با Ps2 انلاین بازی کنیم!!

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
پینگ تایم فقط مهم هست

شما برید تو اروپا با دایل آپ به یه سرور تو اروپا بهتر پینگ میگیرید تا یه کانکشن 10000000 گیگ در ثانیه در ایران به همون سرور در اروپا. مسافتی که از ایران میره به اوروپا طول میکشه پینگ میره بالاا

این پینگ 340 با عرض شرمندگی باید بگم یعنی افتضاح

پینگ برای بازی های اکشن زیر 100 . برای بازیهای strategy 250 در بدترین حالت ممکن دیگه از رو ناچاری اونم تازه بازی مهارتتون معلوم نمیشه

آها اینو فکر کنم از تو سایت بازی دات یه چند میلیارد باری گفتم که شما با پینگ 1000 هم میتونید آنلاین بازی کنید؟ پس میشه بازی کرد؟ اما وقتی شما شلیک کنید یا مشت بزنید و هر چی این یه ثانیه بعد عمل میکنه got it?

بعد اونی که پینگ 100 داره همون لحظه شلیک میکنه مثل سینگل پلیر

خوب حالا شما با هم که شلیک بکنید اون تیرش به شما خورده و موردید اما تیر شما حتی شلیک هم نمیشه البته تو کامپیوتر یا tv شما شلیک میشه اما تو سرور نه

البته THE BIG BOSS زحمتش رو کشیده راهش رو گفته اما خوب بدرده یه کشور دیگه میخوره نه ایران هر چند کسی با PS2 آنلاین بازی نمی کنه. اون مودمش برای دکور هست ناراحت نشید حالا :p

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
پینگ تایم فقط مهم هست

شما برید تو اروپا با دایل آپ به یه سرور تو اروپا بهتر پینگ میگیرید تا یه کانکشن 10000000 گیگ در ثانیه در ایران به همون سرور در اروپا. مسافتی که از ایران میره به اوروپا طول میکشه پینگ میره بالاا

این پینگ 340 با عرض شرمندگی باید بگم یعنی افتضاح

پینگ برای بازی های اکشن زیر 100 . برای بازیهای strategy 250 در بدترین حالت ممکن دیگه از رو ناچاری اونم تازه بازی مهارتتون معلوم نمیشه

آها اینو فکر کنم از تو سایت بازی دات یه چند میلیارد باری گفتم که شما با پینگ 1000 هم میتونید آنلاین بازی کنید؟ پس میشه بازی کرد؟ اما وقتی شما شلیک کنید یا مشت بزنید و هر چی این یه ثانیه بعد عمل میکنه got it?

بعد اونی که پینگ 100 داره همون لحظه شلیک میکنه مثل سینگل پلیر

خوب حالا شما با هم که شلیک بکنید اون تیرش به شما خورده و موردید اما تیر شما حتی شلیک هم نمیشه البته تو کامپیوتر یا tv شما شلیک میشه اما تو سرور نه

البته THE BIG BOSS زحمتش رو کشیده راهش رو گفته اما خوب بدرده یه کشور دیگه میخوره نه ایران هر چند کسی با PS2 آنلاین بازی نمی کنه. اون مودمش برای دکور هست ناراحت نشید حالا :p
مرسی فرشین جان:p

حالا خوب یکی بیاد بگه ما چه جوری می تونیم توی شبکه خانگی ps2 بازی کنیم:confused:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خوب آقا منم بالاخره تونستم Pes5 رو پچ کنم و بازی کنم. باید بگم که پینگم اصلاً خوب نبود و باعث شد با اینکه من حملاتم بیشتر بود و اول هم من پیش افتادم در دقیقه 90 یک گل مفت بخورم و تو پنالتی ببازم.. البته حریف هم چقر بود ولی چندجا پینگم باعث شد فرمان شوت خوب عمل نکنه و من نتونم گل بزنم :| اما این تجربه نشون داد ای Ps2 آنلاینش حال میده...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط persian_king:
پینگ تایم فقط مهم هست

کاملاً باهات موافقم. اینجا همین Guild Wars رو هم ما بظور با این پینگ مزخرف بازی میکنیم. چه برسه به بازیهای شوتر. البته این داتک بعضی اوقات پینگاش با اروپا خوبه.. اما یادش بخیر یکبار با اروپا پینگم زیر 100 بود 18 ساعت تمام فقط CS Source و HL2 DM بازی کردم... احتمالاً تا این گوساله گاو شود (منظور پینگ) ماها هممون استخونامون تو گور پودر شده...

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
کاملاً باهات موافقم. اینجا همین Guild Wars رو هم ما بظور با این پینگ مزخرف بازی میکنیم. چه برسه به بازیهای شوتر. البته این داتک بعضی اوقات پینگاش با اروپا خوبه.. اما یادش بخیر یکبار با اروپا پینگم زیر 100 بود 18 ساعت تمام فقط CS Source و HL2 DM بازی کردم... احتمالاً تا این گوساله گاو شود (منظور پینگ) ماها هممون استخونامون تو گور پودر شده...
ایول
تو dc این بازی رو میفروشین؟منظورم guild wars اصله؟
اگه دارین یه ندا بده بیام ازتون بگیرم فقط باید زیره 30 تومن بدی:cheesygri

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
با سلام...

جناب persian_king ، دوست عزیز، مدیر محترم..

من ابتدا یه سوال از شما دارم و اونم اینه که آیا شما این روش رو اصلا امتحان کردید یا نه؟
و در ثانی..من فکر نمیکنم که گفته های شما با تجربیات من همخوانی داشته باشند.
در مورد پینگ تایم فرمودید و تاخیر در بازی... اما باید اعلام کنم اگر شما این روش رو امتحان بفرمایید متوجه میشید که بازی در Sync کامل با سرور هست و اینطور نیست که روی TV شما تیر شلیک بشه اما این در خواست به سرور با تاخیر منتقل شده باشه... باز هم اگر شما این روش رو امتحان بفرمایید میبینید که هر جا که کانکشن شما از لحاظ پینگ تایم عقب میمونه "اجرای بازی روی کنسول شما هم شدیدا کند میشه" تا تاخیر در خواست ها به سرور رو جبران کنه.این مشکلی بود که در مورد FIFA 2006 داشتم.. در مواقعی که کانکشن اوضاش خیط میشد بازی هم مدام گیر میکرد بطور یکه انگار به شدت "فریم کم می کرد"... و گاهی اوقات بازی کردن را غیر ممکن می ساخت..ولی در کمال تعجب در مورد بازی Splinter Cell : Chaos Theory کوچکترین مشکلی نبود و تمام عملیاتها با هماهنگی کامل انجام میشد و اینطور نبود که من تیری شلیک کنم و طرف مقابل با تاخیر "نقش زمین شود".. و همینطور بازی Collin Mc Rae Raly 2005

در خاتمه، من از این روش واقعا استفاده میکنم و از بازی انلاین واقعا لذت میبرم. حالا نمیدونم اوضاع کانکشن ها در شهرهای دیگه چطور هست اما من کانکشنم رو اینجا از یکی از بهترین سرویس دهنده ها میگیرم و به راحتی هم (به جز موارد معدودی در FIFA 2006 ) انلاین بازی میکنم.

شاد و سربلند باشید.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط old snake:
ایول
تو dc این بازی رو میفروشین؟منظورم guild wars اصله؟
اگه دارین یه ندا بده بیام ازتون بگیرم فقط باید زیره 30 تومن بدی:cheesygri

نه عزیزم... پارسال یکی از فامیلامون که از آمریکا میومد گفتم برام بیاره :) قیمتشم 49.99$ هست. البته من قصد فروشش رو ندارم.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
نه عزیزم... پارسال یکی از فامیلامون که از آمریکا میومد گفتم برام بیاره :) قیمتشم 49.99$ هست. البته من قصد فروشش رو ندارم.
سیا جون حالا کی ماله تو رو خواست:cheesygri
نمیشه بیارین خیلی ها دنبال این بازین ولی گیر نمیاد توی ایران حالا کی میره دوباره گیره guild wars بده سر همین 360 پدرم در اومد تا راضیشون کردم:)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سیا جون حالا کی ماله تو رو خواست:cheesygri
نمیشه بیارین خیلی ها دنبال این بازین ولی گیر نمیاد توی ایران حالا کی میره دوباره گیره guild wars بده سر همین 360 پدرم در اومد تا راضیشون کردم:)

خوب ببین اگر تا قبل از برکات برخی مسائل سیاسی که منجر به برخی محرومیتهای ما ایرانی ها شده بود (مثل مصدود شدن Master Card من بدبخت) میشد CD-Key رو بصورت انلاین از خود NCSoft خرید اما الان باید یکنفر رو پیدا کنی از اونور اب برات اینکارو بکنه یک اشنائی چیزی یا اگر دوبی آشنا داری بفرستیش CityCenter برات از مگااستوری جایی بخره و بیاره با خودش..

درمورد SOCOM هم بالاخره تونستن از سد DNAS (یا DNAHZ) بگذرم اما حالا مشکلم اینجاست که نمیدونم کدوم خرابشده ای باید برم ID باز کنم واسه PES5 از تو خود بازی میشد ساخت اما این نه.. ماکه هرجا تونستیم ساین آپ کردیم فقط مونده یجا که اونم قرار شده ظرف 3 هفته یه کد 10 رقمی برای اکتیو کردن ما ارسال کنه... که خوب احتمالاً فعلاً باید بشینم.. اما خوب بالاخره با پینگ حتی ضایعتراز دیروز تونستم یبازی رو ببرم... حالا یک برد دارم یک باخت :cheesygri

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
خوب ببین اگر تا قبل از برکات برخی مسائل سیاسی که منجر به برخی محرومیتهای ما ایرانی ها شده بود (مثل مصدود شدن Master Card من بدبخت) میشد CD-Key رو بصورت انلاین از خود NCSoft خرید اما الان باید یکنفر رو پیدا کنی از اونور اب برات اینکارو بکنه یک اشنائی چیزی یا اگر دوبی آشنا داری بفرستیش CityCenter برات از مگااستوری جایی بخره و بیاره با خودش..
ایول
پس دوباره باید جریان 360 رو تکرار کنم:cheesygri

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
میشه بیشتر توضیح بدی؟:confused:
این PS2 نقره ای کوچک قابلیت اتصال مستقیم به اینترنت رو داره.
حالا چی چوری وصل میشه دقیقا نمیدونم اما دیگه به این سختی قبلی ها نیست.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
این Ps2 نقره ای کوچک قابلیت اتصال مستقیم به اینترنت رو داره.
حالا چی چوری وصل میشه دقیقا نمیدونم اما دیگه به این سختی قبلی ها نیست.
عزیز تنها فرقش اینه که خودش مودم رو داره و لازم نیست جدا گانه بخریش;)

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نوشته شده توسط The BIG Boss:
با سلام...

جناب persian_king ، دوست عزیز، مدیر محترم..

من ابتدا یه سوال از شما دارم و اونم اینه که آیا شما این روش رو اصلا امتحان کردید یا نه؟
و در ثانی..من فکر نمیکنم که گفته های شما با تجربیات من همخوانی داشته باشند.
در مورد پینگ تایم فرمودید و تاخیر در بازی... اما باید اعلام کنم اگر شما این روش رو امتحان بفرمایید متوجه میشید که بازی در Sync کامل با سرور هست و اینطور نیست که روی TV شما تیر شلیک بشه اما این در خواست به سرور با تاخیر منتقل شده باشه... باز هم اگر شما این روش رو امتحان بفرمایید میبینید که هر جا که کانکشن شما از لحاظ پینگ تایم عقب میمونه "اجرای بازی روی کنسول شما هم شدیدا کند میشه" تا تاخیر در خواست ها به سرور رو جبران کنه.این مشکلی بود که در مورد FIFA 2006 داشتم.. در مواقعی که کانکشن اوضاش خیط میشد بازی هم مدام گیر میکرد بطور یکه انگار به شدت "فریم کم می کرد"... و گاهی اوقات بازی کردن را غیر ممکن می ساخت..ولی در کمال تعجب در مورد بازی Splinter Cell : Chaos Theory کوچکترین مشکلی نبود و تمام عملیاتها با هماهنگی کامل انجام میشد و اینطور نبود که من تیری شلیک کنم و طرف مقابل با تاخیر "نقش زمین شود".. و همینطور بازی Collin Mc Rae Raly 2005

در خاتمه، من از این روش واقعا استفاده میکنم و از بازی انلاین واقعا لذت میبرم. حالا نمیدونم اوضاع کانکشن ها در شهرهای دیگه چطور هست اما من کانکشنم رو اینجا از یکی از بهترین سرویس دهنده ها میگیرم و به راحتی هم (به جز موارد معدودی در FIFA 2006 ) انلاین بازی میکنم.

شاد و سربلند باشید.

دوست عزیز در مورد امتحان کردن روش شما با وجود اینکه میدونم برای عملی شدن این روش وقت کافی گزاشتید اما نیازی نیست

من تقریبا 5 سال هست در ایران آنلاین بازی میکنم موقعی که خیلی ها نمی دونستن معنیه اون مولتی پلیر تو بازی ها چی هست. اون موقع اینترنت ها پینگ تایمشون تو ایران 300-400 نبود . حداقل 700 بود. که بعدا فیبر نوری اومد دایل آپ شد نزدیکه 300-400

در مورد سرویس اینترنت من پینگ تایمم حدودا 150 تا 250 تغییر میکنه

به اوروپا 180-190 متغیر هست

حالا اصلا اینا مهم نیست فقط گفتم فکر نکنید از رو هوا اومدم یه پست زدم

در مورد sync که شما فرمودید کوچکترین ربطی به پینگ تایم نداره. من میتونم به شما بالای 50 تا بازی آنلاین معرفی کنم که خودم تست کردم و حتی با پینگ 1000 هم مشکلی در sync بازی بوجود نمیاد

اصلا شما بگو 1500 دیگه از این بدتر؟ بازی warcraft 3 رو تهیه کنید با پینگ 1500 فقط قطع نشه اینترنتتون میبینید که هیچ اتفاقی نمیفته و حتی 1 ثاینه هم گیر نمیکنه اما نکته اینه که delay داره

delay رو کسی متوجه نمیشه جر خود شما. حالا اگر شما میگید با پینگ 340 همچین اتفاقی نمیفته باید تعریف پینگ تایم رو عوض کرد.

در ضمن من جایی نگفتم sync بازی بهم میخوره یا گیر میکنه حتی گفتم با پینگ بد تر از اون هم میشه بازی کرد

delay داره همین

delay رو فقط شما در عکس العمل در سرور متوجه میشید . اما بعضی بازی ها هست که تا تاخیر زمانش نره تو screen شما هم کاری انجام نمیشه اما بعضی هست که تو screen شما عمل انجام میشه تو سرور با تاخیر

فکر نکنم شما میخواید بگید سیستم بازی آنلاین در pc با ps2 فرق داره؟ اگر فرق نداره که پینگ 340 اصلا احتیاجی به این توضیحات من نداره.کسی تو اوروپا 340 پینگش باشه صفحه وب هم بازی نمی کنه باهاش . حتی 150 هم به خود اوروپا زیاد جالب نیست . برای اوروپا به امریکا خوبه

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
خوشحالم بالاخره به طور اتفاقي يك نفر پيدا شد كه روي ps2خودش linux را نصب كرده من نيز نصب كرده ام ولي لاگين و پسورد براي ورود ندارم شرمندتمون ميشم اگه به من در مورد پسورد و لاگين كمكي كنيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر