Ebrahim97654

کاربر سایت
Dec 27, 2018
3
سلام به همگی چند سال پیش یه بازی اندروید انجام میدادم الان زمین زمان گوگل رو ریختن بهم ولی پیداش نکردم.بازی کم حجم بود یه مبارز قدیمی بود که یه اسلحه عجیب بصورت گرد مثل دیسک بود پرتاب میکرد و زامبی هارو میکشت انواع پرنده و ارواح و سربازهای اسکلتی ظاهر میشدن که باید همرو میکشت اسلحه رو قبل از اینکه پرتاب میکرد با انگشت روی صفحه می کشیدم که طرز پرتاب به صورت دلخواه پرتاب میشد مثلا به صورت مارپیچی یا بشکل دایره می کشیدم وبعد دوباره به سمت خود جنگجو بر میگشت. جنگجو خودش به صورت خودکار حرکت میکرد و باید سعی میکردم هیچ کدوم از اونها رد نشه اگه چندتا رو نکشی و رد بشن یه قلب کم میشد که بارد شدن سه تا موجود بازی رو می باختی. اگه میتونید کمک کنید واقعا ممنون میشم حتی اگه ممکنه به این شماره پیام بدین 09374578683 ممنون از تمام برادران

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
ایوالله چه حافظه ای :D
رفتم دیدم ویدئو هاش را الان تا دانلودش کنم رو شبیه ساز
مرسی.من 10 سالم بود بازیش کردم از ذهنم نمیره. خداوکیلی از متال گیر 5 بهتره بازی مال کونامیه فکرکنم.

• Like
Reactions: live is life

777ali777

عضو جدید
Dec 29, 2018
2
با سلام دوستان من دنبال نام یه بازی میگردم که چند سال پیش بازی کردم داستان بازی راجاب یه گروه که باهم سرغت انجام میدن مرحله اول بازی اذاد کردن یکی از شخصیت های بازی از زندان و بعد سرغت از قطالر هست که این مرحله کلا داخل قطار مرحله بعد هم باید یه موزه رو دسپرد بزنی و .... حالا دوستانی که میدونن کدوم بازی رو میگم ممنون میشم بگن

bhsp

کاربر سایت
Feb 10, 2019
1
سلام به همگی من تقریبا 15 سال پیش ی بازی کامپیوتری داشتم که فیلم اولش یه بچرو از پدر مادرش میدزن بعد بازیکن در نقش پدر مادر بچه باید با دشمنا مبارزه کنه.ی بازی اکشن اول شخص خیلی سخت بود چون دشمناش تمومی نداشت و بیشترم شبیه حیوون بودن و گله ایی حمله میکردن.یادمه موزیکای بازیم همه راک بودن.و هدایت پدر مادر بچه رو باهم داشتم تو بازی.و زنه ی شلاقم داشت.
چند ماهه هرچی و به هر روشی سرچ میکنم نمیتونم پیداش کنم.خواهش میکنم هرکی اسمشو میدونه بگه بهم چون خیلی خاطره دارم با این بازی

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
دوستان سلام، یه بازی قبلا انجام دادم رفته رو مخم یادم نمیاد اسمش چی بود داره دیوونه م میکنه!

شخصیت اصلی دستش یه چیزی مثل سه تیغ اره ای داشت پرت میکرد به سمت دشمن نمیدونم اسمش چیه هرچی گیم دیتابیس زیر رو رو کردم پیدا نشد که نشد!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
منم 1 بازی میکرو هست کارتونی شکل بود باید ادما رو می کشتی الماسشون برمی داشتی می رفتی به سمت بالا یعنی بازی به سمت راست نمی رفت به سمت بالا صفحه به صفحه می رفت اگرم کل الماس ها یا چیزی شبیهش نمی گرفتید اخر بازی 1 عکس می ذاشت که سوختی
اگر جمعش می کردی 1 مرحله اضافه می داد که اخرش 1 باس نهنگ شکل داشت که من سر اون اخری والدین اومدن از برق کشیدن دستگاه خاموش شد کل زحماتم پرید سیوم که نداشت حالا روی مخمه که برم تمومش کنم ممنون اگر کسی یادش میاد.

Jill_v

کاربر سایت
Nov 20, 2018
40
درود. یه بازی تو سونی 1 بود با دو شخصیت. مرحله اول تو یه جاده مانند دمه کوه و دشت اسپان میشدی و اخر یه جنازه رو زمین پیدا میکردی مرحله تموم میشد. یه مرحله دیگشم با اسنایپ باس یه مرد که کت شلوار سبز تنش بود با ی گروه میخواست سوار هلیکوپتر شه میزدی. جفت شخصیتا مرد بودن. هم میشد دو نفره بری هم تک. اگه کسی اسم این بازیو یادشه یاری کنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SiminSecret

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ی بازی برای سگا بود
رباتیک بود از پایین صفه ب بالا میرفت دشمنا از بالا یا طرفین میومدن
منوی اول بازی هم رباته از اخر صفه میاد جلو بعد اسم بازیو مینوسه
کسی میدونه؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
یه بازی توی سگا بود طرف فکر کنم پالتوی مشکی تنش بود یه گوی سفید هم همش دنبالش میومد، تم ترسناک بود یه ذره ، کسی اسمشو میدونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mmfd
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر