xbox software

rouzbehpar

کاربر سایت
Oct 28, 2006
8
سلام
چند روز پیش تو اینترنت خوندم که میشه از xbox یه عنوان divx player استفاده کرد. کسی میدونه چه جوری ؟ لطفا کامل توضیح بدین. ممنونم.:confused:

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
یه برنامه slayer 2.1 فکر کنم همین باشه ،روی ایکس باکس میریزی همه چی توش داره هم مدیا سنترش هم میتونی هاردشو عوض کنی این برنامه هارد جدیدو به ایکس باکس میشناسونه.
شبیه ساز playstation1 با چنتا دیگه داره توش برنامه جالبی هستش من روی xbox1 این برنامه نصبه.
از طریق cd مستقیم میزاری تو دستگاه دستگاه خودش میخونه کپی میکنه.
divx توش امتحان نکردم ولی باید بخونه.

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
یه برنامه slayer 2.1 فکر کنم همین باشه ،روی ایکس باکس میریزی همه چی توش داره هم مدیا سنترش هم میتونی هاردشو عوض کنی این برنامه هارد جدیدو به ایکس باکس میشناسونه.
شبیه ساز playstation1 با چنتا دیگه داره توش برنامه جالبی هستش من روی xbox1 این برنامه نصبه.
از طریق cd مستقیم میزاری تو دستگاه دستگاه خودش میخونه کپی میکنه.
divx توش امتحان نکردم ولی باید بخونه.

xbmc بهتر هست

لینک دانلود http://t3ch.yi.se/

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
چند روز پیش تو اینترنت خوندم که میشه از xbox یه عنوان divx player استفاده کرد. کسی میدونه چه جوری ؟ لطفا کامل توضیح بدین. ممنونم.:confused:

شما با اين تاپيك كنسولتون رو وصل ميكنيد به LIVE، بعد يه ديسك DIVX ميذارين تو دستگاه، خودش ميپرسه ميخواي آپديت كنم واسه پخش دايوكس، بعدي ميگي بعله و مباركه ...

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
سلام اگه برای ایکس باکس 1 میخوای نصب کنی دستگاه باید کپیخور باشه شما برنامه slayer رو دانلود کن بعد بذار درایو دستگاه رو روشن کن بعد نصب کن کلا همه چیز اضاف میشه بهش حتی بازی روی هارد اجرای بازی های کنشولهای قدیمی تا پلی 1 و خیلی کارهای دیگه البته بهتره هارد دستگاه رو یه 500 بندازی که بترکونه من 160 انداختم روش موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر