دلیل عدم عرضه‌ Red Dead Redemption 2 روی نینتندو سوییچ

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
مشخصا دلیل عدم عرضه‌ بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول سوییچ برای بسیاری سوال است. حال سخنگوی بخش آمریکای شمالی نینتندو به این سوال پاسخ داده.
طی این نسل و با عرضه‌ی کنسولی هیبریدی، نینتندو همواره تلاش کرده است تا بازی‌های شخص ثالث بیشتری را روی سوییچ بیاورد. پشتیبانی سازندگان با بازی‌های AAA از لاین‌آپ سوییچ رو به افزایش است تا جایی که حتی شاهد عرضه عناوین شوتر چون DOOM هم برای این کنسول هستیم.
اخیرا در گفت‌وگو با هالیوود ریپورتر، آقای Reggie سخنگوی نینتندو عدم عرضه‌ی RDR 2 برای سوییچ را مشکل زمان‌بندی مطرح کرد. در شرایطی که شاید بسیاری به حجم بالای بازی فکر می‌کنند که تا سقف ۱۰۰ گیگابایت روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان رسیده و البته محدودیت سخت‌افزاری سوییچ، این جواب در نوع خود جالب توجه است.

Red-Dead-redemption-2-logo.jpg

سخنگوی نینتندو توضیح داد که کمپانی شرقی علاقه‌ی زیادی به عرضه‌ Red Dead روی سوییچ دارد، ولی این بازی برای سال‌ها در دست توسعه بوده است و پروسه‌ی ساخت دلیل اصلی عدم عرضه‌ی بازی روی کنسول هیبریدی است. به عقیده‌ی او بازی‌های بزرگی که از طرف سازندگان شخص ثالث تا به حال منتشر شده‌اند، پیش از عرضه صحبتی با نینتندو نداشته‌اند و ممکن است در آینده اتفاقات جالبی رخ دهد و توسعه‌دهندگان از فرصت‌های بیشتری استفاده کنند. به هر شکل باید منتظر ماند و دید که آیا نسخه اول و دوم Red Dead Redemption سرانجام برای سوییچ عرضه خواهند شد یا خیر.

دلیل عدم عرضه‌ Red Dead Redemption 2 روی نینتندو سوییچ

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با اینکه طرفدار نینتندو هستم ولی دلیل عدم عرضه این بازی روی سوییچ از نظر من ضعف قدرت سخت افزاری هست و چیپ کنسول حتی از چیپ Wii U هم ضعیف تره![-(
ببخشید این قسمتی که Bold کردم رو میشه توضیح بدهید؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
با اینکه طرفدار نینتندو هستم ولی دلیل عدم عرضه این بازی روی سوییچ از نظر من ضعف قدرت سخت افزاری هست و چیپ کنسول حتی از چیپ Wii U هم ضعیف تره![-(

مطمعنی؟ فکر کنم کاملاً قویتر از Wii U هست در واقع. بگذریم که معماری و تواناییهای مدرن در سطح PS4 و وان رو هم داره منتهی با قدرت کمتر.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
یسری اطلاعات ندارن چی میان یه حرف هایی می زنن.
RDR رو میشه با سرویس ابری روی سوییچ به راحتی ران کرد قبلا AC:OD و RE7 هم به صورت ابری برای سوییچ عرضه شدند.
اگر هم بخوان عرضه کنند فقط با قابلیت ابری عرضه میشه و این منطقی تره.
دراخر هم رجی گفته: خواهیم دید.
...
کنسول همین الان نصف قدرتش Lock هست و نینتندو اجازه unlock کردن کامل قدرت حتی به DEV نداده.

• Like
Reactions: g4mer and Cait Sith

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
قدرت سخت افزاری فقط محدود به GPU نیست. بستگی به CPU هم داره.

در ضمن فکر میکنم مشکل سخت افزاری رو بزاریم کنار مسئله روابط نینتندو و راکستار هم مطرحه اگر اشتباه نکنم تا به حال فقط یه بازی راکستار روی کنسول نینتندو لانچ شده و اونم GTA:China Town بود که اتفاقا انحصاری هم بود. ولی فروشش بقدری روی DS ضعیف بوده که بلافاصله روی PSP و iOS هم پورت میشه. و ازون تاریخ هم دیگه راکستار با نینتندو کار نکرد. مشکل بیشتر بر میگرده به نگاه بعضی بازیسازها به نینتندو. باید این نگاه تغییر کنه. نینتندو از زمان N64 به اینور تقریبا بخش بزرگی از تردپارتی ها رو از دست داده. امیدوارم این مشکل رو بتونن حل کنن و بازیهای مولتی بیشتری رو کنسولشون بیارن. RDR2 که خیلی بعید میدونم ولی شاید بشه خیلی از بازیهای دیگه روش پورت کرد

مطمعنی؟ فکر کنم کاملاً قویتر از Wii U هست در واقع. بگذریم که معماری و تواناییهای مدرن در سطح PS4 و وان رو هم داره منتهی با قدرت کمتر.

GPU ی سوییچ هم قدرت خام پردازشی بیشتری نسبت به WiiU داره و هم اینکه معماری جدیدترش هست که مسلما خیلی مهمه. منتها مشکل CPU هست. کلا نینتندو همیشه بیشتر روی GPU سرمایه گذاری میکنه که البته با توجه به بازیهای فرست پارتی خودش منطقیه. منتها برای مولتی ها مشکل ساز میشه. خود WiiU از همون معماری CPU ی گیم کیوب استفاده میکنه. فقط فرکانس کاری رو افزایش داره و تعداد هسته ها رو برده بالا

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
RDR رو میشه با سرویس ابری روی سوییچ به راحتی ران کرد قبلا AC:OD و RE7 هم به صورت ابری برای سوییچ عرضه شدند.
...
کنسول همین الان نصف قدرتش Lock هست و نینتندو اجازه unlock کردن کامل قدرت حتی به DEV نداده.
ابری که بدرد نمیخوره و راکستار هم بعیده از این کارا انجام بده تا وقتی که نینتندو کنسول قوی تری نده سازنده هایی مثل راکستار عمرا بیان سمتش(کپکام یوبی سافت با راکستار مقایسه نکنید)

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
با دانگرید گرافیکی کاملا امکان پذیره و شدنش هم قبلا پنیک باتن ثابت کرده با ولفنشتاین
کنسول بین نسلی که به قولتون سختشه ببینید رو چه رزولوشن و تنظیماتی اجرا میکنه و اگه اون رزولوشن و تنظیمات دانگرید شه در حد یه کنسول دستی همون بازیو 120 فریم اجرا میکنه یا نه
درثانی:
تا وقتی که یه چیزی رو خودتون تست نکردید درموردش قضاوت نکنید
تو زلدای سوییچ لحظاتی رو دیدم که کنسولای نسل قبل عمرا از پس رندر کردنشون برمیومدن بدون مشکل. یکیش زمانی که با اژدهای naydra تو کوهستان Lanayru مواجه شدم و باهاش تو آسمون جنگیدم، همینطور که میومدم نزدیک میشدم سمت کوه های کوچیکتر و زمین بدون هیچ افت فریمی بازی درجریان بود و تازه اژدها به اون بزرگیم تو هوا داشت حرکت میکرد منم با پاراگلایدر دنبالش میکردم و با تیر کمون میزدمش. خود مپ به اون عظمت تو هیچ لودینگی نمیبینی مپی که هیچ جاش شبیه جای دیگه نیست. اولین منطقه بازی Great Plateau به جرات میگم خودش اندازه یه مپ بازیه باقیه جاها بماند اصلا میری توشون گم میشی.
در کل قبل پست دادن توصیه میشه تحقیق کنید البته در این مورد چهار تا هم که اصلا نمیدونن سوییچ چیه و فقط فن بوی جبهه های مخالف میان تایید میکنن و...

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,527
...
قابلیت ابری فکر نمیکنم برای کاربران نینتندو در سرتاسر دنیا جز ژاپن جذابیتی داشته باشه ، مخصوصا نحوه ی سرویس دهیش .
این که رجی گفته خواهیم دید ، الان واسه دیدن دیره ! ، این کنسول هدفش این بازار نبود ، نه فضای لازم برای ذخیره بازی داره ، نه دیسک خوره ، نه سیستم خنک کننده درست حسابی داره ، اگر میخواد مخاطبان دیگه غیر سوییچ هم بکشه طرف خودش ، با این ترفند امکان پذیر نیست و باید برای اواسط نسل آینده یا زودتر فکری بکنه تا از قافله عقب نمونه ، هر چند که عقیده دارم نینتندو نباید خودشو وارد این بازی کنه ! ، چون کیفیت بازیاش با قدرت سخت افزاری بنچمارک نمیشه ، و اگر بخواد وارد کورس رقابت بشه باید اینم بپذیره که از هر لحاظ با کنسولهای دیگه مقایسه کیفیتی میشه . پس نباید صرفا به ران شدن بازی بسنده کنه اگر قصدش ساپورت بیشتر بازیهاست .

تگرا تا الان نصف قدرتشو روی بازیها لاک گذاشته و نینتندو اجازه ی استفاده ازشو نمیده ! ، نصف دیگشو احتمالا گذاشتن برای نسل 9 ، الان زوده برای رونمایی ازش :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
بازی روی وان معمولی زیر 900p هست با هزار سلام و صلوات هم دور و بره 30 فریم اجرا میشه بعد الان این چطوری میخواد روی سوییچ پورت بشه عمرا راکستار از قابلیت ابری و این چیزا استفاده کنه بر فرض رزولوشن رو کردن 480p بازم cpu سوییچ نمیتونه 30 فریم ثابت بده تازه اگرم بده با کدوم سیستم خنک کننده ای میخواد پردازنده رو نجات بده وان معمولی 2 تا فن اندازه پنکه پشتش داره باز کم میاره
روی one x بعد از چند ساعت زوزه میکشه کنسول
هیچ جوره با عقل جور در نمیاد ولی اگه سوییچ جدیدی در کار باشه براش پورت میشه

• Like
Reactions: g4mer and vaan 2

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
دوستان نینتندو فن اینجا با کسی الکی بحث نکنید بذارید خوش باشن
ما که دیدیم این کنسول میتونه بازیهای این نسل رو در حد خودش اجرا کنه با دانگرید
از قدیم گفتن "نرود میخ آهنین در سنگ"
همین مونده بود بازی که داره رو رزولوشن 4K و انواع و اقسام تنظیمات سنگین اجرا میشه با یه ورژن دانگریدی مقایسه شه و بعدش نتیحه گیری... Chiz Logic :D
برای منم مهم نیست بیاد منتظر نسخه PC شم خودم. ولی آدم به هر حال یه سری پست غیر منطقی میبینه نمیتونه حرف نزنه
فقط خوشم میاد خود راکستار فهمیده باید چیکار کنه:D

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
ببخشید این قسمتی که Bold کردم رو میشه توضیح بدهید؟

من مقایسه بازی های wii u با سوییچ رو که دیدم در مورد بازی های مشترک با اینکه بهینه هم شده بودن ولی بعضی جاها برتری با wii u بود و نمونش Mario Kart:Surrender:

یعنی خود کنسول Wii u که زمان خودش خیلی قدرتمند نبود و اینکه سوییچ نتونه بعد از چند سال بازی رو بهتر از اون اجرا کنه دیگه نوبره!:Smoke1:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دوستان نینتندو فن اینجا با کسی الکی بحث نکنید بذارید خوش باشن
ما که دیدیم این کنسول میتونه بازیهای این نسل رو در حد خودش اجرا کنه با دانگرید
از قدیم گفتن "نرود میخ آهنین در سنگ"
همین مونده بود بازی که داره رو رزولوشن 4K و انواع و اقسام تنظیمات سنگین اجرا میشه با یه ورژن دانگریدی مقایسه شه و بعدش نتیحه گیری... Chiz Logic :D
برای منم مهم نیست بیاد منتظر نسخه PC شم خودم. ولی آدم به هر حال یه سری پست غیر منطقی میبینه نمیتونه حرف نزنه
فقط خوشم میاد خود راکستار فهمیده باید چیکار کنه:D

بازی های این نسل رو اجرا کنه !!!
با دانگرید !!! دقیقا چقدر دانگرید !!!؟

با همین فکر میشه گفت ps۳ هم میتونه اجرا کنه با دانگرید !
بعد ۱۰۰ گیگ رو کجا میخوان جا بدن 4 تا کارتریج؟ یا کلا فقط خرید دیجیتالی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر