بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
من فعلا راضی ام اما دو تا نکته هست. اول که هنوز یک ماه نشده که گرفتم انشالا که در دراز مدت هم خوب بمونه.
دوم اینکه فاصله من با مرکز مخابرات 2 کیلومتره و میتونم سرعت 15 مگ رو از هر شرکتی بگیرم که در حال حاضر با سرویس گیمینگ 16 مگ پارس انلاین روی 13.5 تنظیم کردم که قطعی نداشته باشه.
من یکماهه گرفتم که اگر مشکلی دیدم خیلی ضرر نکنم شما هم میتونید اینطوری تست کنید.

• Like
Reactions: Enthusiastic

Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
من فعلا راضی ام اما دو تا نکته هست. اول که هنوز یک ماه نشده که گرفتم انشالا که در دراز مدت هم خوب بمونه.
دوم اینکه فاصله من با مرکز مخابرات 2 کیلومتره و میتونم سرعت 15 مگ رو از هر شرکتی بگیرم که در حال حاضر با سرویس گیمینگ 16 مگ پارس انلاین روی 13.5 تنظیم کردم که قطعی نداشته باشه.
من یکماهه گرفتم که اگر مشکلی دیدم خیلی ضرر نکنم شما هم میتونید اینطوری تست کنید.
من بیشتر پینگ مد نظرمه که نظر کلی دوستان اینه که پارس انلاین سرتره گویا.در هرحال ممنونم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با سلام به همگی برای یکی مثل من که عشق دانلود بازی و فیلم هست چه اینترنتی پیشنهاد میکنید که هزینش در ماه 100 تومن بیشتر نباشه و حجمش نامحدود باشه یا دیگه 500 الی 1000 گیگ باشه و سرعت دانلود هم 1 مگ رو بده ؟ طرح غزال 8 مگ مخابرات هست با حجم 700 گیگ ولی اگه از سرویس بین المللی استفاده کنی حجمش تقسیم بر چهار میشه که خیلی ناجوره حتما هم نباید adsl باشه چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه بگید و در اخر اینکه هزینش سالانه باشه هم یعنی اینکه به جای ماهی 100 تومن باید 1200 بدی برای یه سال اینطوری هم باشه خوبه ممنون میشم کمک کنید یه اینترنت 512 داریم خونه سرعت دانلودش 60 کیلوبایته به خدا بازی ps1 و تریلر به زور باهاش دانلود میکنم :cry::cry::cry::cry: ساکن منطقه پنج تهرانم هستم جنت اباد جنوبی

• Like
Reactions: ...Moein...

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
با سلام به همگی برای یکی مثل من که عشق دانلود بازی و فیلم هست چه اینترنتی پیشنهاد میکنید که هزینش در ماه 100 تومن بیشتر نباشه و حجمش نامحدود باشه یا دیگه 500 الی 1000 گیگ باشه و سرعت دانلود هم 1 مگ رو بده ؟ طرح غزال 8 مگ مخابرات هست با حجم 700 گیگ ولی اگه از سرویس بین المللی استفاده کنی حجمش تقسیم بر چهار میشه که خیلی ناجوره حتما هم نباید adsl باشه چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه بگید و در اخر اینکه هزینش سالانه باشه هم یعنی اینکه به جای ماهی 100 تومن باید 1200 بدی برای یه سال اینطوری هم باشه خوبه ممنون میشم کمک کنید یه اینترنت 512 داریم خونه سرعت دانلودش 60 کیلوبایته به خدا بازی ps1 و تریلر به زور باهاش دانلود میکنم :cry::cry::cry::cry: ساکن منطقه پنج تهرانم هستم جنت اباد جنوبی
سلام.
اولین نکته ای که باید در نظر بگیری اینه که معمولا پورتهای محله ها پره و شرکتهای محدودی تو انتخاب هات میمونن پس باید اول اونو چک کنی بری تو سایت یا زنگ بزنی ولی سعی کن از شرکتهای مطرح و کمی اسم و رسم دار بگیری که دردسری پیش نیاد.

photo_2019-01-14_00-16-20.jpg
نکته : تاریخ جدول شهریور 97

-
نکته دوم اگه سرویس کم حجمی گیرت اومد ، همراه اول شبانه یکماهه (1 تا 11 صبح) ، 450 گیگ (به گفته خودشون) ارائه میده ، 19 تومن ، تا این لحظه پابرجاست. بهمراه یکی از سرویسهای adsl معمولی اگه بگیری جمعا بازم ماهانه زیر 100 تومن میشه.

• Like
Reactions: vivaz360

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
درود اگه شرایطشو دارید تانوما بگیرید

Delta Force

کاربر سایت
Jun 3, 2015
69
نام
سینا
دوستان سلام . من از پریشب سرعت دانلود افت کرد زیر 100kb زنگ زدم پشتیبانی فن آوا گفتن از مرکزه حالا دیروز سرعت درست شد ولی باز نوسان داشت بر می گشت زیر 100 پینگ هم روی 400 تا 1000 بود یه سری تغییرات انجام دادن رو سرویس بد تر شد الان تایم اوت و پکت لاس پیدا کردم امروز پینگ هم نوسانی حالا می خوام بدونم کسی از فن آوا این هفته مشکل داشته و اگه سرویس دهنده با پینگ و سرعت دانلود خوب تو مازندران سراغ دارید معرفی کنید ممنون .

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
دوستان سلام . من از پریشب سرعت دانلود افت کرد زیر 100kb زنگ زدم پشتیبانی فن آوا گفتن از مرکزه حالا دیروز سرعت درست شد ولی باز نوسان داشت بر می گشت زیر 100 پینگ هم روی 400 تا 1000 بود یه سری تغییرات انجام دادن رو سرویس بد تر شد الان تایم اوت و پکت لاس پیدا کردم امروز پینگ هم نوسانی حالا می خوام بدونم کسی از فن آوا این هفته مشکل داشته و اگه سرویس دهنده با پینگ و سرعت دانلود خوب تو مازندران سراغ دارید معرفی کنید ممنون .
من هم متوجه شدم که یک سری اتفاقات طی این چند روز افتاده اما باور کنید یا نه پینگ من باز هم بهتر شده و با 8.8.8.8 از 95 رسیده به 88-89!

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با سلام دوستان چند وقت پیش در رابطه با این که چه اینترنتی بگیرم که حجمه مناسبی داشته باشه و 1 مگ سرعت دانلود داشته باشه سوال پرسیدم که دوستان لطف کردن و راهنماییم کردن امروز خواستم بپرسم وضعیت اینترنت از طریق ماهواره چجوریاست؟

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
خب دوباره شروع کردن ب کرم ریختن
پینگ 4.2.2.4 از یک ساعت پیش رفته بالای 200
عجیب اینکه غروب بدجور خراب میشه اینترنت... رینبو هم گند زده شده بهش، عملا ویس چت داخل بازی غیر قابل استفاده هست...

حالا چه غلطی دارن میکنن مشخص نیست...

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر