کدوم مدل بهتره؟؟؟؟؟

به نظر شما کدام مدل PS2 قدرت بیشتری از نظر کیفیت و کیفیت ل

• PS2 FAT

رای‌ها: 22 28.9%
  • PS2 SLIM

رای‌ها: 49 64.5%
  • من هیچ کدومو امتحان نکردم

رای‌ها: 5 6.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    76

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
من میگم اسلیم چون : کارت شبکه رو خودش داره و همچنین سی پی یو از 3.2 به 3.6 ارتقا و گرافیک از 5200 به 5500 ارتقا یافته و کلا تکنولوژی یکسال پیش یعنی 2007 هستش.​

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
SMACK جان درست ميگه اينارم اضافه كن:اصطلاكش خيلي بالاس فقط لنزش 65 هزار اب مي خوره لوازمش خيلي كمه زمان لودش خيلي بالاس . اون كسي هم كه اين حرف رو زده هيچي بارش نبوده چون كاملا بر عكس گفته من خودم مدل 30004 :love::((داشتم(FAT)واقعا سرطان بود ولي الان 90004 :love::cheesygriگرفتم(اخرين مدل)باهاش دارم حال مي كنم برق مستقيمم هست تازه ديگه بزرگا نو نداره

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
SMACK جان درست ميگه اينارم اضافه كن:اصطلاكش خيلي بالاس فقط لنزش 65 هزار اب مي خوره لوازمش خيلي كمه زمان لودش خيلي بالاس . اون كسي هم كه اين حرف رو زده هيچي بارش نبوده چون كاملا بر عكس گفته من خودم مدل 30004 :love::((داشتم(FAT)واقعا سرطان بود ولي الان 90004 :love::cheesygriگرفتم(اخرين مدل)باهاش دارم حال مي كنم برق مستقيمم هست تازه ديگه بزرگا نو نداره
من هم 100 درصد حرف کریتوس جان رو تایید می کنم.​

من شنیدم اسلیم لنزش نسبت به فت آشغاله.اینجوره واقعا؟
تا جاییکه من می دونم اصلا اینطوری نیستش و خیلی راحت تر دی وی دی های فیلم رو می خونه و در صورت خراب شدن لنز قیمتش حدودا نصفه فته!!!!

Last edited by a moderator:

Psyco_Mantis

کاربر سایت
Apr 6, 2009
14
نام
ناصر
من میگم اسلیم چون : کارت شبکه رو خودش داره و همچنین سی پی یو از 3.2 به 3.6 ارتقا و گرافیک از 5200 به 5500 ارتقا یافته و کلا تکنولوژی یکسال پیش یعنی 2007 هستش.​

اقایون چرا اطلاعات غلط میدید؟

PS2 Fat یکی از بهترین امکاناتش قابلیت متصل کردن هارد و اجرای Linux بدون هیچ دردسر هستش که تو Slim چنین قابلیتی وجود نداره.

خوب Slim کارت شبکه بصورت Onboard داره که یک مزیت هستش.

البته خریدن هارد ،ماوس ، کیبورد و کابل VGA مخصوص ّFat PS2 کمی خرج داره...:cheesygri

در ضمن از نظر قدرت CPU و GPU فت و اسلیم هیچ تفاوتی ندارند. علاوه بر این فرکانس PS2 CPU کلا 290 MH هستش ( کمی قویتر از P990 CPU سونی اریکسون (250 MH) )
اونوقت چطور از 3.2 شده 3.6 در حالی که فرکانس PS3 3.2 هستش؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
اقایون چرا اطلاعات غلط میدید؟

PS2 Fat یکی از بهترین امکاناتش قابلیت متصل کردن هارد و اجرای Linux بدون هیچ دردسر هستش که تو Slim چنین قابلیتی وجود نداره.

خوب Slim کارت شبکه بصورت Onboard داره که یک مزیت هستش.

البته خریدن هارد ،ماوس ، کیبورد و کابل VGA مخصوص ّFat PS2 کمی خرج داره...:cheesygri

در ضمن از نظر قدرت CPU و GPU فت و اسلیم هیچ تفاوتی ندارند. علاوه بر این فرکانس PS2 CPU کلا 290 MH هستش ( کمی قویتر از P990 CPU سونی اریکسون (250 MH) )
اونوقت چطور از 3.2 شده 3.6 در حالی که فرکانس PS3 3.2 هستش؟؟؟؟؟؟
اولا کی از هارد استفاده میکنه.دوما همه میدونن فقط xbox1 و ps3 قابلیت نصب لینوکس را دارند کی این اطلاعات رو به شما داده.در ضمن ما شاهد بودیم هر مدل جدیدی که از ps2 میومده قدرت سی پی یو بیشتر شده.(شما میتونید این تفاوت رو در زمان روشن شدن دستگاه و لود شدن بازی به وضوح ببینید)
دیگه از شما که ادعای اطلاعات دارید بعیده که cpu تک هسته ای ps2 رو با cpu هشت هسته ای ps3 مقایسه کنید.

Psyco_Mantis

کاربر سایت
Apr 6, 2009
14
نام
ناصر
اولا کی از هارد استفاده میکنه.دوما همه میدونن فقط xbox1 و ps3 قابلیت نصب لینوکس را دارند کی این اطلاعات رو به شما داده.در ضمن ما شاهد بودیم هر مدل جدیدی که از ps2 میومده قدرت سی پی یو بیشتر شده.(شما میتونید این تفاوت رو در زمان روشن شدن دستگاه و لود شدن بازی به وضوح ببینید)
دیگه از شما که ادعای اطلاعات دارید بعیده که cpu تک هسته ای ps2 رو با cpu هشت هسته ای ps3 مقایسه کنید.

1)عزیز دلم من ادعا نمیکنم. چیزیو که مطمئن هستم میگم. شما Ps2 فت رو اگه دیده باشی کنارش مثل PS3 یک جا واسه متصل کردن هارد داره ( فقط هارد مخصوص PS2 که حدودا 80 تومن قیمتشه) اگه استفاده ای نداشت این هارد وجود نداشت. در ضمن شما یه Search خیلی کوتاه تو گوگل یا YouTube بکن بنویس PS2 Linux Kit یا Ps2 Linux ببین نتایجو.

http://playstation2-linux.com/Linux_kit.jpg

این عکس رو هم ببینید. برای نصب Linux باید این مجموعه رو خریداری کنید.

2) سریعتر شدن سرعت Load شدن برای بایوس جدید سیستم هست نه Cpu بالاتر

3)واحد پردازش Playstation 3 از یک Cell Cpu که از 1 هسته اصلی با فرکانس 3.2 GH و512KB Catchو 8عدد SPE تشکیل شده .تعدادی SPE برای پردازش بازی و تعدادی هم برای اجرای سیستم عامل بکار میره و کار پردازنده اصلی هم مثل سیستم های آ-سنکرون کنترل پردازش SPE هاست. (جمعا 9 تا):laughing::laughing::-":-"

راستی مدل PS2 خودمم 90004 هستش.

سلام علیکم . . .

میشه دقیقا" بگید CPU پی اس 2 چند؟؟؟ ( قیمت نه ، فرکانشو میگم :D )

و گرافیک . . .

• Processor: 128-bit "Emotion Engine"
    • Processor clock speed: 300 MHz
    • Floating point unit (FPU) co-processor operating at 6.2 gigaflops
    • Bus speed: 3.2 GB per second
    • Original Play Station CPU core as I/O processor
  • Graphics: "Graphics Synthesizer"
    • 150 MHz
    • Embedded cache
    • 4 MB VRAM
    • Resolution: 640x480 or 320x240 interlaced
    • Colors: 24-bit (16,777,216) maximum, as well as 16-bit (65,536) mode
    • Geometry engine:
    • Polygon rendering: 75 million polygons per second

آخرین ویرایش:

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
آقا این ps2 90004 میگن آشغاله راست میگن؟

77004 خیلی با 90004 تفاوت داره از لحاظ طول عمر ؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر