Multi Platform Dead Cells

سازنده
Motion Twin
تاریخ انتشار
August 2018
ناشر
Motion Twin
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
بازی Dead Cells در سبک اکشن و indie است. این بازی دارای گرافیک پیکسلی و مینیمال است و تمرکز اصلی آن روی گیم پلی بوده است. Dead Cells بوسیله ی کمپانی بازی سازی Motion Twin طراحی و ساخته شده و همین کمپانی نیز نشر بازی را بر عهده داشته است و در تاریخ ۱۰ may به صورت early access در دسترس قرار میگیرد.
تصاویری از بازی
ss_f20affe159d4b4b3c1eecea6f5c096940e49c140.116x65.jpg

ss_e7c841b414e22e8145593961138bac0946e6ae3a.600x338.jpg

کل بازی Dead Cells توسط دست طراحی شده و محیط بازی جزیره ای است که هیچ وقت تغییری نمی کند. تمام غول آخر ها و … از همان ابتدای بازی حضور دارند. مهم ترین عامل این است که آیا می توانید آن ها را شکست دهید یا نه؟

یکی از نکات جالب دیگر بازی این است که هیچ Save یا ذخیره ای وجود ندارد. این باعث می شود که دقت دو چندانی در بازی داشته باشید تا اشتباهات تان را انجام ندهید. در ضمن دشمنان شما مثل بازی های دیگر همیشه یک جا ظاهر نمی شوند. این باعث می شود که به جز استفاده از حافظه تان و حفظ کردن جا و حرکات دشمنان، از عکس العمل های تان هم مجبور شوید استفاده کنید.

ویژگی های بازی Dead Cells :
-دنیایی آماده برای اکتشاف که شما مشخص می کنید کدام بخش از بازی را کی انجام دهید

-دشمنانی هوش مند با سبک بازی های منحصر به فرد

-حرکت غیر خطی در بازی که با هر مرگ، راه ها و مراحل جدیدی را کشف می کنید
منبع Brouz.ir

این عنوان شاهکاره همین الان رفته تو لیست خرید نسخه الفا رو خودم بازی کردم بازی عالی کار شده در حد castlevania نینتندو DS هست=P~=P~

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام

من جدیدا این بازی رو پیدا کردم و در تخفیفات زمستانی استیم بازی رو گرفتم. به نظرم خیلی پتانسیل خوبی داره و البته بازم جا برای پیشرفت داره که البته با توجه به Early Access بودن بازی میشه خیلی امیدوار بود.

به نظرم بیشتر باید در موردش صحبت بشه. من تازگی تونستم کمی بازی کنم و در همون دقایق اول جذبم کردم.

خوشحال میشم که کسی اگه بازی رو داره با هم راجبش بیشتر حرف بزنیم.

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
بازی کامل ریلیز شده من 40-50 دوری که رفتم هنوز نتوستم تا اخرش برم این مرحله castle خیلی سخته لامصب.خیلی بازی خوبیه از دستش ندین برای ps4 و x1 هم فکر کنم امده باشه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بفرمایید کباب!
Untitled.png
اما احتمالا سازنده ها کامل با خاصیت کباب اشنا نبودن وگرنه restore health رو حداقل بالا 90 درصد میزدن! ( طرف بلد نبوده سر سیخ هم بزنه!)
.....
بازی رو تازه شروع کردم و حس خوبی داره. گیم پلی بازی لذت بخشه و دنیای بازی که انگار با هر بار مردن تغییر میکنه، جالب بنظر میرسه. مثل اینکه حداقل 12 ساعت برای اتمام بازی زمان لازمه!

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
خب قراره برای بازی dlc بیاد به اسم rise of giant که 9 ماه در دست توسعه بوده و بسیار بزرگه .... (چند روز پیش هم ی اپدیت اومد که درجه سختی های مختلف و شاید چیزای دیگه :-?:D رو به بازی اورد)
محتویاتش اسلحه و مناطق و باس و دشمن های جدید و شاید چیزای دیگه ... :D
توی نمایشگاه pax west که انگار فروردین برگزار میشه قابل بازیه
برای کسایی که بازیو خریدن رایگانه ...
تاریخ انتشارش مشخص نیست ...
منبع : یوروگیمر و زومجی :D

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
485
نام
Sera
گیم پلی افسون کننده ی داره ، خیلی وقته درگیرشم ، بازی به پایانی نامفهوم گره نخورده ، بلکه دری هست د انتهای مسیر که به 5 سطح قدرت نیاز داره، اونجا مکانی، که به پایان سفرمون می رسیم.
البته یادم رفت بگم موسیقیش هم طلسم کنندست .

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

هنوزم کسی این شاهکار رو بازی میکنه یا نه ؟
اگه کسی هست به نظرتون بهترین ترکیب اسلحه ها برای Melee Combat چیه ؟ من جدیدا به ترکیب قابلمه + یخ زننده " اسم هاشون یادم رفته " رسیدم - خیلی عالیه

• Like
Reactions: jetalpha

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
خب من تمومش کردم با تقلب
یک ساعت و ربعی شد
فقط الان خعلی برام سواله بدون تقلب چطور تمومش کردین :D
دشمنای عادی با دو سه حرکت میتونستن بکشن
باس های آخری که بماند
اون باس اخری چی بود!!! Radiant هالو نایت رو سفید کرده بود، یعنی من تو گاد مود فقط دسته رو گذاشته بودم زمین مات و مبهوت نگاش میکردم که ملت چجوری به این الگوی حرکتیش پاسخ میدن :Dمازوخیسم هم حدی داره

این DLC هاش رو چطوری باید برم؟

• Like
Reactions: kamyy

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
خب من تمومش کردم با تقلب
یک ساعت و ربعی شد
باس های آخری که بماند
اون باس اخری چی بود!!! Radiant هالو نایت رو سفید کرده بود، یعنی من تو گاد مود فقط دسته رو گذاشته بودم زمین مات و مبهوت نگاش میکردم که ملت چجوری به این الگوی حرکتیش پاسخ میدن :Dمازوخیسم هم حدی داره

تازه این بازی ۵تا درجه سختی دیگه هم داره که با اسم Boss Cell شناخته میشن. هر باس سل رو که تموم کنی بعدی باز میشه. باس سل ۵ یکی از وحشتناکترین چیزایی هستش که میشه دید داخل یه بازی. هر دو dlc هم عالین مثل خود بازی. کلا دد سلز رو میشه حتی به عنوان پرچمدار روگ‌لایک نام برد. فوق‌العادس این بازی. ساپورتی که کردن بازی رو بی نظیر بود. هم به صورت مجانی هم پولی. سختی بازی هم با وقت گذاشتن و بازی کردن کم‌کم از بین میره. فقط باید وقت گذاشت قلق هر انمی و هر باس رو گرفت و البته کار کردن با سلاحا و ابیلیتی‌های مختلف

• Like

mjmk

کاربر سایت
Aug 19, 2018
279
خب من تمومش کردم با تقلب
یک ساعت و ربعی شد
باس های آخری که بماند

خب بازی روگ لایک همینه دیگه:D

اولش سخته، هرچی بری جلوتر سلاح، اسکیل، تله و... جدید پیدا میکنی؛ میری اونا رو میسازی. بعد باید یه آیتم بخری که به صروت رندوم همون اول بازی بهت سلاح خفن بده. (از بین سلاح هایی که ازاد کردی)
یا مثلا یه قابلیت آزاد میکنی بعد از هر بار مردن 25% سکه و Cell هایی که تو مرحله قبلی از دست دادی رو همون اول بهت میده.

تازه اولین بار که بازی رو تموم کنی فقط حالت نرمالش تموم شده. بعد حالت Hard و Very Hard و... هم داره:))

برای اینکه داستان بازی رو کامل بفهمی و همه سلاح هارو ازاد کنی باید چند بار دیگه بازی رو تموم کنی.
آخرین استیج بازی وقتی باس آخر محافظ پادشاه رو کشتی سمت راست یه در هست. اگه بخوای اون در رو بازکنی باید پنج بار دیگه بازی رو تموم کنی و باس آخر رو بکشی=))
اونجا احتمالا پایان مخفی بازیه.

DLC های بازی هم فقط شامل مراحل و استیج های جدید، باس و دشمن جدید، سلاح و لباس و... میشه. البته یه چند خط دیالوگ داستانی هم داره. ( روایت بازی بسیار گٌنگ و چرته:| - نظر شخصی)
در واقع تو همون دست اول احتمالا چند تا از مراحل DLC بازی رو رفتی. قابلیت عوض کردن لباس تو نسخه اول بازی نبود.
DLC سوم که تو نسخه FitGirl هست فکر کنم ساوندترک های بازی باشه.

پ.ن: بعد از اینکه بازی رو یک دور تموم کردم. همون اول بازی تو زندان یه در بزرگ بود که شکسته شده. از در رد شدم بعد یه موجودی که مشخص نبود چیه خندید، پرید داخل مواد مذاب. دیگه هیچ وقت نتونستم اون موجود رو ببینم. کسی خبر داره چی بوده:-?

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر