اینجوری wii خریدم

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
این هم داستان من :

وی ریجن UCبا آپدیت 3.0 و Modded شده
قیمت :340 تومان
یک وی موت و نانچاک اضاف که رو هم شد 30 تومان
پک 38in1 که فکر کنم شد 28 هزار تومان
10 تا بازی 10 هزار تومان
یک آداپتور 220 به 110 حدودا 5 تومان
GC controller : 18 هزار تومان

4 ماه پیش از مالزی - کوالالامپور - فروشگاه Smart Choice

فروشنده اش هم اسمش Keane بود که الان شده یکی از صمیمی ترین دوستان اینترنتی

نکته اخلاقی این پست : هیچ وقت قبل از امتحانات خرداد Wii نخرید !!!

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من هم ابتدا کنسولم j بود که با هزار ذوق و شوق از پرتو خریده بودم قیمت 300تومان
اولین بار تو نمایشگاه بازی های رایانه ایی که برای اولین بار برگزار میشید اونجا از نزدیک تجربش کردم((Wiisports)))
یه چند ماهی باهاش بودم که این ماریو گالاکسی امد و ماجراهای ارور001 که خیلی من درگیرش شدم اخه یکی از دلایل خرید کنسول همین بازی بود که......
خلاصه سر همین بازی بود که تصمیم گرفتم چیپ کنسول رو عوض کنم و همه جا میگفتن باید کنسولت 1روز بمونه و هزینه نصب چیپ هم 10 تومان هست که من هم طمع کردم و تصمیم گرفتم خودم چیپ رو نصب کنم که چشمتون روز بد نبینه متاستفانه یک لحظه دستم لرزید و اون قسمتی که باید چیپ رو لحیم میکردم خرابش کردم و به همین سادگی کنسول رو از دست دادم تا 3ماه ها خودم رو سرزنش میکردم اخه 10 تومان ارزششو نداشت((الانم کهدوباره یادم اومد بازم دارم خودمو سرزنش میکنم:((:((:((:((:((خیلی وحشدناک بود باورم نمیشد که جدی جدی خرابش کردم))
خلاصه بعد حدود 6الی 7 ماه کنسول جدید خریدم این بارuc از یگانه به قیمت 400تومان
و تا حالا هم ازش راضی هستم و از انتخابم هم پشیمون نشدم(بر عکس بعضی هاااا)

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
خلاصه بعد حدود 6الی 7 ماه کنسول جدید خریدم این بارuc از یگانه به قیمت 400تومان
و تا حالا هم ازش راضی هستم و از انتخابم هم پشیمون نشدم(بر عکس بعضی هاااا)
میشه یه مثال بزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نکنه منظورتون منم؟
منکه اصلا پشیمون نیستم کنسولم هیچ مشکلی نداشته
ولی چیپش چیپ معروفی نیست
بورد D2C2 هست و چیپش D2CPRO9 نیست

• Like
Reactions: ehsanservat

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
نه دوست عزيز منظورش شما نيستي منظورش خيلي ها هستند كه تو اين فروم فعاليت مي كردن اما وي رو فروختن و 360 گرفتن تعدادشونم خيلي زياد نمي خوام اسم ببرم نمي دونم چه جوري كه كنسولاي نينتندو با مردم ما سازگار نيست يا بلعكس شما هم شايد چند سال ديگه بزرگتر بشي نظرت عوض بشه (قصد توهين نداشتم) من خودم كه در به در دنبال خريدن يه وي جي هستم اما قيمتا خيلي بالاست كاش الانم مثل زماني كهPRINCE_LOVEخريد جي 300 بود يا يوسي 400 بود الان جي حدودا 380 هست ببخشيد اگه موضوع تاپيك رو منحرف كردم اگه كسي جايي رو سراغ داشت كه قيمتش خوب بود يه PMبه من بده ممنون

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
میشه یه مثال بزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نکنه منظورتون منم؟
منکه اصلا پشیمون نیستم کنسولم هیچ مشکلی نداشته
ولی چیپش چیپ معروفی نیست
بورد D2C2 هست و چیپش D2CPRO9 نیست

نه اصلا منظورم شما نبودیم

نه دوست عزيز منظورش شما نيستي منظورش خيلي ها هستند كه تو اين فروم فعاليت مي كردن اما وي رو فروختن و 360 گرفتن تعدادشونم خيلي زياد نمي خوام اسم ببرم نمي دونم چه جوري كه كنسولاي نينتندو با مردم ما سازگار نيست يا بلعكس شما هم شايد چند سال ديگه بزرگتر بشي نظرت عوض بشه (قصد توهين نداشتم) من خودم كه در به در دنبال خريدن يه وي جي هستم اما قيمتا خيلي بالاست كاش الانم مثل زماني كهPRINCE_LOVEخريد جي 300 بود يا يوسي 400 بود الان جي حدودا 380 هست ببخشيد اگه موضوع تاپيك رو منحرف كردم اگه كسي جايي رو سراغ داشت كه قيمتش خوب بود يه PMبه من بده ممنون
بله منظورم دقیقا همینی بود که شما گفتین;)
البته من خودم 21 سالمه و کلا از سبک بازی هایwii خیلی خوشم میاد ((شاید من بیشترین سن رو در بین Wii دار ها داشته باشم:p)ولی در کل از نو اوری این کنسول خوشم اوندش و کلا بازی رو برای لذت بردن و دورهم جمع شدن((گروهی)) دوست دارم نه اینکه مثلا یک بازی میاد که تک نفره هست و سعی بکنی در کمترین زمان ممکن بری اخرش که بعدش هم بازی بره تو ارشیو ودست نخرده بمونه-به جز بعضی بازی های خاص--((گرافیک هم خوب تاثیر داره من الان هم Xbox360 دارم هم کنسول Wii اما خوب هرکدوم در نوع خودشون بی نظیر هستن و نمیشه گفت این خوبه یا اون یکی))
خلاصه در کل من از انتخابم کاملا راضی هستم:love::love::blushing:
................................................................................................
امیدوارم باز هم قیمت کنسول به قیمت گذشته برگرده تا شما هم به جمع ما بپیوندید;)

• Like

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
خوب من اول Wii رو تو E3 پارسال دیدم (تو CD فکر نکنین خودم اونجا بودما) خوب این شد که Wii بدجور سرم رو گرفت. بعدشم رفتم یه مغازه تو رشت بازی کردم همونجا. دیگه اوووووفه!!! خیلی سرم رو گرفت. من خریدم 420 NTSC-J تابستون پارسال. و البته گرون هم خریدم.

• Like

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
مال من رو که بچه های قدیمی میدونن >:d<

من تو Launch Date گرفتم، Pre order کرده بودم، قیمت انگلیس 180 پوند. البته از اون زمان تا الان بی استفاده مونده بود، تازه الان دادم کپی خور کنن:d

KAI

کاربر سایت
Dec 19, 2009
133
نام
Keivan
من قبلاً داشتم2 3 سال پیش
از کانادا برام آورده بودن که متاسفانه بریک شد :|

تا اینکه اینو از رضای عزیزم گرفتم که دستش درد نکنه با آکبند هیچ فرقی نداره :-*:x

• Like

KAI

کاربر سایت
Dec 19, 2009
133
نام
Keivan
البته من خودم 21 سالمه و کلا از سبک بازی هایwii خیلی خوشم میاد ((شاید من بیشترین سن رو در بین Wii دار ها داشته باشم:p)

هه هه هه
من 29 سالمه عاشق سبک wii و کلاً عاشق Nintendo هستم:x
با وجود اینکه کل همه کنسول ها و بازیهاشونو به صورت کلکسون دارم ولی wii یه جای دیگه تو قلب من داره :x

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
منم ۳۶ سالمه!!!اینجوری ویی خریدم:
رفتم هیپراستار یه ویی یه دست دستگیره اضافی یه جفت موشن پلاس و یه گیتار خریدم یه هارد پانصد هم خریدم.بعد رفتم پیش علی و محمد اقای گل و کپی خورش کردم و پنجاه تا بازی گرفتم.الان بیش از یک ماهه که کل خونواده رو سرگرم کرده دختر و همسرم که قبلا اصلا سراغ کنسولها قبلیم نمیرفتن عاشقش هستن و بیشتر از خودم باهاش بازی میکنن.فقط نینتندو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر