Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
最後に私は戻ってきた
مازیار سربازیه دردسری شده برام! از همه چی عقب افتادم. . فیلم، موزیک، سریال، انیمه، بازی بوسیدم گذاشتم کنار فعلا... اصلا وقت نمیکنم یا همش میام خونه میخوابم.... فعلا 6 ماه ازش گذشته بقیشم خدا بزرگه
پ. ن:میان کلامتون بگم، کاری با بلیچ و باروتو ندارم ولی انصافا ending ناروتو رو زیر سوال نبر، نمیدونم کجای ending هندی بود، چیزی رو که باید نشون میدادن رو به شیوه خوبی به نمایش در اوردن و خداحافظ ناروتو...

به اون دور درختیش توجه کن + جوجه کشی؟ خواستم بدون اسپویل، در مورد اخرش بگم

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
ولی بنظر من مانگا بلیچ در ادامه خیلی جذاب میشه فقط پایان بدی داشت اما ارزش خوندن داره صد در صد

کسی انیمه ی بروتو رو نگا میکنه ؟
من تا قسمت 30 دیدم ارزش داره برای بقیش وقت بزارم
طبق مانگا پیش میره یا فیلره؟

از نظر فیلر تا حالا که مثل ناروتو بوده
هر 10-15 قسمت فیلر داره
از بقیه جهات چند لول پایین تر از ناروتوئه
مبارزات که خاله بازی شده؛ آنتاگونیست بدرد بخور هم تا حالا نداشته.
منی که موسیقی متن ناروتو رو هنوز تو پلی لیستم دارم اصلا با این موسیقی بروتو حال نکردم
تم آکاتسکی کجایی که یادت بخیر!!
فقط به این دلیل هنوز دراپش نکردم که ناروتو یا ساسکه هر از گاهی بیان یه تکونی به مبارزات و داستان بدن

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ولی بنظر من مانگا بلیچ در ادامه خیلی جذاب میشه فقط پایان بدی داشت اما ارزش خوندن داره صد در صد

کسی انیمه ی بروتو رو نگا میکنه ؟
من تا قسمت 30 دیدم ارزش داره برای بقیش وقت بزارم
طبق مانگا پیش میره یا فیلره؟
آرک آخر خوب شروع شد و اولین حرکت بدمن اصلیه آرک خیلی خوف بود! و کلا شروع خوبی به نظر میومد داشته باشه!
اما هرچی جلوتر میرفت بدتر میشد، 10-20چپتر آخر وضعیت افتضاح شده بود دیگه و دو چپتر آخرم که انگار یهو تفنگ گزاشتن رو سر کوبو، و گفتن توی دو چپتر باید تمومش کنی بره!
تو عمرم بدتر از این ندیدم یه بدمن رو بزنند! یعنی تاک نو جوتسو ناروتو هزاران هزار پله بالاتر و بهتر و منطقی تر و جذاب تر از کاری بود که توی دو چپتر آخر کردن:|

با این حال، من واقعا دوست دارم Burn the Witch هم سری بشه یا کوبو شروع کنه یه کار خفن بده! طراحی کاراکترها،مبارزات ، و خود کاراکترها(مثل اکثر کارهای بلند) رو دوست داشتم! و با تمام افتضاح آرک آخر بلیچ، هنوزم بلیچ و گتسوگا تنشو گفتن های ایچیگو برام دوست داشتنی هستن!
و میگم هرچه از کوبو رسد نیکوست! فقط برسه:-"
---
ناروتو هم از همون آرک آکاتسوکی به بعد افت کرد، و خیلی بیخود کشش دادن! (آخراش یکم جذاب بود مبارزات) ولی ادو تنسه به اون وسعت آرک رو به شدت اورد پایین!
ترکوندن مادارا به اون شکل، و از آسمون نازل شدن آدم فضایی ها:p و ریشه ی چاکارا و ... خیلی مسخره بود! بعضی وقتا واقعا نیاز نیست قوانین دنیایی که ساختی رو توضیح بدی! اونم اینجوری:))
با این حال، خود مانگا که هیچ، اما توی آلتیمیت نینجا استورم4 به شدت جذاب بود و مبارزات عالی پیاده شده بودن و کارگردانی به شدت خفنی داشتن! :x هرکی نزده، واقعا از دستش نده! کاش همه انیمه های شاخ رو CC2 به این سبک میساخت:(

بروتو هم که...خدایی جمعش کنید و مقایسه ش با ناروتو در هر بعدی زشته! :| و دقیقا تنها دلخوشی اینه از نسل قدیم یه جا یکی بیاد حرکتی بزنه!
وگرنه داستان و بدمن ها و کاراکترها همه تو دیوار! با سری اول ناروتو هم مقایسه نکنید و نگید اینا هنوز بچه ن و ... که همه جوره چند lvl پایین تره و بچه بازیه:|

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
با این حال، خود مانگا که هیچ، اما توی آلتیمیت نینجا استورم4 به شدت جذاب بود و مبارزات عالی پیاده شده بودن و کارگردانی به شدت خفنی داشتن! :x هرکی نزده، واقعا از دستش نده! کاش همه انیمه های شاخ رو CC2 به این سبک میساخت:(

جدا ازینکه کلا سبک فایتینگش فانه، مبارزات بخصوص اون فاینال جوتسوها خیلی خوب کار شده بود.(فقط فاینال جوتسوی 5 هوکاگه:D)
نحوه روایت متفاوت داستان و اصلی و فرعی شدن مراحلم جدید بود تو سری

ولی فایتینگ هرچی ساختن بسه دیگه خدایی! یه اکشن ادونچر rpg با شخصیت های انیمه واقعا نیازه
cc2 که تا حدودی در مراحل ساخت FF VII R دست داشته بود پس همچین بی تجربه نیستن.
واسه ناشر همین باندای نامکو فکر کنم لایسنس اکثر شخصیت ها رو داره، توانایی لازم برای عرضه در مقیاس جهانیم داره.
حالا علتش چیه که نمیسازن نمیدونم. پول که دارن شاید ریسک پذیریشون پایینه...
---------

واسه اینکه آف تاپیک نشه مانگای کینگدام رو تازه شروع کردم که همینجا حسابی ازش تعریف کردن
مانگای چینی و اسمای چینی یخورده تازگی داره. طراحیا و قیاقه ها هم که تا الان....:-"
بهش فرصت بیشتری بدیم:D

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
آرک آخر خوب شروع شد و اولین حرکت بدمن اصلیه آرک خیلی خوف بود! و کلا شروع خوبی به نظر میومد داشته باشه!
اما هرچی جلوتر میرفت بدتر میشد، 10-20چپتر آخر وضعیت افتضاح شده بود دیگه و دو چپتر آخرم که انگار یهو تفنگ گزاشتن رو سر کوبو، و گفتن توی دو چپتر باید تمومش کنی بره!
تو عمرم بدتر از این ندیدم یه بدمن رو بزنند! یعنی تاک نو جوتسو ناروتو هزاران هزار پله بالاتر و بهتر و منطقی تر و جذاب تر از کاری بود که توی دو چپتر آخر کردن:|

با این حال، من واقعا دوست دارم Burn the Witch هم سری بشه یا کوبو شروع کنه یه کار خفن بده! طراحی کاراکترها،مبارزات ، و خود کاراکترها(مثل اکثر کارهای بلند) رو دوست داشتم! و با تمام افتضاح آرک آخر بلیچ، هنوزم بلیچ و گتسوگا تنشو گفتن های ایچیگو برام دوست داشتنی هستن!
و میگم هرچه از کوبو رسد نیکوست! فقط برسه:-"
---
ناروتو هم از همون آرک آکاتسوکی به بعد افت کرد، و خیلی بیخود کشش دادن! (آخراش یکم جذاب بود مبارزات) ولی ادو تنسه به اون وسعت آرک رو به شدت اورد پایین!
ترکوندن مادارا به اون شکل، و از آسمون نازل شدن آدم فضایی ها:p و ریشه ی چاکارا و ... خیلی مسخره بود! بعضی وقتا واقعا نیاز نیست قوانین دنیایی که ساختی رو توضیح بدی! اونم اینجوری:))

بروتو هم که...خدایی جمعش کنید و مقایسه ش با ناروتو در هر بعدی زشته! :| و دقیقا تنها دلخوشی اینه از نسل قدیم یه جا یکی بیاد حرکتی بزنه!
وگرنه داستان و بدمن ها و کاراکترها همه تو دیوار! با سری اول ناروتو هم مقایسه نکنید و نگید اینا هنوز بچه ن و ... که همه جوره چند lvl پایین تره و بچه بازیه:|
تمام چیزی که نیاز بود رو به تفصیل و عالی توضیح دادی !

.........

این ghost in the shell که نتفلیکس میخواد پخش کنه ، دنباله است ؟؟! یا بازپخشه ؟؟ یا یه داستان جدا !!! در هر صورت قدم نتفلیکس تو این تجارت خیلی خوب بوده !!!

.......

Goblin slayer بعد از اون شروع طوفانی داره نا امید کننده تموم میشه !! گوبلینا خیلی بدن منم میکشمشون !! درست مثل این میمونه که یه انیمه در مورد سمپاشی حشرات موذی بسازن !! بعد هر قسمت طرف بره سوراخ و سمبه ها رو سمپاشی کنه و در انتها هم وایفو های حرم سراش ذوقشو بکنن !! از یه حایی به بعد دیگه خبری از استراتژی و مبارزات جذابم نبود !! نه داستان هدفی دنبال میکنه ، نه داستان موازی (فراتر که هیچ) با دفع حشرات مطرح میکنه !! حتی تو اون موضوع کشتن حشرات موذی هم اون تاکید و یاد اوری قسمت اول رو ندارن که چرا این موجودات خطرناکن و باید از بین برن که حداقل یه تنشی در بیننده ایجاد کنه !!

• Like
Reactions: m.a.t and ce7en44

Erica

کاربر سایت
Jul 14, 2018
14
سلام.من تقریبا یه ساله انیمه میبینم.زیاد انیمه ندیدم ولی بعضی از انیمه های مطرحو دیدم مثل Code geas ,fullmetal allchemist brotherhood, violet evergarden, kimi to buku, gintama و ..

میخوام یه انیمه ببینم که درمورد افسردگی و راه های غلبه به اون باشه میشه راهنماییم کنید

پ.ن:لطفا nhk رو پیشنهاد نکنید هفت قسمتشو دیدم و دراپ کردم.

• Like

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام.من تقریبا یه ساله انیمه میبینم.زیاد انیمه ندیدم ولی بعضی از انیمه های مطرحو دیدم مثل Code geas ,fullmetal allchemist brotherhood, violet evergarden, kimi to buku, gintama و ..

میخوام یه انیمه ببینم که درمورد افسردگی و راه های غلبه به اون باشه میشه راهنماییم کنید

من توی انیمه ای ندیدم که همچین موردی رو توش بحث کنه!!!
البته تا دلت بخواد انیمه افسرده کننده سراغ دارم :D

بشین انیمه های کمدی ببین، Prison School ببین روح و روانت شاد می شه :D

تمام چیزی که نیاز بود رو به تفصیل و عالی توضیح دادی !

.........

این ghost in the shell که نتفلیکس میخواد پخش کنه ، دنباله است ؟؟! یا بازپخشه ؟؟ یا یه داستان جدا !!! در هر صورت قدم نتفلیکس تو این تجارت خیلی خوب بوده !!!

.......

Goblin slayer بعد از اون شروع طوفانی داره نا امید کننده تموم میشه !! گوبلینا خیلی بدن منم میکشمشون !! درست مثل این میمونه که یه انیمه در مورد سمپاشی حشرات موذی بسازن !! بعد هر قسمت طرف بره سوراخ و سمبه ها رو سمپاشی کنه و در انتها هم وایفو های حرم سراش ذوقشو بکنن !! از یه حایی به بعد دیگه خبری از استراتژی و مبارزات جذابم نبود !! نه داستان هدفی دنبال میکنه ، نه داستان موازی (فراتر که هیچ) با دفع حشرات مطرح میکنه !! حتی تو اون موضوع کشتن حشرات موذی هم اون تاکید و یاد اوری قسمت اول رو ندارن که چرا این موجودات خطرناکن و باید از بین برن که حداقل یه تنشی در بیننده ایجاد کنه !!

SAC_2045 ادامه Standalone Complex اه
مردشور قدم نتفلیکس رو ببرن با اون Deathnote ساختنش \m/
در کل روابط حسنه ای با Production I.G داره، حق پخشش رو خریده، خدا رو شکر همون Production I.G داره می سازتش
نتلفیکس بزرگترین لطفی که می تونه به این صنعت بکنه اینه که بزاره استادیو های ژاپنی کارشون رو بکنن، این فقط حق پخش هر فصل رو بگیره، مثل B The Beginning و Devilman Crybaby و ...
اگر قرار باشه حتی حقوق یک عنوانی رو بگیره هم همون بهتر که کلا اون عنوان ساخته نشه، چون دیوونست یهو می زنه کنسل می کنه می ره

آخرین ویرایش:
  • Like

Erica

کاربر سایت
Jul 14, 2018
14
نه
من توی انیمه ای ندیدم که همچین موردی رو توش بحث کنه!!!
البته تا دلت بخواد انیمه افسرده کننده سراغ دارم :D

بشین انیمه های کمدی ببین، Prison School ببین روح و روانت شاد می شه :D

مرسی از جوابت.ولی این سبکو دوس ندارم.گرند بلو رو به سختی ادامه دادم(فقط تو دوقسمتش خیلی خندیدم اونام سبک شوخیشون اچی نبود.)
کمدی دیدم مثل باراکمون یا گینتاما یا بلزباب(که اخریو به زور تمومش کردم)
اگه کسی انیمه ای درباره افسردگی و غلبه بهش سراغ نداره ممنون میشم اگه یه انیمه مثل Yahari no ore... یا باراکمون معرفی کنه

• Like

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش

سلام
راستش افسردگی یه جوریه که بیشتر دونستن راجع بهش لزوما حال آدم رو بهتر نمی‌کنه و ممکنه اوضاع بدتر هم بشه و خب برای هرکسی هم فرق می‌کنه. رو همین حساب شاید بهتر باشه برای غلبه به اون، سراغ انیمه‌های شاد کمدی و Slice of Life بره طرف؛ کارهایی مثل Non Non Biyori و Usagi Drop و K-On و...
اما انیمه‌هایی که در مورد افسردگی باشن... خب کنجکاو شدم و یه جستجویی کردم و این‌ها پیشنهاد ملت بوده؛ شاید یکی-دوتاش به کارِتون بیاد. (بیشتر این انیمه‌ها رو ندیدم یا خیلی کم ازشون دیدم و رو همین حساب آشنایی درست‌حسابی ندارم با خیلی‌هاشون):

- Neon Genesis Evangelion: کار به این معروفی رو عجیبه که هنوز کامل ندیدم و نمی‌دونستم یکی از موضوع‌های اصلیش افسردگی بوده.
- Kara no Kyoukai: یه مجموعه فیلم سینمایی هست که حال‌وهواش تا حدی شبیه سری Fate ئه و افسردگی و تنهایی جزو تم‌هاشه.
- Paranoia Agent: زیاد اسمش رو می‌شنویم ولی انیمه‌ی عجیب غریبیه که هرکسی نمی‌پسنده. این عجیب بودنه از همون تیتراژش شروع می‌شه.
- Colorful: سینماییه و ماورایی و حتی پوسترش حس و حال غریبی به آدم می‌ده.
- Sayonara Zetsubou Sensei: گویا راجع به معلمیه که افسردگی داره (؟) طراحی‌هاش خاصه.
- Aoi Bungaku: مجموعه چند اقتباس از ادبیات مدرن ژاپنه. یادمه یه موقع چند دقیقه از یک قسمت‌ش دیدم و بی‌خیال شدم سر جو سردش و یه مواردی.
- Narutaru: دفعه اوله اسمش رو می‌شنوم. گویا ظاهرش شبیه به پوکمونه، ولی بدجور تیره و تاره.
- The Tatami Galaxy: کار مطرح و خاصی که شخصیت اصلی با افسردگی درگیره.
- 3Gatsu no Lion: آ این از انیمه‌های مشدی این یکی-دوساله. تا چند قسمت دنبال‌ش کردم و واقعا خوب بود. هم شاده هم غمگین. هم تلخه هم شیرین. کار جالبیه و بر و بچ تاپیک حسابی می‌تونن راجع به‌ش صحبت کنن.

پ.ن: بازم تاکید کنم که تماشای انیمه‌های شاد برای افسردگی قاعدتا باید گزینه‌ی بهتری باشه تا دیدن کارهای اینچنینی؛ هرچی باشه شخصا «بعضی» از این‌ها رو چند دقیقه هم که می‌بینم می‌رم تو خودم.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
سلام
راستش افسردگی یه جوریه که بیشتر دونستن راجع بهش لزوما حال آدم رو بهتر نمی‌کنه و ممکنه اوضاع بدتر هم بشه و خب برای هرکسی هم فرق می‌کنه. رو همین حساب شاید بهتر باشه برای غلبه به اون، سراغ انیمه‌های شاد کمدی و Slice of Life بره طرف؛ کارهایی مثل Non Non Biyori و Usagi Drop و K-On و...
اما انیمه‌هایی که در مورد افسردگی باشن... خب کنجکاو شدم و یه جستجویی کردم و این‌ها پیشنهاد ملت بوده؛ شاید یکی-دوتاش به کارِتون بیاد. (بیشتر این انیمه‌ها رو ندیدم یا خیلی کم ازشون دیدم و رو همین حساب آشنایی درست‌حسابی ندارم با خیلی‌هاشون):

- Neon Genesis Evangelion: کار به این معروفی رو عجیبه که هنوز کامل ندیدم و نمی‌دونستم یکی از موضوع‌های اصلیش افسردگی بوده.
- Kara no Kyoukai: یه مجموعه فیلم سینمایی هست که حال‌وهواش تا حدی شبیه سری Fate ئه و افسردگی و تنهایی جزو تم‌هاشه.
- Paranoia Agent: زیاد اسمش رو می‌شنویم ولی انیمه‌ی عجیب غریبیه که هرکسی نمی‌پسنده. این عجیب بودنه از همون تیتراژش شروع می‌شه.
- Sayonara Zetsubou Sensei: گویا راجع به معلمیه که افسردگی داره (؟) طراحی‌هاش خاصه.
- Aoi Bungaku: مجموعه چند اقتباس از ادبیات مدرن ژاپنه. یادمه یه موقع چند دقیقه از یک قسمت‌ش دیدم و بی‌خیال شدم سر جو سردش و یه مواردی.
- Narutaru: دفعه اوله اسمش رو می‌شنوم. گویا ظاهرش شبیه به پوکمونه، ولی بدجور تیره و تاره.
- 3Gatsu no Lion: آ این از انیمه‌های مشدی این یکی-دوساله. تا چند قسمت دنبال‌ش کردم و واقعا خوب بود. هم شاده هم غمگین. هم تلخه هم شیرین. کار جالبیه و بر و بچ تاپیک حسابی می‌تونن راجع به‌ش صحبت کنن.

پ.ن: بازم تاکید کنم که تماشای انیمه‌های شاد برای افسردگی قاعدتا باید گزینه‌ی بهتری باشه تا دیدن کارهای اینچنینی؛ هرچی باشه شخصا «بعضی» از این‌ها رو چند دقیقه هم که می‌بینم می‌رم تو خودم.
فقط من یه چیزی بگم... Sayonara Zetsubou Sensei طنز اجتماعیه، درسته که معلمه افسرده اس ولی جو انیمه اصلاً افسرده نیست و برعکس کمدیه:D
پ.ن: یادمه یه جایی خوندم که کارگردان و نویسنده Neon Genesis Evangelion گفته بود این انیمه برای درمان افسردگی خوبه ولی من بعد از دیدنش میخواستم خودکشی کنم:-"

Erica

کاربر سایت
Jul 14, 2018
14
سلام

سلام خیلی ممنونم از پاسختون
Usagi drop رو دیدم ودوسش داشتم(شباهتهای زیادی به Barakemon داشت) اون دو تا کاری که معرفی کردید رو میبینم حتما.
شما 3gatsu no lion کامل دیدید؟ نمیدونم sayonara zetsubou بذارم توی لیستم یا 3gatsu

فقط من یه چیزی بگم... Sayonara Zetsubou Sensei طنز اجتماعیه، درسته که معلمه افسرده اس ولی جو انیمه اصلاً افسرده نیست و برعکس کمدیه:D

سلام از پاسختون خیلی ممنونم
‌طنز انیمه قوی بود به نظرتون؟

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
پ.ن: یادمه یه جایی خوندم که کارگردان و نویسنده Neon Genesis Evangelion گفته بود این انیمه برای درمان افسردگی خوبه ولی من بعد از دیدنش میخواستم خودکشی کنم:-"
آقا مرسی که روشن‌مون کردی. این اونقدر گرافیکش خاصه از ظاهرش اصلا معلوم نمی‌شه سبکش. :D
اره اتفاقا امروز دیدم یه جا می‌گفته نمی‌دونم نویسنده اونگلیون خودش هم درگیر افسردگی بوده یا چی که این کار رو نوعی درمان در نظر گرفته. منم دو سه قسمتی که تماشا کردم (که قاعدتا هنوز کار به جاهای افسرده‌کننده‌ش نکشیده) حس خوبی همچین پیدا نکردم! انیمه هم بس رسانه قوی‌ایه شادش عجیب سرحال میاره آدمو و تیره‌ش بدجور فکری می‌کنه.

سلام خیلی ممنونم از پاسختون
Usagi drop رو دیدم ودوسش داشتم(شباهتهای زیادی به Barakemon داشت) اون دو تا کاری که معرفی کردید رو میبینم حتما.
شما 3gatsu no lion کامل دیدید؟ نمیدونم sayonara zetsubou بذارم توی لیستم یا 3gatsu
سلام دوباره. خواهش.
کارهای قشنگین اونا و امیدوارم لذت ببرین ازشون. انیمه Yuru Camp هم که زمستون گذشته پخش شد و دوستان تو تایپک هم خیلی‌هاشون پسندیدن انیمه آرامش‌بخش و خیلی خوبیه که سراغ اونم می‌تونین برین.
3gatsu رو نه، متاسفانه کامل ندیدم و فصل اول رو تموم نکردم، ولی واقعا کار قوی‌ایه. البته اولاش یه جو خسته‌ای داره که شاید یکم پس بزنه مخاطب رو. اون انیمه رو هم که ندیدم و خب سبکش هم فرق می‌کنه، ولی فکر می‌کنم 3gatsu انتخاب بهتری باشه.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
Fairy Tail Final Season - E10
فعلا داره غیرقابل انتظار پیش میره، دوس دارم این رویه رو
ببینم کی پاورآپ میشن یا اصلا میشن؟ چون قاعدتا باید بشن :D

Sword Art Online - Alicization - E10
برخلاف قبلیا این یکی واقعا خوبه از اکشنش که بگذریم داستانش جالبه تصور کنید همچین چیزی رو اگه واقعا اتفاق بیوفته(صبر کنید بینم، داستان آشناست ما وضعیتمون اینجوری نیست؟ :D)

One Piece - E864

:flushed::flushed::flushed:
جااااانم قدرت جیمبه عجب ابهتی داره، جیگرم حال اومد سر اون مشتش موهای بدنم سیخ شد @-)
لوفی دیگه داره خستمون میکنه بابا زودتر پاورآپ شو دیگه اه ، یه خورده از ایچیگو یاد بگیر تند تند پاورآپ میشد (هشتگ پوزخند هشتگ خنده شیطانی) :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
سلام از پاسختون خیلی ممنونم
‌طنز انیمه قوی بود به نظرتون؟
بستگی داره، چون طنز اجتماعی هست و مطمئناً برای جامعه ما هم ساخته نشده ولی بعضی مسائلی که توش بیان میکنه رو توی جامعه ما هم میشه مشاهده کرد و علاوه بر این در بعضی قسمت ها انیمه ها و فیلم های دیگه رو پارودی میکنه. ولی در کل دیدنش خالی از لطف نیست و مطمئناً خودت چند قسمت ببینی روال انیمه دستت میاد ولی اگه انتظار قهقهه زدن داری ممکنه ناامیدت کنه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر