Soul Calibur VI

Genre: Fighting
Release Date: October 19, 2018
Platforms: PC XB1 PS4

...History Hides Away More Than One Truth
SOULCALIBUR VI represents the latest entry in the premier weapons-based, head-to-head fighting series and continues the epic struggle of warriors searching for the legendary Soul Swords. Taking place in the 16th century, revisit the events of the original SOULCALIBUR to uncover hidden truths

New Battle Mechanics
Read opponents’ attacks to execute a strategic Reversal Edge to land a counter attack while in guard

Multiple Fighting Styles
Choose from a worldly roster of warriors, each with their own deadly weapons, fighting styles and visual flare

Dynamic Battles

Spectacular, high-speed battles featuring all-new battle mechanics taking gameplay to the next level

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
داداشا این بازی جچنتا کرکتر داره؟ ظاهرا کرکتر ویچر هم توی بازی هست . من عاشق astaroth هستم . راستی کی از سری اول تا 5 رو بازی کرده؟ من یک و دو رو بازی کردم . 3 رو گرفتم خراب بود دیگه ادامه ندادم ولی broken destiny رو بازی کردم عالی . ممنون میشم درباره کرکتتر ها جواب بدی و اگه مقدور هست یک بازی پر از کرکتر رو بهم معرفی کنین:):):)
21 + یکی هم بعد از تموم کردن بخش داستانی آنلاک میشه + 4 تا هم توی نسخه Deluxe
بازی هایی که کرکتر زیاد دارن:
KoF XIV, MKX, Injustice 2, SFV, USFIV, Tekken 7, Blazeblue, Guilty Gear

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
عجب استوری مُد جالب و خوبی داره. اینکه یه شخصیت میسازی با هر استایلی که دوس داری میفتی تو یه خط داستانی بعد لول آپ میشی، آیتمای مختلف میگیری + ویپن‌های بهتر و قوی‌تر که هرکدوم ممکنه اینهنسمنت خاصی داشته، بعد کوعست‌های فرعی داره که کمک میکنن به لول آپ شدن سریعتر پیدا کردن آیتمای خوب
کلا بخش سینگل پرباری داره :D
استوری دوم و آرکید رو هنوز تست نکردم ببینم چجوریان

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
502
سلام دوستان ، یه سوال نوبانه :D
بازی به عنوان یه تفریح دو‌نفره با دوستان توصیه‌میکنید ، مثلا کمبو ها خیلی پیچیده نیست؟! کلا گیم پلی تو دسته فایتینگ های نرماله یا ازون پیچیده های ژاپنی طور به حساب میاد :D؟!
اخرین باری که این فرانچایز تجربه کردم برمیگرده ۱۵.۱۶ سال پیش رو دریم کست و تنها چیزی هم یادمه شخصیت maxiعه :D
تریلر و نقدم خوندم خواستم نظر اساتید بازیسنتر رو هم بدونم
ممنون

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام دوستان ، یه سوال نوبانه :D
بازی به عنوان یه تفریح دو‌نفره با دوستان توصیه‌میکنید ، مثلا کمبو ها خیلی پیچیده نیست؟! کلا گیم پلی تو دسته فایتینگ های نرماله یا ازون پیچیده های ژاپنی طور به حساب میاد :D؟!
اخرین باری که این فرانچایز تجربه کردم برمیگرده ۱۵.۱۶ سال پیش رو دریم کست و تنها چیزی هم یادمه شخصیت maxiعه :D
تریلر و نقدم خوندم خواستم نظر اساتید بازیسنتر رو هم بدونم
ممنون
بازی از نظر کامبو زدن خیلی آسونه چون کلا کوتاه و ساده طراحی شدن. میشه سریع بازی رو یاد گرفت اما مبارزه کردن توش اصولی هست و Footsie خیلی خوبی داره.

• Like
Reactions: AxeL90

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر