Final Fantasy XIII - X360

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام !

بالاخره این بازی هم برای X360 تایید شد !!
به همه طرفدارای FF Series تبریک می گم :p
البته ظاهرا برای اروپا و آمریکا قراره عرضه بشه فعلا و اینکه نسخه Versus هم انحصاری ولی زیاد هم نمیشه به ای قضیه امیدوار بود ;)
هیچ عکسی از این بازی برای این نسخه هم منتشر نشده

final-fantasy-xiii.jpg

Developer: Square Enix
Publisher: Square Enix
Platform: Xbox360 , PlayStation 3
Genre: Role-playing game
Mode: Single player
Media: TBA
Release date: TBA 2008 Only In Amrican & Europe
Official Site : na.square-enix.com/e306/titles/fabula/ff13
4editeurs20080714_230225_48_big.jpg

آخرین ویرایش:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
بزودی یه ff for 360 میزنیم همه چی واست روشن شه!

ffxiiiversus اکشنه و در ادامه ffxiii حتما اون رو هم میزنن. تا حالا بازی زیاد پیشرفتی نداشته

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
وقتی بازی واسه اروپا و آمریکا قراره عرضه بشه یعنی ما که دستگاهمون j هست نمیتونیم اینو بازی کنیم؟!!:((

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
تمام فرم های خارجی، ریز و درُشت، کوچیک و بزرگ، همه و همه صحبت از FFXIII on Xbox360 میکنن. شد نُقل و نبات محافل :biggrin1:.
آخه واقعآ خبر کوچیکی نبود. این همه بازی مثل DMC , Ace Combat , ... برای 360 هم اومد ولی این یکی واقعآ فرق میکنه. من دیشب اگه خبر اومدن MGS4 رو روی 360 میشنیدم برام خیلی راحت تر قابل هضم بود تا خبر عرضه FF XIII اون هم تا جایی که فهمیدم به صورت همزمان !
دیشب بعد از این خبر کلآ اینترنت پکید ! Neogaf که ارور میداد , Gamespot هم مرخص شده بود برای چند وقت. اوضاع جالبی بود !

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
978
نام
mohammad140 سابق !
تبریک به دوستان
سابقه این جور بازی ها رو 360 خرابه باید دید روی چند دیسک میاد ؟ فکر کنم 4 تا باید باشه !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تبریک به دوستان
سابقه این جور بازی ها رو 360 خرابه باید دید روی چند دیسک میاد ؟ فکر کنم 4 تا باید باشه !
محمد جون شما هم ظاهرا مثل خیلی های دیگه نمیدونید از کجا و چطور خوردید، باید یه جوری خودتون رو خالی کنید دیگه ( یکم از این ماکان زبون بسته یاد بگیرید که صداش در نیامد ).
لطفا با بحثهای که اول و اخرش به کارت گرفتن و بسته شدن تاپیک خاتمه پیدا میکنه جدا خوداری کنید :D.

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
978
نام
mohammad140 سابق !
محمد جون شما هم ظاهرا مثل خیلی های دیگه نمیدونید از کجا و چطور خوردید، باید یه جوری خودتون رو خالی کنید دیگه ( یکم از این ماکان زبون بسته یاد بگیرید که صداش در نیامد ).
لطفا با بحثهای که اول و اخرش به کارت گرفتن و بسته شدن تاپیک خاتمه پیدا میکنه جدا خوداری کنید :D.
به خدا اگه من چنین قصدی داشته باشم.من دارم سابقه این شرکت ها رو واسه بازی های 360 می گم.
Lost Odyssey روی 4 دیسک اومد.
Blue dragon روی 2 دیسک عرضه شد.
امیدوارم که این بازی بیشتر از 2 تا نشه.
فریدون جان ای دی یاهو مسنجر منو ادد کن ببین کنار ID چی نوشتم. :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر