینا تنظیمات مبوط به بای تیکن 4 بود . برای تیکن 5 دو تا پنجره آخری بایدیه تغییراتی توش داده بشه .
تو پنجره یکی مونده به آخر (تو پست بالا . دو تا گزینه اول رو بعد از اینکه تیکش و زدی یه کلیک دیگه بکن تا خاکستری بشن .) تو پنجره آخری هم گزینه Denormals are Zero تیکش رو بردار ! حالا باید اجرا بشه . در ضمن تو این شبیه ساز بهتره از پلاگین گرافیکی GSDX 1.10 بیلد 852 استفاده کنی (یعنی آخرینش )

اگه مشکلی بود در خدمتیم

vahidhm

کاربر سایت
Nov 18, 2008
8
ممنون از راهنماییهاتون
من این کاراها را که گفتید انجام دادم
پلاگین جدیدی که گفتین را اضافه کردم ولی هنوز مشکل همونه
( تنظیمات پلاگین جدید چطوریه ؟ )

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
ممنون از راهنماییهاتون
من این کاراها را که گفتید انجام دادم
پلاگین جدیدی که گفتین را اضافه کردم ولی هنوز مشکل همونه
( تنظیمات پلاگین جدید چطوریه ؟ )
خواهش میکنم . اگه از پللگین GSDX 1.10 استفاده میکنید و تو پنجره زیر مثل شکل زیر عمل کنی دیگه باید اجرا بشه .
ADVANCED.JPG
اين از تنظيماته TEEKEN 5 ميزارم

SPEED_HACK.JPG

اينم از قسمتي از بازي و ADVANCED دز5 TEEKEN ;):love:
TEEKEN_5_MENU.JPG
TEEKEN_INGAME.JPG

=============================
یه سری تنظیمات دیگههم هست در مورد این بازی که میتونید این رو هم امتحان کنید #38
(از بیلد X3 استفاده شده که تو پست 13 لینک دنلودش هست .(حداقل 5 تا 10 فریم بیشتر از بیلد های معمولی فریم میگیرید)

آخرین ویرایش:

vahidhm

کاربر سایت
Nov 18, 2008
8
دوباره همون مشکل را دارم
با Pcsx2_0.9.4 هم که تست کردم ، سیاه نشد ولی کاراکتر ها حین بازی ارتفاع ندارن:confused:
روی سطح زمین هستن !!!!

مشکل از سخت افزار یا بایوس نیست ؟

این سیستم منه :
cpu 2.3 core 2 dual E6550
Ram: 2 gig OCZ
vga : XFX 8600 GT

شبیه سازم :
پایه : Pcsx2_0.9.4
اجرایی : 396_PPr319_pcsx2.exe
پلاگین : rev_852_GSDX_110
بایوس : 17/01/2000 Japon V1.00

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
دوباره همون مشکل را دارم
با Pcsx2_0.9.4 هم که تست کردم ، سیاه نشد ولی کاراکتر ها حین بازی ارتفاع ندارن:confused:
روی سطح زمین هستن !!!!

مشکل از سخت افزار یا بایوس نیست ؟

این سیستم منه :
cpu 2.3 core 2 dual E6550
Ram: 2 gig OCZ
vga : XFX 8600 GT

شبیه سازم :
پایه : Pcsx2_0.9.4
اجرایی : 396_PPr319_pcsx2.exe
پلاگین : rev_852_GSDX_110
بایوس : 17/01/2000 Japon V1.00

سلام.نه مشکل سخت افزاری نداری ! اتفاقا سخت افزارت خیلی رو به راه هم هست . یه سوال کجا این صفحه سیاه برات نمایش داده میشه ؟ ! و یه بار دیگه برای اطمینان میپرسم . مطمعنی تیک Denormals are zero رو برداشتی ؟

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
advances.jpg

config.jpg

cpu.jpg

geraphic.jpg

speed.jpg

select.jpg

game.jpg

black.jpg

در مرحله ای که میخواد بازی شروع بشه کاراکتر ها نیستشون
بعد fight را که میگه سیاه میشه صفحه
سلام . این ورژن رو دنلود کن http://www.4shared.com/account/file/67672970/dcd2efb2/PCSX2_095_rev_396_X3.html?sId=j2qX2NeK4H84UEVuPCSX2 0.9.5 rev 396 X3.rar
سریعتره . تو بخش اسپید هکش فقط Denormals are zero رو تیکش رو بردار (همه تیک داشته باشن غیر این ِ)]. سی پی یو هم VU skip رو فعال کن و تو مستطیل ها بترتیب اینوطری وارد کن
60
55
2
2.
. سرعتت افزایش پیدا میکنه!
در ضمن تو پلاگین گرافیکت .Pixel shader رو 3 انتخاب کن سرعت این از پیکسل شیدر دو تو اجرای بازی ها بیشتره.

آخرین ویرایش:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
و یه مطلب دیگه این که توی ورژن های pp زیر Patch یه گزینه دیگه هست با نام Game fixes اونجا مثل شکل زیر علامت بزن دیگه باید حل بشه (یادم رفته بود اینو هم بگم. شرمنده معطل شدی )
tekken5.JPG

البته ورژن بالایی که سرعت خوبی هم داره . این گزینه رو نداره و اوتومات تیکن 5 رو با سرعت بیشتری هم اجرا میکنه (اگه تنظیماتی که گفتم رو انجام بدی تو پست بالا ) .
دیگه باید حل شه .

vahidhm

کاربر سایت
Nov 18, 2008
8
واقعا ممنون
اجرا شد
یکم توی سرعت فک کنم مشکل داشته باشه که یکم دستکاری میکنم که طبیعی تر اجرا بشه
یکمم مشکل خطای عمودی را داره که اونم فکر نکنم چیز خاصی باشه

خیلی لطف کردین :love:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام به همه دوستان طی تلاش هایی که داشتم . تونستم به تنظیماتی برسم .که سرعت شبیه ساز رو تا حد بالایی افزایش میده . طبق عکس زیر تو بخش سی پی ی و عمل کنید تا بتونید نهایت سرعت رو بگیرید. شما میتونید 2 رو تا 3 و بعضی از بازی های تا 4 بالاببرید و بازی روون باشه .اما تنظیماتی که میبینید برایاکثر بازی های مناسبه و افزایش اون تا 4 ممکنه باعث ایراد بشه . (3 هم خوبه .اما تاکید میکنم اول با این تنظیمات برید بازی کنید و بعد اگه مناسب نبود 3 رو امتحان کنید.)
boost.JPG

یه تنظیمات دیگه هم هست که مال رفرکشنه . بصورت بالا عمل کنید . با این تفاوت که هر دو تا عدد باید 2 باشن . یعنی
60
55
2
2
اینجوری سرعت هم افزایش پیدا میکنه و وقفه تو بازی نمی افته و از طرفی شاید شما تو این روش 30 فریم بگیرین اما در حالی که تو روش من 35 فریم مثلا میگیرید. این کاملا اتفاقی هست به عدد توجه نکنید . فقط سرعت بازی رو ببینید و بسته به بازیتون یکی از این تنظیمات رو انتخاب کنید
اینم حتما بخونید #19 (یا اینکه برید سومین پست پایینی رو بخونید )

آخرین ویرایش:

vahidhm

کاربر سایت
Nov 18, 2008
8
ممنون مستر عزیز ، این تنظیمات آخری خیلی مفید بود
من یک مشکلی که دارم اینه که گیم پد دوم را نمیشناسه !
config هم درسته اما نمیدونم چرا مشکل داره

اگر این پست مربوط به این تاپیک نیست تا جابجاش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر