فوری : سونی در مراسم E3 سال دیگه شرکت نخواهد کرد !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
دوستان بحث داغی هست ( :D ) ولی جدی ارتباطش به عدم حضور سونی تو E3 چیه؟ البته نمیخوام بحث رو متوقف کنم، فقط برام جای سواله :D
از سیاست حذف E3 شروع شد، به سیاست های اخیر کشیده شد!
و چون کلا تاپیکی نبود و دقیقا همون روز این خبرها اون تاپیک سرخط خبرها بسته شد، توی دلمون مونده بود و الان بحثش باز شد:-" :))
میتونید عنوان تاپیک رو عوض کنید که به نظرم منطقی تره تا انتقال یا حذف پست با این جهت گرفتنه تاپیک:-"

• Like
Reactions: Arima Kishou

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
وسط بحث دوستان هم یک خبر تقریبا قابل باور امده که مایکروسافت بهار 2019 یک مدل Xbox One بدون دیسک به بازار میفرسته و قیمتش 200 دلار هست و شاید کمتر (صد دلار ارزونتر از مدل پایه X1)

و بعد مثل اینکه یک طرح داره شما بازی فیزیکی تون رو میبرید به خرده فروشی ها تحویل میدین و اوناها در عوض یک کد دیجیتالی از همون بازی به شما میدند

تقریبا تو گزارش مالی اکثر کمپانی های مطرح مثل اکتیویژن و یوبیسافت و EA نصف فروش بازیهاشون به شکل دیجیتالی هست

نمیدونم سونی هم همچین برنامه ایی داره برای نسل بعد یا نه؟

Microsoft's Building a Disc-Less Xbox One for Release in 2019 - Thurrott.com

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دوستان بحث داغی هست ( :D ) ولی جدی ارتباطش به عدم حضور سونی تو E3 چیه؟ البته نمیخوام بحث رو متوقف کنم، فقط برام جای سواله :D
خوب بحث نقد سیاست های سونیه دیگه که یکیش هم به اسکیپ این e3 منجر شده و نسل بعد و اینده سیاست های سونی و تاثیر بر ps5 و بازی ها و سازنده های ژاپنیه !!
دوستان معتقدن سونی به خاطر محدودیت گذاشتن روی چند تا بازی، ps5 هیچ فرقی با ایکس باکس نخواهد داشت و علاقه ای به همکاری با استودیو های ژاپنی و جذب بازی هاشون نداره !! این چکیده این بحث بود !

• Like
Reactions: benjohn

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
این شخصی که در زیر میبینید، +18 سال است(میگن! من بازی نکردم! :D ) ، عکسی که در بالا میبینید نسخه ی PS4 و عکسی که در پایین میبینید نسخه ی Switch است!
اشتباهت همینجاست امیر حسین ! ، عکسی که با PS4 گرفته شده دارای آبو هوای داینامیکه ، نور خورده به پنجره شکست نور بوجود اومده و شاهد چنین صحنه ی زیبایی هستیم، و عکس دوم که مال سوییچه فاقد اون !! ، با دید هنری وارد شو نه با نگاه کجدار :D

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
در مورد PS5 هم که حرفی برای گفتن ندارم. بعید میدونم بشخصه بتونم بخرم حداقل تو یکی دو سال اول نمیشه.=)) ( البته این خنده از نوع هیستریکه)
داداش شما که 2 سالشو صبر میکنی یه سال بیشترش کن PS5 PRO بخری :D
برام سواله اگه بخوان بازم کنسول بین نسلی بدن چطوری میخوان خریدارای لانچ راضی کنن ؟ 3سال صبر میکنه بازیا روی کنسول با کیفیت تر انجام میده و بازیای بیشتری هم تا اون موقع عرضه شده اگه لانچ ضعیفی داشته باشن..

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
داداش شما که 2 سالشو صبر میکنی یه سال بیشترش کن PS5 PRO بخری :D
برام سواله اگه بخوان بازم کنسول بین نسلی بدن چطوری میخوان خریدارای لانچ راضی کنن ؟ 3سال صبر میکنه بازیا روی کنسول با کیفیت تر انجام میده و بازیای بیشتری هم تا اون موقع عرضه شده اگه لانچ ضعیفی داشته باشن..
والا این مشکل دلار که برای ما ققط هست بقیه مشکلی ندارن. ولی چون شما سوال از من پرسیدی بگم که من همون PS4 لانچی که خریدم رو دارم پرو نخریدم اکس باکس هم همون فت دارم

@Akiba

یواش یواش بازی سنترم برای بچه ها باید رده بندی سنی شه:D اولا چیزی که من تو عکس میبینم اینه که نسخه ی PS4 نورپرداریش بهتره;;):-B
والاغیرتن میخونی پستا رو یا مارو گرفتی؟:-" من که همون اول گفتم سونی سانسور میکنه و من هم موافقش نیستم. سونی محتوای جنسی رو یکم سختگیرتر شده اونم بعلت اینکه این انیمه ها ممکنه که بگن کاراکتر بالای 18 هست ولی چهرشون واقعا بالای 18 نیست. خودمونو گول نزنیم اصلا جذابیت این بازیا برای مخاطب همون محتوای کودکانشه شما بیا کاراکترا رو یکم سن بالاتر طراحی کن کلا نمیخرن.
نینتندو هم سر خشونت در بازیها سانسورش بیشتره. سانسور سانسوره فرقی نداره
شما اینم در نظر نمیگیرید که این قضیه دیر یا زود برای نینتندو هم میفته چون حساسیت مردم بوِزه در غرب خیلی زیاده در این موارد

والا جرات نداریم تاپیک جدا براش بزنیم دیدیم اینجا مدیران حواشون نیست سواستفاده کردیم:D اگرم قراره بن شیم لطفا از آکیبا شروع کنید

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
این شخصی که در زیر میبینید، +18 سال است(میگن! من بازی نکردم! :D ) ، عکسی که در بالا میبینید نسخه ی PS4 و عکسی که در پایین میبینید نسخه ی Switch است!
فک کنم سانسور از صدا و سیما یاد گرفتن:D=))
مگه بازی ها درجه سنی ندارن که سانسور میکنن:-?
یا اینطور کردن ک درجه سنی بیاد پایین و فروشش بیشتر بشه؟

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
وسط بحث دوستان هم یک خبر تقریبا قابل باور امده که مایکروسافت بهار 2019 یک مدل Xbox One بدون دیسک به بازار میفرسته و قیمتش 200 دلار هست و شاید کمتر (صد دلار ارزونتر از مدل پایه X1)

و بعد مثل اینکه یک طرح داره شما بازی فیزیکی تون رو میبرید به خرده فروشی ها تحویل میدین و اوناها در عوض یک کد دیجیتالی از همون بازی به شما میدند

تقریبا تو گزارش مالی اکثر کمپانی های مطرح مثل اکتیویژن و یوبیسافت و EA نصف فروش بازیهاشون به شکل دیجیتالی هست

نمیدونم سونی هم همچین برنامه ایی داره برای نسل بعد یا نه؟

Microsoft's Building a Disc-Less Xbox One for Release in 2019 - Thurrott.com

با این وضع موجود کاش نسل بعدم یه همچین اپشنی در کنار کنسول بیس معرفی کنن تا با قدرت خرید ما جور دربیاد

چرا و دقیقا به چه دلیل ما باید از حذف و اعمال محدودیت روی این بازی ها ناراحت بشیم !!! این بازیا چه چیزی به این دنیا اضافه میکنن جز بد اموزی و افزودن به تعداد منحرف ها ؟؟

حرف اصلی بچه ها اینه که ممکنه این رویه‌ی برخورد و سانسور، کم کم بازار هدف کل بازیهای رو ژاپنی رو تغییر بده و باعث بشه بقیه گیمای ژاپنی و jrpgها مثل nier و پرسونا و Nioh وDQ و ... واسه کنسولای سونی منتشر نشه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
من خودم بشخصه با سانسور به هر شکلیش مخالفم.
حالا میخواد از طرف هر کی باشه!
یسری مسایل بیخود شدن خط قرمز بشر که بنظرم چرت محضن.

به امید عادی شدن همه چیز تو همه جا.

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
مدیری ناظمی چیزی دید خواهشا نزنید پست رو پاک کنید یا ما رو بن کنیدها! :D وقتی لینک میزاری علاقه ای به خوندن ندارن، باید با رسم شکل نشون بدیم خو:| گناه من این وسط چیه آخه:((

خوب بریم سراغ رسم شکل! قبول که نمیکنی! نمیخوای هم قبول کنی! لینک هم میدیم برات مهم نیست:D خوب....

همچنان من در مقابل قبول این مورد مقاومت میکنم و رو هوا پست میدم یا این حل شد؟
خوب اشتباه دارن می‌گن:D من اسم ویژوال ناول را پیدا کردم ( nora princess and stray cat high school). تمام کاراکترهایِ دختر داستان که انسان هستند( یکی کاراکترهای داستان ظاهرا ملکه جهنم هست:D) نهایت دوم دبیرستان هستند. شخصیت مرد داستان که قرار با این دوستان ارتباط جنسی برقرار کنه هم دوم دبیرستان هست:D ویژوال ناول هم ویکی‌پدیا زده بود که اروگه (eroge) هست. کلا این ژانر شامل ویژوال ناول‌هایی می‌شه که محتوای پر... دارند.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
با این وضع موجود کاش نسل بعدم یه همچین اپشنی در کنار کنسول بیس معرفی کنن تا با قدرت خرید ما جور دربیاد

حرف اصلی بچه ها اینه که ممکنه این رویه‌ی برخورد و سانسور، کم کم بازار هدف کل بازیهای رو ژاپنی رو تغییر بده و باعث بشه بقیه گیمای ژاپنی و jrpgها مثل nier و پرسونا و Nioh وDQ و ... واسه کنسولای سونی منتشر نشه
چرا نباید بشه ؟ اگه اینطوره ویچرم نباید منتشر میشد ، سایبر پانک که اصلا نباید تصورشم کرد که سمتps بیاد !!! واقعا این بحث از اولشم انقدر بی اساس بود ! اگه سونی دنبال سانسور بود اجازه نمیداد ناتی داگ دقیقا کل e3 رو تا یک هفته بعدش در عرض یک ثانیه زیر سایه اون موضوع ببره ( که اکثر دیدگاه ها هم منفی بود تا مثبت ) همون توییتر دراکمن زیر اماج حملات مذهبی ها قرار گرفت

• Like
Reactions: SepehrR

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
خب الان سوال اینجاس که قدرت سخت افزاریش در چه حده
به نظر من که باید بزنه بالای 10 ترافلاپس:Dکمترش که اصلا فایده نداره 12-13 هم خوبه :Dالان با توجه به قدرت کارت گرافیکا همین حدودا بی شوخی لازمه
الان کارت 590 که جدید معرفی شد 7.1 ترافلاپس قدرت داره دیگه خودتون تا اخرشو حساب کنید

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
خب الان سوال اینجاس که قدرت سخت افزاریش در چه حده
به نظر من که باید بزنه بالای 10 ترافلاپس:Dکمترش که اصلا فایده نداره 12-13 هم خوبه :Dالان با توجه به قدرت کارت گرافیکا همین حدودا بی شوخی لازمه
الان کارت 590 که جدید معرفی شد 7.1 ترافلاپس قدرت داره دیگه خودتون تا اخرشو حساب کنید
فکر کنم همون 12 ترافلاپس باشه ولی به نظرم بازم کمه و ته تهش تا 2022 جواب بده و باز منسوخ شه سریع سخت افزارش مثل همین PS4

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,572
نام
mohammad
فکر کنم همون 12 ترافلاپس باشه ولی به نظرم بازم کمه و ته تهش تا 2022 جواب بده و باز منسوخ شه سریع سخت افزارش مثل همین PS4
به نظرم باید باید تو چند نسخه عرضه شه... نسخه 500دلاری-700و900دلاری که ارزش نسخه 500دلاری 550دلار باشه...و با ضرر بفروشن...وگرنه ببین چی بود که الان داریم با کنسولی سروکله میزنیم که همون سال 2013اینا با چهارصد دلارم رو فروش خوده کنسول سود می کردن...همون اول نسل تکلیفمون مشخص باشه بهتره تا اینکه هرسال شایعه کنسول دیگه بیاد! یا اگه قراره کنسول 400دلار باشه عمر کنسول رو نهایت پنج ساله کنند...! وگرنه این حقیقته با این وضع نمیکشن...!

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
يه چيزي هم اشاره كنم، اين بازيهايي كه الا فكمون رو انداختن، مثل rdr2-horizen-froza-gow-tlou 2-death stranding- و.......
روي كنسول بر پايه ٢ ترافلاپسي ساخته شدن.
حالاا اگه قرار بازي برپايه قدرت كنسول ١٢ يا ١٤ ترافلاپس ساخته بشه.
يعني گرافيكي شامل ٦ تا ٧ برابر بازيهاي فعلي.

٦تا ٧ برابر- يعني رد دد كه الان من بازي ميكنم همش فكم رو زمينه رو چند برابر كنيد تا به حرفم برسيد:D
يعني هورايزن ٢چي كار ميخواد بكنه با ما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر