Ring of Elysium | PC

Ring of Elysium دو ماه پیش و به صورت نسخه آزمایشی یا Early Access برروی فروشگاه استیم قرار گرفت. بازی همچنان در حالت آزمایشی است و ارائه آپدیت‌های متعدد موجب می‌شوند تا روند تکامل آن با سرعت بالایی دنبال شود. قطعا این بازی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.B-)

داستان ساده و کوتاه است. 60 ورزشکار در ارتفاعات یک شهر کوهستانی گرفتار طوفانی سهمگین با نام Ymir می‌شوند. نجات از این مخمصه تنها یک راه دارد و آن رسیدن به هلیکوپتر نجاتی است که می‌تواند چهار سرنشین را از شهر خارج کند.
همین شرح کوتاه از داستان بازی بسیاری از اهداف ان را روشن می‌کند. همانطور که گفته شد، سبک بازی بتل رویال است و این 60 بازیکن که درواقع 60 کاربر حاضر در یک سرور هستند برای رسیدن به هلیکوپتر نجات یکدیگر را از پیش رو برمی‌دارند.

نکته دیگر اینجاست که بازی تنها یک برنده ندارد. چهار صندلی موجود در هلیکوپتر علاوه بر نجات جان اعضای یک اسکواد یا یک تیم چهار نفره از کاربران، در حالت تک نفره می‌تواند برای چهار کاربر متفاوت نجات بخش باشد. البته اگر بتوانند صحیح و سالم به این صندلی‌ها برسند.
در بازی دایره‌ای وجود ندارد که به مرور کوتاه‌تر شود بلکه قسمت‌های مختلف شهر که در معرض طوفان قرار دارند مشخص می‌شود و بازیکنان می‌بایست طی مدت زمان مشخص از این مناطق خارج شوند.

در آخرین بخش از بازی هلیکوپتر نجات را مشاهده می‌کنید که در آسمان شهر پدیدار می‌شود و در نقطه‌ای نردبان خود را به پایین می‌اندازد. شما می‌توانید بی‌توجه به حضور دیگر بازکنان خود را به نردبان رسانده و از آن بالا بروید. اما دیگر بازیکنان می‌توانند شما را هدف قرار داده و مانع از رسیدنتان به هلیکوپتر شوند.

استراتژی دیگر این است که منتظر بمانید تا پس از کشته شدن تمام بازیکنان با خیال راحت از نردبان بالا روید. اگر در پیاده سازی این استراتژی با مشکل روبه‌رو شوید یا بازیکنان دیگر فکر مشابهی به سرشان برسد و در نقطه‌ای کمپ کنند، طوفان فرا می‌رسد و لحظاتی هیجان انگیز برایتان رقم می‌زند.
با قرار گیری در طوفان به مرور از نوار سلامتیتان کم می‌شود، اما در پایان بازی این مسئله رنگ دیگری به خود می‌گیرد. بازیکنان زنده برروی نقشه بازی نشان داده می‌شوند و شما می‌توانید با اطلاع از موقعیت آنان در میان برف و بورانی که صفحه را فرا گرفته به سمتشان یورش ببرید تا درنهایت پیروز میدان شوید.

برخلاف دیگر بازی‌های جدیدی که تلاش می‌کنند حالت بتل رویال را با قابلیت‌ها و ابزار جدیدی به کاربران ارائه دهند، Ring of Elysium آن را از نو تالیف کرده است. ایجاد تغییرات بنیادین در آنچه تاکنون به عنوان ستون‌های اصلی و شناخته شده این سبک محسوب می‌شدند اولین گام تنسنت در ساخت بازی خود بوده.

فارغ از این تغییرات بزرگ، خصوصیات و ویژگی‌های متفاوت و دوست داشتنی بازی حتی بیشتر به چشم می‌آیند. Ring of Elysium طوری طراحی شده که انگار هدف آن برطرف کردن تمام ایرادات و مشکلات پابجی بوده است. درواقع Ring of Elysium را می‌توان همان پابجیی دانست که کاربران مدت‌ زیادی برای تجربه آن وقت سپری کردند و درنهایت روز به روز از رسیدن به آن مایوس‌تر شدند.اما محل ورود به بازی تنها حق انتخاب شما پیش از شروع بازی نیست. بازی دارای سه کلاس متفاوت است. تفاوت این سه کلاس در ملزومات اولیه‌، قابلیت جابجایی در محیط بازی و ظرفیت کوله پشتیتان خلاصه می‌شود. نکته حائز اهمیت این است که در بازی کوله پشتی وجود ندارد و برحسب کلاسی که انتخاب می‌کنید تا پایان بازی با ظرفیت محدودی رو‌ به رو خواهید بود.

Ring-of-Elysium-Screenshot-2018.11.29-21.29.30.56-w1000.jpg

Ring-of-Elysium-Screenshot-2018.11.30-13.52.21.76-w1000.jpg

Ring-of-Elysium-Screenshot-2018.11.27-19.57.03.90-w1000.jpg

• Like
Reactions: x-x

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان بازی بصورت رایگان هستش سریع به استیم اضافه کنید و آی دی بدید اینجا ادد کنیم اسکواد بریم خیلی میچسبه:-bd

SALAR_CHI

کاربر سایت
Jul 10, 2018
6
سیلام
الان دو روز XP بازی اپدیت نمیشه بعد هر بازی

account : SALAR_CHI
لطفا اگه کمکی از دستون بر میاد بگین

در ضمن اگه تونستین را ارتباطی با پشتیبانی بازی رو بهم بگین
نتوستم از طرف استیم پیداش کنم.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
بدرد میخوره؟

سلام بر شما

من گرفتم اما اینم مثله pubg انگار تحریم کرده تو بازی نمیرت ارور کانکشن میداد منم پاکش کردم اگه قرار باشه برای اینم وی پی ان اینا بزنم میرم همون پابجی بازی میکنم دیگه اینو گرفتم چون گفتم پابجی تحریمه حداقل اینو بازی کنیم که نشد...

• Like
Reactions: |PREDATOR|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سلام بر شما

من گرفتم اما اینم مثله pubg انگار تحریم کرده تو بازی نمیرت ارور کانکشن میداد منم پاکش کردم اگه قرار باشه برای اینم وی پی ان اینا بزنم میرم همون پابجی بازی میکنم دیگه اینو گرفتم چون گفتم پابجی تحریمه حداقل اینو بازی کنیم که نشد...
نیاز نیست، DNS ـه 1.1.1.1 - 1.0.0.1 رو وارد کنید بدون مشکل اجرا میشه و نیاز به چیز دیگه هم نداره.
بدرد میخوره؟
مدل آرکید تر و فان تر پابجی هست با امکانات بیشتر و همچنین رایگان :D

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
همین شرح کوتاه از داستان بازی بسیاری از اهداف ان را روشن می‌کند. همانطور که گفته شد، سبک بازی بتل رویال است و این 60 بازیکن که درواقع 60 کاربر حاضر در یک سرور هستند برای رسیدن به هلیکوپتر نجات یکدیگر را از پیش رو برمی‌دارند.
چه طراحی ضد انسانی‌ای :D

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
سلام بر شما

مگه پابجی تحریمه؟نمیشه بازی کرد؟

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
سلام بر شما

کسانی که عاشق همچین سبکی هستن ارزش بازی داره هم رایگان هم گرافیک خوبی داره در ضمن طی چند روز اینده دارتیکس 12 هم اضافه میشه که دیگه کاملش میکنه

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر