Spyro Reignited Trilogy

امروز بازسازی نسخه های کلاسیک( PS1 ) سری Spyro تحت نام Spyro Reignited Trilogy توسط اکتیویژن معرفی شد.
همانند Crash Bandicoot N.Sane Trilogy این تریلوژی هم از پایه ریمستر شده و گرافیکی همانند بازی های امروزی خواهد داشت.
سازنده ی اصلی این بازی ها Insomniac بوده است. بازسازی این عناوین توسط Toys For Bob (سازنده ی سری بازی های Skylanders ) در تاریخ 13 نوامبر 2018 برای PS4 و X1 خواهد آمد.

این کالکشن شامل بازی های زیر خواهد بود :
Spyro the Dragon
Spyro 2: Gateway to Glimmer
Spyro: Year of the Dragon

با تشکر از @NINJѦ برای کار گرافیکی زیباش:x

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
خدایی چه فازیه اخه:| ، یعنی واقعا هر سه بازی جا نمیشن رو یک بلوری که بخشیشون باید دانلود بشه؟ :|
---
در مورد خبر ریمیک آهنگ ها، همون آهنگ ساز نسخه های کلاسیک روش کار میکنه و میتونید توی بازی بین آهنگ های جدید و قدیمی سوییچ کنید:-"
---

دمو البته:D
الان بقیه کنسول دارا هم میتونن درک کنن چه حس بدی داره وقتی شرکتا بازیشونو نصفه رو سوییچ منتشر میکنن و نصفش رو کارتریجه بقیش باید دانلودشه :D
دقیقا مشخص نیست شاید مثل cod:ww2 یه آپدیت اجباری بخوان بذارن
شایدم مثل cod mw remastered میخوان کاری کنن که خرید و فروش دست دو نسخه فیزیکی کاهش پیدا کنه و مردم مجبور بشن آک بخرن
اکتیویژن سابقه درخشانی تو این کارا داره :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بازی تاخیر خورد و رفت برای 13نوامبر!

احتمالا یه بخشیش این بوده از این شلوغیه سپتامبر و بعد RDR بره کنار ، اما... امیدوارم باعث این بشه هر سه تا بازی رو روی دیسک بدن:| خیلیا میگفتن شاید هنوز کامل نیستن بازی ها که چنین حرکتی زدن.... ، اما از اونطرف فکر کنم بازی Gold شده که اگر اینجوری باشه یکم بعیده:(
به هر حال...تاخیر خورد...

---
یه گیم پلی دیگه هم یکی دو روز پیش دادن :

خیلی خوبه:x

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
در راستای بودن بازی ها رو دیسک، گویا تاخیر برای همین بوده و قراره آدمیزادی منتشر بشه!:D

---
تا الان همه چیز بازی برام گل و بلبل بود، همه چیه بازی خیلی دوست داشتنی بود! و به شدت منتظر Spyro 3 که بازی مورد علاقم هست و بقیه ی کاراکترهای قابل بازی و ... بودم!
اما امروز دوتا از کاراکترها رو نشون دادن و به شدت برام ناامید کننده بود! :(( ذره ای حس نوستالژی ندارن!:(

Hunterطراحی های PS2ش هم خیلی خوب بود! چه دردی داشتن آخه انقدر تغییرش دادن:( (طراحی a hero's tail )
Sheila هم که ... خیلیییی بده!:| توی ریست ارا یه نمونه فن مید گذاشتن، کیلومترها بهتره از این !

کل هایپم رو برای نسخه سوم از بین بردن:(

---
چندتا گیم پلی از مراحل و بازی های مختلف هم اومده :
Spyro Reignited Trilogy Gamescom 2018 gameplay - Gematsu

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چقدر غریبانه 20ساله شد بازی...مخصوصا اینجا!:(
به هر بازییه که در کنار کراش من رو گیمر کردن، و همیشه اسپایرو جزو کاراکترهای محبوبم و بازی های مورد علاقم میمونند:x تولدش مبارک <:-P<:-P

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نوستالژی حس عجیبیه...و وقتی میاد سراغت شاید بشه گفت بهترین حس دنیاست:p :x خیلییی خوبه این بی وجدان! :-"

40ثانیه تریلر و همراهش یکدونه از اون تیرکمون ها تو قلب :p

اینم یه آرت ورک رسمی از کاراکترهای سری:D

:x :x :x
از بکس 3 به نظرم پرنده و میمونه که تغییرات زیادی نداشتن بهترن! کانگورو اصلا :| ، یتی و پلنگ هم هعییی...:D
اون خرس پول پرست هم که هستش:p چقدر الماس باید جمع کنیم و بکنیم تو حلقش:|

بعد این 40ثانیه چقدر دلم اسپایرو خواست....بی نهایت!!!! :(

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بالاخره بازی رو گرفتم!!!! :x :(( :((
صبر ندارم شروعش کنم...ولی به شدت خوابم میاد الان:|

عصری بشینم پاش و غرق بشم:x
اما صبر ندارم برسم به شماره سوم...اسپایرو مورد علاقم و اونی که ده هزار بار بازیش کردم:x

فقط...حیف که برعکس کراش، اینجا تنهام:( برا خودم باید پست بدم:(

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بالاخره بازی رو گرفتم!!!! :x :(( :((
صبر ندارم شروعش کنم...ولی به شدت خوابم میاد الان:|

عصری بشینم پاش و غرق بشم:x
اما صبر ندارم برسم به شماره سوم...اسپایرو مورد علاقم و اونی که ده هزار بار بازیش کردم:x

فقط...حیف که برعکس کراش، اینجا تنهام:( برا خودم باید پست بدم:(

تنها نیستی ولی پول نیست :((

کسی اکانت مفته داشت برای One خبر بده یک هیتمنی، بلک اپسی چیزی در قبالش بدم :D

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
تنها نیستی ولی پول نیست :((

کسی اکانت مفته داشت برای One خبر بده یک هیتمنی، بلک اپسی چیزی در قبالش بدم :D

از برنامه هایی که میشه داشت اینه که بذاریم نسخه کالکشن spyro+crash +CTR بیاد و تازه بعدش تخفیف بخوره بعد بخریم :|:D
احتمالا 1.5 سال دیگه ... :|

• Like
Reactions: 235matin235

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
از برنامه هایی که میشه داشت اینه که بذاریم نسخه کالکشن spyro+crash +CTR بیاد و تازه بعدش تخفیف بخوره بعد بخریم :|:D

من کرش رو گرفتم ولی خیلی اعصاب خوردی داره

نمیدونم چرا یک طوریه بازی سیستم پرش هاش دقیق نیست به نظرم

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
حالا کراش و اسپایرو با هم تخفیف خوردن همین الان هم!(فکر کنم 40-50$ برای PS4 ) ولی با CTR ... قرن ها بعد میشه:-"

من کرش رو گرفتم ولی خیلی اعصاب خوردی داره

نمیدونم چرا یک طوریه بازی سیستم پرش هاش دقیق نیست به نظرم
شماره اولش چنین مشکلی داره ولی دومی و سومی حله! و کلا هم خیلی راحت تره:D
اگر خیلییی رو اعصابه برو سراغ اون دوتا:-"

خوب....پاشم برم بازی:p

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
سلام دوستان.
من این بازی رو تو تخفیفات خریدم.امروز گذاشتم دانلود بشه و حجم دانلود رو 67 گیگ زده بود.تو خود استور نوشته 31 گیگ اما واسه من داره 67 گیگ دانلود میکنه!!!
حالا واقعا حجمش همینقدره یا کنسول من مشکلی داره؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام دوستان.
من این بازی رو تو تخفیفات خریدم.امروز گذاشتم دانلود بشه و حجم دانلود رو 67 گیگ زده بود.تو خود استور نوشته 31 گیگ اما واسه من داره 67 گیگ دانلود میکنه!!!
حالا واقعا حجمش همینقدره یا کنسول من مشکلی داره؟
کنسولت هیچ مشکلی نداره
اون حجم ۳۱ گیگ که تو استور زده حجم بدون آپدیت هستش
بازی ۳۴ گیگ آپدیت هم داره

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
خب من اون زمان نمیدونم حالا به چه دلیلی اینارو اصلا بازی نکرده بودم و تا همین معرفی ریمسترش اصلا نمیدونستم چی هستن. خلاصه که دیشب یک ساعتی نسخه اول را بازی کردم و تا اینجا لذت بردم. درسته حالا یکم سن گذشته و خیلی به گروه خونیم دیگه بازی های پلتفرمر نمیخوره ولی وسط این همه بازی سختی که دارم بازی میکنم (Sekiro و Nioh) تنوع خوبی شده.

گرافیک بازی واقعا به غایت زیبا هستش و حس تماشای انیمیشن های پیکسار را به آدم القا میکنه. فقط فریم ریت نمیدونم چرا روی 25 اینا حس میکنم داره میچرخه. تازه کلی آپدیت هم دانلود کردم ولی فریم ریت اصلا خوب نیست.

خلاصه که توی این برهوت پلتفرمر بازی خوبیه برای تجربه کردن. پلتش هم به نظر آسونه احتمالا برم سراغش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر