Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نینتندو سویچ در کمتر از 2 سال موفق به فروش بیش از کل فروش PS Vita در ژاپن شده
کنسول نینتندو سویچ در ژاپن با فروش 6,112,100 واحد از کل فروش PS Vita تا به امروز که برابر 5,955,448 واحد هست پیشی گرفته

بعدی PS4 ـه >:)
درسته جهانی فروشش بعیده به PS4 برسه...ولی خب بازار ژاپن استثناءً همچین چیزی خیلی محتمله

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بعدی PS4 ـه >:)
درسته جهانی فروشش بعیده به PS4 برسه...ولی خب بازار ژاپن استثناءً همچین چیزی خیلی محتمله
محتمل نیست قطعیه. شاید مدتی طول بکشه ولی قطعا فروش PS4 رو رد میکنه باید دید از پس 3DS برمیاد یا نه اون مهمتره براشون

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
وقتی سونی ژاپن به صورت احمقانه ای ول کرده همین میشه دیگه :D
سونی ژاپن رو ول نکرده ، ژاپن سونی رو ول کرده !!! سونی هیچ کم کاری این نسل نکرد برای سلیقه ژاپنی ها !!!
دیگه یه چیز کاملا واضحه که بازار ژاپن به تسخیر کنسول های دستی و موبایل در اومده و کنسول های خونگی دیگه مخاطب قبل رو ندارن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سونی ژاپن رو ول نکرده ، ژاپن سونی رو ول کرده !!! سونی هیچ کم کاری این نسل نکرد برای سلیقه ژاپنی ها !!!
دیگه یه چیز کاملا واضحه که بازار ژاپن به تسخیر کنسول های دستی و موبایل در اومده و کنسول های خونگی دیگه مخاطب قبل رو ندارن
واسه همینه که نسل بعد سونی قراره از رو سوئیچ اسکی کنه:))

• Like
Reactions: vaan 2

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آمار فروش PS1 Classic نیومده؟
از همین الان یه سری خرده فروش ها و Retailer ها زدن تو کار تخفیف :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
واسه همینه که نسل بعد سونی قراره از رو سوئیچ اسکی کنه:))

سونی اصلا نمیتونه نسل بعد به کنسولی با قدرت کمتر از ۱۰ ترافلاپس فکر کنه !!! بعد بره هیبریدی بزنه !!! شوخیشم خنده دار نیست !
..........

من اصلا معتقد نیستم سونی تو بازار دستی شکست خورده و شانسی نداره !! ویتا رو دو تا چیز زمین زد !! لانچ ضعیف و اون رم های انخصاری مسخره مسخره با قیمتای مضحک ! یه کنسول میخریدی ۲۰۰ دلار،یه رمم میخریدی همین قیمت !! واقعا درک نمیکنم فازشون چی بود !! یه یوتیوبر یه برنامه ساخته بود !!

ویتا نمرد ، به قتل رسید !!!

میتونید از تک تک کسایی که ویتا داشتن بپرسید مطمئنم اکثرشون تایید میکنن که این کنسول رو دوست داشتن و از بازیاش راضی بودن با اینکه عمر مفیدش دو سالم نبود !! و از کشته شدنش ناراحت !! سخت افزار ویتا و طراخی و کنترلش از همه نظر عالی بود !!! من حتی بازیایی که l2,r2 نخواد ترجیح میدم با ویتا بازی کنم ،

اما برگردیم به بحث ویتا بد شانسم بود، لانچ ضعیف باعث شد ترد پارتی ها بکشن عقب ، خود سونیم یه کنسول دیگه یه سال بعدش عرضه کرد و تمام تمرکز رو گذاشت روی اون !!!

اگه مشکلات بالا رو سونی رفع کنه ، چرا نتونه یه کنسول دستی در کنار کنسول خانگیش عرضه کنه ؟؟!

هر چند که واقعا نیازی نیست ، من از تمرکزی که سونی و استودیو هاش روی یه پلتفرم داشتن خیلی خوشم اومد ، حتی اون vr (شیطان رجیم ) هم نبود بازیایی که برای ps4 عادی عرضه میشدن بیشترم میشد !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: s.snake2

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سونی اصلا نمیتونه نسل بعد به کنسولی با قدرت کمتر از ۱۰ ترافلاپس فکر کنه !!! بعد بره هیبریدی بزنه !!! شوخیشم خنده دار نیست !
..........

من اصلا معتقد نیستم سونی تو بازار دستی شکست خورده و شانسی نداره !! ویتا رو دو تا چیز زمین زد !! لانچ ضعیف و اون رم های انخصاری مسخره مسخره با قیمتای مضحک ! یه کنسول میخریدی ۲۰۰ دلار،یه رمم میخریدی همین قیمت !! واقعا درک نمیکنم فازشون چی بود !! یه یوتیوبر یه برنامه ساخته بود !!

میتونید از تک تک کسایی که ویتا داشتن بپرسید مطمئنم اکثرشون تایید میکنن که این کنسول رو دویت داستن و از بازیاش راضی بودن !! و از کشته شدنش ناراحت !! سخت افزار ویتا و طراخی و کنترلش از همه نظر عالی بود !!! من حتی بازیایی که l2,r2 نخواد ترجیح میدم با ویتا بازی کنم ،

اما برگردیم به بحث ویتا بد شانسم بود، لانچ ضعیف باعث شد ترد پارتی ها بکشن عقب ، خود سونیم یه کنسول دیگه یه سال بعدش عرضه کرد و تمام تمرکز رو گذاشت روی اون !!!

اگه مشکلات بالا رو سونی رفع کنه ، چرا نتونه یه کنسول دستی در کنار کنسول خانگیش عرضه کنه ؟؟!

هر چند که واقعا نیازی نیست ، من از تمرکزی که سونی و استودیو هاش روی یه پلتفرم داشتن خیلی خوشم اومد ، حتی اون vr (شیطان رجیم ) هم نبود بازیایی که برای ps4 عادی عرضه میشدن بیشترم میشد !

سونی اعلام کرده که سال 2019 از بازار کنسول های دستی میاد بیرون و برنامه ای برای بازگشت به اون نداره
2019 پایان تولید کنسول و کارتریح های ویتا هست که البته این کار رو قبلا سونی آمریکا و اروپا در 2018 انجام دادن و فقط سونی ژاپن مونده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
..........

میتونید از تک تک کسایی که ویتا داشتن بپرسید مطمئنم اکثرشون تایید میکنن که این کنسول رو دوست داشتن و از بازیاش راضی بودن با اینکه عمر مفیدش دو سالم نبود !! و از کشته شدنش ناراحت !! سخت افزار ویتا و طراخی و کنترلش از همه نظر عالی بود !!! من حتی بازیایی که l2,r2 نخواد ترجیح میدم با ویتا بازی کنم ،

این که شانسی نداره رو کاری ندارم...ممکنه یه حرکت خفنی بزنن و همه چی جور شه
ولی این که شکست خورده رو قبول نداری رو دیگه نمیدونم چجوری بهش رسیدی

فروش نکرد
ساپورت ترد پارتی رو از دست داد
ساپورت فرست پارتی رو هم از دست داد

بسه دیگه این شکسته

و یه نکته
3DS هم لانچ ضعیف و گندی داشت با یه قیمت غیر قابل هضم و لانچ تایتل های نه چندان Must-buy....نینتندو یه سال بعد گندکاری ها رو جمع کرد و یه لاین آپی سال بعدش ترتیب داد که کنسولی که همه و همه محکوم به شکست تو دوران اوج گیری موبایل گیمینگ میکردنش و ویتا رو ازش بهتر میدونستن جوری برگشت به زمین که تا الان به فروشش ادامه داده.

سونی عوضش کشید کنار که هیچی...چند سال بعدش که کنسول خاک شد همه چی رو گردن دولوپر های ژاپنی انداخت
به طبعش هم کارماش اومد سراغش و بازار ژاپن رو از دست داد با PS4 ـی که باید دو سال اخیر مثل همه جای دنیا تو اوج باشه

• Like
Reactions: Arima Kishou

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این که شانسی نداره رو کاری ندارم...ممکنه یه حرکت خفنی بزنن و همه چی جور شه
ولی این که شکست خورده رو قبول نداری رو دیگه نمیدونم چجوری بهش رسیدی

فروش نکرد
ساپورت ترد پارتی رو از دست داد
ساپورت فرست پارتی رو هم از دست داد

بسه دیگه این شکسته

و یه نکته
3DS هم لانچ ضعیف و گندی داشت با یه قیمت غیر قابل هضم و لانچ تایتل های نه چندان Must-buy....نینتندو یه سال بعد گندکاری ها رو جمع کرد و یه لاین آپی سال بعدش ترتیب داد که کنسولی که همه و همه محکوم به شکست تو دوران اوج گیری موبایل گیمینگ میکردنش و ویتا رو ازش بهتر میدونستن جوری برگشت به زمین که تا الان به فروشش ادامه داده
چیزی که داری میگی در مورد ویتاست نه سونی

خوب اشاره بهش کردم ، درست یه سال بعد از عرضه ویتا سونی یه کنسول دیگه عرضه کرد و تمام تمرکز رو گذاشت روی اون ! وگرنه ویتا خصوصا. بعد از عرضه کیلزون و lbp و پرسونا ۴ داشت جون میگرفت

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
چارت انگلیس:
درچارت فروش بازی های فیزیکی Red Dead Redemption 2 دوباره به رتبه اول برگشت ان هم با 19% افزایش فروش نسخه فیزیکی.
FIFA 19 هم با افزایش فروش 30% نسخه فیزیکی به رتبه دوم امده.
Call of Duty: Black Ops 4 هم با 10 پوند کاهش قیمت رتبه سوم در اختیار گرفته این کاهش قیمت باعث افزایش فروش 175% بازی شده.
هر سه بازی نام برده شده به صورت فیزیکی بیش از 1 میلیون نسخه در انگلیس به فروش رفته اند.
Super Smash Bros Ultimate از رتبه اول هفته پیش به رتبه 4 سقوط کرده با 52% کاهش فروش فیزیکی.
Mario Kart 8: Deluxe هم با 20% افزایش فروش همچنان رتبه 5 حفظ کرده.
Forza Horizon 4 با 135% افزایش فروش از رتبه 17 به رتبه 8 رسیده.( با کاهش قیمت 10 پوندی بازی)
Spider-Man از رتبه 11 به رتبه 9 امده با 68% افزایش فروش.
Spyro Reignited Trilogy با کاهش قیمت جزیی در رتبه 6 قرار گرفته. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy هم رتبه 10 در اختیار داره.
Battlefield V هم در رتبه 7 با 8 درصد کاهش فروش.
هفته پیش Just Cause 4 در رتبه 6 بود ولی الان در رتبه 13 قرار دارد با 47% کاهش فروش.
نسخه PS4 بازی PlayerUnknown Battlegrounds هم با 1درصد کاهش فروش رتبه 25 چارت هست.
HTML:
2    1    Red Dead Redemption 2
3    2    FIFA 19
7    3    Call of Duty: Black Ops 4
1    4    Super Smash Bros Ultimate
5    5    Mario Kart 8: Deluxe
8    6    Spyro Reignited Trilogy
4    7    Battlefield V
17    8    Forza Horizon 4
11    9    Spider-Man
12    10    Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
...
چارت آلمان:
. Red Dead Redemption 2
2. Fifa 19
3. Farming Simulator 19
4. Let's Go Pikachu
5. Let's Go Eevee
6. Battlefield V
7. Spider-Man
8. Super Mario Party
9. CoD: Black Ops 4
10. Spyro
...
چارت فرانسه:
1. Super Smash Bros. Ultimate
2. Red Dead Redemption II (PS4)
3. Super Smash Bros. Ultimate - Limited Edition
4. Super Mario Party
5. Pokémon: Let’s Go, Pikachu!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
کنسول نینتندو سویچ سریع ترین فروش کنسول های این نسل رو در آمریکا داشته
NPD با رائه گزارشی 21 ماهه از مارچ 2017 تا نوامبر 2018 به بررسی عملکرد نینتندو و نینتندو سویج پرداخته که نشون می ده در این بازه کنسول نینتندو سویچ 8.7 میلیون واحد فروش داشته که بیشتر از رقبای این نسل خودش در 21 ماه اول عرضه بوده
NPD همچنین با بررسی عملکرد ناشر های مختلف در سال 2018 تا ماه نوامبر، اعلام کرده که نینتندو (به عنوان ناشر) موفق به فروش بیشترین بازی های ویدئویی در آمریکا شده و در رتبه یک بین ناشران قرار می یگره
این درحالیست که یکی از بزرگترین عناوین نینتندو Super Smash Bros در این گزارش لحاظ نشده چرا که در ماه دسامبر عرضه شده است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر