تاپیک جامع Reddit

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
والا معمولی نمیدونم چیه ولی سابمشن دنک میم و پیودیپای ساب کردم دارم لذت میبرم! :D
پیودی پای از برادران اهل دل هست! نوجوونها خیلی باهش حال میکنن اما من سنی ازم گذشته، اصلا باهش حال نمیکنم! چه جذابیتی داره این بشر؟

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
برعکس ؛ بنظرم بیشتر اشتباه ما اینکه که همیشه بیتفاوت بودیم و همیشه تفکر در این موارد رو فسفر سوزی الکی تلقی کردیم برای همین اغلب افراد جامعه ما کوچکترین اطلاعی در مورد چیزی که دارن نقدش میکنن یا میخوان در موردش حرف بزنن ندارن و اطلاعاتی که دارن صرفا یسری چیزای پراکنده ایی هست که بی حوصله از اینور و انور خوندن.
معمولا توجه هم بکنی تو دانشگاه هر وقت بحثی هم راه بیوفته همه میگن بیخیال بابا کی حال داره.
هات هد بودن در این مسائل خوبیش اینه که فردا اگر تو مورد مشابهی گیر کردی و خواستی رای ایی بدی یا کاری رو شروع کنی یا مسئولیتی رو عهده دار شدی بتونی تصمیم منطقی بگیری.
مثلا جوان های آمریکایی 50 درصدشون از سوسیالیسم دفاع میکنن بدون اینکه بدونن عواقب سوسیالیسم چی بوده.
سوسیالیسم همیشه روی کاغذ خوب بوده؛ همیشه حرفای قشنگ و بقول آمریکایی ها Sunshine & Lollipop بوده روی کاغذ منتها همیشه به بن بست خورده و جواب نداده.
اما بعدا یه نفر دوباره پیدا میشه میگه ببینید اون سوسیالیسم سوسیالیسم واقعی نیستا اینی که من میگم واقعیه.

من هیچوقت بحث دین و سیاست کشور خودمون رو تو فروم های داخلی نمیکنم چون اخرین بار تو سال 2014 پرهام خود من رو به دلیل اینکه یه چیزی برخلاف مذاقش اینجا گفتم که هیچ مغایرتی با قوانین سایت نداشت (در مورد جنگ بود که پدر منم 2 سال حلبچه خدمت کرده و تمام دوستاش تو ماجراهای کربلای 4 کشته شدن) 6 ماه بن کرد با دلیل بن : "اول مزه مزه کن بعد ارسال" بعد که اکنت دیگه راه انداختم و تو تاپیک شکایت ها مدیر کل گفت که این 6 ماه از روی ازار رسوندن بوده و نباید اینقدر مدت بن میداد که بعدش پرهام پیام داد زیاد حرف بزنی اینم بن میکنم که اکنت قبلیم که برای 2009 بود رو همراه اون پرمننت بن کرد. که این اکنت رو ساختم.

بیشتر دلیل فعالیتم تو ردیت هم بالا بردن رایتینگ و Vocabulary خودم هست و معمولا تو ساب های سیاسی و فرهنگی و دیسکورد پی سی مستر ریس حرف میزنم تا زبانم بهتر بشه؛ البته علاقم به سیاست دنیا هم یه قسمتشه.

لیسانس مکانیک دارم.

@Aurlito

• Like
Reactions: Aurlito

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
پیودی پای از برادران اهل دل هست! نوجوونها خیلی باهش حال میکنن اما من سنی ازم گذشته، اصلا باهش حال نمیکنم! چه جذابیتی داره این بشر؟
r/dankmemes بهترین ساب هست بنظرم؛ منم دیگه زیاد با پیودی پای نمیتونم ارتباط برقرار کنم.
من یبار تو خارج از تاپیک گفتم که یه تاپیک میم بزنیم ملت زیاد جدی نگرفتند، خیلی خوب میشد بنظرم.
تا دلت هم بخواد سوژه داریم.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
برعکس ؛ بنظرم بیشتر اشتباه ما اینکه که همیشه بیتفاوت بودیم و همیشه تفکر در این موارد رو فسفر سوزی الکی تلقی کردیم برای همین اغلب افراد جامعه ما کوچکترین اطلاعی در مورد چیزی که دارن نقدش میکنن یا میخوان در موردش حرف بزنن ندارن و اطلاعاتی که دارن صرفا یسری چیزای پراکنده ایی هست که بی حوصله از اینور و انور خوندن.
معمولا توجه هم بکنی تو دانشگاه هر وقت بحثی هم راه بیوفته همه میگن بیخیال بابا کی حال داره.
هات هد بودن در این مسائل خوبیش اینه که فردا اگر تو مورد مشابهی گیر کردی و خواستی رای ایی بدی یا کاری رو شروع کنی یا مسئولیتی رو عهده دار شدی بتونی تصمیم منطقی بگیری.
مثلا جوان های آمریکایی 50 درصدشون از سوسیالیسم دفاع میکنن بدون اینکه بدونن عواقب سوسیالیسم چی بوده.
سوسیالیسم همیشه روی کاغذ خوب بوده؛ همیشه حرفای قشنگ و بقول آمریکایی ها Sunshine & Lollipop بوده روی کاغذ منتها همیشه به بن بست خورده و جواب نداده.
اما بعدا یه نفر دوباره پیدا میشه میگه ببینید اون سوسیالیسم سوسیالیسم واقعی نیستا اینی که من میگم واقعیه.

من هیچوقت بحث دین و سیاست کشور خودمون رو تو فروم های داخلی نمیکنم چون اخرین بار تو سال 2014 پرهام خود من رو به دلیل اینکه یه چیزی برخلاف مذاقش اینجا گفتم که هیچ مغایرتی با قوانین سایت نداشت (در مورد جنگ بود که پدر منم 2 سال حلبچه خدمت کرده و تمام دوستاش تو ماجراهای کربلای 4 کشته شدن) 6 ماه بن کرد با دلیل بن : "اول مزه مزه کن بعد ارسال" بعد که اکنت دیگه راه انداختم و تو تاپیک شکایت ها مدیر کل گفت که این 6 ماه از روی ازار رسوندن بوده و نباید اینقدر مدت بن میداد که بعدش پرهام پیام داد زیاد حرف بزنی اینم بن میکنم که اکنت قبلیم که برای 2009 بود رو همراه اون پرمننت بن کرد. که این اکنت رو ساختم.

بیشتر دلیل فعالیتم تو ردیت هم بالا بردن رایتینگ و Vocabulary خودم هست و معمولا تو ساب های سیاسی و فرهنگی و دیسکورد پی سی مستر ریس حرف میزنم تا زبانم بهتر بشه؛ البته علاقم به سیاست دنیا هم یه قسمتشه.

لیسانس مکانیک دارم.

@Aurlito

این پست ایموجی هم که گذاشتی پاک کن، بچه تو سایته.

خود دانی. کلا ازت خیلی خوشم اومد موفق باشی تو زندگی خداکنه.

• Like
Reactions: BucketHead

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
بهترین تعریفی که میتونم ازش بکنم اینه که به مدت 4-5 ساله هرشب حداقل 10 دقیقه از روز رو میخندونتم! و هرروز هم موفق میشه!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ساب ردیت گیم دیزاین و چندتا ساب ردیت گیم دولوپ و ایندی هم عضوم آدم هم چیز یاد میگیره هم امیدوار میشه!
منکه فقط تو /r/opengl و /r/gamedev پلاسم. گاهی اوقات هم میرم /r/godot و /r/unity3d. کمتر اتفاق میفته برم ساب دیگه ای، مگر اینکه داداشم یک ساب بهم معرفی کنه مثلا دیشب 3 ساعت تو /r/bertstrips بودم از کار و زندگی افتادم! داداشم ردیتور قهاریه، یک عالمه هم آپووت داره. احساس افتخار به آدم دست میده که داداشش جزء ردیتورهاییه که همه بهشون سر خم میکنن!

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
منکه فقط تو /r/opengl و /r/gamedev پلاسم. گاهی اوقات هم میرم /r/godot و /r/unity3d. کمتر اتفاق میفته برم ساب دیگه ای، مگر اینکه داداشم یک ساب بهم معرفی کنه مثلا دیشب 3 ساعت تو /r/bertstrips بودم از کار و زندگی افتادم! داداشم ردیتور قهاریه، یک عالمه هم آپووت داره. احساس افتخار به آدم دست میده که داداشش جزء ردیتورهاییه که همه بهشون سر خم میکنن!
ردیتوری باید تو خون آدم باشه! :D

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ردیتوری باید تو خون آدم باشه! :D
من از سال 2010 با ردیتم. اسم یوزر اولم همین آئورلیتو بود. حدود 50 تا یوزر داشتم! همشون هم آپووت گرفتن. ولی فقط تازگیهاست که از ردیت احساس لذت میبرم. چون دیگه مثل احمقها نمیرم سرچ کنم "ایران" اونوقت خونم به جوش بیاد! و البته اینکه دیگه زیاد به ایران گیر نمیدن. پیشنهاد میکنم اصلا اینکار رو نکنید. ردیت برای سیاست نیست. برای هنره، برای علمه، برای ادبیاته، اما برای سیاست نیست.

Arguing on the internet is like competing in the Special Olympics, even if you win, you're still a retard :D

• Like
Reactions: jeenas

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
ردیت فقط meme
زحمت رو این بنده خدا ها میکشن بعد 8گگ از همشون کپی میکنه و پول درمیاره! اخیرا هم یه ترندی هم تو r/dankmemes بود میم میساختن روش واترمارک میزدن . یبار تو میم هاشون عکس NSFW میزدن تا 9گگ اینا نتونن کپی کنن : )))

• Like
Reactions: IMANOKA

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
زحمت رو این بنده خدا ها میکشن بعد 8گگ از همشون کپی میکنه و پول درمیاره! اخیرا هم یه ترندی هم تو r/dankmemes بود میم میساختن روش واترمارک میزدن . یبار تو میم هاشون عکس NSFW میزدن تا 9گگ اینا نتونن کپی کنن : )))
9 گگ سرطانه.
سالهای 2013-2014 مخصوصا دوران جام جهانی که faggotryـشون به حد اعلی رسیده بود فورچنیها هی بهشون حمله میکردن.

حرف فورچن شد، اشتباه نکنید، میم از فورچن میاد نه از ردیت. ردیت هم میم داره، اما میم اصلی جاش تو فورچنه. مثلا همین پپه.

یکی از تفریحهای من و داداشم اینه که بشینیم عکسهای فورچن رو نگاه کنیم. به پستهاش کاری نداریم. یک عکسهایی میذارن تو فورچن که... چی بگم. هممون با رفتن تو فورچن راهی جهنم هستیم! اصلا یک زمانی پ*رن بچه میذاشتن تو فورچن. اسپم میکردن. من یکی دو بار دانلود کردم و نگاه کردم.

اصلا تجربه ی خوبی نبود. اما من در کشوری زندگی میکنم که دخترهای 14 ساله بچه دار میشن. چایلد پو*رنو چه میفهمم چیه!

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
9 گگ سرطانه.
سالهای 2013-2014 مخصوصا دوران جام جهانی که faggotryـشون به حد اعلی رسیده بود فورچنیها هی بهشون حمله میکردن.

حرف فورچن شد، اشتباه نکنید، میم از فورچن میاد نه از ردیت. ردیت هم میم داره، اما میم اصلی جاش تو فورچنه. مثلا همین پپه.

یکی از تفریحهای من و داداشم اینه که بشینیم عکسهای فورچن رو نگاه کنیم. به پستهاش کاری نداریم. یک عکسهایی میذارن تو فورچن که... چی بگم. هممون با رفتن تو فورچن راهی جهنم هستیم! اصلا یک زمانی پ***ورن بچه میذاشتن تو فورچن. اسپم میکردن. من یکی دو بار دانلود کردم و نگاه کردم.

اصلا تجربه ی خوبی نبود. اما من در کشوری زندگی میکنم که دخترهای 14 ساله بچه دار میشن. چایلد پور**نو چه میفهمم چیه!
بنظرم یسری کلمات رو بینشون ستاره بذاری هم واسه تاپیک خوب باشه و هم کل سایت !
اره کلا فورچن جو خیلی مریضی داره. من یه مدت توش بودم و عاشق میم های سبک گرین تکستم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر