ديدن فيلم با ps2

arash_666

کاربر سایت
Feb 11, 2006
53
دوستان کسی ميدونهps2 چه فرمت از روDVD ميتونه بخونه چون من يه فيلم با فرمتMPEG 2 داشتم و رویDVD+RW وDVD-R رايت کردم اما دستگاه نميتونه بخونه
!!

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
نوشته شده توسط arash_666:
دوستان کسی ميدونهps2 چه فرمت از روDVD ميتونه بخونه چون من يه فيلم با فرمتMPEG 2 داشتم و رویDVD+RW وDVD-R رايت کردم اما دستگاه نميتونه بخونه
!!

سلام . این برنامه رو من تست کردم و فایلهای DivX و Avi و Mp3 رو ساپورت می کنه . از زیر دانلودش کن و بعد از UnRar با نرو با سرعت 4x رایت کن .
http://www.defcon5.co.za/downloads/ps2reality15.zip

موفق باشید.

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
نوشته شده توسط xfaild:
سلام . این برنامه رو من تست کردم و فایلهای DivX و Avi و Mp3 رو ساپورت می کنه . از زیر دانلودش کن و بعد از UnRar با نرو با سرعت 4x رایت کن .

موفق باشید.
سلام اين نرم افزار به بازار ايران هم اومدهو من خودم امروز 700 تومن خريدمش . ارزشش رو داشت . جالبه که فايلهاي عکس با فرمت JPG و JPEG رو هم ساپورت ميکنه

dobbyy

کاربر سایت
Jul 7, 2006
2
بچه ها من يه سوال داشتم من يه ps2 جديد از نوع اسليم 7004 گرفتم ولي وقتي ديسك dvd داخلش مي ذارم پيغام there is no data رو ميده ولي در عوض تا حالا هر چي سي ديه صوتي يا بازي توش گذاشتم اجرا كرده(رو جعبش نوشته pal)ميشه لطفا من رو راهنمايي كنيد ممنون.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
بچه ها من يه سوال داشتم من يه ps2 جديد از نوع اسليم 7004 گرفتم ولي وقتي ديسك dvd داخلش مي ذارم پيغام there is no data رو ميده ولي در عوض تا حالا هر چي سي ديه صوتي يا بازي توش گذاشتم اجرا كرده(رو جعبش نوشته pal)ميشه لطفا من رو راهنمايي كنيد ممنون.
2-3 بار قبل اینکه دستگاه بوت شه و لوگو اول رو مشاهده کنید پشت سر هم و بدون وقفه restart کنید.
اگر جواب نداد این راه رو امتحان کن کلید پاور رو تا لحظه ای که لوگو بیاد نگه دار.
و به عنوان اخرین راه دستگاه و از پشت خاموش و روشن کن

امیدوارم نتیجه بده ;)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام اولا اینک هاتون خراب بود دومآ علی جان فکر کنم راهی شما گفتین واسه اجرای بازیهای پی اس 1 بود نه روشی واسه اجرای دی وی دی ;)

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام اولا اینک هاتون خراب بود دومآ علی جان فکر کنم راهی شما گفتین واسه اجرای بازیهای پی اس 1 بود نه روشی واسه اجرای دی وی دی
من همیشه با این روش ها فیلم رو اجرا میکنم
تفاوتی بین اجرا شدن بازهای ps1 و dvd نیست

dobbyy

کاربر سایت
Jul 7, 2006
2
دوست عزيز بسيار ممنون با اين روش جواب داد ولي من مجبور به تكرار اين عمل هر بار هستم.راه حل ديگه اي نداره و آيا اين جزئي از نواقص دستگاههايي كه چيپ خور شدن و يا مشكليه مربوط به سري 70004 و يا منحصرا مشكلي از دستگاه من.در ضمن يك مشكله ديگه اينه كه بت تلويزيون خونمون مشكلي ندارم ولي وقتي دستگاه رو به تلويزيون اتاق خودم كه قديمي هست وصل مي كنم لوگوي خود دستگاه رنگي پخش ميشه ولي هر ديسكي كه شرو ع به اجرا ميشه سياه و سفيده .به نظر شما اين مشكل علتش چيه؟
بازم متشكرم از اين كه وقت مي ذاريد و به سوالات جواب ميديد.

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
وقتي دستگاه رو به تلويزيون اتاق خودم كه قديمي هست وصل مي كنم لوگوي خود دستگاه رنگي پخش ميشه ولي هر ديسكي كه شرو ع به اجرا ميشه سياه و سفيده .به نظر شما اين مشكل علتش چيه؟

سلام ...
دوست عزيز بازي هايي كه شما اجرا ميكني سيستم Ntsc هستند و تلويزيون شما اين سيستم را پشتيباني نميكند و به همين علت است كه لوگوي دستگاه به علت سيستم Pal كنسول رنگي است و اگر شما بازي هايي با سيستم Pal اجرا كنيد رنگي خواهد بود.

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
دوست عزيز بسيار ممنون با اين روش جواب داد ولي من مجبور به تكرار اين عمل هر بار هستم.راه حل ديگه اي نداره و آيا اين جزئي از نواقص دستگاههايي كه چيپ خور شدن و يا مشكليه مربوط به سري 70004 و يا منحصرا مشكلي از دستگاه من.در ضمن يك مشكله ديگه اينه كه بت تلويزيون خونمون مشكلي ندارم ولي وقتي دستگاه رو به تلويزيون اتاق خودم كه قديمي هست وصل مي كنم لوگوي خود دستگاه رنگي پخش ميشه ولي هر ديسكي كه شرو ع به اجرا ميشه سياه و سفيده .به نظر شما اين مشكل علتش چيه؟
بله هر باری که قصد دیدن فیلم رو داشته باشید باید از این طریق عمل کنید.این مشکل رو همه دستگاه ها دارند اون هم به خاطر mod chip هایی هست که در دستگاه وجود داره تا بازیهای کپی رو اجرا کنه.مشکل دوم رو هم حامد (konami) در موردش توضیح داد ;)

موفق و پیروز باشید

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
نوشته شده توسط dobbyy:
در ضمن يك مشكله ديگه اينه كه بت تلويزيون خونمون مشكلي ندارم ولي وقتي دستگاه رو به تلويزيون اتاق خودم كه قديمي هست وصل مي كنم لوگوي خود دستگاه رنگي پخش ميشه ولي هر ديسكي كه شرو ع به اجرا ميشه سياه و سفيده .به نظر شما اين مشكل علتش چيه؟
شما باید یک Convertor بخرید ... یک تبدیل سادست که Ntsc رو به pal تبدیل میکنه.
قیمتش 3 سال پیش 3 تومن بود !

PS2-NTSC-to-PAL-Converter.gif

Matrix evil

کاربر سایت
Jul 24, 2006
23
نوشته شده توسط xfaild:

موفق باشید.
با سلام
میشه بگید این برنامه و کجا باید نصب کنیم تا ps2 فرمتهایی رو که میگید بخونه؟

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
hi 2all
مي بخشين كه سوالم ممكنه اصلا ربطي به اين تاپيك نداشته باشه. من مي خواستم طريقه ي رايت بازي هاي DVD رو كه در PS2 اجرا بشه بپرسم. الان يه DMC 1 رو 3 دفعه است كه رايت كردم ولي اجرا نمي شه . كسي مي دونه علت چيه ؟؟؟

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
میشه بگید این برنامه و کجا باید نصب کنیم تا ps2 فرمتهایی رو که میگید بخونه؟
شما باید این برنامه رو روی یک سیدی رایت کنید و ازش یک booter بسازید
بعد از این کار داخل ps میزاریدش تا دستگاه بوت بشه.وقتی که این کار انجام شد سی دی رو خارج میکنید و فیلم خودتون رو load میکنید.

مي بخشين كه سوالم ممكنه اصلا ربطي به اين تاپيك نداشته باشه. من مي خواستم طريقه ي رايت بازي هاي DVD رو كه در PS2 اجرا بشه بپرسم. الان يه DMC 1 رو 3 دفعه است كه رايت كردم ولي اجرا نمي شه . كسي مي دونه علت چيه ؟؟؟
شما باید dvd ها رو به صورت image رایت کنی تا در دستگاه اجرا بشه

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
salam aziz man khodam PS2 daram va FILE haye ziadi ro bahash didam az jomle DIVX va DVD hatta +RW age PS2e shoma az in bozorgas (playstation 2) faghat kafie 3bar poshte sare ham restart koni ya 2kmeye reset ro ta chan lahze ghabl az inke safeye avval biad negahdarin hamin. baraye bazie PS1 kafie 2bar poshte sare ham reset konin. va baraye baziaye PS2 1bar reset konin:cheesygri are intory pas fahmidi chetor DVD miad? (3bar reset ya ta ghabl az oomadan avvalin safeye dastgah "sony computer entertainment" reseto negahdari) oftad? age motevajeh nashodi behem PM bede amir_gow4 )baraye soalatetoon mitoonin roo man hesab konin bache ha khoshhal misham off ya emailetoono bebinam:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر