فروش بازی Detroit: Become Human رکورد تازه‌ای را به ثبت رساند

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
فروش انحصاری پلی‌استیشن ۴ به رکورد تازه‌ای دست یافت. موفقیتی چشمگیر برای بازی Detroit: Become Human و سونی.

بازی Detroit به شکل انحصاری توسط استودیوی فرانسوی Quantic Dream برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد توانست به فروش چشمگیر بیش از ۲ میلیون نسخه طی ۵ ماه دست یابد.
با توجه به تایید استودیو Quantic Dream حالا Detroit به رکورد سریع‌ترین فروش بین تمام بازی‌های ساخته شده توسط این استودیو دست یافت. به این معنا که حتی فروش این عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ از دو بازی مطرح استودیو برای پلی‌استیشن ۳، یعنی Beyond: Two Souls و Heavy Rain هم فروش سریع‌تری را داشته است.

Detroit-Become-Human.jpg

اما آیا پس از رسیدن به این رکورد از فروش، بازی به سوددهی رسیده است؟ سوالی که توسط یکی از طرفداران در توییتر پرسیده شد و سازنده از جواب دادن به آن طفره رفت. موضوعی که نشان می‌دهد استودیوی فرانسوی قصد ندارد تا میزان هزینه‌ی تولید و سوددهی دقیق Detroit مشخص شود. به هر شکل فروش ۲ میلیونی Detroit: Become Human به عنوان یک بازی تک‌نفره‌ی داستان محور، آن هم در ژانری خاص ستودنی است. اگر از علاقه مندان به این عنوان هستید حتما بررسی بازی Detroit: Become Human را مطالعه کنید.

فروش بازی Detroit: Become Human رکورد تازه‌ای را به ثبت رساند.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دیوید کیج جز پنج تا بت من در صنعت گیمه:D. کاری هم ندارم کی ازش خوشش میاد کی نمیاد. بشخصه واقعا کاراشو دوست دارم. کسیه که فارق از منتقدانش کار خودشو میکنه و جز معدود بازیسازایی هست که خودش جریان سازه نه اینکه پیرو جریانی بشه و موج سواری کنه. البته به این معنی نیست که کاراش بی نقصن. گاها اشکالات خنده داری هم دارن. ولی وقتی پکیج کلی رو نگاه کنی همیشه بازیهایی ساخته که جز خاطره ی جمعی گیمرها شده.

یکی از دوستان ( نام نمیبرم) به من میگفت که شما از دیوید کیج خوشتون میاد چون بازیاش انحصاری پلی استیشنه. من در جوابش گفتم من فن پلی استیشنم چون دیوید کیج براش انحصاری میسازه :D البته بازیهای دیگه هم هستنا ولی بازیای داوود قفس جز دلایل اصلیه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یکی از دوستان ( نام نمیبرم) به من میگفت که شما از دیوید کیج خوشتون میاد چون بازیاش انحصاری پلی استیشنه. من در جوابش گفتم من فن پلی استیشنم چون دیوید کیج براش انحصاری میسازه :D البته بازیهای دیگه هم هستنا ولی بازیای داوود قفس جز دلایل اصلیه

o7o0_47678222_134108-1544732762216.gif

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
شما حالا هی صغری کبری بخون

گفتگو واضح هست! شما گفتی براساس شایعه ها! بودجه کلی دیترویت 30 الی 35 میلیون دلار بوده و من اصلاح کردم که فقط بودجه ساخت بازی بالغ بر 30 میلیون یورو بوده
کلا این رقم 30 میلیونی رو همون مجله Le Monde منتشر کرد و باقی رسانه ها هم براساس این مجله بودجه ساخت بازی رو اعلام کردند

حالا اینکه بازی با فروش 2 میلیونی از نظر بعضی ها موفق بوده و از نظر بعضی ها نبوده و میخوان بد جلوه بدن و من کار ندارم، بحث ما دو نفر سر بودجه بازی بود

پ ن: یکی دو ماه قبل تعطیلی استدیو اولیشن هم کارگردان درایوکلاب توییت کرد بازی در بهترین وضعیت خودش هست
كارگردان درايوكلاب از چه نظري گفت بازي تو بهترين حالته خودشه؟

از لحاظ فروش يا اينكه از لحاظ كانتنت و فيچر هاي بازي؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر