فروش بازی Division 2 از این به بعد بر روی استور اپیک صورت خواهد گرفت !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
خوب اینم از اولین بازی AAA , از این به بعد بازی 2 The Division فروشش بر روی استیم متوقف میشه و فقط از طریق فروشگاه خود یوبی سافت و استور اپیک بر روی PC به فروش خواهد رسید ! بقیه عنواین یوبی سافت هنوزم رو استیم منتشر میشن ولی طبق قرارداد هایی که اپیک با یوبی میبنده یک سری بازیا به صورت انحصاری بر روی استور اپیک به انتشار میرسند فعلا به این صورت ـه اینکه یوبی به این قرارداد ها ادامه بده به فروش بازیاش رو این استور بستگی داره

‘The Division’ Franchise Moves From Steam to Epic Games Store

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
اول خوندم Divinity 2 داشت میزد به سرم و بیام فوش بدم که دیدم Division ـه....
میتونن راحت باشن...خودشون اند و فرنچایز مدیکور شون :D

• Like
Reactions: Fratos and arnino

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
یه خبر خوب برای طرفدار های Epic مثل خودم که پیش بینی هام در مورد موفقیت Epic Store اشتباه نبوده و داره قدرتمند جلو میره!>:D<

البته استیم متروکه نمیشه به این زوی ها چون کلی پلیر کانتر داره که تا 80 سال دیگه هم توی استیم هنوز دارن همون بازی روو انجام میدن!:D

• Like
Reactions: Only Xbox

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کثافت‌کاری بیشتر Epic اینجا باز مشخص می‌شه که تنها مشکلش با استیم هست. گفته بودن اگر سهم 88 درصدی می‌خواین باید انحصاری روی پلتفرم ما باشه نه جای دیگه، در صورتی که Division 2 روی خود Uplay هم عرضه می‌شه! در واقع تنها مشکل با Steam هست و اینطوری داره رقابت می‌کنه و قدرتمند (کثافت) جلو می‌ره!

البته از حرکت فوق کثیف یوبی و حماقتش نمی‌شه گذشت! خوش باشی اونجا .... همین الان توی یک جمع 5 نفره کلا پیش خریدهایی که داشتی پرید! صبر کن بعدا که بازیت مفت شد روی Uplay یا به عنوان Free Offerهای اپیک در کنار Super Meat Boy و سایرین ملت یک تستی بزنن.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
کثافت‌کاری بیشتر Epic اینجا باز مشخص می‌شه که تنها مشکلش با استیم هست. گفته بودن اگر سهم 88 درصدی می‌خواین باید انحصاری روی پلتفرم ما باشه نه جای دیگه، در صورتی که Division 2 روی خود Uplay هم عرضه می‌شه! در واقع تنها مشکل با Steam هست و اینطوری داره رقابت می‌کنه و قدرتمند (کثافت) جلو می‌ره!

البته از حرکت فوق کثیف یوبی و حماقتش نمی‌شه گذشت! خوش باشی اونجا .... همین الان توی یک جمع 5 نفره کلا پیش خریدهایی که داشتی پرید! صبر کن بعدا که بازیت مفت شد روی Uplay یا به عنوان Free Offerهای اپیک در کنار Super Meat Boy و سایرین ملت یک تستی بزنن.

اون 5 نفر هم صبر کنن تا در کنار Super Meat Boy یه تستی بزنن یا مفت بشه روی Uplay

خیلی زودتر از چیزی که پیش بینی کرده بودم داره استیم مچاله میشه\m/

• Like
Reactions: vaan 2

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اون 5 نفر هم صبر کنن تا در کنار Super Meat Boy یه تستی بزنن یا مفت بشه روی Uplay

خیلی زودتر از چیزی که پیش بینی کرده بودم داره استیم مچاله میشه\m/
فعلا چیزی که من می‌بینم، مچاله شدن بازی و یوبی هست!
خودم به عنوان کسی که همیشه بازی‌های یوبی رو پیش خرید کردم، به خاطر این حرکت اصلا فکرشم نمی‌کنم فعلا! به نظر مچاله شدن استیم نیست! گرچه دیدگاه و هدف شما کاملا مشخص هست

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
فعلا چیزی که من می‌بینم، مچاله شدن بازی و یوبی هست!
خودم به عنوان کسی که همیشه بازی‌های یوبی رو پیش خرید کردم، به خاطر این حرکت اصلا فکرشم نمی‌کنم فعلا! به نظر مچاله شدن استیم نیست! گرچه دیدگاه و هدف شما کاملا مشخص هست

برای کسی که بازی های یوبی سافت همیشه خریداری میکنه چه فرقی میکنه از چه فروشگاهی اونو تهیه کنه؟:-?

اینا به نظرم بهونه هستن و کسی اگه بازی رو دوست داشته باشه براش فرقی نمیکنه اونو از کجا تهیه کنه و این تفکر شما هم که بازی شکست خورده و نمیدونم مچاله شده هم کاملا اشتباهه چون فروش بازی هایی مثل فورتنایت ثابت کرد بازی که فروش میکنه نه استور!>:D<

یا مثلا فورزا هورایزن که روی استیم منتشر نشد شکست خورد از نظر فروش؟؟؟؟:-??

چیزی که مشخصه اینه که دوران استیم داره تموم میشه و فقط یه نگاه به لیست بازی هایی که با آنریل انجین ساخته شدن بندازی متوجه میشی چه پتانسیل در انتظار Epic Store هست که در آینده مشخص میشه!\:D/

و اینم بدون که وجود EPIC بود که استیم درصد سودشو از بازی های پرفروش کم کرد و خود استیم قدرت اپیک رو متوجه شده ولی بعضی دوستان اینجا هنوز فکر میکنن اپیک آینده ای نداره!:|

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
جوجه رو آخر پاییز میشمارن. بذارید یه آمار فروش بیاد ازش بعد بگید استورِ قدرتمندِ اپیک. 1 بازی انحصاری کنه 2 تا اصلا 10 تا کلِ صنعت رو که نمی‌تونه انحصاری کنه، آدمِ باهوش می‌دونه چی رو کجا استفاده کنه

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
برای کسی که بازی های یوبی سافت همیشه خریداری میکنه چه فرقی میکنه از چه فروشگاهی اونو تهیه کنه؟:-?

اینا به نظرم بهونه هستن و کسی اگه بازی رو دوست داشته باشه براش فرقی نمیکنه اونو از کجا تهیه کنه و این تفکر شما هم که بازی شکست خورده و نمیدونم مچاله شده هم کاملا اشتباهه چون فروش بازی هایی مثل فورتنایت ثابت کرد بازی که فروش میکنه نه استور!>:D<

یا مثلا فورزا هورایزن که روی استیم منتشر نشد شکست خورد از نظر فروش؟؟؟؟:-??

چیزی که مشخصه اینه که دوران استیم داره تموم میشه و فقط یه نگاه به لیست بازی هایی که با آنریل انجین ساخته شدن بندازی متوجه میشی چه پتانسیل در انتظار Epic Store هست که در آینده مشخص میشه!\:D/

و اینم بدون که وجود EPIC بود که استیم درصد سودشو از بازی های پرفروش کم کرد و خود استیم قدرت اپیک رو متوجه شده ولی بعضی دوستان اینجا هنوز فکر میکنن اپیک آینده ای نداره!:|
عاشقتم یعنی:Dبا اینکه گفته هات روی مخ رژه میره ولی لحن خوبی داری که آدم اذیت نمیشه و این خیلی خوبه :D دوستانی که میخوان ترول کنن میتونن شمارو الگو قرار بدن:D
آنریل انجین آنریل انجین آنریل انجین:D:Dمرد حسابی این همون موتوری نیست که 1 سال بازی میسازی 10 سال باید بهینش کنی؟:Dاحیانا؟:Dبعضی از بازیارو که با کله برده تو دیوار هر کاری هم میکنن درست نمیشه:Dالبته دست ایندی سازارو گرفته بد نیست خدا خیرش بده:D
بعد به تایتان فال 2 که همه از کیفیتش راضی بودن میگی موتور زمان دایناسورا؟:Dباشه:D
تنها اتفاقی که با استور EPIC میفته تحریک شدن بیشتر استیمه بنده ی خدا:Dبه ضررت تموم میشه در آخر:D
و خلاصه به زودی منتظر comeback سلطان باش^:)^

• Like
Reactions: arnino

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
عاشقتم یعنی:Dبا اینکه گفته هات روی مخ رژه میره ولی لحن خوبی داری که آدم اذیت نمیشه و این خیلی خوبه :D دوستانی که میخوان ترول کنن میتونن شمارو الگو قرار بدن:D
آنریل انجین آنریل انجین آنریل انجین:D:Dمرد حسابی این همون موتوری نیست که 1 سال بازی میسازی 10 سال باید بهینش کنی؟:Dاحیانا؟:Dبعضی از بازیارو که با کله برده تو دیوار هر کاری هم میکنن درست نمیشه:Dالبته دست ایندی سازارو گرفته بد نیست خدا خیرش بده:D
بعد به تایتان فال 2 که همه از کیفیتش راضی بودن میگی موتور زمان دایناسورا؟:Dباشه:D
تنها اتفاقی که با استور EPIC میفته تحریک شدن بیشتر استیمه بنده ی خدا:Dبه ضررت تموم میشه در آخر:D
و خلاصه به زودی منتظر comeback سلطان باش^:)^

قربونت دل به دل راه داره:Tongue:

نه اون نیست اشتباه گرفتی:bash:
اونا بلد نیستن بازی بسازن چون بازی با پرفورمنس خوب تعدادش خیلی زیاده:Biggrin:

تایتانفال 2 از کیفیت کلی بازی راضی بودن وگرنه گرافیک که حرفی برای گفتن نداشت و بری تاپیک های قدیمی بازی رو ببینی متوجه میشی!:study:

ما که خوشحال میشیم استیم هم بتونه چند تا بازی خوب داشته باشه روی استورش:Boxing:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
کاری یوبی سافت کرد به شرح زیر می باشد:

فروش بالای روی استیم را فدای فروش احتمالی بسیار ضعیف رو چرند استور کرد (البته مثل روز روشنه که 5 تا دونه بیشتر نمیفروشه رو اون استور آشغال، چرت و گند و به درد نخور اپیک. فروش ضعیف احتمالی نیست. قطعی هست تقریبا)

پ.ن: کسایی که استیم و این چرند استور را از نزدیک ندیدن و اصلا نمیدونن چی هستن، لطفا با نظرات درخشان فضا را منور نفرمایند.
پ.ن: دیویژن 2 قطعا از بازی های مورد انتظارم بود (دیگه نیست) و احتمال زیاد پیش خریدش می کردم و یا نهایتا دی وان می گرفتمش. ولی با این وضعیت، به هیچ وجه که رو اون استور چرند نمی گیرمش و اگه قرار باشه روزی هم بگیرمش هم از خود یوپلی می گیرمش (شاید یگیرمش، اون هم حداقل وقتی که 50% آف خورده باشه). هیچ دلیلی نداره که رو اون استور به درد نخور بگیرمش! که بعدش هم یوپلی لانچ بشه؟!
پ.ن: اگه درصد بین استیم و ناشر مهم بود چرا انحصاری خود یوپلی نکردش(100 درصد فروش واسه یوبی)؟! احتمال بسیار زیاد اپیک یه پولی داده به یوبی واسه این حرکت چیپ.
پ.ن: اینکه استیم، استیم شده با این سیاست های چرت نبوده. بلکه کیفیت و امکاناتش بوده که هیچ کدوم از لانچرها نزدیکش هم نمیشن. ای کاش اپیک یاد میگرفت که دوتا امکانات به اون لانچرش که بجز فرند لیست، چیز دیگه ای نداره، اضافه بکنه.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
آخه مگه میشه بازی مورد انتظار طرف به خاطر استور از لیست انتظارات خارج بشه!:-?

انگار موقع معرفی به جای گیم پلی محیط استیم نشون دادن که الان کسی به خاطر تغییر استور نمیخواد بازی رو تهیه کنه!:-w

دوستان صحبت منطقی انجام بدین و بعضی صحبت ها هیچ جوری نمیشه هضم کردنشون!:-??

• Like
Reactions: Only Xbox

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
آخه مگه میشه بازی مورد انتظار طرف به خاطر استور از لیست انتظارات خارج بشه!:-?

انگار موقع معرفی به جای گیم پلی محیط استیم نشون دادن که الان کسی به خاطر تغییر استور نمیخواد بازی رو تهیه کنه!:-w

دوستان صحبت منطقی انجام بدین و بعضی صحبت ها هیچ جوری نمیشه هضم کردنشون!:-??

اوووووووه

خیلی راحت

پلتفرم بازی وحشتناک مهمه
من اعتقاد دارم اگه زلدا رو پلی استیشن و آنچارتد رو ایکس باکس و هیلو رو کنسول های نینتندو به علاوه پلتفرم اصلی شون عرضه شه به فروش اش و اعتبار فرنچایز ضربه می خوره

و خب شما رو نمیدونم برا من خیلی رو مخه که کلی فروشگاه مختلف پشت هم رو سیستم داشته باشم و مدام با کامیونیتی های مختلف درگیری داشته باشم...رو کاغذ چیز مسخره ایه ولی شدیداً مهمه... اگه یکی بهم بگه جای تلگرام، این کار رو باید رو واتس اپ برام ارسال کنی من اعصابم میریزه بهم...چون بیس کامیونیتی ای که باهاش میچرخم رو تلگرامه و نمیتونم هی از رو اون سوییچ کنم رو واتس آپ، بله یا هر کوفت دیگه...حتی اگه پلتفرم بهتری باشن

تازه در این مورد اینو منی دارم میگم که رو استیم ام، فقط Dota 2 و Cities: Skylines میزنم.

در نهایت هم به نظر من پایان خوب این قضیه اینه که استیم یه تغییر سیاست بده و همه چی برگرده حالت سابقش...
تو این وضعیت تنها چیزی که صدمه میبینه، فروش بازی ها رو PC ـه و فقط وضعیت بازار این پلتفرم رو پیچیده تر می کنه.

تازه به یه سری چیزا مثل ورکشاپ استیم و امکانات عجیب و غریبش اصن گیر نمیدم...چون واقعاً تاثیری در مورد چیزی مثل Division 2 ندارند.
ولی اگه یه چیزی مثل Cities Skylines بره رو استور دیگه، پشم هم خرجش نمی کنم

• Like
Reactions: arnino and just_p30

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Epic Games store now supports 30 different regions (130 countries in total) for regional prices. We don't have local pricing for all the countries yet, but that's a start.
We use US Dollars for now for most of them because adding regional currencies will take time.
nd of course, if you're paying with your local payment method, you'll pay in your local currency. It's just the price in the store will be displayed in US Dollars.
We also changed our refund policy. Unlimited refunds within 14 days of purchase and under 2 hours played. The team is working on the self-service solution, but for now, you'll have to go through player support
.
بخش اخر همون قانون استیمه که اگر تا 2 هفته یا 2 ساعت کمتر بازی انجام بدی میشه ریفوند کرد و پس داد بازی و مبلغ برگشت بخوره.
unknown.png

perspectivesv6e5w.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر