دلیل عدم عرضه‌ Red Dead Redemption 2 روی نینتندو سوییچ

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
مشخصا دلیل عدم عرضه‌ بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول سوییچ برای بسیاری سوال است. حال سخنگوی بخش آمریکای شمالی نینتندو به این سوال پاسخ داده.
طی این نسل و با عرضه‌ی کنسولی هیبریدی، نینتندو همواره تلاش کرده است تا بازی‌های شخص ثالث بیشتری را روی سوییچ بیاورد. پشتیبانی سازندگان با بازی‌های AAA از لاین‌آپ سوییچ رو به افزایش است تا جایی که حتی شاهد عرضه عناوین شوتر چون DOOM هم برای این کنسول هستیم.
اخیرا در گفت‌وگو با هالیوود ریپورتر، آقای Reggie سخنگوی نینتندو عدم عرضه‌ی RDR 2 برای سوییچ را مشکل زمان‌بندی مطرح کرد. در شرایطی که شاید بسیاری به حجم بالای بازی فکر می‌کنند که تا سقف ۱۰۰ گیگابایت روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان رسیده و البته محدودیت سخت‌افزاری سوییچ، این جواب در نوع خود جالب توجه است.

Red-Dead-redemption-2-logo.jpg

سخنگوی نینتندو توضیح داد که کمپانی شرقی علاقه‌ی زیادی به عرضه‌ Red Dead روی سوییچ دارد، ولی این بازی برای سال‌ها در دست توسعه بوده است و پروسه‌ی ساخت دلیل اصلی عدم عرضه‌ی بازی روی کنسول هیبریدی است. به عقیده‌ی او بازی‌های بزرگی که از طرف سازندگان شخص ثالث تا به حال منتشر شده‌اند، پیش از عرضه صحبتی با نینتندو نداشته‌اند و ممکن است در آینده اتفاقات جالبی رخ دهد و توسعه‌دهندگان از فرصت‌های بیشتری استفاده کنند. به هر شکل باید منتظر ماند و دید که آیا نسخه اول و دوم Red Dead Redemption سرانجام برای سوییچ عرضه خواهند شد یا خیر.

دلیل عدم عرضه‌ Red Dead Redemption 2 روی نینتندو سوییچ

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
دوستان یادتون نره سویچ مشکل Ram هم داره! (هم خود مقدار رم و هم پهنای باند)
اجرای rdr2 روی سویچ کاملا غیر ممکنه :D
رجی هم اومده یه چیزی پرونده :D
+
من مقایسه بازی های wii u با سوییچ رو که دیدم در مورد بازی های مشترک با اینکه بهینه هم شده بودن ولی بعضی جاها برتری با wii u بود و نمونش Mario Kart:Surrender:

یعنی خود کنسول Wii u که زمان خودش خیلی قدرتمند نبود و اینکه سوییچ نتونه بعد از چند سال بازی رو بهتر از اون اجرا کنه دیگه نوبره!:Smoke1:
Mario kart 8 wii u = 720p
switch = 1080p
بقیه بازی هایی هم که از wii u پورت شدن همگی رزولشن، فریم ریت و تام لود های خیلی بهتری روی سویچ داشتن. (بایونتا، دانکی کانگ، زلدا و ... )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: benjohn

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
+

switch = 1080p
بقیه بازی هایی هم که از wii u پورت شدن همگی رزولشن، فریم ریت و تام لود های خیلی بهتری روی سویچ داشتن. (بایونتا، دانکی کانگ، زلدا و ... )

خب با این حساب سوییچ قوی تره از wii u ولی بازم واسه read dead ضعیفه:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
بازی های این نسل رو اجرا کنه !!!
با دانگرید !!! دقیقا چقدر دانگرید !!!؟

با همین فکر میشه گفت ps۳ هم میتونه اجرا کنه با دانگرید !
بعد ۱۰۰ گیگ رو کجا میخوان جا بدن 4 تا کارتریج؟ یا کلا فقط خرید دیجیتالی ؟
هم پست اول هم خودت یه جورایی جواب خودتو دادن
دانگرید که راک استار نشون داده دنبال چالشه و میتونه. وقتی پنیک باتن میاد ولفنشتاین و دوم رو برای سوییچ پورت میکنه راک استار که استدیوی خیلی بزرگتری هست احتمالا میتونه از پس این کار سخت بربیاد
چقدر هم در نظر بگیر سوییچ کنسول دستی هم هست... بله دقیقا PS3 هم میتونه اجرا کنه (البته سوییچ ازش قویتر هست یکم) و فقط اینا بازارشو میخوان و لحاظ میکنن نه راک استار هر شرکت دیگه ای.
درمورد رابطه راک استار و نینتندو هم اشتباه میکنید L.A. Noire رو راک استار برای سوییچ پورت کرد که اصلا کسی فکرشو نمیکرد بازی کمیم نبود از لحاظ گرافیک، اواخر نسل قبل فک همین کسایی که حرف از ضعیف و قوی و فن خنک کننده میزنن انداخته بود:D.
100 گیگ هم وقتی میگی دانگرید کلی از حجمش کم میشه و دیگه 100 گیگ نیست احتمالا کمتر میشه حدود نصف. خرید دیجیتالی.
در کل اصلا غیرممکن نیست از نظر من، کاملا ممکنه.
خب این چه مشکلی به وجود میاره؟:-??
تا جایی که میدونم rdr 2 هم از موتور RAGE استفاده میکنه میتونن راحت دانگریدش کنن
سابقه هم تو کارای راک استار داشته چنین چیزی، نمونه ش نسخه PSP بازی GTA Liberty City Stories که گرافیکش از نسخه PS2 کمتر بود یادمه.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
هم پست اول هم خودت یه جورایی جواب خودتو دادن
دانگرید که راک استار نشون داده دنبال چالشه و میتونه. وقتی پنیک باتن میاد ولفنشتاین و دوم رو برای سوییچ پورت میکنه راک استار که استدیوی خیلی بزرگتری هست احتمالا میتونه از پس این کار سخت بربیاد
چقدر هم در نظر بگیر سوییچ کنسول دستی هم هست... بله دقیقا PS3 هم میتونه اجرا کنه (البته سوییچ ازش قویتر هست یکم) و فقط اینا بازارشو میخوان و لحاظ میکنن نه راک استار هر شرکت دیگه ای.
درمورد رابطه راک استار و نینتندو هم اشتباه میکنید L.A. Noire رو راک استار برای سوییچ پورت کرد که اصلا کسی فکرشو نمیکرد بازی کمیم نبود از لحاظ گرافیک، اواخر نسل قبل فک همین کسایی که حرف از ضعیف و قوی و فن خنک کننده میزنن انداخته بود:D.
100 گیگ هم وقتی میگی دانگرید کلی از حجمش کم میشه و دیگه 100 گیگ نیست احتمالا کمتر میشه حدود نصف. خرید دیجیتالی.
در کل اصلا غیرممکن نیست از نظر من، کاملا ممکنه.

خب این چه مشکلی به وجود میاره؟:-??
تا جایی که میدونم rdr 2 هم از موتور RAGE استفاده میکنه میتونن راحت دانگریدش کنن
سابقه هم تو کارای راک استار داشته چنین چیزی، نمونه ش نسخه PSP بازی GTA Liberty City Stories که گرافیکش از نسخه PS2 کمتر بود یادمه.

خوب مسئله اینه که رد دد قابل مقایسه نیست با عنوانی مثل ولفنشتاین ، هم از لحاظ ویژوال ، هم وسعت و بزرگی و جزئیات بازی !!!

• Like
Reactions: benjohn

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
خوب مسئله اینه که رد دد قابل مقایسه نیست با عنوانی مثل ولفنشتاین ، هم از لحاظ ویژوال ، هم وسعت و بزرگی و جزئیات بازی !!!
وسعت و بزرگی و جزئیات که اسکایریم یا همین زلدا سلام میرسونن روی سوییچ
من حالا درسته رد دد 2 رو هنوز نزدم ولی باز میگم تو کارنامه خود راک استار چنین چیزی سابقه داشته (دانگرید یه بازی روی کنسول دستی و ضعیفتر) و مثالشم اوردم
از اونور موتور RDR 2 روی نسل قبل هم استفاده میشده، GTA IV و V و RDR رو با همین ساختن. حالا پیدا کنید پرتغال فروش را:D
البته نمیگم 100% چنین چیزی میشه ولی ایناییم که میگن سوییچ اندازه Wii U هم قدرت نداره پس عمرا چنین چیزی رو فکرشم نکنید حرفشون اصلا منطقی نیست.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من مقایسه بازی های wii u با سوییچ رو که دیدم در مورد بازی های مشترک با اینکه بهینه هم شده بودن ولی بعضی جاها برتری با wii u بود و نمونش Mario Kart:Surrender:

یعنی خود کنسول Wii u که زمان خودش خیلی قدرتمند نبود و اینکه سوییچ نتونه بعد از چند سال بازی رو بهتر از اون اجرا کنه دیگه نوبره!:Smoke1:

من خودم ماریو کارت 8 رو در اصل هم روی سوییج بازی کردم و هم روی وی یو، روی سوییچ در بحث گرافیک بهتره به نظرم، روی سوییچ (در حالت داک) بازی با رزولیشن 1920 در 1080 اجرا میشه و روی وی یو با رزولیشن 1280 در 720
جدای از اون بازی های دیگه هم که از وی یو پورت شدند روی سوییچ، روی سوییچ بهتر هستند در کل (تاجایی که میدونم) بازم برای مثال>> captain toad treasure tracker روی سوییچ با رزولیشن 1920 در 1080 اجرا میشه در حالت داک و روی وی یو با رزولیشن 1280 در 720، آخرین زلدا هم روی سوییچ هم با رزلیشن بهتری اجرا میشه در حالت داک و هم فریم ریت بهتری داره و ...

در کل سوییچ از لحاظ قدرت گرافیکی که بهتر هست نسبت به وی یو به نظرم (حالت داک رو میگم) و اینکه از لحاظ میزان رم هم بهتر هست ولی در مورد سی پی یو دقیق مطلع نیستم کدوم بهتره

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
من خودم ماریو کارت 8 رو در اصل هم روی سوییج بازی کردم و هم روی وی یو، روی سوییچ در بحث گرافیک بهتره به نظرم، روی سوییچ (در حالت داک) بازی با رزولیشن 1920 در 1080 اجرا میشه و روی وی یو با رزولیشن 1280 در 720
جدای از اون بازی های دیگه هم که از وی یو پورت شدند روی سوییچ، روی سوییچ بهتر هستند در کل (تاجایی که میدونم) بازم برای مثال>> captain toad treasure tracker روی سوییچ با رزولیشن 1920 در 1080 اجرا میشه در حالت داک و روی وی یو با رزولیشن 1280 در 720، آخرین زلدا هم روی سوییچ هم با رزلیشن بهتری اجرا میشه در حالت داک و هم فریم ریت بهتری داره و ...

در کل سوییچ از لحاظ قدرت گرافیکی که بهتر هست نسبت به وی یو به نظرم (حالت داک رو میگم) و اینکه از لحاظ میزان رم هم بهتر هست ولی در مورد سی پی یو دقیق مطلع نیستم کدوم بهتره

درسته منم رفتم دیدم و همونجوری که میگی در حالت داک قوی تره از wii u و اشتباه منم به اوایل عرضه سوییچ مربوط میشه که مقایسه ویدئویی دیدم و توی ویدئو هم چیزی در مورد رزولیشن نگفته بود و به خاطر همون به اشتباه افتادم!:">

• Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
این بازی رو در اصل Virtous Games پورت کرده بود برای نینتندو سوییچ تاجایی که من میدونم.

• Like
Reactions: wii baz

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان نینتندو فن اینجا با کسی الکی بحث نکنید بذارید خوش باشن
ما که دیدیم این کنسول میتونه بازیهای این نسل رو در حد خودش اجرا کنه با دانگرید
از قدیم گفتن "نرود میخ آهنین در سنگ"
همین مونده بود بازی که داره رو رزولوشن 4K و انواع و اقسام تنظیمات سنگین اجرا میشه با یه ورژن دانگریدی مقایسه شه و بعدش نتیحه گیری... Chiz Logic :D
برای منم مهم نیست بیاد منتظر نسخه PC شم خودم. ولی آدم به هر حال یه سری پست غیر منطقی میبینه نمیتونه حرف نزنه
فقط خوشم میاد خود راکستار فهمیده باید چیکار کنه:D
شما دلت خوشه ها:D راکستار کی بازی دانگرید میکرد که این بار دومش باشه(مخصوصا راکستار فعلی) یوبی سافت بتزدا کپکام عشق پولن این کار میکنن (نمیگم راکستار نیست) ولی مشخصه که وقتی برای پورت کردن ندارن(ساپورت gta online.ساپورتRDR online.بازی بعدی که شک ندارم کل راکستار داره روش کار میکنه) اینا رو هم در نظر بگیرید و راکستار با این ناشرا مقایسه نکنید:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
سه حالت در مورد حرف رجی وجود داره

حالت اول (30 درصد محتمل): داره هزیون میگه این بشر :D.... نمیدونم از طرفی هزیونه ولی از طرفی رییس کمپانی هیچ وقت نمیاد مستقیم بگه کنسول ما چون از لحاظ سخت افزاری ضعیفه نمیتونه این بازی مطرح رو اجرا کنه...شما خودتون رو جای رجی بذارید

حالت دوم (10 درصد محتمل): احتمالاً اشاره به عرضه سرویس ابری برای کنسول داشته که واقعاً دور از ذهنه ولی رو کاغذ شدنیه...اینا اساسین اودیسه رو این جوری آوردن رو سیستم... ولی خب شرایط بین تیک تو و نینتندو خیلی با شرایط یوبی و نینتندو فرق داره

حالت سوم (60 درصد محتمل): این شایعه اش هر روز داره قویتر میشه و اونم به قضیه ریویژن سوییچ برمیگرده...اصل شایعه اینه که نینتندو سوییچ رو نیمه دوم نسل منتشر کرد که اگه موفق نشد برن سراغ یه ایده دیگه برا نسل بعد و اگه موفق شد همین رو تقویت کنن تا نسل بعد هم ایده اش Fresh بمونه... رو کاغذ واقعاً حرکت منطقی ایه...رجی تو همین مصاحبه یه جا دیگش گفته تمرکز اصلیشون رو این سوییچ ـه فعلاً به فکر ریویژن نیستن...که خب داره عین سگ دروغ میگه :D از نظر من از همون اول 2018 کار رو کنسول جدید با انویدیا شروع شده...شایعه اش اینه که قدرت یه Ps4 معمولی رو داره ریویژن جدید که خب فکر کنم مشکلی برای اجرای RDR 2 نداشته باشه...نکته اش که کاملاً با حرف های رجی جور در میاد همون قضیه وقته...حتی اگه همین الان که داریم حرف میزنیم هم کیت های ریویژن جدید حاضر باشه (که بعید میدونم) بازم برای دادنش به راکستار دیره...پروسه ساخت بازی اصلی تموم شده و اینا هم تا یه مدت درگیر بخش آنلاین اند...و خب پورت کردن همچین بازی گنده ای رو یه سیستم پیچیده دیگه کم کم یه سال وقت میگیره. تازه همه اینا در حالتیه که ریویژن جدید شایعه اش درست باشه و کیت سخت افزاری اش در حال حاضر در دسترس سازنده ها باشه.

پ.ن: ذره ای به اجرای رد دد 2 رو سوییچ فعلی فکر نکنید...همین الان بازی داره پدر XB1 معمولی رو درمیاره :D

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
سه حالت در مورد حرف رجی وجود داره

حالت اول (30 درصد محتمل): داره هزیون میگه این بشر :D.... نمیدونم از طرفی هزیونه ولی از طرفی رییس کمپانی هیچ وقت نمیاد مستقیم بگه کنسول ما چون از لحاظ سخت افزاری ضعیفه نمیتونه این بازی مطرح رو اجرا کنه...شما خودتون رو جای رجی بذارید

حالت دوم (10 درصد محتمل): احتمالاً اشاره به عرضه سرویس ابری برای کنسول داشته که واقعاً دور از ذهنه ولی رو کاغذ شدنیه...اینا اساسین اودیسه رو این جوری آوردن رو سیستم... ولی خب شرایط بین تیک تو و نینتندو خیلی با شرایط یوبی و نینتندو فرق داره

حالت سوم (60 درصد محتمل): این شایعه اش هر روز داره قویتر میشه و اونم به قضیه ریویژن سوییچ برمیگرده...اصل شایعه اینه که نینتندو سوییچ رو نیمه دوم نسل منتشر کرد که اگه موفق نشد برن سراغ یه ایده دیگه برا نسل بعد و اگه موفق شد همین رو تقویت کنن تا نسل بعد هم ایده اش Fresh بمونه... رو کاغذ واقعاً حرکت منطقی ایه...رجی تو همین مصاحبه یه جا دیگش گفته تمرکز اصلیشون رو این سوییچ ـه فعلاً به فکر ریویژن نیستن...که خب داره عین سگ دروغ میگه :D از نظر من از همون اول 2018 کار رو کنسول جدید با انویدیا شروع شده...شایعه اش اینه که قدرت یه Ps4 معمولی رو داره ریویژن جدید که خب فکر کنم مشکلی برای اجرای RDR 2 نداشته باشه...نکته اش که کاملاً با حرف های رجی جور در میاد همون قضیه وقته...حتی اگه همین الان که داریم حرف میزنیم هم کیت های ریویژن جدید حاضر باشه (که بعید میدونم) بازم برای دادنش به راکستار دیره...پروسه ساخت بازی اصلی تموم شده و اینا هم تا یه مدت درگیر بخش آنلاین اند...و خب پورت کردن همچین بازی گنده ای رو یه سیستم پیچیده دیگه کم کم یه سال وقت میگیره. تازه همه اینا در حالتیه که ریویژن جدید شایعه اش درست باشه و کیت سخت افزاری اش در حال حاضر در دسترس سازنده ها باشه.

پ.ن: ذره ای به اجرای رد دد 2 رو سوییچ فعلی فکر نکنید...همین الان بازی داره پدر XB1 معمولی رو درمیاره :D
حالت اصلی رو حساب نکردی اومدن یه جا خفتش کردن گفتن چرا RDR2 روی سوییچ نیومده؟
خوب حالا اگه تو جای رجی باشی چی میگی؟ کنسولمون نمیکشه؟ جدا میتونه اینو بگه؟ پس بهترین جوابی که داره رو میده و میپیچونه

ببینید برادران خواهران گرامی اومدن RDR2 روی سوییچ به دلایل فنی و سیاسی تجاری غیر ممکنه.

نمیدونم دقت کردین یا نه تک تک اون بازیایی که روی سووچ پورت شدن همگی یه ویژگی مشترک داشتن. 60 فریم روی کنسولای بیس اجرا میشدن. این یعنی اینکه شما با نصف کردن فریم میتونی خیلی از بار پردازش Logic و فیزیک و امثالهم رو روی CPU کم کنی و یجوری بازی رو با فریم قابل قبول روی سوییچ پورت کنی.

مشکل اینه که RDR2 رو نمیشه فریمشو نصف کرد همین الانم بزور داره اجرا میشه. حالا فرض کنید فریم رو هم مشکلش رو حل کردن 100 گیگ بازی رو کجای سوییچ میخوان جا بدن؟ کاتریجای سوویچ ظرفیتشون چقدره؟

بعد هم بازی به این وصعت نیاز به رم داره پهنای باند رم هست.
تنها بخشی که میتونه تا حدی بازی رو هندل کنه GPU ست. اوم بتنهایی کافی نیست

• Like
Reactions: s.snake2 and Z-fan

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
+

switch = 1080p

بایونتا رو هر دو کنسول 720ئه و رو سوئیچ فقط یکم ثبات فریمش بهتره

• Like
Reactions: Kurt117

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
حالت اصلی رو حساب نکردی اومدن یه جا خفتش کردن گفتن چرا RDR2 روی سوییچ نیومده؟
خوب حالا اگه تو جای رجی باشی چی میگی؟ کنسولمون نمیکشه؟ جدا میتونه اینو بگه؟ پس بهترین جوابی که داره رو میده و میپیچونه

این که همون حالت اوله که گفتم...:D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
این که همون حالت اوله که گفتم...:D
نه دیگه به قسمت خفت شدنش اشاره نکرده بودی:D اون خیلی مهمه

رو سوییچ عملاً بازی لودینگ نداره :D
من خون به دل موندم یه کومبو تو لودینگ بزنم :D

من خون به دل موندم سوییچ بخرم. اونموقع که دلار ارزون بود گفتم حالا بزار متروید که اومد اونموقع میخرم. الان که دیگه پولم نمیرسه:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر