هک کنسول 5.0.5 فــول فارسی آخرین پیلودها (آپدیت به GoldenHen1.1 جهت اجرای تمام بازی ها)

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
با احترام فراوان این کار کاملا اختصاصی و رایگان هدیه میشه به تمام دوستان گیمر انجمن بازی سنتر

هک کنسول 5.0.5 فــول فارسی آخرین پیلودها (آپدیت به GoldenHen1.1 جهت اجرای تمام بازی ها) فول آفلاین[اختصاصی انجمن]

مزایای این روش هک :

کاملا آفلاین به همراه تمامی پیلود های مورد نیاز

فول فارسی و کاملا واضح

آخرین پی لود های موجود

کاملا پایدار : تست شده توسط خودم(نکته :»کمی بستگی به شانستون داره پایداری ولی برای من عالی بوده)

20181207214910.jpg

پیش نیاز ها :
1-کنسول با فریمور 5.0.5 یا 5.0.7

2-یک عدد رایانه شخصی (لپ تاب یا PC )

3-مودم 4 پورت یا سوییچ 4پورت
یا

2-گوشی اندرویدی

3-کمی حوصله و دانش اندک​

دانلود آخرین ورژن : به همراه GoldenHen1.1 جهت اجرای تمام بازی ها

روش اول : با استفاده از رایانه

فایل های مورد نیاز :

USBWebserver.v8.6.rar
آموزش استفاده :
نرم افزار مورد نظر رو نصب و طبق آموزش عکس ها اجرا و تنظیم کنید​
نکته: مشکلی که برای خیلی ها پیش میاد آنتی ویروس و فایروال شون هست،چون این نرم افزار به دسترسی احتیاج داره،یا هردو رو غیرفعال کنید یا به این نرم افزار دسترسی بدین تا سرور رو تشکیل بده
عکس های آموزش :
2.jpg 3.jpg
سپس فایل دومی که قرار داده شده Xproject 1.5.2-Fa-ByKingCyres-Latest-Version رو از حالت فشرده خارج و به یک پوشه به نام document برسید
سربرگ General نرم افزار رو دوباره باز کنید و روی Root Dir کلیک کنید تا یه صفحه باز بشه
پوشه document رو در اینجا کپی کنید،به پوشه بندی دقت کنید خیلی خیل خیلی مهمه! مطابق عکس
0.jpg 1.jpg

تنظیمات نرم افزار رو به این صورت انجام بدین
0-0.jpg

قبلش نیاز دارید IP کامپیوتر تون مشخص باشه!اگر نمیدونید طبق عکس ها IP رو دربیارید و به یاد داشته باشید
IMG_20181207_202020.jpg IMG_20181207_202049.jpg IMG_20181207_202055.jpg

اگر نمیخاید کنسول به اینترنت متصل بشه حتما سوکت تلفن رو از مودم در بیارید کنسول و رایانه با هم به یک مودم یا سوییچ متصل بشن
حالا وارد کنسول بشید و از قسمت Setting تنظیمات اینترنت رو اینطوری قرار بدید!مهمه خیلی هم مهمه!
20181207202418.jpg 20181207202426.jpg IMG_20181207_201907.jpg IMG_20181207_201915.jpg IMG_20181207_201921.jpg IMG_20181207_201928.jpg IMG_20181207_201934.jpg
IMG_20181207_201943.jpg

next رو بزنید و وقتی ازتون test internet connection خواست با کلید دایره برگردید عقب!

در صورتی که تمام موارد صحیح انجام شده باشه با ورود به Setting >Users Guide>Users Guide با صفحه ای که ابتدای پست قرار دادم مواجه میشید ! اگر شدید
مطابق عکس ابتدا روی اجرای هک در منوی سریع کلیک کنید،صبر کنید هک .8 اجرا و سپس
با کلید PS از صفحه خارج و دوباره وارد همین صفحه بشید
سپس از بخش ذخیره هک روی ذخیره در کنسول کلیک کنید،حدود چند دقیقه طول میکشه وقتی پیغام Xproject installed داد میتونید با خیال راحت کابل رو قطع و به طور کاملا آفلاین از این هک لذت ببرید
20181207204529.jpg 20181207204912.jpg
نکات :
با هر بار اجرای هر پی لود نیاز هست برای اجرای پی لود دیگه از صفحه خارج بشید و دوباره وارد بشید...
در صورتی که به مشکل لود نشدن این صفحه برخوردید یا در تنظیمات مشکل دارید یا در فایروال و انتی ویروس...
سعی کنید از کلید های جوی استیک دسته برای جابجایی بین پی لود ها استفاده کنید! با شوک کمی سخته...

این آموزش و این صفحه کاملا توسط خودم ترجمه و بهینه سازی شده و ساعات زیادی زمان رو از من گرفته...
کپی برداری به هر نحوی و بدون درج نام و لینک کاربری من در این انجمن رضایت من رو در برنداره!اما...امان از ایرانی های کپی بردار

Attachments

• 20181207214804.jpg
    20181207214804.jpg
    209.7 KB · مشاهده: 2,516
آخرین ویرایش:

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
روش دوم: با استفاده از گوشی اندرویدی

برای استفاده از این روش نیاز به این فایل ها دارید : نصب این نرم افزار در گوشی تون !
Download Servers.Ultimate.Pro.7.7.46_androidgozar.com.apk

ابتدا به هر صورت ممکن که میتونید IP گوشی تون رو در بیارید روی Hotspot که معمولا و 99درصد باید 192.168.43.1 باشه
سپس اینترنت گوشی رو قطع و wifi hotspot رو روشن کنید
وارد تنظیمات اینترنت کنسول بشید و مطابق روش قبلی با این تفاوت که روی wifi کلیک میکنید همه رو تنظیم و آی پی 192.168.43.1 رو وارد میکنید و متصل میشید

حالا بریم به گوشی
ابتدا
Ps4Exploit-Latest Version Full Farsi.rar رو اکسترکت و داخل یک پوشه که نامش رو می دونید قرار بدین به این صورت که مثلا
AAA>Document>En>PS4 باشه

بعد از نصب نرم افزار... تنظیمات نرم افزار رو به این صورت قرار بدین

روی + کلیک کنید و از آخر لیست Web Server رو انتخاب کنید
سپس تنظمیات رو مطابق عکس انتخاب کنید
Screenshot_2018-12-07-22-54-01-366_com.icecoldapps.serversultimatepro.png Screenshot_2018-12-07-22-54-26-555_com.icecoldapps.serversultimatepro.png Screenshot_2018-12-07-22-54-12-946_com.icecoldapps.serversultimatepro.png

فقط تنظماتی که اشاره شده رو دستکاری کنید
در قسمتی که مشخص کردم پوشه ی مورد نظر رو آآدرس دهی کنید
یعنی پوشه ای که داخلش Document رو داره!

بعد از اتمام کار در قسمت Server رو دکمه آیکون Play کلیک کنید و در کنسول مطابق قسمت قبل به userguide برید!
اگر تمام کارها درست انجام شده باشه به منوی هک دست پیدا می کنید
مطابق آموزش قبل هک ر ودر کنسول ذخیره کنید و دیگه به گوشی هم نیازی پیدا نخواهید کرد!

Attachments

• Screenshot_2018-12-07-22-54-26-555_com.icecoldapps.serversultimatepro.png
    Screenshot_2018-12-07-22-54-26-555_com.icecoldapps.serversultimatepro.png
    279.6 KB · مشاهده: 301
آخرین ویرایش:

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559

آخرین ورژن X project 1.5.8

به همراه آخرین نسخه از پیلودهای کاربردی مورد نیاز
[اختصاصی انجمن]
کاملا آفلاین به همراه تمامی پیلود های مورد نیاز

فول فارسی و کاملا واضح

آخرین پی لود های موجود

کاملا پایدار : تست شده توسط خودم(نکته :»کمی بستگی به شانستون داره پایداری ولی برای من عالی بوده)

اگر از پشت زمینه خوشتون نیومد کافیه فایل Wallpaper رو جایگزین/پاک کنید

تغییرات از زبان سازنده
X-PROJECT 1.5.6
(PLAYSTATION 4 FIRMWARE: 5.05-5.07)

Customization:
[+] XMB Tinting: New STYLE column featuring 16.8 million colour picker, randomised or revert to default options.
Buttons and text also match this tint in all pages of X-Project.
[+] Avatars: Place your own 210x210px PNG in the root folder (INDEX.HTML location). A fall back USER.PNG is provided if none is found.
(When X-Project is loaded you can click on a colour within your avatar to colour your XMB to match).
[+] Name: Enter your name in the infomation panel to be greeted throughout.
[+] IP address: Enter the IP address of your console for quick reference. When using our HTTP server to host, it will resolve your IP automatically.
[+] Icons: Use your own 60x60px PNG in the ICONS folder and make relevant edits in INDEX.JS.
(See INDEX.JS for working examples).

New Features:
[+] DNS server method: enter the DNS provided and access X-Project in USERGUIDE or BROWSER (x.project).
[+] Spoofing payload: Choose your own custom version number 0.00-9.99.
[+] Fan Payload: Set your own fan temperature 40° min to 79° max.
[+] Kernel time: Use any of the REACTPSPLUS payloads to set the kernel time on your console, and have it display alongside the system time.
(WARNING: Deleting cache removes this data)
[+] Automatic Caching: If X-Project is not detected: it caches. It's highly recommended for stability.
[+] Automatic Update Caching: If X-Project detects an updated offlinexmb.cache: it updated automatically.
[+] DETAILS section in the ABOUT column for contacting the X-Project Team and making requests and suggestions.

Updated:
[+] Revised payload method to allow BIN files instead of HTML conversions: Reducing total size and minimising time it takes to cache.
[+] Currently 85 payloads in total, super simple to update quickly.
[+] Revised information panel now also shows/hides avatar.
[+] Revised quick button display and updated combinations to prevent accidental presses.
[+] Improved spoof detection to display actual firmware and spoofed version.
[+] Updated HEN payloads (includes 2.1.1).
[+] Updated QUICK payloads (You can customise these in INDEX.JS & INDEX.HTML
[+] Added internal LINUX payload.
[+] Added PUP decryption payload.
[+] Revised REACTPSPLUS input method.
[+] Updated Player payload to match XMB tint and code improvements.
[+] Improved MAKECACHE.BAT to include time stamp.
[+] Updated credits to include everyone who has had any part in X-Project, no matter how small.

Removed:
[-] Removed erroneous or outdated payloads that serve no purpose.
[-] Removed erroneous information from information panel.
[-] Removed autoscrolling for caching suggestion.

Other tweaks:
[*] Improved D-Pad navigation methods.
[*] Improved text alignment and spacing.
[*] Improved mouse pointer interaction issues.
[*] Partially rewritten media player functionality (Experimental).

Known Issues:
[#] OOM issues will never be fully eliminated.
[#] Clicking on an avatars transparent backgrounds causes XMB to turn black.
[#] ★DEBUG ★PAYLOAD is empty by default. Add your own.
[#] Media player sometimes fails to load media.

Attachments

• 20191228154245.jpg
    20191228154245.jpg
    211.6 KB · مشاهده: 1,105
  • 20191228154306.jpg
    20191228154306.jpg
    212 KB · مشاهده: 864
  • 20191228154340.jpg
    20191228154340.jpg
    137.6 KB · مشاهده: 870
آخرین ویرایش:

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
سلام‌،ممنون بابت این تایپیکتون،میشه از یه کنسولی که کپی خوره بازیاشو کپی کرد رو هارد اکسترنال بعد رو کنسول خودمم ک کپی خوره نصبشون کنم؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام‌،ممنون بابت این تایپیکتون،میشه از یه کنسولی که کپی خوره بازیاشو کپی کرد رو هارد اکسترنال بعد رو کنسول خودمم ک کپی خوره نصبشون کنم؟
خواهش میکنم
یه گزینه مخصوص شما در این روش هک اضافه شده به نام کپی مستقیم فایل pkg بازی هک شده

شخصا تست نکردم‌ولی‌ ۹۹درصد کار میکنه
هارد یا فلشی ک وصل میکنید حتما فرمت extfat باشه وبازی از قبل اجرا

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
از روش گوشی انجام میدم ولی در قسمت یوزرگاید ارور لودینگ میاره و اون صفحه مورد نظر نمیاد نوشتهthe file could not be found

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
از روش گوشی انجام میدم ولی در قسمت یوزرگاید ارور لودینگ میاره و اون صفحه مورد نظر نمیاد نوشتهthe file could not be found
تمام موارد رو چک کنید یه جای کارتون ایراد هست
ای پی و تنطیمات برنامه
پورت برنامه ۸۰۸۰
و ای پی‌پورت کنسول رو هم چک کنید دقیق
مسیر فایل ک ب برنامه اندروید دادید هم چک کنید

• Like
Reactions: reza1reza1

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
تمام موارد رو چک کنید یه جای کارتون ایراد هست
ای پی و تنطیمات برنامه
پورت برنامه ۸۰۸۰
و ای پی‌پورت کنسول رو هم چک کنید دقیق
مسیر فایل ک ب برنامه اندروید دادید هم چک کنید
همه چی درسته حتی تو بروزر آیپیو که میزدم میاورد،همین فولدری که شما زحمت کشیدینو با یه محتویات شبیه همینreplaceکردم درست شد،فکر کنم محتویات داکیومنتو یه بررسی کنید مشکل از اونه

• Like
Reactions: kingcyres

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوست عزیز منظورتون از جمله ( کاملا پایدار : تست شده توسط خودم(نکته :»کمی بستگی به شانستون داره پایداری ولی برای من عالی بوده) این هستش که یعنی با هر بار خاموش کردن کنسول دیگه نیازی به اجرای هک نیستش ؟؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
همه چی درسته حتی تو بروزر آیپیو که میزدم میاورد،همین فولدری که شما زحمت کشیدینو با یه محتویات شبیه همینreplaceکردم درست شد،فکر کنم محتویات داکیومنتو یه بررسی کنید مشکل از اونه
فایل رو چک کردم مشکلی نداشت
مشکل از اکسترکت کردنتون هست
یه فایل دیگه براتون‌اپلودمیکنم اینو چک کنید
Download do_ent.zip

دوست عزیز منظورتون از جمله ( کاملا پایدار : تست شده توسط خودم(نکته :»کمی بستگی به شانستون داره پایداری ولی برای من عالی بوده) این هستش که یعنی با هر بار خاموش کردن کنسول دیگه نیازی به اجرای هک نیستش ؟؟
نیاز هست
منظور پایداری روی خاموشی کمتر هنگام اجرا هست

• Like
Reactions: reza1reza1

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
hen 1.8رو لود نکنید خیلی بیخوده اصلا پایدار نیست و تو بعضی بازیها هم هنگ داره که مجبورین بازیو ببندین و بعضی بازی‌ها هم فریز شدید داره و تند تند لگ میزنه،فعلا hen1.7من پیشنهاد میکنم.(کنسولم پرو ۷۱۱۶بی)

• Like
Reactions: 112homayoun

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر