آموزش هک vita

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
سلام داداش ممنون که جواب دادین
داداش این هک انزو 3.65 پایدار هست؟یعنی بعد روشن و خاموش دوباره نباید اجرا بشه؟این اموزشی چیزی ازش دارین؟
لینک فریور رسمی 3.65 هم اگر دارین بهم بدین چون هر چی گشتم پیدا نکردم متاسفانه

سلام خواهش میکنم عزیز
بله پایدار هست.بعد خاموش شدن هم هک نیاز به اجرا شدن دوباره نداره.شما لطف کنید این 3 صفحه (مخصوصا پست اول که مربوط به هک دستگاه هست) بخونید و بعد از هک دستگاه این فایل چند کیلوبایتی نصب می کنید و هک دائم میشه. لینک دانلود فایل enso
لینک دانلود فریمور 3.65 خدمت شما.
اینم آموزش نصب بصورت آفلاین
آپدیت دستی PS VITA 3.60 - آپدیت PS VITA 3.60 با کامپیوتر
فرقی با 3.65 نداره فقط فایل آپدیتش فرق داره.
باز مشکلی داشتید در خدمت هستم.

dns زدی؟ یا vpn شر کردی؟

شما باید دی ان اس بزنید...
و بعد از اینترنت بدون فیلتر یا همون وی پی ان استفاده کنید.

بالاخره موفق شدم هک کنم ولی هر کاری میکنم ویتا شل دانلود نمیشه راه دیگه ای برای نصبش نیست؟

شما از یه اینترنت بدون فیلتر (وی پی ان) استفاده کن دانلود میشه.

مشکل منم همینه. زدم پاکش کردم. حالا از h-encore هر چقدر تلاش میکنم نصب نمیشه

شما هم از یه اینترنت بدون فیلتر (وی پی ان) استفاده کن دانلود میشه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

banex

کاربر سایت
Sep 12, 2014
76
سلام دوستان
بنده یه مشکلی دارم هک کردم 3.68 رو کاملا هم خوب کار میکنه فقط وقتی کنسول رو رو حالت استند بای یا اسلیپ میزارم وقتی روشن میکنم هنگ کرده باید ریست بشه...مشکل از کجاست؟؟

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
سلام دوستان
بنده یه مشکلی دارم هک کردم 3.68 رو کاملا هم خوب کار میکنه فقط وقتی کنسول رو رو حالت استند بای یا اسلیپ میزارم وقتی روشن میکنم هنگ کرده باید ریست بشه...مشکل از کجاست؟؟

سلام
یعنی چی هنگ کرده؟صفحه روشن میشه تاچ کار نمیکنه؟

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
ببخشید من اطلاعاتم از ویتا خیلی خیلی پایینه چون تازه گرفتم .. الان من رو فریمور 3.69 هستم .. با همین روشی که توی تاپیک گذاغشته شده هک میشه ..

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
ببخشید من اطلاعاتم از ویتا خیلی خیلی پایینه چون تازه گرفتم .. الان من رو فریمور 3.69 هستم .. با همین روشی که توی تاپیک گذاغشته شده هک میشه ..

سلام
نه متاسفانه فعلا آپدیت 3.69 هک نشده.فقط تا 3.68 هک شده.

• Like
Reactions: habibmp3

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
این ورژن 3.69 کی اومده و آیا هکش میاد؟!

فکر میکنم آپدیت 3.69 یه 3 ماهی هست اومده...
معلوم نیست... هکرش گفته باگی که در 3.68 بوده سونی پچ کرده...و داره روی هکش کار میکنه تا یه باگ جدید پیدا کنه... شاید هک بشه شایدم هک نشه فعلا هیچی معلوم نیست...

• Like
Reactions: habibmp3

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
420
دوستان من میخوام کپیخور کنم روی فریمور 3.65 فقط موقع لاگین کردن با وجود تغییر DSN مشکل داره و لاگین نمیکنه بلد هم نیستم چجوری اینترنت ازاد(بدون ف...ی..ل..ت...ر) بیارم روی PSVITA،همه ابزاری دارم ولی بلد نیستم چجوری این نت ازاد رو به ویتا منتقل کنم
الان من موندم و حوضم!
دوستان خواهشا راهنمایی کنید!!خدارو خوش نمیاد:D

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
دوستان من میخوام کپیخور کنم روی فریمور 3.65 فقط موقع لاگین کردن با وجود تغییر DSN مشکل داره و لاگین نمیکنه بلد هم نیستم چجوری اینترنت ازاد(بدون ف...ی..ل..ت...ر) بیارم روی PSVITA،همه ابزاری دارم ولی بلد نیستم چجوری این نت ازاد رو به ویتا منتقل کنم
الان من موندم و حوضم!

سلام
شما اگه یک لپتاپ یا کامپیوتری که کارت شبکه بی سیم داشته باشد با برنامه های زیادی میتونید کانکشن وی پی ان شیر کنید و با ویتا به نت بدون فیلتر وضل بشید.

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
الان من موندم و حوضم!
از dns زیر استفاده کنید و منم از 3.60 میخواستم بیام روی 3.65 همین مشکل لاگین داشتم حتی با فیلترشکن که با dns زیر حل شد.
212.47.229.76

برای هک کنسول هم دوستان میتونن از برنامه FinalHE v1.5 استفاده کنن که نیاز به مراحل پست اول تابیک ندارید و بعد از ساخت اکانت و لاگین فقط کافیه برنامه FinalHE رو تو pc اجرا کنید و بعد از دانلود فایل 200 مگی بازی demo خودش میگه کابل usb رو وصل کنید و اتوماتیک براتون h-encore رو نصب میکنه و بعدم کافیه داخل h-encore برید و بعد از اجرای هک vitashell رو دانلود و بعد از طریق ویتاشل enso رو نصب کنید و توجه داشته باشید enso دو تا ورژن هست یکی برای مثلا 3.60 و یکی برای 3.65 و من همه فایلها رو براتون میزارم در لینک زیر و لینک اموزش youtobe برنامه FinalHE هم میزارم قبلش حتما ببینید تا با مراحل کار و نکات ریز که من نگفتم اشنا بشید.

لینک دانلود FinalHE و enso
soarqin/finalhe

لینک اموزشی ویدیو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر