خرید PS2

samdeath

کاربر سایت
Apr 18, 2007
2
سلام به دوستان
با توجه به وضعیت مالی و اینکه برادر کوچکم اصرار به خرید هر چه زودتر یک کنسول بازی داره، مجبورم
با اینکه می دونم دیگه زمان PS2 گذشته اون رو بخرم.
چند تا سوال داشتم:
1) تا چه سالی بازی های جدید براش میاد؟
2) قیمت دقیقش الآن چنده؟
3) غیر از یک دسته اضافی آیا بوسیله دیگه ای احتیاج هست که باید اونو خرید؟
4) نکته خاصی در زمان خرید وجود داره مثل مدل ، رنگ و .... که باید به اون توجه کرد؟
5) در کل اگر توصیه و یا راهنمایی در این زمینه دارید ممنون میشم که اونو بگید.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
......

سلام به دوستان
با توجه به وضعیت مالی و اینکه برادر کوچکم اصرار به خرید هر چه زودتر یک کنسول بازی داره، مجبورم
با اینکه می دونم دیگه زمان PS2 گذشته اون رو بخرم.
چند تا سوال داشتم:
1) تا چه سالی بازی های جدید براش میاد؟
2) قیمت دقیقش الآن چنده؟
3) غیر از یک دسته اضافی آیا بوسیله دیگه ای احتیاج هست که باید اونو خرید؟
4) نکته خاصی در زمان خرید وجود داره مثل مدل ، رنگ و .... که باید به اون توجه کرد؟
5) در کل اگر توصیه و یا راهنمایی در این زمینه دارید ممنون میشم که اونو بگید.

معلوم نیست تا چه زمانی واسش بازی بیاد خود سونی که دیگه نمیزنه بازی ممکنه بلغارستان واسش تولید کنه یا همین بازی های موجود تو بازار بعد از چند ماه با گرافیک کم واسش میاد

قیمت هم الان حدود 120 هست نه تنها بخواد بازی کند فقط 1 دسته با چیزایی که رو خود کنسول هست اداپتور....
نه رنگ مهمه نه مدل هر چی بود بخر 7400 هست فک کنم 1 مدل 9 هزار هم هست نمیدونم دقیق
از نظر من نخر اول مهر 100 تومن بزار روش xbox360 بگیر :eek:

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
ببين دوست عزيز به نظر من فقط و فقط مدل 9000 رو بخر و از خريد 7000 خودداری کن
چون 9000 ها ديگه آداپتور نميخواد و اين واقعاً مزيت بزرگيه

در ضمن موقع خريد حتماً بايد يه مموری کارد هم تهيه کنی با يه دسته اضافه

samdeath

کاربر سایت
Apr 18, 2007
2
ممنون از جوابهاتون
میشه یکجای مطمئن برای خرید معرفی کنید
چون من در زمینه کنسول تجربه ندارم و می ترسم سرمو کلاه بذارن!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوست عزیز من اکثر بازی های نسل جدید رو به غیر از بازی های انحصاری پلی 3 بازی کردم ولی پلی 2 واقعا یه چیزه دیگه هست.اینقدر بازی خوب داره که یکی دو سال وقت می خواد تا همه رو تموم کنی.اگه با گرافیکش مشکلی نداری انتخاب خیلی خوبی کردی.خیلی از بازی هاش راحت با 500-600 تومن تهیه میشه و اونایی که نادر هستن یه سری آدم من می شناسم که آرشیو خیلی خوبی دارن که خواستی بهت معرفی می کنم.قیمتاشون هم مناسبه.
در مورد جایی خوب برای خرید من زیاد آشنا نیستم دوستای دیگه باید راهنماییت کنن.

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
من صد در صد مدل 90004 رو پیشنهاد میکنم به دلیل:سرعت لود بالاتر-برق مستقیم(بدون آداپتور)-تولید گرمای کمتر-فن کم صداتر-کم شدن حجم دستگاه-زیبایی بیشتر.من بهت رنگ مشکی رو پیشنهاد میکنم چون رنگ نقره ای ثبات نداره و بعد یه مدت جلای اولیش رو از دست میده.
لوازم دیگه ای هم به غیر از مموری برای ذخیره بازی نیاز نیست.اگه هم که بخواید دو نفری بازی کنید که باید یه دسته اضافه هم تهیه کنید.
الان که بازی درست و درمون براش ریلیز نمیشه.اون بازیهایی هم که براش ریلیز میشه اکثرا به PS2 پورت شده.

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
این مدل 90004 واقعا سریع کار می کنه. خیلی سریع لود می شه وقتی بازی رو تو درایو قرار می دی.
در ضمن این رو هم بگم لذت این کنسول خیلی بیشتر از 360 ته. اصلا شک نکن. من هر ردو رو داشتم.

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
دوست عزیز اگر هنوز هم میخوایید من یه کنسول 5 ماه کارکرد که با وسایلش(1 دسته اضافی که الان یه کم مشکل داره ولی با 4-5 تومن درست میشه--یه مموری 8 مگ--10 تا بازی جدید و خوب--در ضمن کنسول 90004 هست)میفروشم که برای خودم 200 تومن آب خورد ولی میفروشم 140 با تخفیف میشه 110000 تومن
دلیل فروش:میخوام بفروشم بعد از یه مدت دوچرخه-رالی-موتور سواری کنم تا برام XBOX بخره:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر