همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

meyssamn

کاربر سایت
Jan 7, 2019
8
با سلام خدمت اساتید.
863 پیج این فرم رو خوندم.
باز هم سوالاتی دارم
1-برای خرید باز از استور خوده ایکس باس وان باید گیفت کارد وارد اکانت کرد؟و کدوم کشور را وارد کنیم که مالیات محصوب نشود.
2-تفاوت مایکروسافت گیفت کارت و ایکس باکس گیفت کارت چیست؟
3-بهترین نت برای انلاین بازی کردن کدام است؟من واسه دانلود از نت نامحدود همرا اول استفاده میکنم ولی انلاین رو نمیدونم
4-انتقال بازی به کنسول چه از طریق هارد یا با نرم افزارbay life همه جوره افلاین مسوب میشود؟یعنی راهی نیست که انتقال دیتا داد و بشه کنسول هم به نت وصل کرد و مشکلی پیش نیاد؟
5-

آخرین ویرایش:

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام سوالی دارم
در نظر بگیرید کسی چندین بازی را بصورت قانونی با اکانتش خریداری کرده و حالا اگر من بخام یکی از ان بازیها را از ان شخص بخرم باید پروفایلش را بمن بدهد تا تا امکان دانلود ان بازی را داشته باشم حالا دو قضیه پیش میاد و سوال اینه
اولا با وارد کردن پروفایلش دسترسی نه به یک بازی بلکه تمام بازیهای ان شخص برای من باز میشه؟ به عبارتی خریدفقط ان یک بازی بتنهایی مقدور نیست.درسته؟
ثانیا خب قطعا بعد از اجازه دانلود با ان پروفایل،ان شخص رمز پروفایلش را عوض میکنه تا دیگه امکان دسترسی به اکانتش را نداشته باشم و من باید پروفایلش را حذف کنم.در این شرایط امکان دسترسی و بازی انلاین کردن ان بازیی که دانلود کرده ام با پروفایل خودم، برای همیشه امکان پذیره یا خیر؟

بله به تمام بازی هایی که ایشون خریده دسترسی پیدا میکنید...

ایشون رمز رو عوض میکنه ولی شما نباید پروفایل رو پاک کنید اگر پروفایل پاک بشه دسترسی شما به بازی ها هم قطع میشه

با سلام خدمت اساتید.
863 پیج این فرم رو خوندم.
باز هم سوالاتی دارم
1-برای خرید باز از استور خوده ایکس باس وان باید گیفت کارد وارد اکانت کرد؟و کدوم کشور را وارد کنیم که مالیات محصوب نشود.
2-تفاوت مایکروسافت گیفت کارت و ایکس باکس گیفت کارت چیست؟
3-بهترین نت برای انلاین بازی کردن کدام است؟من واسه دانلود از نت نامحدود همرا اول استفاده میکنم ولی انلاین رو نمیدونم
4-انتقال بازی به کنسول چه از طریق هارد یا با نرم افزارbay life همه جوره افلاین مسوب میشود؟یعنی راهی نیست که انتقال دیتا داد و بشه کنسول هم به نت وصل کرد و مشکلی پیش نیاد؟
5-

1-بله میتونید گیفت کارت تهیه کنید..../ شما اکانتتون رو بزارید کشور آمریکا ولی باید ادرسی تو کشور پیدا کنید که بهش مالیات نخوره مثل ایالت کالیفرنیا
2-تفاوتی ندارن هر کدوم بخرید میتونید استفاده کنید
3-دوستان از هر شرکتی دارن و نمیشه خیلی دقیق گفت کدوم خوبه همون همراه اول هم مناسب هست ولی adsl بیشتر های وب و شاتل و پیشگامان اینترنت های خوبی هستن.
4-شما یا دیتا رو باید از همون استور کنسول دانلود کنی یا اگر خواسی با هارد از یکی بگیری بریزی یا میتونی دیسک اون بازی تهیه کنی بازی رو نصب کنی رو کنسول و دیسک رو پس بدی ولی تو این مورد باید باز اپدیت بازی رو دانلود کنی چون آپدیت اخر درون دیسک نیست

• Like
Reactions: meyssamn

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام سوالی دارم
در نظر بگیرید کسی چندین بازی را بصورت قانونی با اکانتش خریداری کرده و حالا اگر من بخام یکی از ان بازیها را از ان شخص بخرم باید پروفایلش را بمن بدهد تا تا امکان دانلود ان بازی را داشته باشم حالا دو قضیه پیش میاد و سوال اینه
اولا با وارد کردن پروفایلش دسترسی نه به یک بازی بلکه تمام بازیهای ان شخص برای من باز میشه؟ به عبارتی خریدفقط ان یک بازی بتنهایی مقدور نیست.درسته؟
ثانیا خب قطعا بعد از اجازه دانلود با ان پروفایل،ان شخص رمز پروفایلش را عوض میکنه تا دیگه امکان دسترسی به اکانتش را نداشته باشم و من باید پروفایلش را حذف کنم.در این شرایط امکان دسترسی و بازی انلاین کردن ان بازیی که دانلود کرده ام با پروفایل خودم، برای همیشه امکان پذیره یا خیر؟

سلام
خیر نمیشه تنها یک بازی رو فروخت. همه با هم ثبت میشن روی اکانت.
اگه هوم کنید بعد از تغییر رمز و حذف پروفایل دوستتون همچنان بدون مشکل میتونید به بازی ها دسترسی داشته باشید و هر زمان دانلود کنید. آنلاین و یا آفلاین نیز میتونید استفاده کنید.
ولی اگه کنسول هوم اون اکانت رو تغییر بدن به غیر از آفلاین به هیچ حالتی نمیتونید استفاده کنید (در اولین اتصال بعد از تغییر هوم نیز بازی های شما غیرفعال میشن!) مگر اینکه هر بار قبل از اجرای بازی(ها) با اکانت دوستتون آنلاین شید.

• Like
Reactions: D.D.S

meyssamn

کاربر سایت
Jan 7, 2019
8
با سلام.
بنده دو عدد باطری قلمی شارژی روی کنترل ایکس باکس وان اس گذاشتم.
ایا با یو اس بی خوده کنسول با کابل شارژ میشه؟
اخه من میزنم ولی شازرژ نمیشه و جایی خوندم که باطری قلمی از طریق کابل یو اس بی نمیشه.باید شارژر بزاری واسه باطری قلمی.

meyssamn

کاربر سایت
Jan 7, 2019
8
اقا کسی نیست یاد بده تنظیمات دسته رو واسه فیفا؟
اخه میخوام هر دسته تنظیم خودشو داشته باشه.
ولی ننیشه‌تو فیفا.
یا اگر پیجی هست معرفی کنید

Cyru3

کاربر سایت
Aug 13, 2009
108
نام
محمد
دوستان یه سوال اگه مثلا گیم پس بگیریم بعد بازی ها رو نصب کنیم بعد زمانی که هنوز اشتراک داریم کنسولا افلاین کنیم میشه از بازی ها استفاده کرد بعد از تموم شدن زمان اشتراک ؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان
۱. چند تا اکانت میشه تو کنسول هوم کرد. محدودیتی داره؟
۲. بعد برا گرفتن اچیومنت بازی ها کنسول باید انلاین باشه. من دو سه روزه افلاین بازی میکنم و هیچ اچیومنتی نگرفتم؟
۳. راهی داره که ویدیو و عکس های گرفته شده با کنسول که تو هارد کنسول هست رو انتقال داد به فلش یا هارد اکسترنال. من هرچی گشتم نبود.؟
۴. مثل سونی که نر افزار پلی استیشن اپ داره برا مدیریت پروفایل تو گوشی‌. ایا مایکروسافت هم چنین اپلیکیشنی داره
پیشاپیش از جوابهای شما تشکر میکنم

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام دوستان
۱. چند تا اکانت میشه تو کنسول هوم کرد. محدودیتی داره؟
۲. بعد برا گرفتن اچیومنت بازی ها کنسول باید انلاین باشه. من دو سه روزه افلاین بازی میکنم و هیچ اچیومنتی نگرفتم؟
۳. راهی داره که ویدیو و عکس های گرفته شده با کنسول که تو هارد کنسول هست رو انتقال داد به فلش یا هارد اکسترنال. من هرچی گشتم نبود.؟
۴. مثل سونی که نر افزار پلی استیشن اپ داره برا مدیریت پروفایل تو گوشی‌. ایا مایکروسافت هم چنین اپلیکیشنی داره
پیشاپیش از جوابهای شما تشکر میکنم
1. تا اونجایی که می دونم محدودیتی نداره
2.باید آنلاین باشی
3.هارد باید حداقل 512 گیگ و USB3 باشه تا بتونی این جابه جایی ها رو انجام بدی
4. بله ایکس باکس هم این اپ رو داره

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
1. تا اونجایی که می دونم محدودیتی نداره