Ring of Elysium

67_ring_of_elysium_steam_logo.jpg

Ring of Elysium
سبک: Battle Royale
سازنده: Tencent Games
ناشر: Tencent Games
تاریخ انتشار: 20 سپتامبر 2018 (EARLY ACCESS)
لینک دانلود + اسکرین شات و ویدیو
Ring of Elysium یک بازی رایگان جدید در سبک Battle Royale است که توسط Tencent Games سازندگان نسخه موبایل PUBG ساخته شده است. در این بازی 60 نفر که در یک منطقه سرد کوهستانی گرفتار شده اند با یکدیگر بر سر هلیکوپتر نجات مبارزه می کنند.

در ابتدای هر بازی میتوانید از بین سه نوع "پک" اسنوبرد، لوازم صخره نوردی و گلایدر یکی را انتخاب کنید. هر پک دارای قابلیت، سلاح اولیه و ظرفیت آیتم مخصوص به خود است. همچنین در این بازی بر خلاف دیگر بازی های Battle Royale به جای پرش از هواپیما میتوانید مکان شروع خود را روی نقشه مشخص کنید.

در Ring of Elysium هدف نهایی کشتن تمام بازیکنان نیست، بلکه رسیدن به هلیکوپتر نجات است که تنها قابلیت حمل 4 نفر را دارد. هلیکوپتر در انتهای بازی زمانی که طوفان (که بر خلاف بازی های دیگر به صورت دایره نیست و بخش های از پیش تعیین شده مپ را به طور کامل پوشش می دهد) بیشتر مپ را در بر گرفته است در آخرین منطقه امن فرود می آید و اگر بازیکنان بعد از مدتی وارد هلیکوپتر نشوند طوفان منطقه نهایی را هم در بر خواهد گرفت و موقعیت تمام بازیکنان روی نقشه نمایش داده خواهد شد.

این بازی هم اکنون در آمریکا و آسیا ریلیز شده اما سرور اروپا به خاطر قانون GDPR اتحادیه اروپا با تاخیر تا یک ماه دیگر اضافه خواهد شد.

آپدیت: سرور اروپا به بازی اضافه شد

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
Capture.JPG
خب سرورای اروپای بازی هم تا دو هفته دیگه میاد و پینگ خوب میشه، تا الان با اینکه روی سرور NA بازی میکردم و پینگ جالب نبود بازم شدیدا لذت میبردم از بازی.
بنظرم دوستانی که بتل رویال و مخصوصا Pubg رو دوس دارن حتما بعد از اومدن سرور اروپا بازیو تجربه کنن، با اینکه Early access هست و آپدیت واسش میاد خیلی پالیش شده و خوب هست، گان پلی و ... هم کلا واقع گرایانه ترین چیزیه که بنظرم توی یک بتل رویال میشه پیدا کرد.

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
View attachment 96862
خب سرورای اروپای بازی هم تا دو هفته دیگه میاد و پینگ خوب میشه، تا الان با اینکه روی سرور NA بازی میکردم و پینگ جالب نبود بازم شدیدا لذت میبردم از بازی.
بنظرم دوستانی که بتل رویال و مخصوصا Pubg رو دوس دارن حتما بعد از اومدن سرور اروپا بازیو تجربه کنن، با اینکه Early access هست و آپدیت واسش میاد خیلی پالیش شده و خوب هست، گان پلی و ... هم کلا واقع گرایانه ترین چیزیه که بنظرم توی یک بتل رویال میشه پیدا کرد.
سلام
اگه سرور اروپا اضافه شد میشه اینجا اطلاع رسانی کنی ممنون میشیم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سلام
اگه سرور اروپا اضافه شد میشه اینجا اطلاع رسانی کنی ممنون میشیم
سلام، سرورای اروپا دیشب لانچ شد پینگ هم عالی :D
از دیشبم پلیراش دوبرابر شدن و اومده صفحه اول پلیرای آنلاین استیم.

• Like
Reactions: x-x

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
خب به سلامتي اضافه شد به به.
بازي خيلي سادست لذتش هم به همينه اصلا،يعني يه نشاط خوبي داره نمي دونم چرا،
نور سفيد صفحه اذيت ميكنه چشم رو
بريد تو تنظيمات نور صفحه ويندوز و حالت نور شب رو فعال كنيد تا يه حدي كه چشماتون تو بازي اذيت نشه و خيلي هم زيادش نكنيد كه بازي نارنجي نشه،
عين همه بازياي آنريلي افت فريم داره وليaa بازي رو بذاريد رو low يكم كمتر فريم ميفته،
و خلاصه اينكه توش پر از چيتره و احتمالا شما هم مجبور به استفاده ميشيد.
از چشماتون محافظت كنيد چه عينكيا چه معموليا و از بازي لذت ببريد

D4niel.a

کاربر سایت
Nov 28, 2018
1
سلام من بازی رو نصب کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم صورت یه کارکتر هست ولی من هیچ کاری نمیتونم انجام بدم کسی میدونه مشکل چیه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
و خلاصه اينكه توش پر از چيتره و احتمالا شما هم مجبور به استفاده ميشيد.
آره چیترا زیاد شدن ولی اونقد را هم نیستن دیگه :D یا حداقل برا من اونقد پیش نیومده روبرو بشم باهاشون، شاید تو این 150 ساعتی که از موقع عرضه Early Access زدم شایدم نهایت 5-6 نفر دیده باشم که اونا هم اگه ریپورت کنی بعد چند روز که بیای داخل بازی همون اول بزرگ میزنه ریپورتت جواب داده و طرف بن شده بخاطر چیت :D

• Like
Reactions: x-x

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بعله Tencent چند وقت پیش Pubg mobile برا ایرانیا بلاک کرد امروز آپدیت 90 مگی اومد اینم واسه ایرانیا بلاک شد که کاملا پیشبینیشو میکردم، الان میزنه Connection Time out. البته میگن بعضی از ISP ـا هنوز مشکلی ندارن اما من که سه نفر دیدم با ISP ـا مختلف همه همین مشکلو داشتن.
VPN که گند میزنه به پینگ و نت و اینا، همین DNS ـی که بچه ها برا Pubg استفاده میکردن رو اینم جواب داد تا الان داشتم با همین بازی میکردم از قبل اگه بهتر نشده باشه بدتر نشده به هیچ وجه :D
یک تحریم شکن؛ تحریم‌های اینترنتی رو بی‌اثر کن! - شکن
178.22.122.100
94.232.174.194

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Big Band

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
بعله Tencent چند وقت پیش Pubg mobile برا ایرانیا بلاک کرد امروز آپدیت 90 مگی اومد اینم واسه ایرانیا بلاک شد که کاملا پیشبینیشو میکردم، الان میزنه Connection Time out. البته میگن بعضی از ISP ـا هنوز مشکلی ندارن اما من که سه نفر دیدم با ISP ـا مختلف همه همین مشکلو داشتن.
VPN که گند میزنه به پینگ و نت و اینا، همین DNS ـی که بچه ها برا Pubg استفاده میکردن رو اینم جواب داد تا الان داشتم با همین بازی میکردم از قبل اگه بهتر نشده باشه بدتر نشده به هیچ وجه :D
یک تحریم شکن؛ تحریم‌های اینترنتی رو بی‌اثر کن! - شکن
178.22.122.100
94.232.174.194
چند وقته Ring of Elysium بازی نکردم ولی اینو برای Black Ops 4 و Fortnite که استفاده میکنم کاملا جوابگو ـه :D

dragon_dark

کاربر سایت
Dec 14, 2018
1
سلام داداشه من بازی رو چند روز پیش نصب کردم درست اجرا میکرد 30 ساعت هم اجراش کردم ولی از وقتی اخرین اپدیت early access 12.12.2018 رو نصب کردم بازی اجرا نمیشه و موقع connecting پیغام connecting timeout میده مشکل از چیه؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام داداشه من بازی رو چند روز پیش نصب کردم درست اجرا میکرد 30 ساعت هم اجراش کردم ولی از وقتی اخرین اپدیت early access 12.12.2018 رو نصب کردم بازی اجرا نمیشه و موقع connecting پیغام connecting timeout میده مشکل از چیه؟
شما 2 تا پست بالا رو بخونی جوابت رو میگیری

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
سلام
اقا من این بازی رو نزدیک 6 گیگ دانلود کردم بعد که وارد بازی میشیم ارور میده ارور اینترنت میده کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

hasanrm

کاربر سایت
Jan 12, 2013
408
نام
حسن
  • Like
Reactions: Amoodaolf

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر