بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
چیز عجیبتر امروز داشتم تو تنظیمات مودم پارامتر های خطم را چک میکردم دیدم شرکت برداشته مقدار آپلودم ک روی 1024 قفل بود را آورده روی 640 (یعنی ب عبارتی سرعت آپلود شده 80 کیلو) ب شرکت هم زنگ زدم دلیل بی خودی میاره میگه ب علت نویز و اینجور چیز هاست!!!
دو تا خط شاتل دارم جفتش همینطور شده

• Like
Reactions: saeed_sg

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
چیز عجیبتر امروز داشتم تو تنظیمات مودم پارامتر های خطم را چک میکردم دیدم شرکت برداشته مقدار آپلودم ک روی 1024 قفل بود را آورده روی 640 (یعنی ب عبارتی سرعت آپلود شده 80 کیلو) ب شرکت هم زنگ زدم دلیل بی خودی میاره میگه ب علت نویز و اینجور چیز هاست!!!
دو تا خط شاتل دارم جفتش همینطور شده
منم شاتل دارم و سرعت اپلودم اومده پایین
ولی مشکل اصلی من پکت لاست با پینگ بالا تو تایم شب(بین ساعت 8 تا 12) هست
خیلی داره میره رو مخ این داستان

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
منم شاتل دارم و سرعت اپلودم اومده پایین
ولی مشکل اصلی من پکت لاست با پینگ بالا تو تایم شب(بین ساعت 8 تا 12) هست
خیلی داره میره رو مخ این داستان

دقیقا هشت ب بعد شروع میکنه ب بالا پایین شدن پینگ و پاکت لاست تازه دیشب برام بدتر شد ساعت 10 پینگ رفت بالای 200

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
من هم مخابرات دارم، روی دوتا خط و روی هر دوتاشون، شبها از ساعت 8 الی 12 نیم پینگ میره رو 200 الی 250 و سرعت دانلود به یک سوم میرسه! من فکر میکردم فقط برا مخابرات اینطوریه.. . ظاهرا اکثر ISP ها این مشکل رو دارن!!! نکته جالب فقط 5شنبه و جمعه شبها این مشکل وجود نداره!!! ... .

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام.
منم از دو شب پیش سرعت دانلودم نصف شده.میترسم زنگ بزنم یه سری تغییراتی بدن وضع از اینی که هست خراب تر بشه...
از شاتل سرویس میگیرم.دوستان اشاره کرده بودن که پینگ و تایم اوت و ... وضعش خرابه.کسی هست که از نظر سرعت هم مشکل داشته باشه؟

khoonasham

کاربر سایت
Jun 8, 2013
24
نام
zedbazi
سلام چرا مدتیه تا دکمه wifi مودم خاموش نکنم نمیتونم آنلاین بدون لگ و دیلی بازی کنم کابل cat۶ هم ب ps4 وصل کردم اگه کسی میتونه کمک کنه

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
سلام چرا مدتیه تا دکمه wifi مودم خاموش نکنم نمیتونم آنلاین بدون لگ و دیلی بازی کنم کابل cat۶ هم ب ps4 وصل کردم اگه کسی میتونه کمک کنه
کسی از وایفای استفاده نمیکنه؟! یه پینگ از 4.2.2.4 بگیرید وقتی وایفای روشنه اگر نوسانای یهویی حدود صدتایی تو پینگ دیدید یعنی یکی داره از وایفای دانلود میکنه و همه پهنای باند رو گرفته.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد

آقا یکی داره از wi-fi استفاده میکنه حالا یا اعضای خونه هست یا یک دستگاهی ب wi-fi وصل هست

من ک سر این قضیه مجبور شدم یک adsl دیگه برا بازی آنلاین بگیرم!!!

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
آقا یکی داره از wi-fi استفاده میکنه حالا یا اعضای خونه هست یا یک دستگاهی ب wi-fi وصل هست

من ک سر این قضیه مجبور شدم یک adsl دیگه برا بازی آنلاین بگیرم!!!
واسه من که 2 تا گوشی همیشه موقع بازی کردن وصلن (خواهرم و بابام) ! خواهرم که همش تو یوتیوبه کیفیت زیر 720 هم واسش افت داره :| بابامم ایسنتاگرام کلیپ میبینه؛ ولی تغییری تو پینگم ایجاد نمیشه.
فک کنم زمانی پینگ نوسان پیدا میکنه که از حداکثر کشش خط داره استفاده میشه! من خطم تا 16 مگ فیکس میکشه بدون نویز ولی سرویسم 8 مگه.
پهنای باند روی وایفای رو محدود کنین که از همش استفاده نکنه ببینید فیکس میشه یانه.

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
من فعلا راضی ام اما دو تا نکته هست. اول که هنوز یک ماه نشده که گرفتم انشالا که در دراز مدت هم خوب بمونه.
دوم اینکه فاصله من با مرکز مخابرات 2 کیلومتره و میتونم سرعت 15 مگ رو از هر شرکتی بگیرم که در حال حاضر با سرویس گیمینگ 16 مگ پارس انلاین روی 13.5 تنظیم کردم که قطعی نداشته باشه.
من یکماهه گرفتم که اگر مشکلی دیدم خیلی ضرر نکنم شما هم میتونید اینطوری تست کنید.
واقعا فوق العادس.پینگ من ۳۵ هست.حس میکنم یه جای دیگه دارم زندگی میکنم.دوستان بنظرم پارس انلاین رو امتحان کنن بهتر از شاتل باشه

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
واقعا فوق العادس.پینگ من ۳۵ هست.حس میکنم یه جای دیگه دارم زندگی میکنم.دوستان بنظرم پارس انلاین رو امتحان کنن بهتر از شاتل باشه
هن؟! :|
فک کنم به سرور ایرانی داری وصل میشی/پینگ میگیری :|:|

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
واسه من که 2 تا گوشی همیشه موقع بازی کردن وصلن (خواهرم و بابام) ! خواهرم که همش تو یوتیوبه کیفیت زیر 720 هم واسش افت داره :| بابامم ایسنتاگرام کلیپ میبینه؛ ولی تغییری تو پینگم ایجاد نمیشه.
فک کنم زمانی پینگ نوسان پیدا میکنه که از حداکثر کشش خط داره استفاده میشه! من خطم تا 16 مگ فیکس میکشه بدون نویز ولی سرویسم 8 مگه.
پهنای باند روی وایفای رو محدود کنین که از همش استفاده نکنه ببینید فیکس میشه یانه.

کشش خط من نهایت 10 مگ هست خیلی افتضاح هست کیفیت خطم و خود شرکت میگه نویز داری و ...
در مورد پینگ هم درست همزمان همه میخواهیم از حداکثر پهنای باند استفاده کنیم ک این مشکلات ب وجود میاد.

در مورد پهنای باند هم راسیاتش تنظیم کردم ولی نمیدونم بازم چرا میتونن از حداکثر پهنای باند استفاده کنند؟؟!؟!! خلاصه مجبور شدم یک سرویس یگه هم تهیه کنم

• Like
Reactions: Soroush_shz

Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
هن؟! :|
فک کنم به سرور ایرانی داری وصل میشی/پینگ میگیری :|:|
نه! با اینکه سرعت اینترنتم خیلی بالا نیست خیلی راحت انلاین بازی میکنم.برای دوستمم که پارس انلاین گرفته همینقدره.البته بالا تر از هم میره گاهی اوقات.من تحقیق کردم تو منطقه ما پارس انلاین از بقیه بهتر جواب میداد و الانم دارم کیف میکنم.تازه اپراتورش میگه خط تو خیلی نویز دارهD:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر