راهنمایی در امر خرید موبایل

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
داش سوشا والا من که فکرشو کردم دیدم این اخرین نسلی حیفه این هزینه رو خرج گوشی کنم گفتم ارزونترین گوشی ای که سرش به تنش بارزه چنده وکدومه؟یه گوشی نسبتا معمولی رو به بالا
الان سال اخر نسل کنسولیه راحت با سه تومن اگه پرو رو هم بفروشم میتونم کنسول نسل بعد که سال دیگه میاد رو بگیرم ولی الان سه تومن خرج گوشی فقط بره تلگرام و وبگردی بنظرم زیاده حالا باز نظرشما رو میخواستم بدونم
ببین گوشی که فقط واتزاپ و تلگرام اجرا کنه که هر گوشی اندروید باشه این کار برات انجام میده اما مسئله گذر زمان هست ... بعد از مدتی اندروید حقیقتا اگر سخت افزار پایین باشه اذیتت میکنه برای همین یک حداقلهایی باید داشته باشه برای من شخصا پردازنده غیراز اسنپدراگون زیر 625 قبول ندارم و زیر 3 گیگ رم (حداقل خودم )
اگر نو بخوای شیاومی Redmi s2 32/3 با قیمت حدود 1800 ..
مسلما گوشی ارزونتر هم هست یا حتی میتونی دست دوم بگیری ولی خوب مطمئن شو گوشی ایرادی نداشته باشه

یک چیزی بگم: من خودم گوشیم HTC بود صفحش شکست و گیرم نیومده ( و قیدش هم دیگه زدم ) و 3 ماه هست هواوی y530 دستم گرفتم .. زجرم داره میده ها مثلا واتزاپ بخواد بالا بیاد بعضی وقت ها 1 دقیقه طول میکشه ولی کارم هم راه افتاده ! البته منتظرم 1ماه دیگه قیمت ارز چی میشه و گوشی جدید بخرم

در کل ببین واقعا استفادت چی هست و براساس نیازت خرید کن و الکی پولت بیرون نریز .... گوشی دیگه چیزی نیست کلاس داشته باشه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
درود رفقا
با توجه به اینکه خیلی میان شخصی و راجب گوشی های باطری امپر بالا میپرسن و ... واستون لینک مشخصات 6 تا از بهترین هاشو میزارم میتونید برید و خودتون مشخصات رو ببینید.

Ulefone Armor 3 - IP68/IP69K rugged phone with 10300 mAh battery and SONY 21MP Camera
با قیمت 2.980

Big battery phone Ulefone Power 5 - 13000mAh battery, 5V/5A super fast charge, 10W wireless charge, 6.0-inch all screen display, Helio P23 processor and 4 cameras
با قیمت 2.980

Big battery phone Ulefone Power 5s - 13000mAh battery, Octa-core, 10W wireless charge, 6.0-inch all screen display, Helio P23 processor and 4 cameras
با قیمت 2.407

Ulefone Power 3 - 6080mAh battery, 18:9 all screen, 4 cameras, world’s first Helio P23 MTK6763 CPU, 6GB RAM, 64GB ROM, Face ID, Android 7.1
با قیمت 2.867

https://www.doogee.cc/detail/ip68-rugged-smartphone_s80/139
با قیمت 4.477

K10-OUKITEL smartphone
با قیمت 2.980

اینا رو میتونید سفارش بدید با این قیمت ها و موقع تحویل بین 120 تا 175 هم باید بابت رجیستری به مامور پست تحویل بدید.
که مقایسه کنید با گوشی های موجود و قیمت هاشون واقعن ارزش دارن.

در کل من خودم دیگه پول بابت برند نمیدم و واسه خودم و اطرافیانم هم تا حالا 6 تا سفارش زدیم.

• Like
Reactions: saeed_sg

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام
امروز شیاومی Redmi note 7 ؤا معرفی کرد با مشخصات :
(409 ppi , 81% نسبت تصویر به گوشی ) 6.3" IPS Full HD
محافظ صفحه گوریلاگلاس 5
snap 660
32/3 یا 64 4/6 حافظه
دوربین پشت: 48 مگاپیکسل f1/8 و 5 مگاپیکسل f1/2
دوربین جلو : 13 مگاپیکسل
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
بلوتوث 5 و A2DP
USB Type C
باتری 4000 میلی امپر
اندروید 9

قیمت فقط 150 دلار که میشه بین 1600 تا 2000 تومان

دیگه بهتر از این برای گوشی افتصادی پیدا نمیکنید ! فقط 1-2 ماه صبر کنید تا بیاد

fa0bdc98-b04a-4bff-b1bf-460153233c83.jpg

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام
امروز شیاومی Redmi note 7 ؤا معرفی کرد با مشخصات :
(409 ppi , 81% نسبت تصویر به گوشی ) 6.3" IPS Full HD
محافظ صفحه گوریلاگلاس 5
snap 660
32/3 یا 64 4/6 حافظه
دوربین پشت: 48 مگاپیکسل f1/8 و 5 مگاپیکسل f1/2
دوربین جلو : 13 مگاپیکسل
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
بلوتوث 5 و A2DP
USB Type C
باتری 4000 میلی امپر
اندروید 9

قیمت فقط 150 دلار که میشه بین 1600 تا 2000 تومان

دیگه بهتر از این برای گوشی افتصادی پیدا نمیکنید ! فقط 1-2 ماه صبر کنید تا بیاد

fa0bdc98-b04a-4bff-b1bf-460153233c83.jpg
گوشی عالی هست ،فقط امیدوارم هر چه زودتر این ترند بریدگی و قطره و اینا تموم شن گوشی تمام صفحه واقعی ببینیم

• Like
Reactions: samiradin

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا فرق بين redmi 6x a2 با redmi s2 كدومه؟طبق توضيحات دوست خوبمون ميخوام ايشالا يكيشونو بخرم

اون honor 8c بهتر از s2 هست؟
كلا بودجه همون 2تومن براش تخصيص دادم كلا chi بخرم؟

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
با سلام یه سوال داشتم میخواستم بدونم گوشی های htc همشون ساخت تایوان هستن و ساخت چین ندارن؟
من گوشی htc one mini 2 میخوام بخرم تو اینجا نوشو گیر نیاوردم ولی تو اینجا https://www.ebay.com/p/HTC-One-mini-2-16GB-Gunmetal-Gray-Unlocked-Smartphone/195137002سه چهار تا فروشنده نوش هستن میخوام بگم عموم برام بیاره به نظرتون اصل هستن ؟ یه وقت یه مشت گوشی چینی فیک نباشن که فقط شبیه htc mini 2 هستن کلا راهی هست که بشه تشخیص داد واقعا htc هستن و یا نو هستن مثل شماره ime یا از روی made in taiwan ؟ ممنون میشم جواب بدید.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
با سلام یه سوال داشتم میخواستم بدونم گوشی های htc همشون ساخت تایوان هستن و ساخت چین ندارن؟
من گوشی htc one mini 2 میخوام بخرم تو اینجا نوشو گیر نیاوردم ولی تو اینجا https://www.ebay.com/p/HTC-One-mini-2-16GB-Gunmetal-Gray-Unlocked-Smartphone/195137002سه چهار تا فروشنده نوش هستن میخوام بگم عموم برام بیاره به نظرتون اصل هستن ؟ یه وقت یه مشت گوشی چینی فیک نباشن که فقط شبیه htc mini 2 هستن کلا راهی هست که بشه تشخیص داد واقعا htc هستن و یا نو هستن مثل شماره ime یا از روی made in taiwan ؟ ممنون میشم جواب بدید.

هم تولید چین داره هم تایوان.
هر دو هم اصلی هستن.
معمولن تو چینی ها مشکل دار پیدا میشه ولی تایوان بگیری بهتره.

حالا چرا وان مینی2؟!

گوشی و تا نگیری معلوم نمیشه اصل یا فیک.
این مدل هم خیلی وقته از رده خارج شده.
گوشی 2014 خریدش تو 2019 عجیبه!

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
هم تولید چین داره هم تایوان.
هر دو هم اصلی هستن.
معمولن تو چینی ها مشکل دار پیدا میشه ولی تایوان بگیری بهتره.

حالا چرا وان مینی2؟!

گوشی و تا نگیری معلوم نمیشه اصل یا فیک.
این مدل هم خیلی وقته از رده خارج شده.
گوشی 2014 خریدش تو 2019 عجیبه!

اخه این گوشی رو خیلی دوست دارم برام عقده شده قیمتشم مناسب و کمه دیگه با دلار 11 تومن هر گوشی نمیشه خرید بودجم کمه اینم حساب کردم که این گوشی اکثر چیزایی که مدنظرم هست رو داره خیلی اهل عکس انداختن و برنامه و بازی نیستم اسپیکر خوب میخوام خوشگل و کوچک باشه سیم کارت بخوره اینا کافیه کافیه برام عموم اگه از اونجا بگیره میتونه پس بده تو خود ebay هم زده تا 30 روز مهلت برگشت داره میشه راه شناخت این که اصلی هست یا نه رو از روی جعبه گوشی و خود گوشی بهم بگید میگم از خود گوشی چون ممکنه فیک رو تو جعبه اصلی گذاشته باشن خیلی ممنون میشم. چینی یا تایوانشم برام زیاد مهم نیست فقط دست دوم یا فیک نباشه
در ضمن به چه نوع کنسول و گوشی رفرش میگن دقیقا؟

• Like
Reactions: Ostad fariborz

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
اخه این گوشی رو خیلی دوست دارم برام عقده شده قیمتشم مناسب و کمه دیگه با دلار 11 تومن هر گوشی نمیشه خرید بودجم کمه اینم حساب کردم که این گوشی اکثر چیزایی که مدنظرم هست رو داره خیلی اهل عکس انداختن و برنامه و بازی نیستم اسپیکر خوب میخوام خوشگل و کوچک باشه سیم کارت بخوره اینا کافیه کافیه برام عموم اگه از اونجا بگیره میتونه پس بده تو خود ebay هم زده تا 30 روز مهلت برگشت داره میشه راه شناخت این که اصلی هست یا نه رو از روی جعبه گوشی و خود گوشی بهم بگید میگم از خود گوشی چون ممکنه فیک رو تو جعبه اصلی گذاشته باشن خیلی ممنون میشم. چینی یا تایوانشم برام زیاد مهم نیست فقط دست دوم یا فیک نباشه

اگه عشقه که هیچی:D
واسه جعبه میوتی انباکس ببینی تو یوتوب و دستتمیاد جعبه اورجینالش چطوریه.
ولی اکبند بودنش خیلی عجیبه الان گیر بیاد!
رفرش یعنی یه مشکلی داشته و تعمیر شده.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
رفرش یعنی برگشت دادن کارخونه تعمیر کرده دوباره ریپک شده برگشته تو بازار ، روی جعبه اش مینویسه.
ebay ( تا اونجایی که میدونم البته! ) کلا مال جنسهایی که کاربرای عادی میفروشن پس باید بیشتر دقت کرد.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
کسی نبود جواب منو بده ؟
بذارید بیشتر توضیح بدم منظورم از فیک چیه دیدید یه سری گوشی شبیه apple هستن ولی فقط قیافشون مثل apple هست و دیگه هیچیشون ربطی به اپل نداره اصلا اندروید روشون نصبه؟ من راهی داره که بفهمم گوشی خریداری شده فیک (مثل مثالی که گفتم ) و دست دوم و رفرش هست یا نه ؟ مثل کد و از اینجور چیزا نه جعبه و پلمپ کسی که فیک گوشی میفروشه جعبه و هندزفری گیر اوردن براش کاری نداره.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
کسی نبود جواب منو بده ؟
بذارید بیشتر توضیح بدم منظورم از فیک چیه دیدید یه سری گوشی شبیه apple هستن ولی فقط قیافشون مثل apple هست و دیگه هیچیشون ربطی به اپل نداره اصلا اندروید روشون نصبه؟ من راهی داره که بفهمم گوشی خریداری شده فیک (مثل مثالی که گفتم ) و دست دوم و رفرش هست یا نه ؟ مثل کد و از اینجور چیزا نه جعبه و پلمپ کسی که فیک گوشی میفروشه جعبه و هندزفری گیر اوردن براش کاری نداره.

تا خوده گوشی نباشه نمیشه گفت اصله یا نه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر