راهنمای در بازی Call of Duty - United Offensive

swat

کاربر سایت
Aug 21, 2006
5
درود
بچه ها من در بازی Call of Duty - United Offensive اونجایی که به من دستور داده می شود که 7 تا تانک زن را بزنم من هر 6 تا شو می زنم تا بیام 7 تومیش هم بزنم مینویسه تانک شما منهدم شد بعد هم game over می شوم چه کار کنم که این اتفاق نیفته تو رو جونه هرکی دوست دارین کمک کنید.:(

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
خوب بستگی به این داره که با چه درجه سختی بازی می کنید، مثلا من اول بازی رو با Veteran بازی می کردم و تو این قسمت حسابی اعصابم داغون شد، یعنی اصلا غیر ممکن بود زدن یونیت های"پانزر شرک" دشمن، تا میومدم نفر سوم-چهارمی رو بزنم کار تموم بود و تانک های خودی نابود شده بودن، حالا احتمالا شما با درجه معمولی یا سخت اومدید، مشکلی نیست فقط کافیه که سرعت عملتونو دو برابر کنید تا به آخرین نفر برسید و مدام از حالت زوم در بیاید و یه نگاهی به اطراف بندازید، ببینید نفر هفتم از کجا میاد ومسیر حرکتشو پیدا کنید، شما باید اون رو قبل از این که به صحنه کارزار برسه بکشید.

b-game

کاربر سایت
Jul 20, 2013
1
درود
بچه ها من در بازی Call of Duty - United Offensive اونجایی که به من دستور داده می شود که 7 تا تانک زن را بزنم من هر 6 تا شو می زنم تا بیام 7 تومیش هم بزنم مینویسه تانک شما منهدم شد بعد هم game over می شوم چه کار کنم که این اتفاق نیفته تو رو جونه هرکی دوست دارین کمک کنید.:(
سلام من هم همین مشکل رو داشتم باید بری بالای کلیسا(از رو پله ها)بعد می تونی خیلی راحت بزنیشون
اگه از پایین شلیک کنی اصلا نفر هفتم نمیاد

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
سلام من هم همین مشکل رو داشتم باید بری بالای کلیسا(از رو پله ها)بعد می تونی خیلی راحت بزنیشون
اگه از پایین شلیک کنی اصلا نفر هفتم نمیاد
تاریخ پستو نگاه کنیدمال سال 2008بوده.یعنی تا الان مشکلشون حل شده:))

ali11379

کاربر سایت
Mar 13, 2018
1
سلام
من تو یه مرحله بعد از اینکه از هوا پیما میفته بعد چند نفر میرن تو یه قسمتی پل راه اهنو منفجر میکنه بعد میرن تو یه مزرعه سوار ماشین میشن فرار میکنن تز یه پل رد میشت اونجا گیر میکنه نه ماشین حرکت میکنه نه میشه پیاده بشی لطفا کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر