Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
تغییرات جدید ptr :
pllu_capture.png
mei رو هر کاری هم بکنن بازم تنها کسی که برش میداره jardio عه :|

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
به هیچ عنوان ایران نزن، اکانت من ایرانه چیزی نمیتونم بخرم حتی از بالانس هم نمیتونم استفاده کنم و عوض هم نمیکنن تا مدارک واقعی اون کشور ارائه ندی، بهترینش همون امریکاست یا یکی از کشورهای اروپایی
ممنون از پاسختون
فقط متوجه نشدم، الان من رجیون امریکا رو انتخاب کنم فقط سرور های امریکا رو بالا میاره یا مثل بتلفیلد بر اساس پینگ، هر سروری که بهتر بود رو انتخاب میکنیم؟

• Like

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
ممنون از پاسختون
فقط متوجه نشدم، الان من رجیون امریکا رو انتخاب کنم فقط سرور های امریکا رو بالا میاره یا مثل بتلفیلد بر اساس پینگ، هر سروری که بهتر بود رو انتخاب میکنیم؟
اون region هنگام ثبت نام فقط برای افزایش موجودی اکانت و خرید بازیهاست. میتونی از همه سرورها استفاده کنی.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
یادش بخیر سیزن 1 2 (و حتی 3) چقدر بازی خوب و بالانس بود :D
بعدش کم کم شروع کردن به گند زدن به بازی. یادمه همه چی از اون تغییرات مسخره روی مرسی شروع شد ...

جایی نمیشه بازیو فروخت پولمونو برگردونیم؟ :D

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
سلام. من اوورواچ رو دانلود کردم که تو این مدتی که فری شده بازی کنم. اما نمیتونم به منو وصل بشم و ازم Overwatch License میخواد.
مشکل از کجاست؟

• Like

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
سلام. من اوورواچ رو دانلود کردم که تو این مدتی که فری شده بازی کنم. اما نمیتونم به منو وصل بشم و ازم Overwatch License میخواد.
مشکل از کجاست؟
سلام امشب ساعت 22:30 دقیقه فعال میشه بازی برای اونایی که میخوان فری بازی کنن
این متنش هست
تجربه رایگان دانلود بازی Overwatch که به مدت هشت روز قابل انجام است، در روز ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان) از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود و در روز ۲۷ نوامبر (۶ آذر) در ساعت ۱۱:۲۹ صبح به وقت تهران به پایان می‌رسد.

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
اگه توی رول dps مشکل دارید حتما این ویدیو رو ببینید:
خیلی وقتا خودم وقتی مویرا یا هر ساپورت دیگه ای هستم و dps های تیممون اصلا نمیتونن دمیج بزنن. این ویدیو خیلی چیزایی خوبی توش گفت. کاش همه پلیرا اورواچ این ودیو رو میدیدن: (

Mad Dog

کاربر سایت
Apr 15, 2017
42
خدابیامرزه اورواچ رو .... ، چقدر زود بلیزارد و جف کپلن این بازیو کشتن!

هر اپدیت داغون تر از اپدیت قبلی، قشنگ از وقتی این اورواچ لیگ شروع شد و تیم سازنده شروع کرد دستکاری کردن و گند زدن تو همه هیروها، بازی کم کم به فنا رفت، نزدیک به 2 هزار ساعت وقتمو صرف این بازی کردم ولی حیف که این شد، یکی از بهترین بازیایی بود که تا بحال تجربه کرده بودم...

همه چیز از وقتی شروع شد که مرسی رو دستکاری کردن و با ورود بریجیت و برداشتن اسکتر و اورپاور کردن هانزو قشنگ بالانس بازی رو بهم ریختن تا ابدیت هم دیگه درست نمیشه

شخصا میگم دیگه وقتتون رو روی اورواچ نزارید..، دل کندن ازش سخته ولی با این بلایی که سرش اوردن بهتره بزاریم بمیره

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
خدابیامرزه اورواچ رو .... ، چقدر زود بلیزارد و جف کپلن این بازیو کشتن!

هر اپدیت داغون تر از اپدیت قبلی، قشنگ از وقتی این اورواچ لیگ شروع شد و تیم سازنده شروع کرد دستکاری کردن و گند زدن تو همه هیروها، بازی کم کم به فنا رفت، نزدیک به 2 هزار ساعت وقتمو صرف این بازی کردم ولی حیف که این شد، یکی از بهترین بازیایی بود که تا بحال تجربه کرده بودم...

همه چیز از وقتی شروع شد که مرسی رو دستکاری کردن و با ورود بریجیت و برداشتن اسکتر و اورپاور کردن هانزو قشنگ بالانس بازی رو بهم ریختن تا ابدیت هم دیگه درست نمیشه

شخصا میگم دیگه وقتتون رو روی اورواچ نزارید..، دل کندن ازش سخته ولی با این بلایی که سرش اوردن بهتره بزاریم بمیره
عموما هر بازی آنلاینی منتشر میشه، خیلیا بعد یه مدت میگن که بازی خیلی وقته مرده، حالا میخواد رینبو باشه، cs:go باشه، left4dead یا هر چیز دیگه باشه. یه سریا با هر آپدیت ناراحت میشن که هیروی مورد علاقشون نرف شده، یه سری خوشحال میشن که هیروشون باف شده!
هنوزم بعد این همه مدت روی ایکس باکس وان و پی سی بازی کردنش که نمیدونم روهم چند ساعت شده، هم ازش لذت میبرم و هم پلیراش داره بیشتر میشه
نکته اینه هر کس یه سلیقه ای داره، هر چند خودم خیلی فن افراطی این بازی هستم: )
ولی اون قسمتش که گفتید دل کندن ازش سخته رو قبول دارم. بعد از short animated که برای mei ساختن، یکی از کسایی که روی اون انیمیشن کار کرده بود اومد گفت شخصیتای اورواچ یجوری طراحی میکنم که مردم بتونن باهاشون رابطه احساسی برقرار کنن... برای همین دل کندن ازش صرفا سخته

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
البته اینو اضافه کنم community بازی toxic هست مخصوصا نسخه کنسولیش
همین الان یه دست رنک زدم روی پی سی. وقتی نوبت attack ما بود و مویرا بودم، همه مرده بودن خودم تنهایی آبجکتیو رو کپچر کردم توی overtime دوتا تانک و یه dps دشمن هم توی آبجکتیو بودن
وقتی رسید به دیفینس ما، اول راند اون یکی هیلر که مرسی بود گفت مویرا برندار گفتم 6.9k هیل کردم گلدم چرا برندارم؟! کلی فحش داد و راند شروع شد و آخرش بازی رو باختیم چون تیم حریف بیشتر پیلود رو پوش کرد
آخرش توی جنرال چت گفت منو ریپورت کنن و فحش داد و لیو داد در صورتی که من 4 تا مدال گلد داشتم:|

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,083
نام
سالار
جدا دوستان از اينكه تو هر اپديت باف نرف صورت ميگيرن ناراحتن ؟ :))
Really? :))
بهتره هيچوقت سمت بازي انلاين نرين پس
بازيايي مثل league of legends تو هر اپديت ميان كلي باف و نرف ميكنن كه هيرو هايي كه پيك نميشن بيان بالا
ممكنه يه چمپيون كه ١ ماه گاد تيير بوده تو آپديت بروكن بشه و هيچكس روشم نگا نكنه
اين باعث ميشه ملت برن سمت پيك كردن هيروهاي ديگه و تو بازي تنوع ايجاد شه

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
451
نام
محمد
دوستان کسی تیمی سراغ داره هیلر بخوان( سه فصل گلد، یه فصل پلتینیوم)؟ خسته شدم تنهایی رنک زدم خیلی تاکسیک هست. بعضی وقتا توی رنک گلد هیلر که هستم با 3 تا کیل گلد میشم، وسط بازی معمولا یکی میگه من یه استراتژی خفن دارم، راند بعد که 3 هیچ عقبیم از بازی لفت میده همون شخص:| پوینتم تا 1966 اومد پایین. اصلا دیگه تنهایی رنک نمیزنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر