✅ امکانات جدید فروم!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
از این لحظه به بعد تمامی کاربران می توانند پست های خود را بدون هیچ گونه محدودیت زمانی ویرایش و احیانا مطالب آن را به روز نمایند.
البته امکان حذف پست توسط خود شخص به طور کامل حذف شده است بنابراین در ایجاد پست ها و تاپیک های خود دفت بیشتری کنید.

با تشکر

ببخشین اشکان جان من چه طوری میتونم پست های قدیمیمو ویرایش کنم ؟ گزینه ویرایش بعد از یه مدتی برداشته میشه

اشکان خان کاش برای کاربرهای فعال به بالا و همچنین تحریریه سایت فعال می گذاشتید امکان حذف رو.

منم با حرف پدرام موافقم ( آخه من میخواستم چند تا پستامو پاک کنم از بس به حتمد جان ( konami ) پیام خصوصی دادم خودم کلافه شدم ( چه بررسه به اون که مدام پیام خصوصی داره )
حالا بازم بخوام پستی پاک کنم دیگه به حامد روم نمیشه بگم به شما میگم شما هم مثل حامد سرتون شلوغه
این امکان مدیریتی را برای کاربران فعال و اعضای تحریریه لطفا در صورت امکان بذارین
ممنون :cool:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ببخشین اشکان جان من چه طوری میتونم پست های قدیمیمو ویرایش کنم ؟ گزینه ویرایش بعد از یه مدتی برداشته میشه

احیاناً تاریخ پست رو دیدی که نقل قولش کردی ؟ :D این امکان برای شاید کمتر از 1 هفته به سایت اضافه شد و بعد هم مدیر ها بهتر دونستن به قبل ( یعنی 5 ساعت بعد از پست میشه ویرایش کرد ) برش گردونن ...

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
این امکان مدیریتی را برای کاربران فعال و اعضای تحریریه لطفا در صورت امکان بذارین

این محدودیت را نمیشه برای گروه یا شخص خاصی غیر فعال کرد چون به صورت کلی اعمال میشه.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
احیاناً تاریخ پست رو دیدی که نقل قولش کردی ؟ :D این امکان برای شاید کمتر از 1 هفته به سایت اضافه شد و بعد هم مدیر ها بهتر دونستن به قبل ( یعنی 5 ساعت بعد از پست میشه ویرایش کرد ) برش گردونن ...

ممنون که تذکر دادی ;)

HITLER_1

کاربر سایت
Jul 29, 2007
49
نام
علیرضا
1/ این گزینه تشکر واقعا جاش خالیه چون بچه ها برای تقدیر و سپاس از پست خوب یک کاربر، مجبورند که پست بدن اما با گزینه تشکر میشه جلوی خیلی از پست های زیادی و در نتیجه شلوغ شدن تاپیک ها را گرفت.

2/ برداشته شدن دکمه ویرایش پست پس از چند ساعت هم از اون کارای تاریخی مدیران بازیسنتر هست!:biggrin1: دلیل شما برای این کار چی هست؟:confused: و خواهش میکنم محدودیت زمانی ویرایش پستها رو بردارید چون اصلا کار مفید و خوبی نیست، مثلا شخصی پستی فرستاده باشد و داخلش خبری از یک بازی را گذاشته باشد اما پس از چند روز بفهمد که این خبر شایعه بوده یا فرق میکند آنزمان تکلیف چیست؟:confused: باید از مدیران بخواهد که پستش را ویرایش کنند؟ خوب اینطوری یک مسئولیت دیگر به گردن مدیران خواهد افتاد.

امیدوارم هر چه زودتر این دو مشکل ابتدایی از بین برن:biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
طبق صحبت مدیران و تغییراتی که در این چند وقت اخیر در انجمن ها رخ داده است تصمیم گرفتیم تا امکان ویرایش و حذف پست ها به صورت نامحدود که چندین بار درخواست شده بود را به کاربران عزیز بدهیم.

بنابراین کاربران از این به بعد می توانند پست های خود را بینهایت بار و بدون محدودیت زمانی ویرایش کنند.

کاربرانی که عضو جدید هستند تا زمانی که کاربر رسمی سایت نشوند قادر به پاک کردن پست های ارسالی خود نخواهند بود.

همچنین امکان پاک کردن گفتگو ها نیز وجود ندارد. در صورت ایجاد تاپیک اشتباه می توانید نام تاپیک اشتباه را تغییر داده یا به یکی از مدیران اطلاع دهید تا تاپیک مربوطه را حذف نماید.

با تشکر
مدیریت بازی سنتر

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مرسی اشکان جان.
فقط یک سوال: این PSN ID چیه؟ فقط توی مبحث PS3 دیدمش!( احتمالا مربوط به PS3 هست )
PSN ID همون PlayStation Network ID هست. در XBOX Live اسمش Gamertag هست و در PSN اسمش PSN ID. همانطور که gamertag های افراد فقط در بخش 360 در زیر نامشون نشان داده می شه، psn id ها هم فقط در بخش ps3 نمایش داده می شه.

البته PSN ID چیز جدیدی نیست که به سایت اضافه شده باشه و احتمالا شما دقت نکرده بودی.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
طبق صحبت مدیران و تغییراتی که در این چند وقت اخیر در انجمن ها رخ داده است تصمیم گرفتیم تا امکان ویرایش و حذف پست ها به صورت نامحدود که چندین بار درخواست شده بود را به کاربران عزیز بدهیم.

بنابراین کاربران از این به بعد می توانند پست های خود را بینهایت بار و بدون محدودیت زمانی ویرایش کنند.

کاربرانی که عضو جدید هستند تا زمانی که کاربر رسمی سایت نشوند قادر به پاک کردن پست های ارسالی خود نخواهند بود.

همچنین امکان پاک کردن گفتگو ها نیز وجود ندارد. در صورت ایجاد تاپیک اشتباه می توانید نام تاپیک را به اشتباه تغییر داده یا به یکی از مدیران اطلاع دهید تا تاپیک مربوطه را حذف نماید.

با تشکر
مدیریت بازی سنتر
اشکان جان ممنون
این امکان واقعا مفید هستش و مورد نیاز
بازم ممنون
به امید موفقیت روزافزون بازی سنتر

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
1/ این گزینه تشکر واقعا جاش خالیه چون بچه ها برای تقدیر و سپاس از پست خوب یک کاربر، مجبورند که پست بدن اما با گزینه تشکر میشه جلوی خیلی از پست های زیادی و در نتیجه شلوغ شدن تاپیک ها را گرفت.

البته همین گذینه تشکر هم خیلی بدی ها داره . یعنی اون اشکالاتش از خوبی هاش بیشتره !
مثلا میبینی یکی یه پست نامربوط زده و کلا چرند گفته , ولی 40 تا ازش تشکر کردند !

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
البته همین گذینه تشکر هم خیلی بدی ها داره . یعنی اون اشکالاتش از خوبی هاش بیشتره !
مثلا میبینی یکی یه پست نامربوط زده و کلا چرند گفته , ولی 40 تا ازش تشکر کردند !

البته گزینه تشکر به خودیه خود چیزه بدی نیست نحوه استفاده کردنش مهمه
در مورد پست نامربوط و تشکر شدن ازش من اظهار نشری ندارم ولی یه ایراد
بزرگ که گزینه تشکر داره اینه که برایه حمایت و پشتیبانی بیشتر به کار میره
یعنی دو نفر دارن سر یه موضوع به درست یا غلط بحث میکنن رفیقا و ... شون
میان زیر پست هر کدوم چند تا تشکر میزنن
یا اینکه فن بوی هایه مختلف برایه فن بوی بازی ازش استفاده (سوئ استفاده)
میکنن
در کل با توجه به اینکه فرهنگ استفادش موجود نیست به نظر من نباشه بهتره

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
ببخشید میخواستم بپورسم این(نوشته های بلاگ) چی هست تو تو بخش مشخصات کاربران وجود داره ؟؟و چه کارایی داره؟؟

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام
ببخشید میخواستم بپورسم این(نوشته های بلاگ) چی هست تو تو بخش مشخصات کاربران وجود داره ؟؟و چه کارایی داره؟؟

وبلاگ کاربران premium
وبلاگ را هم که حتما میدونید چیه و چه کارایی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر