Foxhole | تجربه ای جدید از جنگی تمام عیار با طعم MMORPG

سلام
چند وقتی بود این بازی رو دیده بودم ولی میترسیدم خودم تجربش کنم چون بعید میدونستم همون چیزی باشه که ادعا میکنن تا وقتی که به پیشنهاد یکی از دوستان بازیو خریدم و الان یک عدد معتاد به foxhole هستم!
جریان از این قراره که بازی به معنای واقعی کلمه MMORPG هست و شما مفهوم Role-Playing رو کاملا در این بازی درک میکنید .
بازی هنوز توی مراحل اولیه ی خودشه و جا برای پیشرفت زیاد داره ولی خب یه معرفی اجمالی از بازی میکنم تا دستتون بیاد با جی طرفین .
1- همه چیز را بازیکنان واقعی میسازند :
از اسلحه و خشاب گرفته تا وسایل نقلیه و ساختمان ها . شما به عنوان یک سرباز در جنگ همه کار میکنید . هیچ محدودیتی ندارید . میتوانید اصلا نجنگید و وظیفه ی دیگه ای رو به عهده بگیرید . سازنده ی تانک ، تعمیر کار ساختمان ، تهیه کننده ی CV و SS (که تو بازی باهاش اشنا میشین و از اصطلاحات بازی هستن و کلی از این اصطلاحات تو بازی وجود داره که وقتی خودم همشونو یاد گرفتم یه لیست کامل از همشون تهیه میکنم و میذارم اینجا با توضیحاتش تا استفاده کنین البته اگه با استقبال شما هم مواجه شدم) یا یک Medic یا .....
2- درجه تان را از بازیکنان دیگر دریافت میکنید :
بازی سیستم commendation داره که با انجام یکسری کار ها افراد میتونن بقیه رو به تعدادی commend کنن و هر چقد commend شین درجتون میره بالا . پس درجه ی نظامی شما مبتنی بر انجام درست وظیفه ی شماست نه صرفا grinding یا چیز هایی از این دست
3- کارگروهی حرف اول را می زند :
اگر دنبال این هستین که تنهایی اسلحه دستتون بگیرید و بزنید به دل دشمن و موفق بشین سراغ این بازی نیاین . شاید بعضی جاها با هماهنگی بقیه این وظیفه رو دوش شما باشه ولی بازی بر مبنای کار گروهیه . محیطی فوق العاده دوستانه هم توش حاکمه و کاملا باید حرفه ای عمل کنید
نکته ی مهمی که باید بگم اینه که این بازی community فوق العاده ای داره و بازیکناش واقعا حس و حال جنگ و درگیری رو بیشتر به ادم القا میکنن !
دوربین بازی هم از بالاس و سیستم نشونه گیری هم خوب کار شده نگران این موضوع نباشید

قیمت بازی هم حدود 70 80 تومنه در حال حاضر و 1.8گیگ دانلود باید بکنین .

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
  • Like
Reactions: kamivh1

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761