Metro Exodus

نسخه جدید سری محبوب Metro در مراسم 2017 E3 و در کنفرانس مایکروسافت به طور غافلگیرانه ای معرفی شد!

وقایع بازی Metro Exodus در سال 2036 و در یک جهان آخرالزمانی که بیش از 20 سال پیش طی یک جنگ اتمی ویران شد جریان داد. بازی داستان نسخه قبلی یعنی Metro: Last Light و اندینگ 'Redemption' را ادامه می دهد. بازیکنان دوباره کنترل Artyom را بر عهده خواهند داشت که در خرابه های مسکو قدم میگذارد. شخصیت اصلی بعدی که در این نسخه بازخواهد گشت Anna هست که الان همسر Artyom شده است.

بازی توسط استودیو 4A Games در دست ساخت است و توسط Deep Silver در سال 2018 برای پلتفرم های PS4, Xbox One, PC منتشر میشود.

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اقا چرا هیشکی در مورد این بازی هیچی نمیگه ؟ گرافیک که حرف نزنم که تکرار مکررات ولی چقدر این سیستم کرفتینگ بازی خفنه $-) رسما یـ چیز غولی ساختن تو این زمینه دقیقا یاد سیستم کرفتینگ Fallout 4 افتادم که میشه هر بلایی رو سر اسلحه ها اورد ! میشه تیکه ها مختلف اسلحه ها متفاوت رو سرهم بندی کرد مثلا یـ تیکه از هفت تیر رو وصل کرد به شاتگان یا هر چیز دیگه ای در این حد ! کلا خیلی به نظر میاد سیستم کرفتینگ بازی وسیع باشه ! از نکات جالبی که باز نشون دادن اگه دشمن بهت ضربه بزننه ماسکت ممکنه بشکنه اون وقت میتونی با چسب شیشه ای موقتا جلوی نشدی رو بگیری ولی خوب جلوی دیدت رو میگیره که خیلی با حاله بود این مورد . کلا به نظر میاد روی جزئیات ریز این چنینی خیلی کار کرده باشن . یـ نکته دیگه هم این که مثل TLOU موقع کرفت کردن کولش رو میخوابونه زمین و شروع به کرفت کردن میکنه . این مورد رو من خیلی خوشم میاد و به نظرم خیلی حس واقع گرایانه به بازیا میده ! در کل اگه بتونن هوش مصنوعی بازی رو بالانس نگه دارن به نظرم میتونه به یکی از خفتن ترین شوتر های سال بعد یا حتی نسل تبدیل بشه !

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
Screenshot.png
سایت OutsideXbox یک ساعت گیم پلی رو تجربه کرده که واقعا براش سورپرایز بوده مخصوصا 5 نکته و دشمن جدید دیده که براش جالب توجه بوده
من دیدم یک موجود جدید برام اسپویل شد :( سریع قطع کردم
دوستانی که براشون مهم نیست میتونن دانلود کنن

9 دقیقه گیم پلی
720p Download

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

هولی مولی
مالتی پلتفرم باشی بودجت محدود باشه چنین چیزی تحویل بدی

p9bd_mqdefault.jpg

دانلود 1080
دانلود 2160

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
خیلی خوبه منتظر چیزی باشی و دقیقا همون ، بلکم بهتر تحویلت بدن

موزیک دیوانه کننده ، محیط دیوانه کننده ، ترس خوده کاراکتر دیوانه کننده :-SS
عاشقشم

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
بعد دیدن تریلر و عکسای جدید به وجود اومدم واقعا!
قبلا فکر میکردم این نسخه مثل نسخه های قبل دیگه اون اتمسفر خفن رو نداره ولی الان فهمیدم که سخت در اشتباه بودم!
به شدت منتظرشم

• Like
Reactions: Milad_HW

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟