majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بی شک Narcos Mexico بهترین سریال 2018 بود و به گونه ای عمل کرد که مثل فیلم های برتر ( به اصطلاح جایزه بیار)، در دقایق آخر اومد. آن قدر پس از پایان سریال، حسرت خوردم که چرا سریال را زود تموم کرد! از موسیقی عالی تیتراژ بگیر تا فضای خاص مکزیک و موش و گربه های کیکی و فلیکس که پر از دلهره، اضطراب وهیجان بود. قطعا دیگو لونا باید نامزد گلدن گلوب بشه. نارکوس: مکزیک اینقدر خوب بود که حتی به این فکر افتادم که حتما سال آینده برم اسپانیایی یاد بگیرم! راوی هم صداش عالی بود! اول فکر کردم که راوی داستان مورفی (قهرمان فصل اول و دوم) هست و همچین فکر کردم که سم ورتینگتون (بخاطر صدای شبیهش به BO II) که هیچ کدوم نبود و سورپرایز شدم
دقیقا منم قسمت 5 ـم اینقد خوبه دلم نمیاد واقعا سریع ببینم چون مطمئنم افسوس میخورم آخرش :D
قسمت 5 ـش یکی از بهترین اپیزودای امسال بود مخصوصا:
تیکه ای که وارد کلمبیا میشه و بعد دو فصل صدای پابلو رو میشنویم قشنگ پشمی برام باقی نمونده بود :D همچنین کالی کارتل :x
تا قبل ازینکه مایکل بره یکی از بهترین سریال های کمدی بود که دیده بودم...شاید از فرندز بهتر
داشتم بطور دیوانه وار قسمت پشت قسمت میدیدمش!حتی یه شب تا صب نشستم پاش!
ولی بعد اینکه مایکل رفت مخصوصا شروع فصل هشتم خیلی داره ناامید کننده پیش میره!
اندی که یکی از بامزه ترین شخصیتا برام بود الان جذابیتش رو از دست داده!
شخصیت رابرت که خیلی نچسبه!خیلی!!!مخصوصا اینکه نحوه ورودش به داستان خیلی مسخره بود!
الان که قسمت سوم فصل هشتم رو تموم کردم امیدی هست در ادامه دوباره اوج بگیره؟یا همینجا
دراپش کنم؟
بنظر من از آخرای فصل 8 به بعد باز یکم بهتر میشه وضعیتش، خیلی خیلی سعی میکنن کاری کنن اندی جای خالی مایکلو پر کنه اما با اینکه موفق نمیشن بازم خوبه، به هیچ وجه مثل قدیم نیست که آدمو مجبور به دیدن ده تا اپیزود پشت سر هم بکنه اما ارزش دیدن داره.
مخصوصا پایانش بنظرم خوب جمع جور کردن و از خیلی از سیتکامای قوی که پایانای معمولیی داشتن بهتر بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahdi-xbox

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
تا قبل ازینکه مایکل بره یکی از بهترین سریال های کمدی بود که دیده بودم...شاید از فرندز بهتر
داشتم بطور دیوانه وار قسمت پشت قسمت میدیدمش!حتی یه شب تا صب نشستم پاش!
ولی بعد اینکه مایکل رفت مخصوصا شروع فصل هشتم خیلی داره ناامید کننده پیش میره!
اندی که یکی از بامزه ترین شخصیتا برام بود الان جذابیتش رو از دست داده!
شخصیت رابرت که خیلی نچسبه!خیلی!!!مخصوصا اینکه نحوه ورودش به داستان خیلی مسخره بود!
الان که قسمت سوم فصل هشتم رو تموم کردم امیدی هست در ادامه دوباره اوج بگیره؟یا همینجا
دراپش کنم؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سلام
دوستان این Narcos :The Mexico ادامه همون سریال قبلی که راجع به پابلو اسکوبار بود هست یا داستان جدید داره ؟

داستان قبل فصل 1 میشه تقریبا . اسکوبار هم تو سریال هست ولی داستان درباره اون نیست .

• Like
Reactions: PouяiД

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
سلام دوستان چنتا سریال معرفی کیند برای تقویت زبان انگلیسی
فقط خیلی قدیمی نباشه
سبکش خیلی مهم نیس فقط جذاب باشه ادم ترغیب بشه بیشتر نگاه کنه
زیرنویس انگلسیش هم درست حسابی داشته باشه
دوستان.. کسی نمیتونه کمکی بکنه ؟
شما سریال هارو با زیرنویس فارسی میبینید یا انگلیسی؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,704
نام
وحید
این نارکوهای مکزیک خیلی خوبه
حتما ببینین مخصوصا کسانی که فصلهای قبلی رو دیدن و با حال و هوای کارتل ها اشنا هستن
خود GHOST RECON WILDLAND هست محیطش

• Like
Reactions: LAMBERT

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
قسمت قبلی واکینگ دد هرچقدر بد بود این قسمت جبرانش کرد اوکی بود
اون تیکه که یارو مسیح رو غافلگیر کرد خیلی شوکه کننده و جالب کار شده بود و نیگان هم که فرار کرد امیدوارم نیم فصل دوم جذابتر بشه

• Like
Reactions: bayern_vahid

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,248
سریال the office - us رو یه فصل دیدم اصلا برام خنده دار نبود کمدی هم نبود کلا سریال تا آخرش اینجوریه؟
شخصیت مایکل همینجوری میمونه؟ اینکه بیشتر رو اعصابه تا خنده دار :-??

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
سریال the office - us رو یه فصل دیدم اصلا برام خنده دار نبود کمدی هم نبود کلا سریال تا آخرش اینجوریه؟
فصلای بعدی بهتر میشه
تم سریال اره تا اخر همینجوریه مستند واره

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,478
نام
سپهر
داستان قبل فصل 1 میشه تقریبا . اسکوبار هم تو سریال هست ولی داستان درباره اون نیست .

داستان Narcos Mexico بر خلاف نارکوس کلمبیا، خیلی بر روی تایم لاین مشخصی حرکت نمی کند. در حالیکه در Narcos Colombia استارت کار پابلو اسکبار و پیت مورفی از سال 1979 است در حالیکه امپراطوری فلیکس از 1980 شروع می شود. زمان رویارویی فلیکس با اسکوبار تقریبا میتوانیم بگوییم که سال 1982 است و پایان فصل مربوط به سال 1985 می گردد. پس فصل اول 1980-1985 و فصل دوم که احتمال زیاد تمدید می شود؛ به سال های 1986-1989 می پردازد

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508

سلام. فصل اول کپی نسخۀ بریتیش بود، واسه همین خشک به نظر می‌رسید. از فصل دوم فضاش عوض می‌شه.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
مایکل در نگاه اول برام لوس و مسخره به نظر میرسید ولی چیزی که این وسط خنده دار و جالبه...عکس العمل بقیه شخصیتها هستش که موقعیت طنزی رو بوجود میاره...اینکه چطوری بعضا دهنشون صاف میشه از شوخی ها و حرکات مایکل...
و همین نکته کم کم شخصیت مایکل رو برای دلنشین کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر