راهنمایی در بازی هری پاتر 5 (محفل ققنوس)

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
کسی میدونه بعد از اینکه با ولدمورت مبارزه میکنی و بعد میری تو قصر و وسایلای لونا رو پیدا میکنی باید چی کار کنی:confused:.من 82%بازی رو رفتم و هرچی تو قصر میگردم چیزی پیدا نمیکنم:(.اصلا بازی اصلی بعد مبارزه با ولدمورت ادامه داره یا نه.:confused:
لطفا کمک کنین.

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام اگر كتاب 5 رو خوب خونده باشي يادت مياد كه لونا بهت مي گه وسايلاشو بچه هاي ديگه بر مي دارن ولي بعدا بهش برمي گردونن.پس و قتي وسايل هاي لونا را پيدا مي كني بايد به لونا وسايلاشو بدي!البته اين يه حدسه!!من تازه اون قسمتيم كه بايد به دنبال بچه هاي الف دال بري.
براي پيدا كردن لونا هم بايد دكمه TAB رو بزني تا نقشه باز بشه بعد فلش سمت راست رو كه روي كيبورد هست رو مي زني ليست افراد توي هاگوارتز رو مي بيني بعد لونا رو پيدا مي كني و اينتر رو ميزني و بعد دوباره TAB رو مي زني و بر ميگردي به محيط بازي و رد پاها رو دنبال مي كني تا برسه به لونا.:cheesygri

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
سلام اگر كتاب 5 رو خوب خونده باشي يادت مياد كه لونا بهت مي گه وسايلاشو بچه هاي ديگه بر مي دارن ولي بعدا بهش برمي گردونن.پس و قتي وسايل هاي لونا را پيدا مي كني بايد به لونا وسايلاشو بدي!البته اين يه حدسه!!من تازه اون قسمتيم كه بايد به دنبال بچه هاي الف دال بري.
براي پيدا كردن لونا هم بايد دكمه TAB رو بزني تا نقشه باز بشه بعد فلش سمت راست رو كه روي كيبورد هست رو مي زني ليست افراد توي هاگوارتز رو مي بيني بعد لونا رو پيدا مي كني و اينتر رو ميزني و بعد دوباره TAB رو مي زني و بر ميگردي به محيط بازي و رد پاها رو دنبال مي كني تا برسه به لونا.:cheesygri
من تازه شروع به خوندن کتاب 5 کردم و 4 فصلش رو بیشتر نخوندم آخه بعد از قسمت آخرش این کتاب طولانی ترین کتابه شه .بعد من کاملا متوجه حرفات نمیشم (الف دال)کیه دیگه.

من هر 5 تا وسایل لونا رو پیدا کردم و بهش دادم ولی هنوز جلوی همون مجسمه طلاییه وایستاده و نمیدونم چی میگه.تو نقشه هم که وقتی جهت راست میدم فقط اسم دفتر پروفسور اسنیپ هست که قرمزه.وقتی اونجا میرم اسنیپ جلوی در واستاده و من رو راه نمیده.

هرچی هم دنبال چیزی تو قصر میگردم مثل یه ادم مثل لونا که چیزی ازم بخواد پیدا نمیکنم.
پس اون 18% دیگه بازی چی شد.
اون پروفسوره که اون آدمهای نیم انسان و نیم اسب نزدیک خونه هاگرید دم ورودی جنگل سیاه بردنش چی شد.
تو جنگل سیاه نمیشه رفت.

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام
من منظورم از الف دال يا Da كه توي بازي هم هست يه انجمن كه هري و رون و هرميون با چند نفر ديگه تشكيل دادن كه درس دفاع در برابر جادوي سياه رو مي خونن.براي پروفسور اسنيپ هم يه وقتي رفتي توي بازي يه بار باهاش حرف بزن و بعد دكمه Tab رو بزن و فلش سمت چپ رو بزن كه ليست مكان هاي هاگوارتز و ببيني بعد كتابخونه رو انتخاب كن و برو توي آخرين قسمت كتابخونه يه قفسه هست كه خاليه و فقط يه كتاب توش هست روي كتاب اينتر بزن بعد برگرد پيش پرفسور اسنيپ و باهاش حرف بزن بعد تو رو راه ميده توي دفترش.
بعد توي دفتر اسنيپ با ورد وينگارديوم لويوسا(درسته؟)شيشه معجون هم رنگ رو توي سطلي كه هم رنگ معجون هست مي اندازي تا اين مرحله هم تموم بشه.
اميدوارم تونسته باشم بهت كمك كنم.;)

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
دستت خیلی درد نکنه.یک درصد دیگه به 82% ازافه شد.ولی اون 17% دیگه چی.
جو این بازی منو گرفته تا 100%نکنمش ولش نمیکنم.اگه کار دیگهای مونده لطفا بگین تا انجامش بدم.

bay bay

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
جو این بازی منو گرفته تا 100%نکنمش ولش نمیکنم.اگه کار دیگهای مونده لطفا بگین تا انجامش بدم.

bay bay
توي نقشه فلش سمت چپ رو بزن اونجايي كه اسم مناطق رو مينويسه ! روي هر منطقه كه واسي اون بالا نوشته discovery% اگه 100% بود كه هيچي ولي اگه % كم بود يعني تو اون منطقه كارهاي ديگه هم هست كه ميتوني با انجام اونها به درصد بازي اضافه كني!

ariyan-prototype

کاربر سایت
Aug 12, 2008
1
کمک

بچه ها من الان دارم به اعضای الف دال کمک میکنم به همه کمک کردم
غیر از یه نفر نمیدونم چی کار باید براش بکنم (هانا اباوت)همونی که باید پله ها رو تا ته بری پاین تا به پایین ترین طبقه برسی من نمیدونم براش باید چی کار کنم لطفا کمکم کنید:blushing::(

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
راستش رو بخواهید من هم هانا ابوت رو گیر کردم . لطفا سریع کمک کنید ممنونم . :)
بايد اول با هانا صحبت كني بعد برو پيش تصوير مرد تلسكوپ به دست تو طبقه 1وازش رمزشو بپرس
بعد برگرد و رمزو به هانا بگو خودش ميره به اتاق.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش

bay bay
دوست عزيز تو عملا بازي رو تموم كردي
اون17درصد هم مال كار هاي امتياز اور و اضافه است

mosi feshfeshe

کاربر سایت
Aug 28, 2008
4
help to game harry potter

نه دوست عزیز . من اون تابلویی رو که گفتی پیدا نکردم . اگه میتونی یه عکس از اون تابلو بذار اگه نمیتونی یه آدرس دقیق تر بده . البته من یه تابلو پیدا کردم که وقتی باهاش حرف میزنی . صدای سگش هم میاد یعنی سگ داره اگه منظورت همونه باید بگم اشتباه میکنی اون نیست چون من باهاش حرف زدم. :(

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
نه دوست عزیز . من اون تابلویی رو که گفتی پیدا نکردم . اگه میتونی یه عکس از اون تابلو بذار اگه نمیتونی یه آدرس دقیق تر بده . البته من یه تابلو پیدا کردم که وقتی باهاش حرف میزنی . صدای سگش هم میاد یعنی سگ داره اگه منظورت همونه باید بگم اشتباه میکنی اون نیست چون من باهاش حرف زدم. :(
ببين دوست من
جلوي هانا يك راه پله ديگه هم غير از اون كه ميرسه طبقه بالا هست
بايد از اون بالا بري تا برسي به تصوير يك مرد چاق كه لباس سفيدي داره
اون همون تابلو يه. مسلما يك دور تو طبقه 1يا2 بزني پيداش مي كني

mosi feshfeshe

کاربر سایت
Aug 28, 2008
4
thank you and help

آقا من از همتون ممنونم من هانا ابوت رو رد کردم و یکذره مرحله رفتم حالا رسیدم به یک جایی که ظاهرن باید هاگوارتز را خراب کنیم من رفتم پیش یک پسره که دم جغددونی وایساده وباید از دیوار جغددونی بالا برم و این کار رو میکنم اما هیچی نمیشه لطفا کمک کنید.:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر