دوربین ps2

hamidbarca

کاربر سایت
Jun 16, 2006
4
من امروز یک دوربین دیدم که به ps2 وصل میشد و بعد خودمونو نشون میده و چند تا بازی مخصوص داشت مثل بوکس یا رو پایی که خودمون بصورت واقعی بازی میکردیم حالا میخواستم بدونم این دوربین مخصوصه یا با وبکم هم میشه این بازیها رو انجام داد در ضمن قیمتش هم 40 هزار تومنه

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
با سلام
اين دوربين فقط براي استفاده در ps2 ساخته شده كه سيستم كار آن نوري مادوني است ودر كامپيوتر هم تنها متوان به عنوان وب كم استفاده كرد آن هم تنها با راه انداز مخصوص خودش.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
من امروز یک دوربین دیدم که به ps2 وصل میشد و بعد خودمونو نشون میده و چند تا بازی مخصوص داشت مثل بوکس یا رو پایی که خودمون بصورت واقعی بازی میکردیم حالا میخواستم بدونم این دوربین مخصوصه یا با وبکم هم میشه این بازیها رو انجام داد در ضمن قیمتش هم 40 هزار تومنه
اسم این دوربین eyetoy هست و مخصوص ps2 ساخته شده نخیر نمیشه با وبکم معمولی این بازیها رو انجام داد یکم گرون بهت گفتن چون من این دوربین رو مجانی با ps2 خریدم:)

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
منم یه بار با این Eyetoy ها بازی کردم. خیلی فاز میده . یه بازی بود باید توپو میزدی و از این کارا . البته با دست. دقتش خیلی عجیبه یعنی اشتباه ازش نمیبینید

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
الان فکر کنم 35 هزار تومنه آکبندش

دوربین بازی حرکتیه . حرکتا تشخیص میده تا 4 نفر ساپورت میکنه بازیا متنوعی داره کینکت برای ایکس باکس 360 ه الگو برداری از این دوربینه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
الان فکر کنم 35 هزار تومنه آکبندش

دوربین بازی حرکتیه . حرکتا تشخیص میده تا 4 نفر ساپورت میکنه بازیا متنوعی داره کینکت برای ایکس باکس 360 ه الگو برداری از این دوربینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر