امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم های Xbox

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
911
نام
کیوان
سلام

این اولین تاپیکیه که تو بازیسنتر میزنم.:d
این تاپیک رو زدم تا شما عزیزان به بازی هایی که روی Xbox بازی میکنید امتیاز بدید و نظرتون رو در مورد بازی بگید.

آخرین ویرایش:

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
معمولا من تک بازی وقتی نظر میدم نقد میذارم اما چند وقت بود اصلا نمره ندادم بازیهام رو هم تلنبار شده

اما در مورد کوانتوم بریک باید بگم که:

مثبت :
- گرافیک عالی و دلنواز
- لایو اکشن های سینماتیک حرفه ای
- شروع جذاب داستان و ایده جالب بازی با زمان

منفی
- گان پلی بسیار بد
- محیط ها به شدت تکراری و خسته کننده
- داستان کم کم اثر اولیه را از دست میدهد و ملال آور میشه
- عدم وجود موسیقی جذاب در بازی!!

خب نمره هم با ارفاق بهش ۷ دادم اونم به خاطر سم لیک که کاراشو دوس دارم

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk
موافقم باهات
به نکات منفیت میشه کوتاه بودن بازی
اسون بودن بازی حتی توی Hard
نداشتن تنوع کافی در سلاح ها هم اضافه کنیم
هرچند لایو اکشن ها هم به نظرم جزو نکات منفی بود همین پول هنگفت لایو اکشن رو میرفتن یه لول دیزاینر معرکه استخدام میکردن که یکم مراحل بازیشون متنوع بشه

• Like
Reactions: 19Rodar

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
موافقم باهات
به نکات منفیت میشه کوتاه بودن بازی
اسون بودن بازی حتی توی Hard
نداشتن تنوع کافی در سلاح ها هم اضافه کنیم
هرچند لایو اکشن ها هم به نظرم جزو نکات منفی بود همین پول هنگفت لایو اکشن رو میرفتن یه لول دیزاینر معرکه استخدام میکردن که یکم مراحل بازیشون متنوع بشه
لایو اکشن ها رو چرا من دوس داشتم به دو دلیل:

یک اینکه سم لیک قصد داشت مرز میان بازی و سینما رو برداره و تا حدودی هم موفق شد و من کلا از افرادی مثل سم لیک و دیوید کیج خوشم میاد ایده های بکری دارند .‌
دوم اینکه کارشو حرفه ای انجام داده بود و نرفته بود چهار تا هنرپیشه درجه سه بیاره بلکه از هنرپیشه های مطرح هالیود استفاده کرد.

• Like
Reactions: Only Xbox

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خب بعدداز حدود ۱۰۰ ساعت بازی کردن فال اوت ۴ اینم نظرم

مثبت :
- دنیای عظیم و با شکوه
- قابلیت تعامل تقریبا با هر مکان و هر چیزی در بازی
- موسیقی های دراماتیک و شنیدنی
- خلق اتمسفر آخرالزمانی زیبا

منفی:
-باگ و باگ و باگ!!
-داستان نه چندان گیرا
- گرافیک منسوخ شده و نسل قبلی
- گان پلی خشک و بی روح

در کل بازی برای کسانی که RPG دوس دارن شدیدا توصیه میشه هرچند که باید چشماتون رو روی مشکلاتی که گفتم ببندید

نمره : ۸/۱۰

469c0e7ef7d64b704b16ac5f0f5e4e6c.jpg

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
The Wolf Among Us

یکی منو بگیره غش و ضعف نکنم وقتی الان میخوام در مورد این بازی حرف بزنم . بازی که وقتی چند ماه پیش بازیش میکردم موج عظیمی از هیجان و احساسات رو در من ایجاد کرد و خیلی ناراحتم که تل تل رو از دست دادیم و ادامه این شاهکار در حاله ای از ابهام قرار گرفت.

نقاط مثبت بازی :

-داستان بی نظیر
-شخصیت پردازی عالی
- شخصیت های دوست داشتنی
- گیم پلی ساده اما زیبا
- موسیقی و صداگذاری عالی
- سیستم انتخاب نفس گیر و تاثیرگذار

نقاط منفی:
- هیچ !

نمره ۱۰/۱۰
915a397feffa3d176cb548b74f12c6a6.jpg

• Like

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
لایو اکشن ها رو چرا من دوس داشتم به دو دلیل:

یک اینکه سم لیک قصد داشت مرز میان بازی و سینما رو برداره و تا حدودی هم موفق شد و من کلا از افرادی مثل سم لیک و دیوید کیج خوشم میاد ایده های بکری دارند .‌
دوم اینکه کارشو حرفه ای انجام داده بود و نرفته بود چهار تا هنرپیشه درجه سه بیاره بلکه از هنرپیشه های مطرح هالیود استفاده کرد.

اره خداییش کیفیت بازیگرا و بازیشون توی لایو اکشن ها معرکه بود
ولی اون هزینه هنگفت که صرف دستمزد بازیگرا و کلی موارد دیگه شده بود رو میتونست به خود بازی اختصاص بده و یه شاهکار ازش دربیاره

• Like

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Tales from the Borderlands

مثبت :
- داستان جذاب
- گیم پلی متنوع برای این مدل بازی برام جالب بود !
- شخصیت های باور پذیر
- کشش عالی داستان تا لحظه آخر
-طولانی بودن مدت زمان بازی

منفی:
- عدم آشنا کردن گیمر با اتفاقات قبل از شروع بازی ! ( اینکه کسی که سری بوردرلند رو بازی نکرده مثل من اوایل بازی هیچ اطلاعاتی از دنیای این مجموعه بهش داده نمیشه !

نمره ۹/۱۰
edde491e1d9239e73a4ae803cd837bc2.jpg

• Like

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
خب بعدداز حدود ۱۰۰ ساعت بازی کردن فال اوت ۴ اینم نظرم

مثبت :
- دنیای عظیم و با شکوه
- قابلیت تعامل تقریبا با هر مکان و هر چیزی در بازی
- موسیقی های دراماتیک و شنیدنی
- خلق اتمسفر آخرالزمانی زیبا

منفی:
-باگ و باگ و باگ!!
-داستان نه چندان گیرا
- گرافیک منسوخ شده و نسل قبلی
- گان پلی خشک و بی روح

در کل بازی برای کسانی که RPG دوس دارن شدیدا توصیه میشه هرچند که باید چشماتون رو روی مشکلاتی که گفتم ببندید

نمره : ۸/۱۰

469c0e7ef7d64b704b16ac5f0f5e4e6c.jpg

فال اوت4 رو هنوز بازیش نکردم
با اپدیت این قدر باگ داره یا بی اپدیت بازی کردی؟
فریمش چطور بود موقعی که بازی تازه اومده بود دیجیتال فاندری که بررسی کرده بود توی یه صحنه فریم بازی توی وان به صفر میرسید:-t

• Like

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فال اوت4 رو هنوز بازیش نکردم
با اپدیت این قدر باگ داره یا بی اپدیت بازی کردی؟
فریمش چطور بود موقعی که بازی تازه اومده بود دیجیتال فاندری که بررسی کرده بود توی یه صحنه فریم بازی توی وان به صفر میرسید:-t
من همه بازی هامو با ابدیت بازی میکنم . باگ هاش بعضی اوقات اذیت کنندس و من ناچارا از ماد های مخصوصی که برای رفع باگ درست شده استفاده کردم بهتر شد . اگه علاقه داری سبک RPG حتما این بازی و بخصوص اسکایریم رو بازی کن. من الان در حال بازیش هستم اسکایریم رو تا حالا ۴۰ ساعتی رفتمش و فک کنم با مادها و دی ال سی هاش ۳۰۰ ساعتی درگیرم کنه

• Like

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
من همه بازی هامو با ابدیت بازی میکنم . باگ هاش بعضی اوقات اذیت کنندس و من ناچارا از ماد های مخصوصی که برای رفع باگ درست شده استفاده کردم بهتر شد . اگه علاقه داری سبک RPG حتما این بازی و بخصوص اسکایریم رو بازی کن. من الان در حال بازیش هستم اسکایریم رو تا حالا ۴۰ ساعتی رفتمش و فک کنم با مادها و دی ال سی هاش ۳۰۰ ساعتی درگیرم کنه

اسکایریم رو نسل قبل بازی کردم
فال اوت4 رو هنوز نگرفتم ولی توی برنامم هست
دمت گرم

• Like

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
220px-Life_Is_Strange_cover.jpg

خب تموم شد دیشب بازی؛ من چرا همچین بازی ای رو تا حالا دنبالش نرفته بودم رو نمیدونم(عوضش کلمنتاین بازی میکردم این سبکی) همه چی بازی عالیه داستان شخصیت ها و موسیقی گیم pلی حتی!هرکسی بازی نکرده سریع بره امتحانش کنه.
امتیاز هم 11/10

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
71OZWx2vG6L._AC_SX430_.jpg

Hellblade
"متن حاوی اسپویل است"
.
.
بازی رو که شروع کردم و وقتی متوجه شدم قراره با یک داستان فانتزی عاشقانه مواجه بشم اونهم به این صورت که برای معشوقه ی کشته شده ام باید به قعر دنیای مردگان برم و روح اش رو پیدا کنم و برش گردونم کلی ذوق کردم گفتم این دیگه بی نظیره! توی ذهنم عبور از دنیای مرده ها جنگیدن با خدایان و احتمالا پیروزی عشق بر خدایان تصور میکردم از طرفی دوربین بازی و حالت کارکتر و قایق اول بازی منو یاد گاد او وار مینداخت و درنتیجه بازی ای که بنظر میرسید چیزی شبیه به گاد او وار و یک برداشت جالب از افسانه ی نورث داشته باشه، ماجرای دختر جوانی که با تمام ترس ها و استیصالی که نسبت به راهی که برداشته حس میکنه اما جلو میره و احتمالا بخاطر پشت کردن به تابوها و ترد شدن از قبیله اش قراره اتفاقات غیرمنتظره ای براش رخ بده. اما با پیشروی در داستان و مخصوصا نوع خاص روایت بازی متوجه میشیم که داستان بنظر اونچه که تصور میکردیم نیست. حقیقتا من بازی رو هم که تموم کردم اخرش نفهمیدم چی به چی شد! ( ایضا اینکه زبان انگلیسی ایم متوسطه ) و مجبور شدم برم یه شرح داستانی ازش بخونم تا متوجه اوضاع بشم.
قضیه اینه که ایده ی بازی که درگیری ها و بیماریه ذهنی سنوا رو با خدایان نورث تلفیق کرده بود انچنان برام دلچسب نبود. یعنی بنظرم خوب درش نیورده بودن. وقتی متوجه داستان و دنیای بازی شدم فورا ذهنم رفت سمت سری سایلنت هیل و الاخصوص سایلنت هیل 2 در اونجا هم با همیچین موردی روبرو بودیم یعنی ذهن درگیر جیمزساندرلند که بصورت شهر سایلنت هیل ما با اون مواجه بودیم. اونجا هم اوایل بازی گیمر بی خبر تنها متوجه میشه که جیمز بعد از مرگ همسرش نامه ای بدست اش رسیده و حالا میخواد اون رو در شهر سایلنت هیل پیدا کنه. خب توی سایلنت هیل این پیچش داستانی پیدا کردن معشوق به یک مسعله ی درونی/روانی به زیبایی هرچه تمام تر اتفاق میفته ولی برای هلبلید من حتی نمیتونستم با اونچه که تجربه کرده بودم در اخر به یک تحلیلی برسم! یعنی اصلا نفهمیدم چی به چی شد و بازی تموم شد! هرچند که بعد از اینکه داستان بازی رو فهمیدم بنظرم جالب میومد اما باز از نوع روایت و کلیت ماجرا خوشم نیومد و ترجیح میدادم با همون داستانی که پاراگراف اول تعریف کردم مواجه میشدم.
جدا از روایت پیچیده ی بازی، روند پیشروی تو بازی هم گاها به بالاترین درجه ی کسالت آوری میرسید. حس پیشرفت تو بازی عملا وجود نداره ، مکانیزم های بازی تقریبا در محیط های مختلف تکرار میشدند. پازل های بازی بعد از مدت کوتاهی خیلی تکراری و کسالت اور میشدند. بعضی از مراحل هم بدون کوچکترین تنوعی تا مدت ها باید این پازل ها رو حل میکردم. کامبت بازی بنظرم خوب بود اما ماهیت بازی انچنان نبود که روی کامبت بازی زیاد تاکید بشه ( که خیلی عجیبه برای استدیوی نینجا تعوری! ) . محیط بازی و گرافیک هنری بازی اوایل خیلی عالی بودند ، اواخر بازی هم عالی شدند و مابین بازی هم در حد خیلی خوب هستند و اغلب مکانها محیط های بازی هنری و زیبا طراحی شدند.
درکل هلبلید بازی یه خوبیه اما انچنان بنظرم نتونسته مکانیزم های بازی رو با داستان و روایت پیچیده ای که تعریف میکنه همراه کنه ، هرچند که حتی من با نوع روایت بازی و داستانش هم مشکل داشتم.
6 از 10

• Like

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
51a6x-9h7UL.jpg

فقط دوباره برای ONE گرفتمش به عشق اسپلیت اسکرین با یه اهل دلی و پولی که براش دادم حلالش
نقاط قوت:
اسپلیت اسکرین با ساعت ها گیم پلی اکشن
تنوع به شدت بالا در سلاح ها
کریس و بخش داستانی فوق العاده اش
بخش داستانی لیون هم خوب بود
باس بخش داستانی جیک از همه بهتر بود
دیدار دوباره با شخصیت های سری
چهره ها و تیپ شخصیت ها

نقاط ضعف:
اویل نمیشه به این بازی گفت شاید یه نسخه فرعی با گیم پلی اکشن از سری رزیدنت اویل باشه ولی نسخه شماره دار به هیچ وجه در حدش نیست
گرافیک تغییر انچنانی نکرده بود
ترس در بازی وجود نداشت
باس هاش اصلا در حد یک رزیدنت اویل نبود البته به غیر از اون مار در بخش داستانی کریس و باسی که توی مراحل جیک بود
چیزی به اسم پازل و معما در بازی وجود نداشت

نمره:6
فقط برای اسپلیت اسکرین ارزش خرید داره

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
ryse-son-of-rome-xbox-one-7667.jpg

Ryse son of rome
رایز بازی یه بدیه درکل! بزرگترین مشکل بازی گیم پلی هست که خیلی سطحی ، خسته کننده و بدون چالشه. مراحل بازی تکراری و بدون خلاقیته ( البته یکی دو مرحله ی خوب داره، شایدم یکی! ) گرافیک بازی احتمالا برای 2013 و کنسول لانچ فک برانداز بوده:D و البته حتی حالا هم جز گرافیک خوباست. داستان بازی اوایل واقعا کسل کننده و بدون انگیزه است، اما با پیشروی بهتر میشه و محرک لازم رو ایجاد میکنه و گیمر رو باخودش همراه میکنه هرچند خیلی معمولی و قابل پیش بینی یه. متاسفانه بازی اگر یک گیم پلی درخور داشت و روی دشمن ها و کمبت ها بیشتر کار میکردند و اینهمه روی qte تاکید نمیشد اثر خیلی بهتری از اب درمیومد.
5 از 10

• Like
Reactions: Only Xbox and Cj_sa

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
ryse-son-of-rome-xbox-one-7667.jpg

Ryse son of rome
رایز بازی یه بدیه درکل! بزرگترین مشکل بازی گیم پلی هست که خیلی سطحی ، خسته کننده و بدون چالشه. مراحل بازی تکراری و بدون خلاقیته ( البته یکی دو مرحله ی خوب داره، شایدم یکی! ) گرافیک بازی احتمالا برای 2013 و کنسول لانچ فک برانداز بوده:D و البته حتی حالا هم جز گرافیک خوباست. داستان بازی اوایل واقعا کسل کننده و بدون انگیزه است، اما با پیشروی بهتر میشه و محرک لازم رو ایجاد میکنه و گیمر رو باخودش همراه میکنه هرچند خیلی معمولی و قابل پیش بینی یه. متاسفانه بازی اگر یک گیم پلی درخور داشت و روی دشمن ها و کمبت ها بیشتر کار میکردند و اینهمه روی qte تاکید نمیشد اثر خیلی بهتری از اب درمیومد.
5 از 10
بهترین مرحله بازی مرحله اخر بود مخصوصا اخره اون مرحله که ماریوس زخمی هست و سربازها از پشت ستون ها درمیان اون فضا و گرافیک مخلوط شده با موسیقی حماسی و QTE ها و بعدم مرگ ماریوس خیلی مرحله خوبی بود
یکی هم مرحله شب خوب بود که توی جنگل ها هستن
لیدر بودن هم چیز جدید بود توی بازی تا حالا نداشتیم که سربازها مرتب کنار هم ارایش بگیرن و ما دستور بدیم
ولی نمره ای که دادی کاملا بجاست و حقه بازی با اون گیم پلی مزخرفه
گرافیکش هم چون بازی خطی هست و کرای انجین هم معجزه افرینه:D همین الان از گاد یا هل بلید یا بازی های 2018 کم نمیاره واقعا

• Like
Reactions: stanley

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
Layers of fear 10 امتیاز ۱۱از ۱۰ ! دوستان به هیچچچچ وجه این بازی رو از دست ندید !!! اقا من اتفاقی از گیم پس بخاطر کامنتها و امتیازات بالا دانلود کردم فکم افتاد . کلا بازی خیلی خاص و بشدت ترسناک ! من با ۳۳سال سن تا اخر بازی شاید ۲۰بار داد زدم . نکته حتما با هدفون سراند یا سینما خانگی دالبی ۵.۱ یا ۷‌.۱ بازی کنید .چون بشدت جهت صدا تو بازی و جذابیتش مهمه. اگه صدای دالبی ندارید میتونم بگم لذتش نصف میشه. خیلی جاها صدا از پشت میاد و برمیگردی میبینی هیچی نیست و وقتی به جهت قبل بر میگردی رکب میخوری .
یجاش خیلی جالب بود ۴تا در بود دورم و هر چی درها رو هول میدادم باز نمیشد و هیچی بجز در هم‌دورم‌نبود بعد ۵ دقیقه واقعا موندم چکار کنم بالا رو نگاه کردم بعد جنه پرید روم . خدایی پره سوپرایزه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر