Artifact : digital card game

بازی Artifact توسط شرکت valve بر اساس تم بازی dota 2 به صورت کارت گیم طراحی شده و در تاریخ 28 نوامبر release خواهد شد. این بازی توسط طراح بازی magic the gathering آقای ریچارد گارفیلد طراحی شده و مثل اکثر بازیهای کارتی deck از کارتهای spell , creep, hero , improvment تشکیل شده و مثل بازی dota در سه line بازی میشه که هدف بازی از بین بردن دوتا tower در دو line یا از بین بردن ancient که بعد از شکست tower ظاهر میشود است.
مشکل اولیه بازی هزینه 20 دلاری بازی و هزینه بالای خرید pack که بر خلاف بازی های که میشکه free بازی کرد هزینه نسبتا بالایی است.
انشااله بعد از release بیشتر در مورد این بازی صحبت می کنیم

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
خب بازی ریلیز شد و حدود 50000 تا پلیر داره
و همینجور که انتظار میرفت امتیاز بالایی نگرفته (57% فعلا)
که البته همه هم گیر دادن به سیستم مالی بازی و اینکه هیچ جور نمیشه کارت ها رو بدون پول بدست آورد.
ولی از نظر خود بازی و گیم پلی همه راضی بودن

• Like
Reactions: hos_zn and x-x

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
polygon گفته بازی شبیه خود دوتا هست یعنی پویا و چالشی.و میگه عمیقه و خوب این خبر خوبیه.
اولین نمره بازی هم اومده که 85 گرفته از Destructoid
فکر میکنم تنها مشکلش هم همون سیستم مالی باشه که گفته شده همه جا تجربه خوبی میتونه باشه هم برای کسایی که دوتا بازی کردن و یا اونهایی که بازی نکردن.
با توجه به سابقه ولو تو برگزاری مسابقات ،احتمال میره به زودی شاهد رویداد های آرتیفکت هم باشیم که این به رشد خود بازی خیلی کمک میکنه.

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
خب من بازی رو گرفتم
بازی رو که میگیرید به شما 2 تا دست آماده میده ( فکر کنم هر دست 49 تا کارت باشه) و 10 تا پک کارت که هر پک 12 تا کارت داره، 1 یکیش حتما هیرو و دوتا حتما ایتم هست. یک عدد کارت کمیاب (rare) هم حتما هست. 5 عدد هم تیکت بهتون میده.
دو تا دست آماده کارتاش مشخص هست. و 10 تا پک هم شانسی. ( که من بیش از حد شانس اوردم و توی ده تا پک دو بار کارت axe بهم داد که گروت ترین کار تازی هست و حدود 18 دلار خرید و فروش میشه )

خود بازی جذاب و به نسبت پیچیده هست، چون سه تا لاین هست و کلا سعی کردن شبیه دوتا باشه، عملا 3 تا لاین هست و 5 تا هیرو میتونید ببرید واسه بازی. جذاب هست به نظر من و سرگرم کننده، البته نکته ای که هست هنوز رنک و اینا نداره و احتمالا بعد از یه مدت خسته کننده بشه ولی قرار اولین چیزی که اضافه میشه سیستم رنک باشه. بازی ها هم معمولا طولانی هست و نیم ساعت تا 45 دقیقه هم یک بازی طول میکشه

از نظر گرفتن کارت ها مشکلی که هست بعد این پک های اولیه شما اگر کارت بخواید یا باید پک بخرید ( هر پک 2 دلار) که 12 کارت میده (مثل همون پک هایی که اول کار میده) یا از مارکت استیم کارت بخرید ( که چندتا از کارتهای خوب و کمیاب گرونن ولی بقیه قیمتشون زیاد نیست)، یا میتونین یک تیکت بدین و مود پولی رو بازی کنید ( ورودی 1 تیکت هر تیکت 1 دلاره-یا 20 تا کارت رو میتونید تبدیل به تیکت کنید، عملا میشه 20 تا کارت 4 سنتی از مارکت خرید و تیکت 0.8 دلار میفته) که مود پولی 5 تا بازی هست و هر وقت دو باخت اوردید تمومه، اگر سه برد بیارید تیکت رو پس میده، 4 برد 1 تیکت و 1 پک و 5 برد 1 تیکت و 2 پک (با هم جمع نمیشه). که خب باید بازیتون خوب باشه و سخته.

اگر مود پولی رو نخواید بازی کنید، مشکلی نداره میتونید دست درست کنید و مود مجانی بازی کنید- یا مود دیگه که از بین کارتایی که میده (شانسی از بین کل کارتهای بازی) میتونید دست بسازید و فقط همون جا بازی کنید یا ایونت برید که دست آماده داره ولی هیچ کدوم جایزه ای ندارن متاسفانه.
امیدوارم منظور رو رسونده باشم D:

درکل به نظر من خود بازی خیلی جذاب و متفاوت هست و با همین پول اولیه هم کلی میتونید بازی کنید. مکشلاتش یکی نداشتن رنک هست که اضافه میشه، و دیگه نداشتن هیچ نوع جایزه ای برای مد های معمولی که مشخص نیست تغییری بدن یا نه.

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
من موندم بخرم یا نه
شما چند خریدی؟ و از کجا؟
من hearthstone رو ایفون میزنم ولی همش دیسکانکت میشم وسط بازی قیدشو زدم

حالا این از اون خیلی سختتره یا نه؟

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
من موندم بخرم یا نه
شما چند خریدی؟ و از کجا؟

من از بچه های همین جا خریدم
آره از هارتستون سخت تره، سه تا لاین داره، هیرو داره، کلا پیچیده تره
و هنوز نسخه گوشی نداره، قرار توی سال 2019 بدن.

• Like
Reactions: kamivh1

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من موندم بخرم یا نه
شما چند خریدی؟ و از کجا؟

بازی شدیدا P2W اه
یک سر به فروم ها بزنید می بینید همه ازش می نالن

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
من که عاشق دوتا هستم میخواستم day1 بگیرم ولی با این شرایط فعلا صبر کردم اخه بازی رو free 2 play میکردی بعد کارتا رو پولی نه که 20 دلار بدی اخرم pay2win

• Like
Reactions: kamivh1

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
آره درسته
عملا داره یه سری پک رو زوری میفروشته دیگه، چون شما 20 دلار میدید به اندازش ( بیشتر حتی) کارت میگیرین، ولی اگر رایگان بود خیلی پلیرهاش بیشتر میشد و امتیازش بالاتر
ولی خود بازی خیلی خوش ساخته به نظر من

• Like
Reactions: i am dead and x-x

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
خب بازی توی دو هقته دوتا آپدیت داد و خیلی از چیزایی رو که مردم ازش شکایت می کردن حل کرد.
امکان چت و اد کردن حریف بعد از بازی و اینا توی آپدیت هفته پیش اضافه شده
اما این هفته:
رنک به بازی اضافه شد
لول آپ خود اکانت هم اضافه شده و با لول آپ 15 تا پک رایگان و 15 تا تیکت میتونین بگیرین
کارت ها هم بالانس میشه (بالانس چند تا کارت تو همین آپدیت انجام شد)

بالاخره گیبن هست دیگه
دمشون گرم کلا سیستم رو عوض کردن

• Like
Reactions: kamivh1 and x-x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر