تمهای flash0 و PFT برای CFW 3.80 m33-5 !

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام.یکی از دوستان میشه لطف کنه theme اصلی psp را اینجا آپلود کنه آخه من روی تم قبلیم آپ دیت کردم البته یک back up از فلشم قبل از اینکه آپگریدش کنم گرفته بودم ماله3.51 m33 بووده می تونم Vsh , font را از توش کپی کنم توی این firmwire جدیدم 3.80 m33-5.؟؟

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

سلام.یکی از دوستان میشه لطف کنه theme اصلی psp را اینجا آپلود کنه آخه من روی تم قبلیم آپ دیت کردم البته یک back up از فلشم قبل از اینکه آپگریدش کنم گرفته بودم ماله3.51 m33 بووده می تونم Vsh , font را از توش کپی کنم توی این firmwire جدیدم 3.80 m33-5.؟؟
دوست من
فقط براي اطلاع ميپرسم ... شما کدام تم را روي کنسولتان ريختيد و آيا آن تم براي کنسولتان مشکلي پيش آورده ؟
در مورد اون Backup تون هم باید بگم خیر نمیتونید و حتما" کنسولتان با Semi Brick مواجه خواهید شد ( البته اگر شانس بیاورید وکنسولتان با Full Brick نشه ) .
در اول راهنمای جایگزینی تمهای flash0 گفته شده قبل از جایگزینی یک Backup از flash0 تان بگیرید تا در موقع اظطراری بتوانید از آنها استفاده کنید .
بسیار خوب ... من برايتان فايل پشتيبان vsh مربوط به cfw 3.80 m33-5 را اينجا با حجم 8.47 MBگذاشتم که ميتوانيد آن را دريافت و جایگزین کنيد .
قبل از این هر کار یک Backup از هر دو این دو پوشه داخل flash0 کنسولتان بگیرید و بعد این دو فایل را جایگزین کنید ( کپی کنید نه اینکه فایلها را پاک و اینها را به پوشه های مربوطه انتقال دهید ) .
این فایل module ...
این هم فایل resource ...
اون مورد ایجاد فضا در flash0 را هم که خودتان استادید دیگر .
اميدوارم مورد استفاده تان باشد :love:

آخرین ویرایش:

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
من تو ريختن تم فلش به مشكل برخوردم
حالا پوشه های داخل پوشه vsh ( یعنی resource و module ) را در پوشه vsh کپی کنید و فایل موجود در پوشه font را هم در همان پوشه font کپی کنید و با دکمه back هم بازگردید .
داخل پوشهvsh تم module وجود نداشت من resource رو كپي كردم توي vsh دستگاه ولي همه رفتن تو
توي resource فايلي كه تو پوشه font بود رو هم وقتي ميخواستم بريزم يه فايل با همون اسم قبلا تو اون پوشه بود به خاطر همين اسم فايلي كه اونجا بود رو عوض كردم
حالا وقتي ميخوام دستگاه رو روشن كنم همون اول سر ارم سوني هنگ ميكنه
فرمت فايلهاي resource rco هست فنت هم pgf

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من تو ريختن تم فلش به مشكل برخوردم
داخل پوشهvsh تم module وجود نداشت من resource رو كپي كردم توي vsh دستگاه ولي همه رفتن تو
توي resource فايلي كه تو پوشه font بود رو هم وقتي ميخواستم بريزم يه فايل با همون اسم قبلا تو اون پوشه بود به خاطر همين اسم فايلي كه اونجا بود رو عوض كردم
حالا وقتي ميخوام دستگاه رو روشن كنم همون اول سر ارم سوني هنگ ميكنه
فرمت فايلهاي resource rco هست فنت هم pgf
پوشه module هم هست اما به صورت Hidden هست.
شما به Folder Option در ویندوزت برو و گزینه Show Hidden Files and Folders رو فعال کن تا نشون بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر