Wii MotionPlus

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
این تاپیک را هم برای بحث در مورد این قطعه باز کردم ...

برای شروع یک مقاله از دوست خوبم مسعود در سایت GTPLand :

==================

Wii MotionPlus

0002.jpg

هواداران بازی مشتاقانه منتظر خبر یک دستگاه کنترل حرکتی دیگر در E3 امسال بودند.اما آن ها انتظار نداشتند که آن کنترل از نینتندو باشد.اما به هر حال این کمپانی پیش از این یک کنترل حسی دیگر را به همراه کنسول خود داشتند.نینتندو خبر یک MotionPlus جانبی در اجتماع و جلوی بازدیدکنندگان داد به همراه یک بازی Sport جدید که Wii Sport Resort میباشد.
Add-Ones یا همان افزوده شده های MotionPlus در پایین ریموت آن قرار داده میشود و به همراه سنسورهای آن ریموت کار میکند.

0001.jpg

ماز مان سختی را در E3 داشتیم که واقعا کسی را پیدا کنیم که از او بپرسیم که MotionPlus واقعا چکار میکند؟بیشتر نمایندگان Nintendo در آنجا بسیار ماهر بودند که درباره نمایش بازی ها صحبت کنند اما واقعا ما یک توضیح اصولی را از آن ها نشنیدیم تا اینکه ما با InvenSense کمپانی که MotionPlus
را پخش میکند صحبت کردیم.

0005.jpg

سرانجام Joe Virginia به ما گفت که MotionPlus از یک ژیروسکوپ Gyroscope دو محوری که حرکات چرخشی و دروانی و تجهیزات توکار گذاشته شده دیگری که با Wii Sport Resort سازگار است تشکیل شده است.

0004.jpg

همانطور که گفته شد MotionPlus در پایین کنترلر شما قرار داده میشود که حدود 1.5 اینچ به طول آن می افزاید.همچنین آن یک قفل دارد که به شما نشان میدهد که MotionPlus به کنترلر شما کانکت شده است یا نه .
خوب ولی در کل شما باید کمی صبر کنید چون Wii MotionPlus به همراه Wii Sport Resort در بهار 2009 خواهد آمد.

منبع :GTPLAND

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
فقط خدا کنه وقتی اومد ایران قیمتهای نجومی نداشته باشه
فکر نمیکنم بیشتر از 20 تومان یا کمتر ارزش داشته باشه
البته اینجا فروشنده ها خدا کنه 3 رقمی نکنن هزینشو

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
قیمتش تو دوبی به پول خودمون درمیاد 20-25 تومان.
اینجا هم اگه نخریم ازشون آدم میشن کمتر میدن.

شايد ما نخريم ولي به اندازه ي كافي هستند كسايي كه 40تومان بحرند
برا همين اونام قيمت رو كم نمي كنند

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
قیمتش به دلار در استرالیا 30 $ هستش.فکر نکنم 40 تومن که تو ایران میدن همچین بالا باشه من خودم خواستم از استرالیا بگم برام بیارن که با این قیمت همین جا میخرم

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
قیمتش به دلار در استرالیا 30 $ هستش.فکر نکنم 40 تومن که تو ایران میدن همچین بالا باشه من خودم خواستم از استرالیا بگم برام بیارن که با این قیمت همین جا میخرم
ولي play asia يا amazon زده 20$ كه با شيپينگ ميشه 25$

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196

دلار استرالیا با دلار امریکا فرق داره به خاطر همین هست که قیمت ها متفاوته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر