PlayStation Plus

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
ای بابا
حالا هر ماه حد اقل یه دونه از بازیای پلاس خوب بودا
تا ما پلاس گرفتیم SOMA و ONRUSH :|
هرچند به نظر میاد ONRUSH جالب باشه ( نسبت به سلیقه من )

SOMA چه جوریه بازیش ؟
یه بازی با گیم‌پلی کند و اکثرا مخفی‌کاری و البته ترسناک، فضاسازی بازی بی‌نظیره و از اون بهتر داستانش هست، داستان بازی به معنای واقعی کلمه مخ‌ترکون هست، اگه اهل بازی‌های داستان‌محور هستین به به‌ هیج‌وجه از دستش ندین!

mahdilo

کاربر سایت
Aug 3, 2014
50
سلام دوستان یه سوال داشتم
دوستانی که از پلاس چهارده روزه با پی پال الکی استفاده میکنید کسی باهاش مشکلی نداره؟امکان بن شدن داره؟

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
سلام دوستان امروز روی یک دستگاه نو خواستم پلاس 2 روزه فعال کنم ولی نشد فقط 14 روزه هست که اونم مشخصات کارت اعتباری میخواست دوستان هر کی تونست یه تست کنه ببینه میشه فعال کرد؟ یا سونی کلا 2 روزه رو ورداشته!

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان امروز روی یک دستگاه نو خواستم پلاس 2 روزه فعال کنم ولی نشد فقط 14 روزه هست که اونم مشخصات کارت اعتباری میخواست دوستان هر کی تونست یه تست کنه ببینه میشه فعال کرد؟ یا سونی کلا 2 روزه رو ورداشته!
دو روزه هست اما با این تفاوت که هر سال فقط یک بار میشه این 2 روزه رو فعال کرد
14 روزه هم با کارت اعتباری فیک میشه فک کنم اما باید تست کنی اموزش هاش تو youtube هست

• Like
Reactions: masgaty

dortyyy

کاربر سایت
Dec 20, 2018
58
نام
رضا
سلام به همه دوستان، ببخشید من تازه کنسول خریدم، اطلاعاتم در زمینه کامپیوتر و شبکه و این مسائل نسبتا بالاست و در کل آدم بیسوادی نیستم ولی اطلاعات خوبی از PS4 ندارم، البته چند روز اخیر اینترنت رو زیر و رو کردم و خیلی اطلاعات گرفتم اما چون خیلی جاها میخوان جنسشون رو بفروشند خیلی جاها تناقض داره حرفها، اگر کسی لطف کنه در تلگرام کمک کنه بهم چند تا سوالم رو جواب بده ممنون میشم، یا اینکه اگر لطف کنه شماره تلفن بزاره که من مزاحمش بشم برای 5 دقیقه، بیشتر سوالاتم هم پیرامون بازی آنلاین و پلاس هستش.
ممنون از شما. آیدی تلگرام من dortyyy81@

samanatk

کاربر سایت
Jun 5, 2010
131
نام
Saman
من یکی درست کردم فعالم کردم بازیم کردم ظاهرا که مشکلی نداره تو یوتیوب هست پرسیده بودن راج به بن شدن گفته بود ما چند ساله این کار میکنیم مشکلی نداره

سلام دوستان یه سوال داشتم
دوستانی که از پلاس چهارده روزه با پی پال الکی استفاده میکنید کسی باهاش مشکلی نداره؟امکان بن شدن داره؟

• Like
Reactions: mahdilo

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان عزیز چند باره اکانت میسازم با پستال کدهای مختلف ولی پلاس دوروزه نمیده و همش پیپال و کریدیت کارت میخواد کسی راهی بلده چجوری باید بگیرم؟وقتی وارد auto save میشم که اون دوتا گزینه پلاس بیاد بالا جاش ۴تا گزینه میده که قسمتی پلاس فری میرم ازم کردیتو پی پال میخواد لطفا کسی وارده راهنمایی کنه میخوام از تخفیفا استفاده کنم

-AliReza-

کاربر سایت
Nov 4, 2018
17
ببخشیدتخفیفات بازی های کریسمس تا کی هست؟به نظرتون payback و battlefield 1 ارزش خرید دارند پیبک12 دولار و بتلفیلد 4 دلار
هر بازی زیرش نوشته شده تخفیفش تا کی معتبر هست
مثلا بتل1 واسه پلاس دار 4 دلار شده وگرنه 6 دلاره با تخفیف
This price is only available from 12/11/2018 07:30 pm to 1/15/2019 07:30 pm

من که به شخصه صبر کردم
ببینم این اکسپلویت m0rph3us1987 که 2-3 روز دیگه تکلیفش مشخص میشه و قراره تو رویداد 35c3 نمایش بدن
بصورت عمومی پابلیک میشه یا نه..

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
دوستان سلام.یه کانالی هست که تقریبا معتبره و پلاس 1 ساله میده 289 تومن.زنگ زدم گفتم چجوریه گفت قانونیه و
یه پلاس میخریم بین دو نفر شیر میکنیم.مشکلی پیش نمیاد این پلاس رو بخرم؟

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
دوستان سلام.یه کانالی هست که تقریبا معتبره و پلاس 1 ساله میده 289 تومن.زنگ زدم گفتم چجوریه گفت قانونیه و
یه پلاس میخریم بین دو نفر شیر میکنیم.مشکلی پیش نمیاد این پلاس رو بخرم؟
بله چنین روشی قانونیه اگه به کانال اطمینان 100 درصد دارید بخرید

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
بله چنین روشی قانونیه اگه به کانال اطمینان 100 درصد دارید بخرید
بله اطمینان دارم بهشون هم مغازه دارن هم چند باری خرید کردم ازشون.مرسی از شما.اگه اینجوریه پس چرا همه ایکارو نمیکنن و انقدر هزینه
برای پلاس میدن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر