تاپیک Xbox 360 داران همدان

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
سلام .
آقا تو همدان کلی 360 دارن جای این تا پیک خیلی خالی بود ...درکل این تاپیک جاییه که بچهای بامرام دور هم جم شنو اگه کاری از دسشون بیاد واسه هم مایه بزارن و انجام بدن...
در مورد فروشگاههای توی همدان تبادل نظر کننو بگن راضی هستن یا نه؟
خلاصه رفاقتی در مورد 360 به هم کمک کنن.. یا علی
ممنون از تمام بچهای با مرام :love::love::love:همدان :love::love::love:پایتخت تاریخ وتمدن بشری:love::love::love:

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
سلام دوست عزیز:love:
کار خیلی خوبی کردی ممنون:love: (البته اگه این کارو نمیکردی من این کارو می کردم :love:)
بالا خره هر استانی تالار مخوص به خودش رو داره خوب چرا همدان نداشته باشه;)
باز هم ممنون:p

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
سلام :love:
دوست عزیز میشه بگی شما بازیهاتون رو از کجا می خرید:confused:
چون من از هامون میگیرم خاستم بدونم جای بهتری رو شما سراغ دارید:confused:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
داداش بهترین راه اینه که از فروشگاه مجازی سفارش بدی کیفیتشون عالیه من خودم از گیم تکو و دادگر گرفتم کارشون عالیع

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
آقا از همدان و بازیای جدید چه خبر همش اومده دیگه اینروزا هامون چه خبره ؟؟؟؟/ بابا این همدونیان بازی سنتر کجان پس ما که تو شهر غریب گیریم ..... شما حال کنین

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
سلام:love:
بابا یه تاپیک زدی رفتی!!!!!! شما کجایی:confused::biggrin1:
دیروز که رفتم هامون FABLE 2وGEARS 2وFARCRY2وDEAD SPACE رو گرفتم :love::love::eek: خدایی همشون عالی محشر مخصوصا FABLEوGEARS که بدجوری تو کفشونم:eek:
راستی میگفت آخر هفته باز هم چند تا بازی جدید میاره :confused: شما اطلاعی نداری چی هستن:confused:

marvel_malayer

کاربر سایت
Aug 2, 2008
100
نام
مجتبی
سلام به برو بچ همدانی سلام دوستان می خاستم بپرسم شما جایی از همدان رو نمی شناسین که xbox360 اقساطی بده
منم از استان همدان می خواستم ازتون تشکر کنم

roozeeshgh

کاربر سایت
Oct 24, 2008
4
سلامی گرم به برو بچ همدانی خوبید؟چه خبر ؟چیکار می کنید؟ میخوام آدرس یه کلوپ باحالو بهتون بدم که ارزش رفتن به اونجا رو داره حتما یه سری به اونجا بزنید من خودم ایکس باکس ندارم ولی به این کلوپ میرم کلوپ بازی های ایک باکس 360 که تو چارراه عماره اسمشم شوکه خیلی باحاله:laughing::laughing:

roozeeshgh

کاربر سایت
Oct 24, 2008
4
سلام :love:
دوست عزیز میشه بگی شما بازیهاتون رو از کجا می خرید:confused:
چون من از هامون میگیرم خاستم بدونم جای بهتری رو شما سراغ دارید:confused:

سلام دوست عزیز خوبی؟برای خریدن بازی جاهای زیادی است که یکی از اون جاها پاساژه ایرانه طبقه ی پایین سمت راست دو تا پسره دانشجو اند که خیلی کارشون درسته :biggrin1::love:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
سلام:love:
بابا یه تاپیک زدی رفتی!!!!!! شما کجایی:confused::biggrin1:
دیروز که رفتم هامون FABLE 2وGEARS 2وFARCRY2وDEAD SPACE رو گرفتم :love::love::eek: خدایی همشون عالی محشر مخصوصا FABLEوGEARS که بدجوری تو کفشونم:eek:
راستی میگفت آخر هفته باز هم چند تا بازی جدید میاره :confused: شما اطلاعی نداری چی هستن:confused:

داداش من که گقتم دانشجوام سرم خیلی شلوغه شما نزارین تاپیک بخابه

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
سلام دوست عزیز خوبی؟برای خریدن بازی جاهای زیادی است که یکی از اون جاها پاساژه ایرانه طبقه ی پایین سمت راست دو تا پسره دانشجو اند که خیلی کارشون درسته :biggrin1::love:
عزیز اینی که گفتی خود هامونه که فقط اونا دانشجو نیستن.

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
عزیز اینی که گفتی خود هامونه که فقط اونا دانشجو نیستن.در ضمن مگه هامون چشه هر بازی که بخوای داره.نداشته باشه هم میگه عصر بیا بهت بدم.دیگه از این بهتر می خوای.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر