Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
Bill Odenkirk - Wikipedia
David X. Cohen - Wikipedia

واقعا با همچین نویسنده هایی شکی میره که فیوچراما خنده دارترین و بهترین سریال دنیاست؟
جالبه، این سریال کمدی که قرار نیست ریلیستیک باشه، از لحاظ علمی خیلی واقعگراست. خیلی از مسائل علمیه توش واقعین و یک الگوریتم هم برای "تغییر مغز" داده بیرون (ّاون اپیزودی که همه مغزشون رو عوض میکنن).

ولی با این حال در حیرتم که هنوز در سریالهای واقعگرا، پلیس آی پی افراد رو به راحتی پیدا میکنه، مردم با یک فلش درایو کامپیوترهای پنتاگون رو هک میکنن، دکترها در حالت فلت لاین، از دیفیلبریتر استفاده میکنن (حتی در هاوس!) نویسنده ها کوچکترین اطلاعی در مورد چیزی که مینویسن در موردش ندارن (حتی پروسیجر پلیس! راحتترین علم دنیا... طرف میگیره عکس سی سی تی وی رو اونقدر انهنس میکنه که انگار دوربینهاش فورکی هستن) واقعا برای نویسنده های تنبل هالیوود که فقط بلدن مارتینی بندازن بالا، برن بالا، مزخرف بنویسن، بیان پایین، و هرچی استرئوتایپ هالیوودیه رو به خودشون بگیرن متاسفم!

اینجاست که باید گفت: چرا همه ی سریالها نمیتونن مثل ده وایر باشن؟

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
یه سوال این سریال The Shield و Batman Animated Series که قرار بود کیفیت بلوری شون ریلیز بشه تو ماه پیش کسی سایتی چیزی سراغ داره که گذاشته بشه با این کیفیت ؟؟
تمام نت رو شخم زدم ولی پیدا نکردم . همین وضع رو با کیفیت بلوری فصل دوم سریال The Handmaid's Tale دارم .
ممنون میشم اگه جایی رو میدونید معرفی کنید

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
یه سوال این سریال The Shield و Batman Animated Series که قرار بود کیفیت بلوری شون ریلیز بشه تو ماه پیش کسی سایتی چیزی سراغ داره که گذاشته بشه با این کیفیت ؟؟
تمام نت رو شخم زدم ولی پیدا نکردم . همین وضع رو با کیفیت بلوری فصل دوم سریال The Handmaid's Tale دارم .
ممنون میشم اگه جایی رو میدونید معرفی کنید

بلوری «شیلد» 11 روز دیگه منتشر می‌شه. 18 دسامبر. مثل اینکه 6 نوامبر تاریخ پیش‌خریدش بود. بلوری بتمن هم در دسترسه.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
دوستان من داشتم برای leftovers دنبال زیرنویس می گشتم...یکجا اپیزود صفر دیدم برای فصل یک...
من فصل یک کلشو دیدم...الان جریان اپیزود صفر چیه؟

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
به عنوان فن سری Narcos باید بگم که این فصل مکزیک نه از لحاظ هیجان و ضرباهنگ داستان و نه از لحاظ های شخصیت پردازی و اتمسفر سازی و زرق و برق و جلای مخصوص سریال به پای فصول کلمبیا نمی رسید...همچنان شاهد یکی از یونیک ترین آثار تی وی با اتیکت خاص خودش هستیم،اما هر چیزی که سریال براش مطرح بود تو این فصل با پسرفت همراه بود...تحت تاثیر فقدان کاراکتر اصلی مثل دو فصل ابتدایی هم نیستم،چون اگر با فصل سوم (که سیزن کاملا جذاب و دلنشینی هم بود) هم جداگونه مقایسه شه تو لول پایین تری قرار می گیره.البته از فصول بعدی مکزیک به نظرم داستان بهتر میشه،چون اتفاقات اصلیش در راهن.

در کل اونایی که فصول کلمبیا رو ندیدن و فقط می خوان این فصل رو ببینن و ادامه بدن،به نظرم اگر سه فصل اول رو ندیدید،با دیدن این فصل طعم و ادویه ی مخصوص و یونیک سری Narcos رو به طور کامل نخواهید چشید.

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
دوستان من داشتم برای leftovers دنبال زیرنویس می گشتم...یکجا اپیزود صفر دیدم برای فصل یک...
من فصل یک کلشو دیدم...الان جریان اپیزود صفر چیه؟
این سریال رو ندیدم ولی واسه بعضی ازسریال های دیگه هم اپزیود صفر هست که پشت صحنه و مصاحبه با بازیگرها و این داستان هاست

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
برای بار هزارم در حین دیدن فیوچراما اشکم درومد. اونهم اپیزود سگ فرای بود. اگر دختر باشی با اپیزود مرگ لییلا هم گریت میگیره! کلا خوب بلدن بودن با احساسات مردم بازی کنن. چرا این سریال سه بار کنسل شده خدا میدونه.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر